Liqui Moly 1640 Zinc-Aluminium Spray 400 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

87,65 zł

+ 26,60 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe części zamienne do samochodów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla BETA Bremsflüssigkeitsabsauger
BETA Bremsflüssigkeitsabsauger
1 816,54 zł
Sprzedawca: NGSStores
Zdjęcie produktu dla Płyn hamulcowy
Płyn hamulcowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
303,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla RACETECH Gabelprotektoren
RACETECH Gabelprotektoren
129,70 zł
Sprzedawca: NGSStores
Zdjęcie produktu dla Butelka mieszanki POLISPORT 125ml
Butelka mieszanki POLISPORT 125ml
25,00 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Smar Do Zamków Biały 250Ml / Liqui Moly
Smar Do Zamków Biały 250Ml / Liqui Moly
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
35,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Smar adhezyjny LIQUI MOLY
Smar adhezyjny LIQUI MOLY
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,61 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla LIQUI MOLY Montagespray 1658 Dose 400ml
LIQUI MOLY Montagespray 1658 Dose 400ml
125,12 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Wagner Rostfix 12x250 ml. Koncentrat - odrdzewiacz fosfatujący odrdzewiacz odrdzewiający
Wagner Rostfix 12x250 ml. Koncentrat - odrdzewiacz fosfatujący odrdzewiacz odrdzewiający
635,89 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly 6103 Wosk antykorozyjny brązowy 500 ml
Liqui Moly 6103 Wosk antykorozyjny brązowy 500 ml
100,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zmywacz do hamulców LIQUI MOLY 3319
Zmywacz do hamulców LIQUI MOLY 3319
238,67 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Presto Strathilfe-Spray 3x 400 ml.
Presto Strathilfe-Spray 3x 400 ml.
104,01 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly Motorbike Multispray 200 ml Aerosoldose
Liqui Moly Motorbike Multispray 200 ml Aerosoldose
44,20 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly WELD PROTECTION SPRAY 500 mililitrów puszka sprayu Opony
Liqui Moly WELD PROTECTION SPRAY 500 mililitrów puszka sprayu Opony
52,94 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly 6179 Liquimate 2K Power Adhesive 25 ml
Liqui Moly 6179 Liquimate 2K Power Adhesive 25 ml
89,02 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly 6181 Aktywny podkład 30 ml
Liqui Moly 6181 Aktywny podkład 30 ml
73,14 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla LIQUI MOLY Spray do łańcuchów 4084 Puszka 400ml
LIQUI MOLY Spray do łańcuchów 4084 Puszka 400ml
67,65 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny środek czyszczący Liqui Moly 1653
Uniwersalny środek czyszczący Liqui Moly 1653
107,26 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla CIF Kickstartergummi Cif
CIF Kickstartergummi Cif
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla PETEC Ochrona podwozia 73510 Puszka 1l
PETEC Ochrona podwozia 73510 Puszka 1l
79,22 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla LIQUI MOLY 1554 Środek do pielęgnacji skóry
LIQUI MOLY 1554 Środek do pielęgnacji skóry
110,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Aktywna katodowa ochrona antykorozyjna z wytrzymałą, elastyczną, odporną na ciepło powłoką cynkową, która chroni części żelazne i stalowe przed rdzą i korozją. Może być również stosowany jako jedyna ochrona antykorozyjna. Do ochrony przed rdzą i korozją części żelaznych i stalowych oraz do naprawy wszystkich rodzajów ch powłok galwanicznych (ogniowych, natryskowych i galwanicznych). Może być również stosowany jako samodzielna, odporna na warunki atmosferyczne ochrona antykorozyjna. Przed użyciem wstrząsać puszką przez ok. 2 minuty. Rozpylić na metalicznie czystą, suchą i odtłuszczoną powierzchnię. Grubość warstwy cynku metalicznego po jednokrotnym natrysku: 25-35 µm. Można ponownie malować po ok. 8 godzinach, ale ze względu na szeroką gamę ch systemów malarskich konieczne jest wcześniejsze przetestowanie. Uwaga: Po użyciu trzymać puszkę z głowicą rozpylającą skierowaną w dół i zaworem rozpylającym swobodnie, aż wydostanie się tylko czysty gaz pędny.



LIQUI MOLY GmbH 1640 Zinc Spray Gloss

LIQUI MOLY GmbH 1640 Zinc Spray Gloss



Produkt do aktywnej katodowej ochrony antykorozyjnej. Wytrzymała, elastyczna i odporna na ciepło powłoka cynkowa chroni stalowe i żelazne części przed rdzą i korozją. Błyszcząca powłoka cynkowa może być również stosowana jako samodzielna ochrona antykorozyjna. Zakres temperatur stosowania: do +250 °C.


Służy do ochrony części żelaznych i stalowych przed rdzą i korozją. Służy do naprawy uszkodzeń we wszystkich rodzajach cynkowania (ogniowego, natryskowego i galwanicznego). Ponadto ta powłoka cynkowa może być stosowana jako samodzielna ochrona przed korozją spowodowaną wpływami atmosferycznymi.


Wstrząsaj pojemnikiem przez co najmniej 1 minutę przed użyciem. Nakładać na czyste, suche i odtłuszczone powierzchnie metalowe. Ponowne malowanie jest możliwe po około 8 godzinach. Warstwa cynku po jednokrotnym natrysku i po wyschnięciu tworzy grubość 25 - 35 µm. Po użyciu należy przedmuchać zawór puszki poprzez natrysk (trzymając puszkę do góry dnem), aż zacznie wydobywać się czysty gaz napędowy.


Do pobrania: zakładka karta charakterystyki , słowackie informacje o produkcie , Karta charakterystyki ,
Nazwa oryginalna
Cynk-Alu w sprayu
Pojemność
400 ml
Rodzaj opakowania
spray
materiał opakowania
FE
Materiał opakowania produktu
FE
H222
Ekstremalnie łatwopalny aerozol.
H229
Pojemnik jest pod ciśnieniem: może pęknąć po podgrzaniu.
H319
Powoduje poważne podrażnienie oczu.
H336
Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.
H411
Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
EUH066
Narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.


Bardzo dobra ochrona przed korozją dzięki wysokiej zawartości cynku i aluminium. Z połyskiem. Może być stosowany jako odporna na warunki atmosferyczne ochrona antykorozyjna podeszwy. Szybkoschnący. Może być stosowany w temperaturach do + 500 °C. Do wszystkich metali żelaznych i nieżelaznych. Bardzo dobra przewodność elektryczna. Może być malowany. Zastosowanie: Do naprawy wszystkich rodzajów ch powłok galwanicznych. (Informacje dotyczące bezpieczeństwa GHSGHS07: GHS09: GHS02: Hasło ostrzegawcze:Niebezpieczeństwowskazujące rodzaj zagrożenia:H319: Powoduje poważne podrażnienie oczu.H336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.H411: Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H222: Skrajnie łatwopalny aerozol.H229: Pojemnik pod ciśnieniem: Może pęknąć po podgrzaniu.EUH066: Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.wskazujące środki ostrożności:P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.P102: Chronić przed dziećmi.P210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu.P211: Nie rozpylać w kierunku otwartego ognia lub innego źródła zapłonu.P251: Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.P261: Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P273: Unikać uwolnienia do środowiska.P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie.P312: W przypadku złego samopoczucia wezwać OŚRODEK ZATRUĆ/lekarza/&#8230.P405: Przechowywać pod zamknięciem.P410+P412: Chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 &#176 C/122 &#176 F.P501: Zawartość/pojemnik ... ....

Liqui Moly Zink-Alu Spray - Bardzo dobra ochrona antykorozyjna dzięki wysokiej zawartości cynku i aluminium. Może być stosowany jako odporna na warunki atmosferyczne ochrona antykorozyjna podeszwy. Szybkie schnięcie. Może być stosowany w temperaturach do +250 °C. Do wszystkich metali żelaznych i nieżelaznych. Bardzo dobra przewodność elektryczna. Może być malowany. - Do naprawy wszystkich rodzajów uszkodzonego cynkowania (ogniowego, natryskowego i galwanicznego).
Producent
Waga
1 kg
Liczba sztuk
1
EAN
4100420016400
Numer producenta
1640

Producent
Waga
1 kg
Liczba sztuk
1
EAN
4100420016400
Numer producenta
1640
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly 1540 Cynk w sprayu 400 ml
Liqui Moly 1540 Cynk w sprayu 400 ml
67,45 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Tuga Chemie Alu-Teufel Specjalny żel do czyszczenia felg o neutralnym pH 1 L
Tuga Chemie Alu-Teufel Specjalny żel do czyszczenia felg o neutralnym pH 1 L
123,59 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
123,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Liqui Moly Servol.Oel - Środek zatrzymujący wycieki płynu do wspomagania układu kierowniczego, pojemność 35 ml
Liqui Moly Servol.Oel - Środek zatrzymujący wycieki płynu do wspomagania układu kierowniczego, pojemność 35 ml
1 045,71 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
81,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
20,95 zł
-3%
20,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Pasta ceramiczna Liqui Moly     400 ml Lm Profi Line
Pasta ceramiczna Liqui Moly 400 ml Lm Profi Line
89,66 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
226,97 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
70,00 zł
-2%
68,09 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla 1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
52,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 489
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Zdjęcie produktu dla Pasta Montażowa Do Układów Wydechowych 150Ml / Liqui Moly
Pasta Montażowa Do Układów Wydechowych 150Ml / Liqui Moly
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
30,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Preparat Liqui Moly do zatrzymywania wycieków w skrzyniach biegów, 50 ml
Preparat Liqui Moly do zatrzymywania wycieków w skrzyniach biegów, 50 ml
1 068,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,40 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Wysokowydajny olej silnikowy Mobil Super 3000 XE 5W-30 1 litr
Wysokowydajny olej silnikowy Mobil Super 3000 XE 5W-30 1 litr
42,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
42,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Puszka farby w sprayu czarna błyszcząca 400ml
Puszka farby w sprayu czarna błyszcząca 400ml
217,15 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
95,33 zł
-8,47 zł
86,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Płyn Do Układu Wspomagania 300Ml Z Uszczelniaczem / Ma Professional
Płyn Do Układu Wspomagania 300Ml Z Uszczelniaczem / Ma Professional
20,55 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Olej Total 0W30 5L Ineo First C2(Poprzednio C1) / Sn  / B71 2312 / Stjlr.03.5007 / 9.55535-Gs1/Ds1
Olej Total 0W30 5L Ineo First C2(Poprzednio C1) / Sn / B71 2312 / Stjlr.03.5007 / 9.55535-Gs1/Ds1
53,45 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
267,27 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
1,7Średnia ocena: 1,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
142,70 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Czarny
Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 163
3 033,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Szary
Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 255
9 214,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Smar Do Zamków Biały 250Ml / Liqui Moly
Smar Do Zamków Biały 250Ml / Liqui Moly
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
35,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Zmywacz do hamulców LIQUI MOLY 3319
Zmywacz do hamulców LIQUI MOLY 3319
238,67 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 212
32,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla vidaXL Przyczepka rowerowa czarno-żółta 65 kg
vidaXL Przyczepka rowerowa czarno-żółta 65 kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Three screen protectors are shown, with one partially obscuring a smartphone screen.
AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 570
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
40,16 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
207,00 zł
-6,20 zł
200,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
Środek Cera Tec 300Ml / Liqui Moly
339,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
105,00 zł
-3,10 zł
101,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 1L
Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 1L
38,29 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
39,50 zł
-3%
38,29 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Płyn do konserwacji układu diesla Liqui Moly, pojemność 250 ml, oznaczenie produktu: LM
Płyn do konserwacji układu diesla Liqui Moly, pojemność 250 ml, oznaczenie produktu: LM
209,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
52,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Bezbarwny lakier w sprayu 400ml
Bezbarwny lakier w sprayu 400ml
405,10 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
162,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla De’Longhi Lattissima One EN510.B, Ekspres do espresso, 1 l, Kapsułka kawy, 1450 W, Czarny, Stal nierdzewna
De’Longhi Lattissima One EN510.B, Ekspres do espresso, 1 l, Kapsułka kawy, 1450 W, Czarny, Stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 204
834,36 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Silnik tylnego mechanizmu różnicowego do Jeep Grand Cherokee 2011-2016
Silnik tylnego mechanizmu różnicowego do Jeep Grand Cherokee 2011-2016
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
417,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Moduł akwizycji sygnału dla Mercedes-Benz ML350 GL320 A1649005101 A1649005401
Moduł akwizycji sygnału dla Mercedes-Benz ML350 GL320 A1649005101 A1649005401
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
955,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla 1 para osłon wydechu 1184920200 lewy prawy zamiennik dla Benz CLA-Class C118 AMG-Line 2020 do 2024, jasny czarny, pakiet nocny
1 para osłon wydechu 1184920200 lewy prawy zamiennik dla Benz CLA-Class C118 AMG-Line 2020 do 2024, jasny czarny, pakiet nocny
184,14 zł
-6,14 zł
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Osłona przeciwsłoneczna 7432042420b0 Lewa strona kierowcy Wielofunkcyjna osłona przeciwsłoneczna z lusterkiem do makijażu do RAV4 2004-2005
Osłona przeciwsłoneczna 7432042420b0 Lewa strona kierowcy Wielofunkcyjna osłona przeciwsłoneczna z lusterkiem do makijażu do RAV4 2004-2005
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
196,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Wał korbowy silnika + łożysko główne + łożysko korbowodu do Mercedes-Benz OM 651 6510302501
Wał korbowy silnika + łożysko główne + łożysko korbowodu do Mercedes-Benz OM 651 6510302501
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 033,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Zdjęcie produktu dla Podgrzewacz obiektywu Anti-Fog z 3-stopniową regulacją temperatury na rzep USB do teleskopów z kamerą 425 mm / 16,7 cala
Podgrzewacz obiektywu Anti-Fog z 3-stopniową regulacją temperatury na rzep USB do teleskopów z kamerą 425 mm / 16,7 cala
129,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Podciśnieniowy elektrozawór sterowania sprzęgłem do Mitsubishi Pajero L200 L300 MR430381 MB937731
Podciśnieniowy elektrozawór sterowania sprzęgłem do Mitsubishi Pajero L200 L300 MR430381 MB937731
128,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Osłona relingu dachowego, elegancki wygląd, odporna na promieniowanie UV, niezawodna ochrona, zewnętrzna końcówka relingu dachowego do samochodu SUV Yeti, lata produkcji 2009-2018, strona prawa
Osłona relingu dachowego, elegancki wygląd, odporna na promieniowanie UV, niezawodna ochrona, zewnętrzna końcówka relingu dachowego do samochodu SUV Yeti, lata produkcji 2009-2018, strona prawa
116,00 zł
-3,00 zł
113,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla 7-calowy cyfrowy zestaw wskaźników samochodowych z ekranem LCD – zamiennik prędkościomierza do modeli F54, F55 i F56 z lat 2014–2023
7-calowy cyfrowy zestaw wskaźników samochodowych z ekranem LCD – zamiennik prędkościomierza do modeli F54, F55 i F56 z lat 2014–2023
2 441,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Montowana na kranie myjka do oczu, obracany o 360 stopni zestaw do awaryjnego mycia oczu w laboratorium, fabrycznie regulowany przepływ wody, 3 adaptery
Montowana na kranie myjka do oczu, obracany o 360 stopni zestaw do awaryjnego mycia oczu w laboratorium, fabrycznie regulowany przepływ wody, 3 adaptery
303,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Elektryczny siłownik turbo do Audi A6 C6 2.7 3.0 TDI 2004-2008 BV50 59001107055
Elektryczny siłownik turbo do Audi A6 C6 2.7 3.0 TDI 2004-2008 BV50 59001107055
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
355,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wytrzymała stalowa przyczepa uchylna SucceBuy do pojazdów ATV, udźwig 1500 funtów, 15 stóp sześciennych, wózek uchylny ze zdejmowanymi burtami i 2 oponami, do kosiarek, traktorów, pojazdów ATV, UTV
Wytrzymała stalowa przyczepa uchylna SucceBuy do pojazdów ATV, udźwig 1500 funtów, 15 stóp sześciennych, wózek uchylny ze zdejmowanymi burtami i 2 oponami, do kosiarek, traktorów, pojazdów ATV, UTV
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
1 089,99 zł
-243,00 zł
846,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz prędkościomierza LCD BRP 278002270 – zamiennik zestawu wskaźników do łodzi motorowej Sea-Doo GTX RXP WAKE
Wyświetlacz prędkościomierza LCD BRP 278002270 – zamiennik zestawu wskaźników do łodzi motorowej Sea-Doo GTX RXP WAKE
817,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Wspornik silnika zaburtowego ze stali nierdzewnej do silników 2-suwowych o mocy od 7,5 do 20 KM
Wspornik silnika zaburtowego ze stali nierdzewnej do silników 2-suwowych o mocy od 7,5 do 20 KM
655,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Zestaw głośników z syreną alarmową o mocy 200 W, z bezprzewodowym pilotem – system nagłośnieniowy do samochodów SUV, pojazdów ATV i UTV, wozów strażackich oraz karetek pogotowia
Zestaw głośników z syreną alarmową o mocy 200 W, z bezprzewodowym pilotem – system nagłośnieniowy do samochodów SUV, pojazdów ATV i UTV, wozów strażackich oraz karetek pogotowia
675,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Hydrauliczna pompa zębata do wywrotu ciężarówki 34L/min, 230bar, dwukierunkowa | 16300340369
Hydrauliczna pompa zębata do wywrotu ciężarówki 34L/min, 230bar, dwukierunkowa | 16300340369
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 064,29 zł
-49,95 zł
1 014,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parcarto
Zdjęcie produktu dla 2szt lewy prawy słupek zewnętrzny przedniej szyby DCB500060PMA zamiennik do Land Rover Discovery 2 1999-2004
2szt lewy prawy słupek zewnętrzny przedniej szyby DCB500060PMA zamiennik do Land Rover Discovery 2 1999-2004
625,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla vidaXL Elektryczny silnik trollingowy P25 55 lbs
vidaXL Elektryczny silnik trollingowy P25 55 lbs
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 043,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Regulowane oparcie kierowcy, zestaw montażowy typu „plug-in” dla kierowcy motocykla, zamiennik do modeli Can-Am Spyder F3, F3-L, F3-S, F3-T z lat 2015–2025
Regulowane oparcie kierowcy, zestaw montażowy typu „plug-in” dla kierowcy motocykla, zamiennik do modeli Can-Am Spyder F3, F3-L, F3-S, F3-T z lat 2015–2025
596,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Przystawka odbioru mocy PTO do hydrauliki wywrotu ciężarówki Mercedes Atego, skrzynia biegów G60-6 / G85-6, 7-otworowy, obroty | 55649611, 1988-2013
Przystawka odbioru mocy PTO do hydrauliki wywrotu ciężarówki Mercedes Atego, skrzynia biegów G60-6 / G85-6, 7-otworowy, obroty | 55649611, 1988-2013
1 011,62 zł
-47,49 zł
964,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parcarto