5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Smak:
- Czekolada
Davina Oat Snack Riegel Display 15x65g orzech brazylijski
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
527,99 zł
558,72 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)263,91 zł/1l
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g-Dose Strawberry Cream191,44 zł/1kg
382,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Elite Whey (2170 g)180 309,53 zł/1kg
378,65 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Banan187,44 zł/1kg
157,45 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Polleo Woppers Break, 21,5 g
282,79 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: PolleoSport

POWERBAR 12x40g Riegel Natural Protein Multiflavour Box Czekolada Orzechy Banan
430,63 zł/1kg
221,10 zł
-14,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
206,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

100% Whey Protein - 2000 g, solony karmel
207,13 zł/1l
414,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Polleo Protein Woppers, 25 g
243,20 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Gold Nutrition Masło orzechowe Energy, masło orzechowe
137,20 zł/1l
6,86 zł
Sprzedawca: GoldNutrition

Protein Classic750g czekolada
372,96 zł/1l
279,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Syntha 6 - 2260 g, czekolada
244,36 zł/1l
554,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Whey Protein, czekolada-kakao, 500 g
108,91 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Mutant Whey - 2270 g, czekolada
156,83 zł/1kg
355,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Polleo 1st Whey, 2270 g - Orzech laskowy w czekoladzie
192,47 zł/1kg
436,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PolleoSport

dla Ciebie eiweiß power Cookies & Cream
249,33 zł/1l
187,00 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

More Nutrition Protein Satisbites 12 x 2x25g
302,20 zł/1l
181,32 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

6Pak 80 Whey Protein 908G Strawberry
181,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

100% WHEY PROFESSIONAL (2,350 kg)
134 087,73 zł/1kg
363,78 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Nestlé Resource Protein Chocolate 6x4x200ml
116,14 zł/1l
592,51 zł
-35,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
557,48 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Ręcznie robiony baton owsiany
- z cennymi składnikami odżywczymi
- bez sztucznych wzmacniaczy smaku
- wegańskie
i pieczone z miłością.
Energetyczne przekąski owsiane to , naturalne produkty. To właśnie czyni je tak wyjątkowymi, nawet dla wegetarian. Pozwala to zachować składniki odżywcze i smak.
Soczyste płatki owsiane stanowią podstawę EnergyOatSnack, która jest uszlachetniana pysznymi składnikami, takimi jak wiśnie, jagody, orzechy, płatki kokosowe lub jogurt, w zależności od smaku.
Dostępne w różnych pysznych smakach. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!
Wskazówka żywieniowa:
EnergyOatSnack to uniwersalna opcja śniadaniowa, która dobrze smakuje nawet w mleku!
Przygotowanie: Podgrzej 200 ml mleka w małej misce (np. w kuchence mikrofalowej), pokrusz baton w folii, otwórz folię, wlej zawartość do ciepłego mleka i rozgnieć widelcem lub łyżką. Gotowe!
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu zużyć w ciągu 1 dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi i orzechami brazylijskimi.
| Średnie wartości odżywcze | na 100 g | na baton (65 g) |
|---|---|---|
| Energia | 1866 kJ (466 kcal) | 1213 kJ (303 kcal) |
| Tłuszcz | 22 g | 14 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 8,4 g | 5,5 g |
| Węglowodany | 53 g | 34 g |
| - w tym cukier | 26 g | 17 g |
| Błonnik | 4,5 g | 2,9 g |
| Białko | 6,5 g | 4,2 g |
| Sól | 0,16 g | 0,10 g |
Składniki -Orzech brazylijski:
Płatki owsiane(46%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), polewa z tłuszczu kakaowego (9%), (cukier, olej palmowy, niskotłuszczowe kakao w proszku, emulgatory: lecytyny(z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), orzechy brazylijskie (4%).
Energy Oat Snacks to batony owsiane. Soczyste płatki owsiane stanowią podstawę Energy Oat Snack, która jest uszlachetniona pysznymi składnikami, takimi jak wiśnie, jagody, orzechy, płatki kokosowe lub jogurt, w zależności od smaku.
Zalecane spożycie:
Spożywać 1 baton dziennie w zależności od potrzeb (np. przed sesją treningową).
Uwaga:
Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej diety. Należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób nie dla dzieci.
Składniki (przykładowa wanilia):
PŁATKI OWSIANE (48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, sól, emulgator: Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatka w proszku (MLEKO), MĄKA PSZENNA, emulgator: lecytyny (SOJA), naturalny aromat), naturalny aromat.
Informacje o wartościach odżywczych (na przykładzie wanilii):
Porcja: 1 baton
Wartości odżywcze | na 100g | na baton (65g) |
Wartość kaloryczna | 1818 kJ (434 kcal) | 1182 kJ (282 kcal) |
Tłuszcz | 20 g | 13 g |
-w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,7 g | 5,0 g |
Węglowodany | 56 g | 36 g |
-w tym cukier | 27 g | 18 g |
Błonnik | 4,5 g | 2,9 g |
Białko | 6,2 g | 4,0 g |
Sól | 0,18 g | 0,12 g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 dnia po otwarciu. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
- Kolor
- Brązowy
- Producent
- Energy OatSnack
- Waga
- 945 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 945 ml
- Lista składników
- Składniki (na przykładzie wanilii): PŁATKI OWSIANE (48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatka w proszku (MLEKO), MĄKA PSZENNA, emulgator: lecytyny (SOJA), naturalny aromat), naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz tekst
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać 1 kostkę dziennie w zależności od potrzeb (np. przed sesją treningową).
- Firma spożywcza
- Energy OatSnack
- Nazwa handlowa
- Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi i orzechami brazylijskimi.
- EAN
- 4051267100312
- Numer producenta
- EOSBRAZ65
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 dnia po otwarciu. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
- Kolor
- Brązowy
- Producent
- Energy OatSnack
- Waga
- 945 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 945 ml
- Lista składników
- Składniki (na przykładzie wanilii): PŁATKI OWSIANE (48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatka w proszku (MLEKO), MĄKA PSZENNA, emulgator: lecytyny (SOJA), naturalny aromat), naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz tekst
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać 1 kostkę dziennie w zależności od potrzeb (np. przed sesją treningową).
- Firma spożywcza
- Energy OatSnack
- Nazwa handlowa
- Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi i orzechami brazylijskimi.
- EAN
- 4051267100312
- Numer producenta
- EOSBRAZ65
Pasuje również do tego

for you power protein double pack
241,47 zł/1l
362,20 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% izolat Gold Standard (930g)
598,91 zł/1l
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g cookies&cream / Hydrolizowane białka serwatkowe / Izolat serwatki premium z 50% hydrolizatem
303,35 zł/1kg
730,89 zł
-63,53 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
667,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
129,95 zł/1kg
259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g truskawka / Hydrolizowane biaka serwatki / Wysokiej jakoci izolat serwatki z 50% hydrolizatem
309,55 zł/1kg
681,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Fresenius Kabi Fresubin Protein Powder bez laktozy i bezglutenowy 300g
143,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 729,25 zł/1l
345,85 zł
Sprzedawca: VISO

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Jumbo (3,52 kg)
107,46 zł/1l
378,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
349,84 zł/1l
174,92 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
191,44 zł/1kg
382,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g wanilia / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
211,29 zł/1l
158,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Nustino – Masło orzechowe w proszku Pure 400 g – 100% orzechów ziemnych, o 90% mniej tłuszczu – bogate w białko – bez cukru – o niskiej zawartości tłuszczu – bez oleju palmowego
106,72 zł/1l
42,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

MyProtein | Impact Whey Protein Natural Chocolate
192,90 zł/1l
192,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

smap® + peptide 300 g – Bezsmakowy proszek białkowy
565,60 zł/1l
181,03 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,68 zł
Sprzedawca: WR-Products

BrainMax, naturalny białek z kozy, bez smaku, 500 g
449 749,98 zł/1kg
269,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
109,55 zł/1kg
43,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g
89,40 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Olimp Nutrition Whey Protein Complex 100 %, Proszek, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., Stosuj 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem...., 26 g
229,81 zł/1kg
521,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Izolat białka serwatkowego z enzymami trawiennymi, BCAA i karmelem solnym glutaminy
197,65 zł/1l
316,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt, uczciwa cena
Wszystko w porządku!
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
712,37 zł
Sprzedawca: FIT1EU
278,81 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,91 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,47 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,02 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
463,77 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,51 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,16 zł
Sprzedawca: FIT1EU
237,97 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
382,88 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,44 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg