5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Perfumy damskie My Burberry Burberry EDP 90 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
311,34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
293,45 zł-17,89zł
3 260,56 zł / 1l
+ 43,31 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 100 ml16 613,80 zł/1l
1 661,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml13 370,90 zł/1l
1 337,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Roja, 51, Parfum, For Women, 50 ml21 537,60 zł/1l
1 076,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry Weekend, Kobiety, 100 ml, Spray, 1 szt.
2 122,40 zł/1l
212,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
3 004,44 zł/1l
270,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry My, Kobiety, 30 ml, Słodki groszek, Geranium, Pigwa, Frezja, Paczula, Różowy, Spray
9 662,33 zł/1l
289,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry My, Kobiety, 50 ml, Słodki groszek, Geranium, Pigwa, Frezja, Paczula, Różowy, Spray
4 052,60 zł/1l
225,50 zł
-22,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,63 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamotka, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frezja, Geranium, Paczula, Różowy, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
4 159,40 zł/1l
207,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
4 498,44 zł/1l
404,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry Weekend, Kobiety, 50 ml, Rezeda, Hiacynt, Irys, Spray, Francja
3 956,40 zł/1l
197,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry Brit For Her woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 047,50 zł/1l
204,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Burberry My Blush, Kobiety, 90 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 064,89 zł/1l
365,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry My Burberry Blush edp 90ml
3 098,33 zł/1l
278,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 036,22 zł/1l
301,42 zł
-28,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
273,26 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Burberry For Women, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Czarna porzeczka, Cedr, Jaśmin, Moss, Drzewo sandałowe, Piżmo, Wanilia
1 322,70 zł/1l
154,00 zł
-21,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,27 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
2 073,33 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yodeyma perfumy damskie Tendenze 100 ml
1 339,00 zł/1l
133,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Okryj się prochowcem i wejdź do eleganckiego, londyńskiego ogrodu, gdzie przed krótką chwilą kwiaty skropił odświeżający letni deszczyk. Dokładnie tak pachnie luksusowa woda perfumowana dla kobiet My Burberry legendarnej brytyjskiej marki. Poczujesz w niej świeżość, elegancję i słodkie, kwiatowe nuty.
ponadczasowy, kwiatowy zapach
dla gustownej, pewnej siebie kobiety
odpowiedni przede wszystkim na co dzień
Skład zapachu
Na początku poczujesz orzeźwiający cytrusowy koktajl w połączeniu z łagodnym kwiatem groszku. Po chwili rozwiną się słodkie akordy męczennicy, pigwy i brzoskwini, którym wyrafinowania dodają kwiatowe nuty gardenii, frezji i płatków pelargonii. Bazę przenika piżmo, paczula, róża damasceńska i stulistna, dzięki którym ta woda perfumowana staje się ucieleśnieniem kobiecości i czystej elegancji.
jpg Burberry My Burberry 90ml edp Burberry 5045419039611
My Burberry to kwiatowe perfumy. Zapach został wylansowany przez Burberry w 2014 roku.
Twórcą tego zapachu jest Francis Kurkdjian.
Perfumy te są kompozycją łączącą klasykę marki z jej nowoczesnym wydaniem. Kolorystyka flakonu przywodzi na myśl kratkę charakterystyczna dla Burberry, korek przypomina guziki od płaszcza natomiast wstążka zrobiona jest z gabardyny-materiału stworzonego przez założyciela marki Burberry.
Zapach zdecydowanie orzeźwiająco-kwiatowy, elegancki.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: groszek pachnący, bergamotka, mandarynka
Nuty serca: geranium, frezja, pigwa
Nuty bazy: paczula, róża damasceńska, róża
Perfumy damskie My Burberry Burberry EDP 90 mlPozwól
się zaskoczyć
wm
perfumom damskimMy Burberry Burberry EDP i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskimo wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Burberry!
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Typ: EDP (woda perfumowana)
- Nazwa perfum: My Burberry
My Burberry woda perfumowana spray 90ml
My Burberry to szykowna i luksusowa woda perfumowana, którą każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji perfum, zwłaszcza jeśli lubi kwiatowe zapachy. Kwiatowe i słodkie akordy sprawiają, że perfumy te są romantyczne. Zapach, który został wydany w 2014 roku, został skomponowany przez perfumiarza Francisa Kurkdjiana. Zapachy Burberry są wyjątkowe, a ten zapach nie jest wyjątkiem. Znajduje to odzwierciedlenie w połączeniu górnych nut lathyrus, mandarynki, bergamotki, cytryny i grejpfruta. Nuty serca to pigwa, geranium, frezja, brzoskwinia, gardenia, zielone orzechy i marakuja. Nutami bazy są róża, róża damasceńska, paczula, piżmo, fiołek i skóra.
- Wymiary
- 10x13x8
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- bourbon vanilka, ambra
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Pełna lista składników ALCOHOL DENAT.,WATER, FRAGRANCE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL SALICYLATE, BHT, CITRAL, COUMARIN, ISOEUGENOL, EXT. VIOLET 2 (CI 60730), RED 4 (CI 14700), YELLOW 5 (CI 19140).
- Producent
- Big Buy Cooking
- Zakres dostawy
- 1 x Parfume
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5045419039611
- Numer producenta
- 114707
- Wymiary
- 10x13x8
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- bourbon vanilka, ambra
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Pełna lista składników ALCOHOL DENAT.,WATER, FRAGRANCE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL SALICYLATE, BHT, CITRAL, COUMARIN, ISOEUGENOL, EXT. VIOLET 2 (CI 60730), RED 4 (CI 14700), YELLOW 5 (CI 19140).
- Producent
- Big Buy Cooking
- Zakres dostawy
- 1 x Parfume
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5045419039611
- Numer producenta
- 114707
Pasuje również do tego

Burberry My, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Frezja, Geranium, Paczula, Różowy
3 004,44 zł/1l
270,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry My, Kobiety, 50 ml, Słodki groszek, Geranium, Pigwa, Frezja, Paczula, Różowy, Spray
4 052,60 zł/1l
225,50 zł
-22,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,63 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zestaw 4 krzeseł do jadalni ML-Design z oparciem, antracytowe, wykonane z aksamitu
591,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

Burberry My Burberry Blush edp 90ml
3 098,33 zł/1l
278,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Weekend, Kobiety, 100 ml, Spray, 1 szt.
2 122,40 zł/1l
212,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry Eau de Parfum, 50 ml, Bergamotka, Top notes of sweet pea and bergamot fuse with a geranium leaf, golden quince and freesia heart,..., Frezja, Geranium, Paczula, Różowy, Alcohol, Parfum (fragrance), Aqua (water), Linalool, Limonene, Alpha,isomethyl ionone, Hexyl...
4 159,40 zł/1l
207,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry Weekend, Kobiety, 50 ml, Rezeda, Hiacynt, Irys, Spray, Francja
3 956,40 zł/1l
197,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry My, Kobiety, Letnie, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pigwa, Słodki groszek, Frezja
8 040,33 zł/1l
241,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
3 036,22 zł/1l
301,42 zł
-28,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
273,26 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Burberry For Women, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Czarna porzeczka, Cedr, Jaśmin, Moss, Drzewo sandałowe, Piżmo, Wanilia
1 322,70 zł/1l
154,00 zł
-21,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,27 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Burberry My, Kobiety, 30 ml, Słodki groszek, Geranium, Pigwa, Frezja, Paczula, Różowy, Spray
9 662,33 zł/1l
289,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Burberry Brit For Her woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 047,50 zł/1l
204,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Burberry My Black Parfum, Kobiety, 90 ml, Jaśmin, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Paczula, Spray
4 498,44 zł/1l
404,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,00 zł/1l
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gucci Bloom, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Wiciokrzew, Tuberoza, Jaśmin
2 766,30 zł/1l
276,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 207,40 zł/1l
420,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Burberry My Blush, Kobiety, 90 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 064,89 zł/1l
365,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Burberry My Blush, Kobiety, 50 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 088,00 zł/1l
204,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Giorgio Armani Si Passione 100ml edp
4 042,50 zł/1l
404,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,09 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l