4,6



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Estée Lauder DayWear, Kobiety, 30 ml, Krem, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Dzień i Noc, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
131,90 zł
439,67 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
6h 31m 19s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Wymagająca skóra, Skóra normalna, Dzień i Noc, Odżywiający, Naprawa, Zmiękczający, Kojąca, Leczenie1 367,40 zł/100ml
683,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Uniwersalne, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Elastyczność, Ujędrniający, Nawilżający,..., 50 ml367,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml649,92 zł/100ml
324,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Nawilżający, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Wygładzający, 50 ml
330,50 zł/100ml
165,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder DayWear SPF15 Krem na dzień dla cery suchej, 50ml
428,02 zł/100ml
214,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectly Clean, Krem oczyszczający, Kobiety, Skóra sucha, Oczyszczenie, Nawilżający, Odżywiający, Tubka, Water\Aqua\Eau; Hydrogenated Polyisobutene; Isohexadecane; Glycerin; Hexyldecyl Stearate;...
73,51 zł/100ml
110,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Rewitalizujący krem przeciwzmarszczkowy, 30ml
5 402,50 zł/1kg
216,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Advanced Night Repair Rescue Solution Serum with 15% Bifidus Ferment, Kobiety, 20 ml
1 235,05 zł/100ml
247,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Estee Lauder - Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme 5ml
2 098,40 zł/100ml
104,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 4005900935922, Krem na dzień, Kobiety, Skóra mieszana, Twarz, Przeciw błyszczeniu, Nawilżający, 50 ml
57,86 zł/100ml
28,93 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Uriage Hyséac Hydra, Kobiety, 40 ml, Krem, Skóra mieszana, Dzień i Noc, Uspokajający, Nawilżający, Kojąca
161,65 zł/100ml
64,66 zł
Sprzedawca: VISO

NIVEA 4005900935342, Krem na dzień, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, 50 ml
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Rodial 5060725474635, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Twarz, Nawilżający, Spulchnianie, 50 ml
547,50 zł/100ml
273,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ISDIN Ureadin Anti-Wrinkle SPF20, Krem na dzień, Kobiety, Skóra sucha, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Ochrona, 50 ml
339,76 zł/100ml
169,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Weleda 4001638590075, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Decollete, Twarz, Szyja, Przeciw podrażnienieniom, Uspokajający, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, 30 ml
168,10 zł/100ml
50,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Sensibio Defensive, Krem na dzień i na noc, Skóra wrażliwa, Twarz, Szyja, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, 40 ml, 1 szt.
160,12 zł/100ml
64,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sesderma ACGLICOLIC, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Nawilżający, Odnawianie, 50 ml, 1 szt.
490,86 zł/100ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Uriage Roséliane Anti-Redness Cream SPF30, Krem na dzień, Kobiety, Skóra wrażliwa, Twarz, Zapobiega zaczerwienieniom, Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający, Kojąca, Wzmacniający, 40 ml
171,95 zł/100ml
68,78 zł
Sprzedawca: VISO

Dr. Hauschka 420002537, Krem na dzień, Kobiety, Skóra sucha, Skóra dojrzała, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Twarz, Zapobiega zaczerwienieniom, Nawilżający, All ages
506,50 zł/100ml
151,95 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 30 ml
- Materiał:
- Krem
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna
- Zalecany czas aplikacji:
- Dzień i Noc
- Efekt pielęgnacji:
- Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający
- Czas trwania efektu:
- 24 h
- Ochrona przed słońcem:
- Tak
- Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
- 15
- Typ dozownika:
- Słoiczek
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- Avobenzone 3.00% , Octisalate 5.00%Ingredients: Water\Aqua\Eau , Dimethicone , Butyloctyl Salicylate , Butylene Glycol , Polyester-8 , Cetyl Ricinoleate , Steareth-21 , Steareth-2 , Di-C12-15 Alkyl Fumarate , Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride , Polysilicone-11 , Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract , Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract , Polygonum Cuspidatum Root Extract , Stearyl Alcohol , Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D'Orge , Laminaria Ochroleuca Extract , Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract , Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract , Artemia Extract , Fumaria Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract , Caffeine , Pentylene Glycol , Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract , Hydrolyzed Rice Extract , Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract , Hydrolyzed Rice Bran Extract , Lauryl Peg-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone , Thermus Thermophillus Ferment , Behenyl Alcohol , Acrylic Acid/Vp Crosspolymer , Triacontanyl Pvp , Glycerin , C12-15 Alkyl Benzoate , Linoleic Acid , Cholesterol , Squalane , Sodium Pca , 1,2-Hexanediol , Urea , Caprylic/Capric Triglyceride , Dipropylene Glycol Dibenzoate , Tocopheryl Acetate , Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer , Tetrahexyldecyl Ascorbate , Sodium Hyaluronate , Ergothioneine , Isohexadecane , Ppg-15 Stearyl Ether Benzoate , Glycyrrhetinic Acid , Trehalose , Polyquaternium-51 , Polysorbate 80 , Lecithin , Hydrogenated Lecithin , Fumaric Acid , Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer , Caprylyl Glycol , Cyclodextrin , Sodium Hydroxide , Nordihydroguaiaretic Acid , Sodium Chloride , Ascorbyl Tocopheryl Maleate , Fragrance (Parfum) , Citric Acid , Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride , Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate , Disodium Edta , Bht , Sodium Dehydroacetate , Phenoxyethanol , Blue 1 (Ci 42090) , Yellow 5 (Ci 19140) , Chromium Hydroxide Green (Ci 77289)
Ten wspaniały krem nawilżający dostarcza Twojej skórze dzienną porcję przeciwutleniaczy i ochronny filtr SPF 15. Dzięki temu pomaga zwalczać uszkodzenia, wywołane przez wolne rodniki, zanim zdążą przedwcześnie dodać Ci lat. Zaawansowana formuła nawilżająca aktywnie chroni skórę, pomagając zapobiegać pierwszym oznakom przedwczesnego starzenia i redukować ich widoczność.
Dziś najważniejsze jest to, jak prezentuje się zaawansowany krem ochronny DayWear. Stworzony wyłącznie z myślą o młodej skórze krem opóźnia przedwczesne starzenie i znacząco zmniejsza widoczność pierwszych zmarszczek. Dodatkowo ma teraz bardziej skuteczną ochronę antyoksydacyjną niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki wysokiej jakości filtrom UV krem DayWear chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i poprawia jej ogólny wygląd! Lekka i świeża konsystencja jest idealna dla skóry normalnej i mieszanej, a także w cieplejszym klimacie. Testowany dermatologicznie. Niekomedogenny (nie zatyka porów).
Składniki aktywne:
- kompleks przeciwutleniaczy (witamina C i E, eukarion, EGT) - zapewniają długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry,
- Filtry UV - spełniają najwyższe standardy ochrony skóry przed promieniowaniem UVA i UVB.
Efekty:
- widocznie redukuje wszystkie oznaki przedwczesnego starzenia, takie jak drobne zmarszczki, matowy wygląd skóry i nierównomierny koloryt,
- doskonale nawilża i chroni,
- aż 96% kobiet doświadcza gładszej, żywszej i zdrowszej skóry.
Nasza rada
Aby uzyskać maksymalny efekt, zalecamy łączenie z produktami z serii DayWear.
W celu kompleksowej pielęgnacji skóry zalecamy stosowanie serum (pod krem), peelingu i maseczki.
Sposób użycia
Stosować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.
Denní krém proti vráskám
Ten wysoce skuteczny krem nawilżający zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. DayWear jest wysoce skuteczny w walce ze szkodliwymi przeciwutleniaczami i ma specjalny kompleks przeciwutleniający o potwierdzonym działaniu, a także filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania. Zapobiega również i minimalizuje pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak matowa, zmęczona skóra i drobne suche linie. Odświeża skórę, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie. Krem do skóry normalnej i mieszanej jest lekki i odświeżający.
Estée Lauder Cream Skin Care DayWear en NightWear Multi-Protection Anti-Oxidant już teraz w Beauty Plaza.
Estée Lauder DayWear. Odpowiedni dla: Kobiety, Pojemność (ml): 30 ml, Substancja: Krem
Skóra normalna i mieszana E.Lauder DayWear Advanced Creme SPF15
E.Lauder Daywear Advanced Creme SPF15 Normal To Combination Skin WPF1 VERENIGD KONINKRIJK karton @ 1 stuk x 30 ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W składzie kremu na dzień Estée Lauder SPF15 znajdują się: retinol, kwas hialuronowy, ekstrakt z zielonej herbaty, witamina C, koenzym Q10, ekstrakt z aloesu, kwas salicylowy, olejek arganowy, kofeina, ekstrakt z rumianku, pantenol, ekstrakt z aloesu, wyciąg z żeń-szenia, allantoina, olejek jojoba, ekstrakt z ogórka, witamina E, mikrokapsułki kolagenu, ekstrakt z imbiru, ekstrakt z alg morskich.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 002713183305527131833055027131833055
- Numer producenta
- WPF1010000
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W składzie kremu na dzień Estée Lauder SPF15 znajdują się: retinol, kwas hialuronowy, ekstrakt z zielonej herbaty, witamina C, koenzym Q10, ekstrakt z aloesu, kwas salicylowy, olejek arganowy, kofeina, ekstrakt z rumianku, pantenol, ekstrakt z aloesu, wyciąg z żeń-szenia, allantoina, olejek jojoba, ekstrakt z ogórka, witamina E, mikrokapsułki kolagenu, ekstrakt z imbiru, ekstrakt z alg morskich.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 002713183305527131833055027131833055
- Numer producenta
- WPF1010000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
436,50 zł/100ml
218,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Nawilżający, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Wygładzający, 50 ml
330,50 zł/100ml
165,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2023 EDT 100 ml W
4 048,20 zł/1l
404,82 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 225,17 zł/1l
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Kobiety, 75 ml, Krem, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Przeciw otępieniu, Krem przeciwzmarszczkowy, Liftingujący, Nawilżający,..., Słoiczek
664,43 zł/100ml
498,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Bosch Serie 4 WTH83V03, Wolnostojący, Od przodu, Kondensacja, Biały, Obrotowy, Prawy
3 470,20 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: BRaUN_Elektro

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Estée Lauder DayWear, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Dzień i Noc, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający
333,90 zł/100ml
166,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder DayWear SPF15 Krem na dzień dla cery suchej, 50ml
428,02 zł/100ml
214,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, Kobiety, 50 ml, Krem, Uniwersalne, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Wygładzający, Tubka
379,98 zł/100ml
189,99 zł
Sprzedawca: VISO

Clinique Happy Heart, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
2 454,40 zł/1l
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique All About Eyes, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Słoiczek, Cyclopentasiloxane, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethylene, Butylene Glycol,...
843,67 zł/100ml
126,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aspen Woda kolońska, 118ml
314,66 zł/1l
37,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Sunstar GUM End-Tuft, Szczoteczka do zębów, kątówka 308, 1 sztuka
1 124,37 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: MANADA

Hask Curl Care 5-In-1 Leave-In Spray 175ml
388,40 zł/1l
67,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Hask Curl Care odżywka do włosów 355ml
19,02 zł/100ml
67,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
25,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Indywidualne sztuczne rzęsy Duralash Knot-Free Naturals for Women 56 - Medium Black - Ardell
30,19 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Clinique Sun-kissed Face gelee 01 uniwersalny blask 30 ml
4 892,33 zł/1l
146,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

GUM Original White, Wybielająca pasta do zębów, 75 ml, Dorośli/dzieci, Pasta
31,68 zł
Sprzedawca: apohealth

SoftPicks Duże gumowe szczoteczki międzyzębowe 40 szt
50,66 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,86 zł
Sprzedawca: Scentist

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień medium skin, Neutralny, 3N2
5 909,33 zł/1l
183,19 zł
-5,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Clinique True Bronze Pressed Powder Bronzer, Sunkissed, Beżowy, Słoiczek, Puder prasowany, Brązujący, 9,6 g
15 059,00 zł/1kg
150,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Mus oczyszczający, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Oczyszczenie, Nawilżający, Orzeźwiający, Butelka, Paraben
407,25 zł/1l
81,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Powder Brush pędzel do pudru
124,83 zł
Sprzedawca: VISO

Abercrombie&Fitch Naturally Fierce Woda perfumowana, 30 ml
1 684,33 zł/1l
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
40%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odrobina lekkości
Bardzo przyjemny dla skóry, nawilża; zapewnia wspaniałą cerę, nie wyglądając jak maska!
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Produkt jest świetny. Używam tego kremu już od lat.
Oceniono dnia 24 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dzień dostawy
Artykuł świetny, szybka dostawa, tylko czas dostawy był podany o jeden dzień za późno i musiałem jechać do paczkomatu, żeby go odebrać.
Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moim zdaniem produkt był oferowany z zawartością 50 ml, ale dotarł tylko słoik 30 ml. Dlaczego????
Podoba mi się ten przedmiot, z wyjątkiem wspomnianej powyżej różnicy w zawartości.
Oceniono dnia 19 marca 2013 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml