Najważniejsze informacje w skrócie

  • Niezawodnie uszczelnia włoskowate pęknięcia i drobne nieszczelności w układzie chłodzenia.
  • Idealny do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i autobusów.
  • Możesz go użyć zapobiegawczo po naprawach, aby uniknąć przyszłych wycieków.
  • Jest kompatybilny również z układami chłodzenia wyposażonymi w filtry wodne.
  • Jedno opakowanie 250 ml wystarcza na aż 40 litrów płynu chłodzącego.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Liqui Moly 5178 Pro-Line uszczelniacz chłodnicy K 250 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

110,98 zł

443,92 zł / 1l

+ 26,60 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Uszczelki do pojazdów silnikowych i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz Do Klimatyzacji 30Ml
Uszczelniacz Do Klimatyzacji 30Ml
79,63 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz Chłodnicy Oleju Renault 1.5 Dci
Uszczelniacz Chłodnicy Oleju Renault 1.5 Dci
33,19 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz Petec, 75 ml, zielony
Uszczelniacz Petec, 75 ml, zielony
1 830,13 zł/1l
137,26 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla COREXX dodatek do uszczelniaczy olejowych puszka 300 ml
COREXX dodatek do uszczelniaczy olejowych puszka 300 ml
144,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Radiator Stop Leak 300Ml / Motul
Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Radiator Stop Leak 300Ml / Motul
115,30 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Smar Specol Speclit 400G S3 Łt 4S3
Smar Specol Speclit 400G S3 Łt 4S3
73,40 zł/1kg
29,36 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla LIQUI MOLY Uszczelniacz do karoserii 6151 wkład 310ml
LIQUI MOLY Uszczelniacz do karoserii 6151 wkład 310ml
507,90 zł/1l
157,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla uszczelniacz
uszczelniacz
1 459,00 zł/1kg
29,18 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz CORTECO 12016930B
Uszczelniacz CORTECO 12016930B
425,73 zł/1kg
46,83 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uszczelka Chłodnicy Oleju Bmw 3 2.0 04-
Uszczelka Chłodnicy Oleju Bmw 3 2.0 04-
3 762,50 zł/1kg
15,05 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz CORTECO 01029767B
Uszczelniacz CORTECO 01029767B
1 012,80 zł/1kg
101,28 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz CORTECO 12016694B
Uszczelniacz CORTECO 12016694B
1 413,00 zł/1kg
127,17 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz CORTECO 19035020B
Uszczelniacz CORTECO 19035020B
2 060,20 zł/1kg
103,01 zł
Sprzedawca: ProAuto
Zdjęcie produktu dla Uszczelka Chłodnicy Oleju Opel Astra 2,2Dti 96-
Uszczelka Chłodnicy Oleju Opel Astra 2,2Dti 96-
19,24 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Uszczelka chłodnicy oleju ELRING 594.850
Uszczelka chłodnicy oleju ELRING 594.850
1 050,20 zł/1kg
105,02 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz Przekł. Kierowniczej 19X33X7,5
Uszczelniacz Przekł. Kierowniczej 19X33X7,5
14,81 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz CORTECO 01036726B
Uszczelniacz CORTECO 01036726B
1 837,00 zł/1kg
36,74 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uszczelka Chłodnicy Oleju Opel Astra 1,6/1,8 00-
Uszczelka Chłodnicy Oleju Opel Astra 1,6/1,8 00-
17,73 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz CORTECO 01029798B
Uszczelniacz CORTECO 01029798B
3 642,00 zł/1kg
72,84 zł
Sprzedawca: ProAuto
Zdjęcie produktu dla Uszczelniacz Przekł. Kierowniczej 24X39X8,5
Uszczelniacz Przekł. Kierowniczej 24X39X8,5
1 026,50 zł/1kg
20,53 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

LIQUI MOLY GmbH 5178 Pro-line uszczelniacz chłodnicy k

LIQUI MOLY GmbH 5178 Pro-line uszczelniacz chłodnicy k



Dyspersja do uszczelniania układów chłodzenia samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i autobusów. Niezawodnie uszczelnia włoskowate pęknięcia i drobne nieszczelności w układzie chłodzenia. Uszczelniacz może być również stosowany jako środek zapobiegawczy przed możliwymi wyciekami po naprawach układów chłodzenia. Ta dyspersja ciał stałych jest stabilizowana w specjalnym płynie nośnym.


Do uszczelniania niewielkich wycieków w wodnych układach chłodzenia samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i autobusów. Produkt nadaje się również do układów chłodzenia z filtrem wodnym.


Opakowanie 250 ml wystarcza na 40 l płynu chłodzącego.


Do pobrania: karta charakterystyki , słowacka informacja o produkcie , Karta charakterystyki ,
Nazwa oryginalna
Pro-Line Dichter K Cooler
Pojemność
250 ml
Rodzaj opakowania
Rodzaj opakowania
Dawka
Materiał opakowania
FE
Materiał opakowania
FE
Materiał opakowania produktu
FE
EUH208
Zawiera substancje alergenne. Może powodować reakcję alergiczną.


Dyspersja do uszczelniania wycieków w układach cyrkulacji wody chłodzącej w samochodach osobowych, pojazdach użytkowych i autobusach. Niezawodnie uszczelnia włoskowate pęknięcia i drobne nieszczelności. Nadaje się również jako środek zapobiegawczy w celu zabezpieczenia naprawy układu chłodzenia. Stała dyspersja jest stabilizowana w cieczy nośnej. Do uszczelniania niewielkich wycieków w układach chłodzenia samochodów, pojazdów użytkowych i autobusów. Nadaje się również do układów chłodzenia wyposażonych w filtry wody.

Wstrząsnąć przed użyciem. Wlać zawartość do zimnego układu chłodzenia i uruchomić układ ogrzewania. Następnie prowadzić pojazd przez co najmniej 10 minut. Zawartość wystarcza na 40 litrów płynu chłodzącego.



Dane techniczne:


Rodzaj opakowania: puszka
Zawartość [ml]: 250
Producent
Zawartość
0.25 l
Waga
330 g
Długość
0.661 m
EAN
4100420051784
Numer producenta
5178

Producent
Zawartość
0.25 l
Waga
330 g
Długość
0.661 m
EAN
4100420051784
Numer producenta
5178
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
226,97 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
70,00 zł
-2%
68,09 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Liqui Moly 150Ml
Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Liqui Moly 150Ml
170,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,50 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
7,55 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
37,77 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla RADIATOR STOP LEAK Płynny uszczelniacz do chłodnic, 400 ml
RADIATOR STOP LEAK Płynny uszczelniacz do chłodnic, 400 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,50 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Radiator Stop Leak 300Ml / Motul
Środek Do Uszczelniania Chłodnicy Radiator Stop Leak 300Ml / Motul
115,30 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Stacja ładująca do iPhone'a, Apple Watch i AirPods – bezprzewodowa ładowarka do urządzeń Apple
Stacja ładująca do iPhone'a, Apple Watch i AirPods – bezprzewodowa ładowarka do urządzeń Apple
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
270,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy termostat pokojowy z wyświetlaczem LCD i obsługą Wi-Fi, przeznaczony do ogrzewania wodnego o natężeniu 5 A i ogrzewania podłogowego, sterowanie głosowe za pomocą aplikacji, programowalny, kompatybilny z Amazon Echo, Google Home i Tmall
Cyfrowy termostat pokojowy z wyświetlaczem LCD i obsługą Wi-Fi, przeznaczony do ogrzewania wodnego o natężeniu 5 A i ogrzewania podłogowego, sterowanie głosowe za pomocą aplikacji, programowalny, kompatybilny z Amazon Echo, Google Home i Tmall
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
373,80 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Gillette - Gillette Fusion ProGlide Power (8 pcs) - Replacement heads
Gillette - Gillette Fusion ProGlide Power (8 pcs) - Replacement heads
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
194,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Multimetr cyfrowy LCD Amperomierz cyfrowy AC DC Ohm Uniwersalny miernik napięcia Woltomierz Amperomierz Uniwersalny miernik Multimetr cyfrowy Retoo
Multimetr cyfrowy LCD Amperomierz cyfrowy AC DC Ohm Uniwersalny miernik napięcia Woltomierz Amperomierz Uniwersalny miernik Multimetr cyfrowy Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 501
13,49 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Samsung UE50DU7172U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung UE50DU7172U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 92
2 032,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla 2 + 64G Carplay dla VW Polo 9N Golf Jetta MK4 Passat T5 Radio samochodowe 13 Radio samochodowe GPS NAVI WIFI BT USB RDS DAB +
2 + 64G Carplay dla VW Polo 9N Golf Jetta MK4 Passat T5 Radio samochodowe 13 Radio samochodowe GPS NAVI WIFI BT USB RDS DAB +
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
597,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AutoradiaCZ
Zdjęcie produktu dla Bestway 58037, Osłona, Niebieski, Polietylen, 3,66 m, 2,71 kg, 1 szt.
Bestway 58037, Osłona, Niebieski, Polietylen, 3,66 m, 2,71 kg, 1 szt.
6,42 zł/1m²
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 583
69,00 zł
Sprzedawca: TVPRODUCTS
Zdjęcie produktu dla Makita 198253-4 MAKPAC Gr.4 izolowany
Makita 198253-4 MAKPAC Gr.4 izolowany
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
371,73 zł
Sprzedawca: HammerArzt
Zdjęcie produktu dla Generator wiatrowy 12 V 1200 W z regulatorem ładowania, 5-łopatowa turbina wiatrowa, miniaturowa latarnia, zestaw generatora turbiny wiatrowej, czysta
Generator wiatrowy 12 V 1200 W z regulatorem ładowania, 5-łopatowa turbina wiatrowa, miniaturowa latarnia, zestaw generatora turbiny wiatrowej, czysta
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
606,85 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Compass 31675 - Potahy sedadel sada 9ks SPORT modré AIRBAG
Compass 31675 - Potahy sedadel sada 9ks SPORT modré AIRBAG
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
225,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
3 250,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Mata do zabawy i łuk do zabawy 3 w 1 dla niemowląt z motywem żyrafy, mata do raczkowania z zawieszkami, miękka i bezpieczna dla niemowląt w wieku 0–12 miesięcy
Mata do zabawy i łuk do zabawy 3 w 1 dla niemowląt z motywem żyrafy, mata do raczkowania z zawieszkami, miękka i bezpieczna dla niemowląt w wieku 0–12 miesięcy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
186,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
1 526,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Zielony, MONOLITH 37
Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Zielony, MONOLITH 37
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 187
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Namiot 3-osobowy PEME Taurus – namiot kempingowy typu tunelowego, wodoodporny (4000 mm), z dużym przedsionkiem, namiot typu igloo, namiot trekkingowy, namiot festiwalowy, moskitiera, do użytku na świeżym powietrzu
Namiot 3-osobowy PEME Taurus – namiot kempingowy typu tunelowego, wodoodporny (4000 mm), z dużym przedsionkiem, namiot typu igloo, namiot trekkingowy, namiot festiwalowy, moskitiera, do użytku na świeżym powietrzu
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Zdjęcie produktu dla Przenośny klimatyzator WHIRLPOOL PACF212HP B Czarny
Przenośny klimatyzator WHIRLPOOL PACF212HP B Czarny
4 805,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Czynnik chłodniczy R134a do klimatyzacji – ZESTAW DO UZUPEŁNIANIA Klimagas AC FILLING GAS FreezeEco Clima Fix Set 400 ml
Czynnik chłodniczy R134a do klimatyzacji – ZESTAW DO UZUPEŁNIANIA Klimagas AC FILLING GAS FreezeEco Clima Fix Set 400 ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
94,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pepegi_eu
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 549
Odnowiony
3 037,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla Huawei - HW-100400E00 Super Ladeadapter - 2A - Weiss - USB Ladegerät (HW-100400E00)
Huawei - HW-100400E00 Super Ladeadapter - 2A - Weiss - USB Ladegerät (HW-100400E00)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
60,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Zdjęcie produktu dla Chłodziarka kompresorowa elektryczna, zamrażarka ze sterowaniem APP, złącze USB, drążek teleskopowy, kółka, 12/24V, 230V - 42 litry - antracytowy
Chłodziarka kompresorowa elektryczna, zamrażarka ze sterowaniem APP, złącze USB, drążek teleskopowy, kółka, 12/24V, 230V - 42 litry - antracytowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 441
990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
Urządzenie diagnostyczne OBD2 Narzędzia diagnostyczne do samochodów Uniwersalny ręczny skaner diagnostyczny do samochodów Skaner kodów OBDII Czytnik kodów usterek pojazdu Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
94,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 25 stycznia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
591,51 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek cylindra ATHENA
Zestaw uszczelek cylindra ATHENA
494,51 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Uszczelki Silnika Honda Cx 500 Gl 500 - Komplet
Uszczelki Silnika Honda Cx 500 Gl 500 - Komplet
443,10 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Silnik testowy Athena przed Suzuki VS 1400 Intruder GL/GLP 87-02
Silnik testowy Athena przed Suzuki VS 1400 Intruder GL/GLP 87-02
436,31 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek cylindra Athena do Yamaha XJ 1100 82
Zestaw uszczelek cylindra Athena do Yamaha XJ 1100 82
436,31 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
407,21 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
355,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Kompletny zestaw uszczelek silnika ATHENA P400220850400/2
Kompletny zestaw uszczelek silnika ATHENA P400220850400/2
345,71 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek tłoka cylindra silnika o pojemności 60 cm3 do Yamaha Pw50 Qt50 1979
Zestaw uszczelek tłoka cylindra silnika o pojemności 60 cm3 do Yamaha Pw50 Qt50 1979
160,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
1 255,14 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Athena Big Bore 497cc przed Yamaha YZ 450 F rok 18 - 19 / Yamaha YZ 450 FX rok 19 - 20
Athena Big Bore 497cc przed Yamaha YZ 450 F rok 18 - 19 / Yamaha YZ 450 FX rok 19 - 20
310,21 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek kolektora dolotowego, gumowe, zielone, 94811014501, zamiennik dla Cayenne 4,5 l V8 2003-2006
Zestaw uszczelek kolektora dolotowego, gumowe, zielone, 94811014501, zamiennik dla Cayenne 4,5 l V8 2003-2006
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
146,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
1 460,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CENTAURO kompletny zestaw uszczelek silnika
CENTAURO kompletny zestaw uszczelek silnika
300,51 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Zestaw zaślepek głowicy cylindrów i bloku 3914035, mocny zestaw uszczelek do Cummins 4bt 6bt 12 V 5,9 l 1989-1998
Zestaw zaślepek głowicy cylindrów i bloku 3914035, mocny zestaw uszczelek do Cummins 4bt 6bt 12 V 5,9 l 1989-1998
156,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
380,49 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
287,60 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Gasket Kit Top End Ktm
Gasket Kit Top End Ktm
289,54 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla 1 para zakrzywionych uszczelek drzwi samochodowych, odpornych na zużycie, zakrzywionych uszczelek gumowych do T5 GP T6 T5.1
1 para zakrzywionych uszczelek drzwi samochodowych, odpornych na zużycie, zakrzywionych uszczelek gumowych do T5 GP T6 T5.1
124,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
1 240,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 16 SZTUK uszczelek trzonka zaworu 0000534758 Zestaw uszczelek trzonka 6 mm do Peugeot 206 207 301 308S 408
16 SZTUK uszczelek trzonka zaworu 0000534758 Zestaw uszczelek trzonka 6 mm do Peugeot 206 207 301 308S 408
111,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
3 700,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 2x lewa + prawa uszczelka szyby bocznej tylnej do Renault Clio 3-drzwiowego
2x lewa + prawa uszczelka szyby bocznej tylnej do Renault Clio 3-drzwiowego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
1 442,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
Zestaw uszczelek ATHENA (uszczelki olejowe nie wchodzą w skład zestawu)
261,71 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Uszczelka do drzwi samochodowych, samoprzylepna, 5,1 metra, guma EPDM, redukcja hałasu, wodoodporna, uniwersalna
Uszczelka do drzwi samochodowych, samoprzylepna, 5,1 metra, guma EPDM, redukcja hałasu, wodoodporna, uniwersalna
247,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
48,63 zł/1m