Smak:

Czarna porzeczka

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

89,40 zł

89,40 zł / 1l

+ 55,23 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia
MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia
185,78 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla 100% hydroizolat (2kg)
100% hydroizolat (2kg)
262,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla Izolat serwatki (1816 g)
Izolat serwatki (1816 g)
263,91 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
191,73 zł/1kg
383,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
112,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Open Food 4029679676329, 362 kcal, 2,7 g, 0,8 g, 1,5 g, 0,392 g, 83 g
Open Food 4029679676329, 362 kcal, 2,7 g, 0,8 g, 1,5 g, 0,392 g, 83 g
484 655,56 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
436,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Open Food 5999076240500, 359 kcal, 30 g, 4,9 g, 8,1 g, 1,6 g, 49 g
Open Food 5999076240500, 359 kcal, 30 g, 4,9 g, 8,1 g, 1,6 g, 49 g
242 819,44 zł/1kg
174,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Ostrovit 5903933916019
Ostrovit 5903933916019
109,23 zł/1l
52,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Protein Classic750g czekolada
Protein Classic750g czekolada
372,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
279,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Ostrovit 100% whey protein BI9193
Ostrovit 100% whey protein BI9193
1 155,00 zł/1l
231,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla More Nutrition Protein Satisbites 12 x 2x25g
More Nutrition Protein Satisbites 12 x 2x25g
302,20 zł/1l
181,32 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla 100% białko serwatkowe - 2000 g, borůvka
100% białko serwatkowe - 2000 g, borůvka
338,67 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Polleo Protein Woppers, 25 g
Polleo Protein Woppers, 25 g
242,80 zł/1kg
6,07 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Więcej białka: 360g
Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla MIESZANKA BIAŁEK WEGAŃSKICH500 g - DIET-FOOD
MIESZANKA BIAŁEK WEGAŃSKICH500 g - DIET-FOOD
153,38 zł/1kg
76,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syntha 6 - 2260 g, czekolada
Syntha 6 - 2260 g, czekolada
244,36 zł/1l
554,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Nutrition B-COMPLEX Lalmin 60 kapsułek
Nutrition B-COMPLEX Lalmin 60 kapsułek
102,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Snickers Protein Powder 875g
Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Bezwodny cukier 200 g
Bezwodny cukier 200 g
69,20 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Ostrovit 100% whey protein BI9169
Ostrovit 100% whey protein BI9169
654,85 zł/1l
130,97 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dzięki koncentratowi napojowemu VitaBreeze 1:80 do dystrybutora napojów VitaBreeze wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby przygotować niskokaloryczny, orzeźwiający napój. Jedna porcja gotowego do spożycia napoju zawiera średnio tylko 2 kcal.

Koncentrat napojowy VitaBreeze 1:80 nie zawiera cukru i nadaje się do przygotowania niskokalorycznego napoju orzeźwiającego do codziennego spożycia.

Ponadto koncentrat napojowy VitaBreeze 1:80 jest wzbogacony witaminami B1, B6 i niacyną. Witaminy te są niezbędnymi składnikami odżywczymi i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

Witamina B1, witamina B6 i niacyna przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 i niacyna przyczyniają się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest ważnym elementem zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.

Aby przygotować jedną porcję, należy wymieszać np. 5 ml koncentratu napoju VitaBreeze 1:80 z 400 ml wody w urządzeniu do nalewania napojów.

Koncentrat napoju VitaBreeze 1:80 jest w różnych smakach w opakowaniach typu bag-in-box o pojemności 5000 ml. Do użytku prywatnego dostępne są również butelki o pojemności 1000 ml napoju Low Carb Vital Drink.

Uwaga: System bag-in-box jest przeznaczony wyłącznie do użytku w urządzeniu do nalewania VitaBreeze.

Zróżnicowana, zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zdrowia.

Koncentrat należy przechowywać w zamkniętym, suchym miejscu, chronić przed światłem i przechowywać w temperaturze pokojowej (15 °C – 25 °C). Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Nie pić koncentratu w postaci nierozcieńczonej.

Koncentrat napoju z witaminami do przygotowania niskokalorycznego napoju zimnego. Zawiera cukier i substancje słodzące.



Pojemność:
1000 ml
Wartość energetyczna (na 100 g):
40 kcal
Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
2,2 g
Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
0,1 g
Zawartość tłuszczu (/100 g):
0,5 g
Zawartość sodu (na 100 g):
0,44 g
Zawartość białka ( na 100 g):
0,5 g
Zawartość cukru (100 g):
1,8 g
Zawartość soli (na 100 g):
1,1 g


Dzieci zasługują na to co najlepsze, dlatego przedstawiamy Ci Shake, idealny dla tych, którzy szukają produktów wysokiej jakości dla dzieci!

  • Węglowodany (g): 2,2
  • Tłuszcze (g): 0,5
  • Białka (g): 0,5
  • Sól (g): 1,1
  • Tłuszcze nasycone (g): 0,1
  • Cukry (g): 1,8
  • Sód (g): 0,44


Odświeżająca odmiana w codziennym życiu – napój Best Body Nutrition Vital Drink w różnych smakach Napój Best Body Nutrition Vital Drink to smaczny sposób na urozmaicenie diety. Różnorodność smaków zapewnia bogaty wybór i pozwala dostosować produkt do indywidualnych preferencji. Proszek łatwo rozpuszcza się w wodzie i szybko się przygotowuje. Praktyczne zastosowanie sprawia, że jest to prosty dodatek do codziennej diety. Receptura została opracowana tak, aby zapewnić przyjemne, lekkie doznania smakowe. Dzięki wyborowi różnych smaków stosowanie produktu pozostaje urozmaicone. Best Body Nutrition to produkty z zakresu odżywek dla sportowców i żywności funkcjonalnej. Dzięki Vital Drink zyskujesz elastyczną opcję codziennego nawadniania organizmu. Cztery proste sposoby na Vital Drink Vital Drink idealnie nadaje się jako aromatyzowany napój na co dzień. Można go również wykorzystać jako smaczne źródło płynów podczas aktywności sportowej. W biurze lub w podróży stanowi praktyczną alternatywę dla klasycznych napojów. Ponadto można go indywidualnie dozować i dostosowywać do własnych upodobań. Elastyczna przyjemność – dopasowana do Twojego harmonogramu dnia Vital Drink można przygotować i pić o różnych porach dnia. Łatwo włącza się go do codziennego życia i można go indywidualnie dozować. Inne alternatywy dla większej różnorodności napojów Oprócz napojów w proszku popularnymi alternatywami są również napoje izotoniczne, syropy lub aromatyzowane dodatki do wody. Podobne możliwości zastosowania oferują również klasyczne napoje bezalkoholowe lub napoje owocowe. Dzięki wyborowi różnych produktów można tworzyć urozmaicone napoje.
Przechowywanie i użytkowanie
Koncentrat należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej do 25°C. Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 8 tygodni. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie pić nierozcieńczonego koncentratu.
Kolor
Biały
Producent
Open Food
Alergeny
Dwutlenek siarki i siarczyny
Waga
1000 g
Liczba sztuk
1
Smak
Czarna porzeczka
Zawartość
1000 ml
Lista składników
Woda Zakwaszacz (kwas cytrynowy) Koncentrat z czarnej marchwi, borówki i marchwi Słodzik (cyklaminian acesulfam K sacharyna) Barwnik (siarczyn amonu karmel błękit brylantowy FCF) Sok z czarnej porzeczki 1% z koncentratu soku z czarnej porzeczki Aromat Sól kuchenna Fruktoza Zagęszczacz (guma ksantanowa) Nikotynamid Środek konserwujący (sorbinian potasu) Chlorowodorek pirydoksyny Monoazotan tiaminy.
Informacja o wartościach odżywczych
Średnie wartości odżywcze na 100* % NRV*** na porcję** % NRV*** Energia 173 kJ (40 kcal) 9 kJ (2 kcal) Tłuszcz < 0 5 g < 0 5 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe < 0 1 g < 0 1 g Węglowodany 2 2 g < 0 5 g - w tym cukier 1 8 g < 0 5 g Białko < 0 5 g < 0 5 g Sól 1 1 g 0 05 g w tym cukier 1 8 g < 0 5 g Białko < 0 5 g < 0 5 g Sól 1 1 g 0 05 g Witamina B1 (tiamina) 6 6 mg 600 0 33 mg 30 Niacyna 96 0 mg 600 4 8 mg 30 Witamina B6 8 4 mg 600 0 42 mg 30 * 100 ml koncentratu. ** 5 ml koncentratu z 400 ml wody. *** NRV = % referencyjnych wartości odżywczych (zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 1169/2011).
Zalecany sposób podawania
Dobrze wstrząsnąć koncentrat. Jedna porcja odpowiada 5 ml koncentratu na 400 ml wody.
Firma spożywcza
Fitnesshotline GmbH, Beethovenstraße 9, Industriegebiet West, 08209 Auerbach, Deutschland
Nazwa handlowa
Koncentrat napoju z witaminami do produkcji niskokalorycznego zimnego napoju. Z cukrem i substancjami słodzącymi.
EAN
4260121341741
Numer producenta
400102-015

Przechowywanie i użytkowanie
Koncentrat należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej do 25°C. Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 8 tygodni. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie pić nierozcieńczonego koncentratu.
Kolor
Biały
Producent
Open Food
Alergeny
Dwutlenek siarki i siarczyny
Waga
1000 g
Liczba sztuk
1
Smak
Czarna porzeczka
Zawartość
1000 ml
Lista składników
Woda Zakwaszacz (kwas cytrynowy) Koncentrat z czarnej marchwi, borówki i marchwi Słodzik (cyklaminian acesulfam K sacharyna) Barwnik (siarczyn amonu karmel błękit brylantowy FCF) Sok z czarnej porzeczki 1% z koncentratu soku z czarnej porzeczki Aromat Sól kuchenna Fruktoza Zagęszczacz (guma ksantanowa) Nikotynamid Środek konserwujący (sorbinian potasu) Chlorowodorek pirydoksyny Monoazotan tiaminy.
Informacja o wartościach odżywczych
Średnie wartości odżywcze na 100* % NRV*** na porcję** % NRV*** Energia 173 kJ (40 kcal) 9 kJ (2 kcal) Tłuszcz < 0 5 g < 0 5 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe < 0 1 g < 0 1 g Węglowodany 2 2 g < 0 5 g - w tym cukier 1 8 g < 0 5 g Białko < 0 5 g < 0 5 g Sól 1 1 g 0 05 g w tym cukier 1 8 g < 0 5 g Białko < 0 5 g < 0 5 g Sól 1 1 g 0 05 g Witamina B1 (tiamina) 6 6 mg 600 0 33 mg 30 Niacyna 96 0 mg 600 4 8 mg 30 Witamina B6 8 4 mg 600 0 42 mg 30 * 100 ml koncentratu. ** 5 ml koncentratu z 400 ml wody. *** NRV = % referencyjnych wartości odżywczych (zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 1169/2011).
Zalecany sposób podawania
Dobrze wstrząsnąć koncentrat. Jedna porcja odpowiada 5 ml koncentratu na 400 ml wody.
Firma spożywcza
Fitnesshotline GmbH, Beethovenstraße 9, Industriegebiet West, 08209 Auerbach, Deutschland
Nazwa handlowa
Koncentrat napoju z witaminami do produkcji niskokalorycznego zimnego napoju. Z cukrem i substancjami słodzącymi.
EAN
4260121341741
Numer producenta
400102-015
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Best Body Nutrition – Vital Drink – różne smaki, 1 l – jeżyna
Best Body Nutrition – Vital Drink – różne smaki, 1 l – jeżynaJednorazowe
216,98 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
108,49 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000mlJednorazowe
108,49 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
108,49 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
112,83 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
112,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Czekolada GymBeam ZERO SYRUP - bezcukrowy, polewowy, beztuszczowy syrop, idealny do uszlachetniania potraw i deserw, bezglutenowy, bezlaktozowy, wegetariaski i wegaski
Czekolada GymBeam ZERO SYRUP - bezcukrowy, polewowy, beztuszczowy syrop, idealny do uszlachetniania potraw i deserw, bezglutenowy, bezlaktozowy, wegetariaski i wegaski
78,63 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
112,83 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
112,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
89,40 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
112,83 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
112,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
89,40 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
232,57 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
232,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Snickers Protein Powder 875g
Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, 1 x 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, smak: ciasteczka
Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, 1 x 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, smak: ciasteczka
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
324,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000mlJednorazowe
112,83 zł/1l
112,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla More Nutrition More ZERUP 65ml
More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
112,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
253,49 zł
-35,72 zł
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 453
65,00 zł
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 404
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Best Body Nutrition - Vital Drink Zerop - butelka 1000 ml, 1 x butelka 1000 ml, smak: żurawina z granatem
Best Body Nutrition - Vital Drink Zerop - butelka 1000 ml, 1 x butelka 1000 ml, smak: żurawina z granatemJednorazowe
178,36 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
89,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Best Body Vital Drink 1:80 - 1000ml
Best Body Vital Drink 1:80 - 1000mlJednorazowe
256,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
256,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
73,75 zł/1kg
27,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
75,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 490
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Zdjęcie produktu dla Obsessive Whey Protein Complex 100%, Proszek, Izolat białka serwatkowego, Karmel, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., 95% protein-mix (ultrafiltrated whey protein concentrate WPC (from milk), whey protein isolate WPI..., Take 1-3 portions a day – before breakfast, between meals, after training or before sleep. Add 1...
Obsessive Whey Protein Complex 100%, Proszek, Izolat białka serwatkowego, Karmel, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., 95% protein-mix (ultrafiltrated whey protein concentrate WPC (from milk), whey protein isolate WPI..., Take 1-3 portions a day – before breakfast, between meals, after training or before sleep. Add 1...
260,70 zł/1kg
182,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 816
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Zdjęcie produktu dla Teisseire syrop truskawka-malina bez cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)
Teisseire syrop truskawka-malina bez cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
58,09 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-IPL 3024, Różowy, Biały, Tylna część ud, Bikini, Wewnętrzna część ramion, 4 J/cm², Bateria, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
ProfiCare PC-IPL 3024, Różowy, Biały, Tylna część ud, Bikini, Wewnętrzna część ramion, 4 J/cm², Bateria, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
343,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Recenzje klientów

Na podstawie 10 opinii
Oceniono dnia 2 listopada 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
jak zwykle
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Po prostu pyszne
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo smaczne
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najlepszy smak
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo smaczny zerop
Oceniono dnia 27 stycznia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa Cena w porządku!
Oceniono dnia 9 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Smak
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate
MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla
MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry
MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia
MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem
Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
436,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PolleoSport
192,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
624,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
312,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 100% hydroizolat (2kg)
100% hydroizolat (2kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
383,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
191,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Moc białka (4 kg)
Moc białka (4 kg)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Moc białka (4 kg)
Moc białka (4 kg)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 100% Whey Protein Advanced (2Kg)
100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate
MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Izolat serwatki (1816 g)
Izolat serwatki (1816 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Izolat serwatki (1816 g)
Izolat serwatki (1816 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Izolat serwatki (1816 g)
Izolat serwatki (1816 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Izolat serwatki (1816 g)
Izolat serwatki (1816 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Izolat serwatki (1816 g)
Izolat serwatki (1816 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg