Produkt Ten wzbogacony witaminami żel zapewnia długotrwałe i lśniące utrwalenie fryzury.Rezultat Włosy, które doskonale się układają i mają długotrwały połysk.Sposób użycia Niewielką ilość żelu rozetrzeć w dłoniach. Rozprowadzić na całej długości włosów. Ułożyć fryzurę sekcja po sekcji.
Chcesz podkreślić swój wygląd i urodę? W takim razie żel do stylizacji Extra Strong Hold Studio Line L'Oreal Expert Professionnel pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele! Ciesz się korzyściami i zaletami produktów L'Oreal Expert Professionnel i innych akcesoriów fryzjerskich w 100% oryginalnych marek.
Płeć: Unisex
Pojemność: 150 ml
L'Oréal Paris Studio Line Essentials Fix & Force Żel - Super Mocny - 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,11 zł
454,07 zł / 1l
+ 32,67 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
pt. 2 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller
Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml
109,97 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
45,99 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Silhouette Super Hold Gel Bardzo mocny żel do włosów, 250ml
99,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
24,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
L'Oréal Paris - Studio Line Essentials - Fix & Force - Gel - Super Strong - 150 ml - 1 szt
1 023,40 zł/1l
191,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
L'Oreal Professionnel Żel-krem wygładzająco-dyscyplinujący Force 2, 150ml
353,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,79 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Hegron Żel do Włosów Mega Mocny 500 ml
36,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,16 zł
Sprzedawca: Katomix
Wella EIMI Sculpt Force, Żel do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 28 ml, Utrwalanie, Tubka
1 517,14 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
L'Oreal Professionnel Żel strukturyzująco-utrwalający Force 6, 200ml
570,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
114,00 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
L'Oréal Studio Line Special FX Radical Gel 150 ml - Value pack - 12 sztuk
251,34 zł/1l
452,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Wella EIMI Sculpt Force Extra Stark Gel 125 ml
295,44 zł/1l
36,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
L3VEL3 - Tinted Gel - Czarny żel koloryzujący do włosów 250ml
116,00 zł/1l
37,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-23%
29,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska
Wella EIMI Curl Shaper 72h Nutricurls 150 ml
389,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
58,38 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
L'Oréal Paris Studio Line Gelcream Clean Modeling 24H (150 ml)
881,07 zł/1l
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Bardzo mocny żel kreatywny EIMI Sculpt Force, 250 ml
364,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Alcina Perl-Gel 100 ml
850,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
taft 6111916003 taft Power Elastic Halt 5 Haargel 150 ml
1 156,80 zł/1l
57,84 zł
Sprzedawca: somnia24
Selective Now Extreme Gel 200 ml
158,85 zł/1l
35,75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-11%
31,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Żel do włosów Dandy, mocne utrwalenie, 150 ml
320,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Produkt Ten wzbogacony witaminami żel zapewnia długotrwałe i lśniące utrwalenie fryzury.Rezultat Włosy, które doskonale się układają i mają długotrwały połysk.Sposób użycia Niewielką ilość żelu rozetrzeć w dłoniach. Rozprowadzić na całej długości włosów. Ułożyć fryzurę sekcja po sekcji.
Chcesz podkreślić swój wygląd i urodę? W takim razie żel do stylizacji Extra Strong Hold Studio Line L'Oreal Expert Professionnel pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele! Ciesz się korzyściami i zaletami produktów L'Oreal Expert Professionnel i innych akcesoriów fryzjerskich w 100% oryginalnych marek.
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(266)Liczba wystawionych ocen: 266
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Żel oczyszczający do twarzy Hydra Energetic L'Oreal Make Up (100 ml)
71,30 zł/100ml
71,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(870)Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(122)Liczba wystawionych ocen: 122
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Kneipp, Pianka do kąpieli, lawenda i wanilia, 400 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
73,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,51 zł
Sprzedawca: apohealth
Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
1 766,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125
176,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Big Headz Kuscheltiere "Clownfish" - ok. 26 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi
Adidas F35542_580, Wielobarwny, Dark Blue,Cloud White,Dark Blue
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
98,29 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl
Szampon do włosów farbowanych Color Vive, 400 ml
7,50 zł/100ml
29,98 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Garnier, Honig Schatze, Szampon, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
137,07 zł/1kg
44,34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7%
41,12 zł
Sprzedawca: TR8
Finish Ultimate Plus kapsułki do zmywarki Powerball AiO lemon 62 sztuki
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Składana suszarka do naczyń, silikonowa półka do przechowywania i suszenia naczyń, suszarka do naczyń - FOLDITRAY
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
51,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl