4,6



Na podstawie 71 opinii
Bentley for Men Azure Woda toaletowa, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,40 zł
1 194,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Porsche 180 Black, woda toaletowa w sprayu2 247,00 zł/1l
224,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml1 766,50 zł/1l
176,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 923,10 zł/1l
392,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera Chic For Men Woda toaletowa, 60ml2 463,33 zł/1l
147,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bentley - Bentley for Men EDT 100ml
1 208,30 zł/1l
120,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 018,40 zł/1l
150,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bentley Infinite woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 072,80 zł/1l
107,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
517,00 zł/1l
103,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
1 758,90 zł/1l
351,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bentley Momentum Woda toaletowa, 100ml
1 442,90 zł/1l
144,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fragluxe Cuba Gold, Mężczyźni, 100 ml, Spray
522,30 zł/1l
52,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bentley Infinite Rush White Edition EDT 100 ml M
1 482,50 zł/1l
148,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zapach Bentley czerpie inspirację z kultowego modelu Cabriolet Bentley Azure z 2006 roku. Wszystko w komplecie: kompozycja, odcień flakonu i wizual, przywołuje na myśl beztroską jazdę kabrioletem po Lazurowym Wybrzeżu. Mocno ekspresyjna woda toaletowa dla nowoczesnego, wysportowanego, szykownego mężczyzny, dla którego styl i zapach to nieodłączne elementy codziennego życia.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: ananas, bergamotka, liście fiołka, mandarynka
Nuta serca: herbata, lawenda, papryka, szałwia
Nuta bazy: drzewo kaszmirowe, bób tonka
Unikalny zapach Bentley dla mężczyzn i ręcznie wykonany kryształowy flakon, a wszystko to opracowane we współpracy z jednym z najlepszych perfumiarzy i szklarzy w Europie. Współpraca firm Bentley i Lalique, znakomitego producenta szkła i perfumiarza, zaowocowała już niezwykłym kryształowym produktem: Lalique for Bentley Crystal w limitowanej edycji Lalique produkuje znakomite wyroby szklane i zapachy niemal tak długo, jak Bentley tworzy luksusowe samochody. We współpracy z Art Fragrance, Bentley prezentuje zapachy Bentley for Men, Bentley for Men Azure, Bentley for Men Absolute oraz najnowszy zapach Bentley Infinite for Men i Infinite for Men Intense nnWydaje się naturalne, że ci rzemieślnicy ze świata zapachów i szkła byliby idealnymi partnerami w tworzeniu zapachu Bentley. nnBentley for Men Azure jest inspirowany klasycznymi aromatami z rodziny Fougere z zielonymi cytrusowymi nutami górnymi i drzewnymi nutami bazowymi Bentley For Men Azure to wyrazisty i złożony zapach o świeżej nucie, który przemawia do wysportowanych i świadomych stylu mężczyzn
Bentley For Men Azure to zapach dla mężczyzn z 2014 roku inspirowany brzegiem morza, świeżym powietrzem i relaksem, który rozbudza wszystkie zmysły. Mieszanka soczystych owoców wraz z odurzającym zapachem lawendy i szałwii przywołuje spokój i relaks. Bazę perfum wzbogaca drewno kaszmirowe.
Woda toaletowa Azure marki Bentley została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa for Men Azure marki Bentley została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Olfaktoryczny charakter zapachu podkreślają niebieskie linie flakonu: Śródziemnomorski niebieski kolor daje poczucie wolności i świeżości. Flakon ma zaokrągloną sylwetkę przypominającą eleganckie krzywizny limuzyn Bentley. Metalowa zakrętka ozdobiona jest diamentowym szlifem podkreślającym wysoką jakość eleganckiej szklanej butelki. Charakterystyczne logo Bentley, skrzydlate B, jest nadrukowane na ramieniu butelki i zdobi przód korpusu. Zawiera nuty ananasa, liści fiołka, pieprzu, lawendy, szałwii, herbaty, drewna kaszmirowego i bobu tonka. Bentley Azure został wprowadzony na rynek w 2014 roku.
- Model
- Bentley for Men Azure
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Bentley for Men Azure Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 7640111505631
- Numer producenta
- 76642
- Model
- Bentley for Men Azure
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Bentley for Men Azure Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 7640111505631
- Numer producenta
- 76642
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

HUGO BOSS BLACK Okulary przeciwsłoneczne BOSS 1325 3IZ 3U
1 284,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schuhe24_de

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 538,70 zł/1l
153,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bentley For Men Black Edition Woda perfumowana, 100ml
1 510,00 zł/1l
151,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bentley Silverlake woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 591,00 zł/1l
159,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 516,40 zł/1l
125,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
618,00 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 438,70 zł/1l
243,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RASASI FS249004, Mężczyźni, 90 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Frezja, Różowy, Liście pomidora, Drzewo cedrowe, Jaśmin, Różowy, Drzewo sandałowe
778,33 zł/1l
72,25 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 403,80 zł/1l
140,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
506,50 zł/1l
50,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ponadczasowy zapach o silnym charakterze
Bentley for Men Intense to od lat moje klasyczne zimowe perfumy do biura - i nadal jestem nimi zachwycony. Zapach jest ciepły, korzenny i lekko alkoholowy, z uderzającą, męską głębią. Rozwija swoją pełną siłę szczególnie w zimnych porach roku i sprawia wrażenie pewnego siebie i eleganckiego. Dla mnie jest to ponadczasowy zapach o silnym charakterze, który z przyjemnością noszę od lat - i który nie stracił nic ze swojej fascynacji.
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Trudno powiedzieć
Te perfumy pachną po prostu świetnie, kupiłem je, ponieważ widziałem je na YouTube z tym Austriakiem, który ocenia perfumy złamane z powodu perfum, które nazywa, jedynym problemem jest to, że trwa tylko 5 godzin, a potem trzeba go ponownie spryskać, ale za to, co kosztuje, nie można naprawdę narzekać.
Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysta męskość
Ślepy zakup jak na taką markę i korzystną cenę. Bardziej nadaje się na zimę, a zapach jest skórzany
Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamówione po raz pierwszy
Wau zamówiony po raz pierwszy i bardzo zadowolony, po prostu niesamowity i długotrwały
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetny produkt
Świetny produkt na prezent
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolacja
Dobra jakość
Oceniono dnia 10 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
perfumy męskie bentley
bardzo dobry artykuł. zapach doskonały. obsługa bardzo szybka. Zadowolony wszystko wokół !!!
Oceniono dnia 21 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Super zapach, bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l