4,6



Na podstawie 20 opinii
Elizabeth Arden Eight Hour Skin Protectant Cream, Fragrance Free, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra normalna, Dzień i Noc, Uspokajający, Nawilżający, Ochrona
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,17 zł
180,34 zł / 100ml
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Wymagająca skóra, Skóra normalna, Dzień i Noc, Odżywiający, Naprawa, Zmiękczający, Kojąca, Leczenie1 367,40 zł/100ml
683,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sisley Phyto-Hydra Teint Beautifying Tinted Moisturizer SPF 15 (1,5 Beige) 40 ml1 092,25 zł/100ml
436,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml649,92 zł/100ml
324,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, 75 ml3 067,92 zł/1kg
368,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - Eight Hour Cream Skin Protectant 30ml
177,00 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Visible Difference Refining Moisture Cream Complex - krem nawilżający 100ml
144,78 zł/100ml
144,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Kapsułki 90.0ks
166,19 zł/100ml
299,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Advanced Ceramide Lift and Firm Day Cream SPF15 PA ++ 50ml
390,20 zł/100ml
195,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Eight Hour HydraPlay Skin Perfecting Daily Moisturizer - krem nawilżający 45ml
118,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annemarie Börlind Naturoyale Night Cream, Krem na noc, Kobiety, Skóra dojrzała, Decollete, Twarz, Szyja, Regeneracja, Odżywiający, 50 ml
415,34 zł/100ml
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Uriage Roséliane Anti-Redness Cream SPF30, Krem na dzień, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Zapobiega zaczerwienieniom, Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający, Kojąca, Wzmacniający, 40 ml
171,95 zł/100ml
68,78 zł
Sprzedawca: VISO

Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerative Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Skóra dojrzała, Skóra wrażliwa, Twarz, Ochrona, Regeneracja, Kojąca, 50 ml
339,82 zł/100ml
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Moisture Cream Spf30 50ml
835,68 zł/100ml
417,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Weleda 5264DC, Krem na dzień, Kobiety, Decollete, Twarz, Szyja, Nawilżający, Ochrona, 30 ml, Tubka
168,73 zł/100ml
50,62 zł
Sprzedawca: apohealth

JUVENA Moisture Cream, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra normalna, Twarz, Energetyzujący, Nawilżający, Orzeźwiający, Odżywiający, Zmiękczający, 50 ml
255,80 zł/100ml
127,90 zł
Sprzedawca: VISO

Declare Cosmetics Hydroforce Cream, Krem na dzień, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, Ochrona, 50 ml
249,70 zł/100ml
124,85 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dermalogica, Biolumin-C, Anti-Wrinkle, Day, Cream, For Face, SPF 50, 15 ml
943,00 zł/100ml
141,45 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clinique, Dramatically Different Jelly, Paraben-Free, Anti-Pollution, Day, Gel, For Eyes & Lips, 125 ml
111,16 zł/100ml
138,95 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Advanced Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum, Kobiety, Skóra normalna, 30 ml
503,43 zł/100ml
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 4005900935342, Krem na dzień, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, 50 ml
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 50 ml
- Materiał:
- Krem
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra normalna
- Zalecany czas aplikacji:
- Dzień i Noc
- Efekt pielęgnacji:
- Uspokajający, Nawilżający, Ochrona
- Typ dozownika:
- Tubka
- Bezzapachowy:
- Tak
- Skład:
- LANOLIN, MINERAL OIL/PARAFFINUM LIQUIDUM/HUILE MINÉRALE, ACACIA DECURRENS EXTRACT, DIPTERYX ODORATA BEAN EXTRACT, VANILLIN, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, SALICYLIC ACID, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, VEGETABLE OIL/OLUS/HUILE VÉGÉTALE, ZEA MAYS (CORN) OIL, BENZYL ALCOHOL, IRON OXIDES
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Eight Hour Cream marki Elizabeth Arden zapewnia skórze odżywienie, ochronę, a przede wszystkim nawilżenie, którego potrzebuje. Krem chroni skórę przez osiem godzin przed niemi warunkami zewnętrznymi, tworząc na jej powierzchni barierę ochronną. Dodatkowo wygładza powierzchnię skóry i działa przeciwzapalnie, zapobiegając utracie wilgoci w skórze i utrzymując jej optymalny poziom. Ma działanie przeciwutleniające. Może być stosowany jako błyszczyk do ust i powiek, do utrzymania kształtu brwi oraz idealnego wzrostu paznokci i skórek. Ten niezwykły krem łagodzi między innymi drobne oparzenia, podrażnioną skórę po goleniu oraz zmiękcza stwardniałą skórę dłoni i stóp.
Facial Repair Balm Eight Hour Elizabeth
Arden
50 mlFacial Repair Balm EightHour Elizabeth Arden to wysokiej jakości produkt dla wymagających klientek, które dbają o swój wizerunek i wygląd oraz chcą używać tylko najlepszych produktów do codziennej pielęgnacji urody. Jesteś jedną z nich? Jeśli tak, to w 100% oryginalne produkty Elizabeth Arden są stworzone właśnie dla Ciebie.
- Typ: skóra wrażliwa
- Płeć: kobieta
Krem ochronny
Elizabeth Arden Eight Hour Skin Protectant Cream (50 ml) to krem naprawczy, który idealnie nadaje się do wszystkich drobnych urazów i podrażnionej skóry. Usuwa również zaczerwienienia i zmniejsza podrażnienia. Krem nakłada się cienką warstwą na odpowiednie obszary w zależności od potrzeb i można go nakładać kilka razy, aby uzyskać intensywny efekt. Nietłusta i nieklejąca się konsystencja jest również przyjemna dla skóry.
[b]Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant - Fragrance Free [/b][br][br][b]Typ skóry:[/b] Wszystkie typy skóry [br][br][br][b]Bezzapachowy![/b][br][br]Ten legendarny klasyk pielęgnacji skóry czyni cuda, jeśli chodzi o nawilżanie i ochronę skóry - zawsze i wszędzie, w zależności od potrzeb. Modeluje brwi, dodaje blasku, nawilża suche dłonie i odżywia skórki oraz paznokcie. Łagodzi łuszczenie się skóry, drobne podrażnienia i pęknięcia skóry spowodowane drobnymi oparzeniami, oparzeniami słonecznymi, zimnem, zadrapaniami lub tarciem oraz przywraca gładkość spierzchniętym ustom. [br][br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Nałożyć krem na oczyszczoną skórę rano i pozostawić do zadziałania.[br]Nadaje się również jako baza pod makijaż.
Elizabeth Arden Eight Hour Skin Protectant Cream, bezzapachowy. Odpowiedni dla: Kobiet, Pojemność (ml): 50 ml, Substancja: Krem. Ilość w opakowaniu: 1 szt
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protector 50 ml
Wykwintny,
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 008580513202685805132026085805132026
- Numer producenta
- EIGN10065
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 008580513202685805132026085805132026
- Numer producenta
- EIGN10065
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant - The Original, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra normalna, Nawilżający, Ochrona, Tubka
217,12 zł/100ml
108,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - Eight Hour Cream Skin Protectant 30ml
177,00 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
3 805,00 zł/1l
76,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Moisturizing For Face SPF15, Kobiety, 50 ml, Krem, Uniwersalne, Nawilżający, Wygładzający, Tubka
245,44 zł/100ml
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Eight Hour Cream, Krem na noc, Kobiety, Twarz, Uspokajający, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, 50 ml, Słoiczek
254,88 zł/100ml
127,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,84 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - Visible Difference Refining Moisture Cream Complex - krem nawilżający 100ml
144,78 zł/100ml
144,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elizabeth Arden - Kapsułki ceramidowe z witaminą C - 90 szt
324,61 zł/100ml
292,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Elizabeth Arden - Eight Hour All In One - Eight Hour 3 pcs set 109ml
1 499,36 zł/1l
163,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Kapsułki 90.0ks
166,19 zł/100ml
299,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

E.Arden Eight Hour Lip Protectant w puszce
4 316,15 zł/1l
56,11 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 365,00 zł/1l
136,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick Sunscreen SPF 15, Balsam do ust, Bezbarwny, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, PETROLATUM, PADIMATE, OXYBENZONE. RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, OZOKERITE, GLYCERYL...
17,70 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Arden Cos Ceramide Retinol Eye Treatment 15ml
1 164,20 zł/100ml
174,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Sunflower, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Melon, Brzoskwinia, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklamen, Jaśmin, Cyclamen,Jasmine
689,00 zł/1l
68,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Słoiczek
236,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Witamina C Ceramid Kapsułki 30 sztuk
1 641,63 zł/1kg
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Elizabeth Arden 0085805574598, Kobiety, Skóra uniwersalna
1 064,46 zł/100ml
298,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 042,00 zł/1l
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 30 ml W
3 725,00 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
894,30 zł/1l
89,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden 5th Avenue Woda perfumowana, 125 ml + Balsam do ciała, 100 ml
755,16 zł/1l
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Ceramide Vitamin C Capsules Radiance Renewal Serum 60 Capsules
809,11 zł/100ml
226,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
10%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pomaga mi z problemami skórnymi
Ponieważ używam kremu Eight Hour Cream od dawna, z przyjemnością mogę go polecić. Pomaga mi na obolałą skórę twarzy, zwłaszcza na przeziębienia wokół nosa i opryszczkę.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję bardzo
Byłem bardzo zadowolony, że w Kauflandzie można dostać prawie wszystko
Oceniono dnia 17 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka wysyłka
Krem nawilża, świetny dla moich wrażliwych na opryszczkę ust.
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt jaki znam
Krem bardzo wysokiej jakości.
Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega cena
Super cena, super produkt! Najlepszy!
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Elizabeth Arden Eight Hour
Mega
Oceniono dnia 21 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Dobry dla mojej wrażliwej skóry!
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Za dużo plastiku w opakowaniu
Czas dostawy i jakość produktu. Jednak można uniknąć wiórów styropianowych jako materiału opakowaniowego.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml