4,8



Na podstawie 5 opinii
Dior Addict, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Kwiat pomarańczy, Jaśmin, Wanilia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
516,49 zł
10 329,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BORNTOSTANDOUT SUGAR ADDICT, woda perfumowana, 50 ml (unisex)16 486,27 zł/1l
840,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Addict Woda perfumowana, 100ml6 736,10 zł/1l
673,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Pure Poison, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kwiat pomarańczy, Piżmo10 323,20 zł/1l
516,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr5 367,20 zł/1l
268,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Dior Addict, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiat pomarańczy, Jaśmin, Wanilia
14 064,33 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Christian Dior Addict woda perfumowana spray 50ml
10 812,40 zł/1l
540,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Tonkowiec wonny, Wanilia
8 020,80 zł/1l
401,04 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

Dior Homme, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Iris, Sandalwood, Skóra
11 713,47 zł/1l
878,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior Pure Poison, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Piżmo, Kwiat pomarańczy, Spray, 1 szt.
12 422,00 zł/1l
372,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 207,40 zł/1l
420,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Thierry Mugler - Alien EDP 90ml
4 511,00 zł/1l
405,99 zł
Sprzedawca: Deal47

Givenchy Organza Woda perfumowana, 50ml
6 094,20 zł/1l
304,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dior Addict to woda perfumowana dla kobiet, która stanowi nową odsłonę łagodnej i ciepłej kompozycji. Na jej całość składa się połączenie esencji i wyzwania. To zapach niezależności, który jest wyrazem elegancji i nieprzemijającego uroku. Przenikliwy, intensywny i jedyny w swoim rodzaju. Do tego niezwykle trwały. Zapach został wprowadzony na rynek w 2014 roku.
Woda perfumowana dla kobiet Dior Addict ma wiele do zaoferowania. Są to rozkwitłe sady i relaks w całym tego słowa znaczeniu. Zapach Dior Addict tworzą starannie dobrane esencje, które urzekną Cię pomysłową rozmaitością i kreatywnością. Poznaj zapach, który natychmiast Cię oczaruje.
Flakon wody perfumowanej dla kobiet Dior Addict zdobią delikatne i lekko przyciemnione barwy. Symbolizują one wyrazistość i lekkość oferowanych nut, które z radością powitają Twoje zmysły.
Otocz się aromatem, którego czarowi z trudem będziesz mogła się oprzeć!
Nuty zapachowe
Nuty głowy: liść mandarynki, kwiat jedwabiu.
Nuty serca: kwiat Królowej Nocy, róża bułgarska, kwiat pomarańczy.
Nuty bazy: absolut wanilii Bourbon, drewno sandałowe Mysore, tonka.
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Kwiat pomarańczy
- Główne nuty zapachowe serca:
- Jaśmin
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Wanilia
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Bourbon vanilla
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● AQUA (WATER) ● LINALOOL ● COUMARIN ● LIMONENE ● GERANIOL ● ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ● CINNAMYL ALCOHOL ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE ● CITRONELLOL ● BHT ● FARNESOL ● ISOEUGENOL ● CITRAL ● BENZYL BENZOATE ● BENZYL CINNAMATE ● EUGENOL ● TOCOPHEROL ● BENZYL ALCOHOL ● CI 60730 (EXT.VIOLET 2) ● CI 42090 (BLUE 1)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Dámská parfémová voda
petitgrain,květy pomerančovníku
jasmín
vanilka
Dior Addict Eau de Parfum (50 ml) to orientalno-kwiatowa kompozycja. Liście drzewa mandarynkowego i kwiat pomarańczy delikatnie łączą się z innymi składnikami, takimi jak arabski jaśmin i wanilia. Perfumy są zmysłowo intensywne, odpowiednie dla pewnej siebie kobiety i nadają się do codziennego użytku. Flakon jest elegancki w ciemnoniebieskim kolorze, który jest charakterystyczny dla marki Dior.
Dior Addict woda perfumowana spray 50 ml
Christian Dior Dior Addict 2014.
Woda perfumowana dla kobiet.
50 ml
Addictive to olbrzymi zapach dla kobiet stworzony przez markę Dior. Niezwykle oryginalna kompozycja zapachowa, która delikatnie rozwesela, pobudza zmysły. Zapach odświeżony w 2014 roku.
Nuty zapachowe. Głowa: liść mandarynki, kwiat jedwabiu. Serce: kwiat królowej nocy, róża bułgarska, kwiat pomarańczy. Baza: absolut wanilii bourbon, drzewo sandałowe mysore, tonka.
Woda perfumowana Addict 2014 marki Dior (Christian Dior) została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Nuty głowy: Kwiat pomarańczy, Mandarynka, Kwiat drzewa jedwabnego: Nuty środkowe: Róża bułgarska, Kwitnący nocą Cereus: Nuty bazy: Bób tonka, Drzewo sandałowe, Wanilia
Dior Addict Edp Spray
Dior Addict Edp Spray F007282409 FRANKRIJK karton @ 1 fles x 50 ml
- Waga
- 0.06 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy, pudrowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Dior Addict Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexKobietyKobiety
- EAN
- 3348901182348
- Numer producenta
- 07282409
- Waga
- 0.06 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy, pudrowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Dior Addict Woda perfumowana, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisexKobietyKobiety
- EAN
- 3348901182348
- Numer producenta
- 07282409
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
569,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
6 736,10 zł/1l
673,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
470,00 zł
-252,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 033,00 zł/1l
103,30 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Pure Poison, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kwiat pomarańczy, Piżmo
10 323,20 zł/1l
516,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 466,11 zł/1l
311,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Tonkowiec wonny, Wanilia
8 020,80 zł/1l
401,04 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

Cartier La Panthere EDP 50ml
6 244,00 zł/1l
312,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cartier La Panthère, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, POGOSTEMON..., 1 szt.
4 760,30 zł/1l
476,03 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Delox Unisex Woda perfumowana, 100 ml
4 983,40 zł/1l
498,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin
2 025,73 zł/1l
151,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Addict, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiat pomarańczy, Jaśmin, Wanilia
14 064,33 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Thierry Mugler Angel Nova - Refillable Star woda perfumowana dla kobiet 50 ml
6 851,80 zł/1l
342,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
7 092,10 zł/1l
709,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 30 ml
6 854,33 zł/1l
205,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Pure Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kwiat pomarańczy, Piżmo
6 215,00 zł/1l
621,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia
5 588,90 zł/1l
558,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
WGr
Produkt został zakupiony jako prezent świąteczny i został dobrze przyjęty
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l