HARIBO 10037062 HARIBO Chamallows Minis Marshmallows 200,0 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

64,06 zł

320,30 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Pianki cukrowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
49,84 zł/1kg
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
96,07 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
57,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
55,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
61,97 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
71,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10037055 HARIBO Chamallows Rombiss Marshmallows 225,0 g
HARIBO 10037055 HARIBO Chamallows Rombiss Marshmallows 225,0 g
299,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
67,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
HARIBO 10003787 HARIBO Raupe XXL 30 St.
91,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
88,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g
Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g
83,84 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kulki bekonowe Mellow czerwone duże piankowe kulki cukrowe 125g
Kulki bekonowe Mellow czerwone duże piankowe kulki cukrowe 125g
83,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Mega Marshmallows 340g
Rocky Mountain Mega Marshmallows 340g
65,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,31 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
73,11 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
52,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g
Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g
92,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mellow Mellow Twist Mix – miękkie, kolorowe, skręcone pianki marshmallow, 1000 g
Mellow Mellow Twist Mix – miękkie, kolorowe, skręcone pianki marshmallow, 1000 g
44 955,66 zł/1kg
45,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g
Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g
83,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Haribo Chamallows Minis pianki cukrowe o smaku waniliowym 200g

Pyszne marzenie o cukrze krówkowym o lekkim waniliowym smaku - marzenia się spełniają. Smakują wyśmienicie z gorącą czekoladą lub jako dekoracja ciast, puddingów lub czegokolwiek innego. Kolorowe małe krówki można również jeść tak po prostu.

Haribo GmbH & Co KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 153501 Grafschaft

Haribo Chamallows Minis to ok. 1 cm kawałki pianek cukrowych w kolorach białym, różowym, żółtym i zielonym o pysznym waniliowym smaku. Te mini pianki są idealne do słodkich potraw, takich jak ciasta, puddingi i lody lub po prostu jako pyszna przekąska. Idealne dla każdego łakomczucha i jako kolorowy dodatek do gorących napojów!

Składniki:
syrop glukozowy; cukier; dekstroza; woda; substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; żelatyna; koncentraty owocowe i roślinne: burak, krokosz barwierski, spirulina; aromat.

Wartości odżywcze: na 100 g:
WARTOŚĆ ODŻYWCZA: 1414 kJ / 333 kcal
TŁUSZCZ: 0,5 g
- TYLE NASYCONYCH KWASÓW TŁUSZCZOWYCH: <0,1 g
WĘGLOWODANY: 80 g
- TYLE CUKRU: 68 g
BIAŁKO JAJKA: 3,5 g
SÓL: 0,02 g

Opis sprzedaży:
Cukier piankowy

Producent:
HARIBO GmbH & Co. KG
Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1
53501 Grafschaft
Niemcy

: [email protected]

Kraj pochodzenia: Niemcy

Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Nie ponosimy odpowiedzialności za poniższe informacje. Prosimy również o sprawdzenie informacji na opakowaniu. Tylko one są wiążące.
Uwaga: Ilustracja może różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.



HARIBO Chamallows Minis to małe, kolorowe kawałki piankowego cukru o pysznym waniliowym smaku.
Dzięki garści tych małych, smacznych kąsków możesz cieszyć się wyjątkowymi doznaniami smakowymi.

Wskazówki dotyczące przechowywania: Chronić przed ciepłem i wilgocią.

Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy



Składniki
Syrop glukozowy, cukier, dekstroza, woda, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol, żelatyna, aromat, barwniki: karmin, kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofilin.
Wartości odżywcze na 100g
Wartość kaloryczna:333,00 kilokalorii (kcal) / 1 414,00 kilodżuli (kJ)
Tłuszcz:0,50 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:0,10 g
Węglowodany:80,00 g
w tym cukier:68,00 g
Białko:3,50 g
Sól:0,02 g


Małe przekąski dla dużych łakomczuchów. Haribo Chamallows Minis są zawsze hitem. Około 1 cm kawałki piankowego cukru są dostępne w kolorze białym, różowym, żółtym lub zielonym i mają pyszny waniliowy smak. Mini pianki dodają odrobinę koloru do słodkich potraw, takich jak ciasta, puddingi i lody lub do gorącej czekolady, ale są również pyszne same w sobie.

Wygląd produktu może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.



Słodka pokusa w mini formacieMarshmallows i ognisko po prostu do siebie pasują. Jak pizza i ser, jak Boże Narodzenie i prezenty, jak kino i popcorn. A dzięki Chamallows Minis od HARIBO otrzymujesz słodką zabawę przy grillu w miniaturowym formacie - nie ma ograniczeń dla Twojej wyobraźni, ale pianki marshmallows nadają się nie tylko do nabijania na patyk i trzymania w ognisku. Są idealne jako polewa do babeczek lub jako słodki dodatek do parującej gorącej czekolady.Opakowanie 200,0 gChamallows Minis w opakowaniu 200,0 g doskonale nadają się również do dzielenia się i wspólnego delektowania.Marshmallows - nie tylko przy ognisku! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 1414/333 kJ/kcalTłuszcz <0,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 80,0 gw tym cukry 68,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 3,5 gsól 0,02 gWitaminy i minerały -..

Haribo Chamallows Minis to małe pianki marshmallows o idealnej strukturze, miękkości i wyrazistym smaku. Doskonałe do gorącej czekolady, kawy, mleka lub jako dekoracja deserów. Waga: 200 g.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; woda; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; żelatyna; aromat; barwniki: karmin, kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofilin. Może zawierać śladowe ilości MLEKA i SOI.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna: 1414kJ/333kcal, tłuszcz: <0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g, węglowodany: 80g, w tym cukier: 68g, białko: 3,5g, sól: 0,02g,
Alergeny
Brak alergenów
Waga
200 g
Firma spożywcza
Haribo GmbH & Co.KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
Nazwa handlowa
Cukier piankowy
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
10037062
EAN
5410358459903

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; woda; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol; żelatyna; aromat; barwniki: karmin, kurkumina, kompleksy miedziowe chlorofilin. Może zawierać śladowe ilości MLEKA i SOI.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna: 1414kJ/333kcal, tłuszcz: <0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g, węglowodany: 80g, w tym cukier: 68g, białko: 3,5g, sól: 0,02g,
Alergeny
Brak alergenów
Waga
200 g
Firma spożywcza
Haribo GmbH & Co.KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
Nazwa handlowa
Cukier piankowy
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
10037062
EAN
5410358459903
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,45 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
A close-up view of many birdseed balls, also known as meisenknödel, piled together.
Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Pegasus Stand Land Vollpfosten, Gra planszowa, Rodzina, 10 lat(a), Gra rodzinna
Pegasus Stand Land Vollpfosten, Gra planszowa, Rodzina, 10 lat(a), Gra rodzinna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
82,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typu A (Standard), HDMI Typu A (Standard), Czarny
38,57 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
57,86 zł
Sprzedawca: BRaUN_Elektro
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
61,97 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
71,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
170,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
102,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Półmaska klasy europejskiej FFP2 /   i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
96,07 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
84,09 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Crispy Donuts 65g
Pickerd Crispy Donuts 65g
195,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Mini Marshmallows
Dr. Oetker Mini Marshmallows
285,27 zł/1kg
42,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
57,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 12 opinii
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Banany były kiedyś inną odmianą.
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Banany Haribo – po prostu świetny produkt
Oceniono dnia 27 czerwca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszne
Oceniono dnia 16 lipca 2011 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo smaczne, o smaku bananowym, tak jak lubię
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Haribo
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 4 stycznia 2013 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Haribo Bananas
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XXL BBQ Mallows, klasyczne pianki marshmallow, importowane ze Stanów Zjednoczonych, 400g
XXL BBQ Mallows, klasyczne pianki marshmallow, importowane ze Stanów Zjednoczonych, 400g
14,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g
HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Namu – pianki o smaku kocich łapek, 30 g
Namu – pianki o smaku kocich łapek, 30 g
4,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
154,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Super Kick – piankowe cukierki z nadzieniem, opakowanie zawierające 4 sztuki, 75 g
Trolli Super Kick – piankowe cukierki z nadzieniem, opakowanie zawierające 4 sztuki, 75 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g
Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Marshmellow piankowe kolorowe bekonowe rożki do lodów 3 różne 125g
Marshmellow piankowe kolorowe bekonowe rożki do lodów 3 różne 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g
Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g
Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Piankowe bloki cukru różowy biały różowy żółty słodki twarda konsystencja 125g
Piankowe bloki cukru różowy biały różowy żółty słodki twarda konsystencja 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mellow kulki bekonowe czarne duże piankowe kulki cukrowe 1000g
Mellow kulki bekonowe czarne duże piankowe kulki cukrowe 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g
Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg