5,0



Na podstawie 20 opinii
Płatki owsiane delikatne, Demeter, 375g | SPIELBERGER MÜHLE
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,66 zł
28,43 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ekologiczne pełnoziarniste płatki orkiszowe Rinatura31,82 zł/1kg
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płatki żytnie 500g | SPIELBERGER MÜHLE
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki pszenne Zartblatt, 375g | SPIELBERGER MÜHLE
35,76 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Spielberger Mühle płatki owsiane delikatne pełnoziarniste demeter 375g
28,32 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane - Zartblatt Demeter, 425g | BAUCK MÜHLE
19,41 zł/1kg
8,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
59,40 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Owsianka owocowa, 500g | ROSENGARTEN
29,26 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki jaglane 500g
26,92 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Müsli Bircher Demeter, 500g | SPIELBERGER MÜHLE
53,76 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Spielberger Mühle płatki owsiane drobnoziarniste razowe demeter 475g
29,31 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki orkiszowe 375g
59,71 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Pełnoziarnista komosa ryżowa - bezglutenowa 125 g
143,60 zł/1kg
17,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Amarantus - płatki, 350g | GOVINDA
63,97 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Bircher Müsli, 500g | BURGERMÜHLE
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki amarantusa 250g
71,60 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane gruboziarniste, 500g | KORNKREIS
26,82 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki kukurydziane w czekoladzie - bezglutenowe 200g
106,85 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki śniadaniowe "Schoko-Knusperflakes" o smaku mandarynki, 100g | PURAL
154,30 zł/1kg
15,43 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczne płatki wieloziarniste Kölln delikatne, 500g
137,40 zł/1kg
72,84 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,70 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Klasyka śniadaniowa: wyjątkowo delikatne, aromatyczne płatki pełnoziarniste z młyna Spielberger.
Do produkcji delikatnych płatków owsianych, w młynie Spielberger, całe ziarno jest najpierw gotowane, następnie kruszone, parowane, a na końcu wałkowane, aby uzyskać wyjątkowo delikatne płatki. Dzięki temu zachowane zostają wszystkie cenne składniki pełnego ziarna.
Produkcja płatków owsianych różni się od produkcji innych płatków. W przypadku owsa, łuska, zwana plewą, jest szczególnie mocno związana z ziarnem. Dlatego też nie odpadają podczas zbiorów. Plewa nie jest jadalna i musi zostać usunięta przed wałkowaniem. Aby ziarna owsa mogły w pełni rozwinąć swój wspaniały, orzechowy aromat, w młynie Spielberger są one najpierw delikatnie gotowane przed usunięciem plew. Jest to prawdziwa cecha wyróżniająca, ponieważ młyn Spielberger, jako jedyny młyn produkujący płatki ekologiczne, stosuje proces gotowania surowego owsa. Podczas tego procesu, nieobrane ziarno owsa jest podgrzewane przez ponad godzinę i pół. Niejadalna plewa chroni delikatne ziarna i ich cenne składniki, a proces gotowania nadaje płatkom ich wyjątkowy aromat. Po gotowaniu, owies jest pozbawiany plew, następnie kruszony, parowany i wałkowany na drobne płatki. W przypadku płatków "Zartblatt", jedno ziarno po kruszeniu daje kilka płatków. Kruszone ziarna są bardzo cienko wałkowane. Dzięki temu są one drobniejsze niż płatki "Kleinblatt" i jeszcze lepiej rozpuszczają się w płynie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.375 l
- Lista składników
- Płatki owsiane, delikatny liść z upraw biodynamicznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: Porcja: 100 gramów Energia: 372,84 kcal Tłuszcz: 6,7 grama w tym: Tłuszcze nasycone: 1,3 grama Węglowodany: 59,5 grama w tym: Cukry: 0,8 grama Białko: 13,2 grama Sól: 0 gramów
- Waga
- 375 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Płatki owsiane delikatne, Demeter, 375g | SPIELBERGER MÜHLE
- Producent
- Spielberger Mühle
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- CE-CQL3-39I4
- EAN
- 4022381002158
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.375 l
- Lista składników
- Płatki owsiane, delikatny liść z upraw biodynamicznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: Porcja: 100 gramów Energia: 372,84 kcal Tłuszcz: 6,7 grama w tym: Tłuszcze nasycone: 1,3 grama Węglowodany: 59,5 grama w tym: Cukry: 0,8 grama Białko: 13,2 grama Sól: 0 gramów
- Waga
- 375 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Płatki owsiane delikatne, Demeter, 375g | SPIELBERGER MÜHLE
- Producent
- Spielberger Mühle
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- CE-CQL3-39I4
- EAN
- 4022381002158
Pasuje również do tego

Płatki żytnie 500g | SPIELBERGER MÜHLE
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki Kamut 250g
55,68 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauckhof, płatki owsiane organiczne, drobno zmielone, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
193,24 zł/1kg
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
101,54 zł/1kg
50,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
131,70 zł/1kg
65,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Spielberger Mühle płatki owsiane drobnoziarniste razowe demeter 475g
29,31 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki ryżowe 500g
32,50 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Spielberger Mühle płatki owsiane delikatne pełnoziarniste demeter 375g
28,32 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane bezglutenowe, drobno zmielone, 1 kg | BAUCKHOF
18,62 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Otręby owsiane 300g
43,30 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane duże 2,5kg
17,93 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Płatki sojowe 500g | SPIELBERGER MÜHLE
35,28 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 301038, Owsianka, 425 g, Nakrętka
27,76 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
88,48 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Płatki owsiane duże, Demeter, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
17,90 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

CoreGL – suplement diety – 60 kapsułek – zawiera celulozę mikrokrystaliczną, ekstrakt z owoców żurawiny i ekstrakt z liści zielonej herbaty – przeznaczony dla dorosłych.
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Bauck Mühle 352231, 425 g, Owies, Jeżyna, Jagodowy, Truskawka, 338 kJ, 1430 kcal, 1,6 g
36,42 zł/1kg
15,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Musli orkiszowe - Dzień dobry 375g
39,01 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle Oat Crunchy Muesli Extra Chocolate organic 300g
77,43 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
446,13 zł/1l
133,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

Płatki jęczmienne Demeter, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
40,76 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Starter do kefiru - Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
2 452,00 zł/1kg
36,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Adidas Bluzy Entrada 22, HB0573, Rozmiar: 176
110,59 zł
-10,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Sportology

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Melvit Płatki Owsiane Błyskawiczne Xl 1 Kg
9,16 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
171,92 zł/1kg
42,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety niedostępny w sklepach!
Muszę to jeszcze przetestować. Zużyłam już płatki ementaler. Przygotowuję je rano jako musli. Są bardzo lekkostrawne i zamówię teraz więcej opakowań.
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Dobra jakość :-) :-) :-)
Oceniono dnia 4 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Chrupiące
Chrupiące, grube płatki, takie jak chciałem
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa degustacyjna
Szukałem alternatywy dla/do płatków owsianych i znalazłem. Cena jest również dobra. Jeszcze raz dzięki.
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg

Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg