4,9



Na podstawie 34 opinii
Katy Perry Killer Queen woda perfumowana spray 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,41 zł
1 513,67 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana w sprayu (30 ml)18 033,33 zł/1l
541,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Patchouli Mania woda perfumowana refill 150ml2 452,53 zł/1l
367,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bois 1920 Cannabis Fruttata Woda perfumowana spray (100 ml)4 807,10 zł/1l
480,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed Erolfa Woda perfumowana, 50 ml14 182,80 zł/1l
709,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Katy Perry - Royal Revolution EDP 100ml
919,00 zł/1l
91,90 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Katy Perry Purr, Kobiety, 100 ml, Jabłko, Liście bambusa, Frezja, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
729,00 zł/1l
72,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Katy Perry's Indi Visible woda perfumowana spray 30ml
3 513,33 zł/1l
105,40 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Katy Perry 's Indi, Kobiety, 30 ml, Bergamotka, Śliwkowy, Herbata, Drzewo cedrowe, Cyklamen, Muguet, Bursztyn, Piżmo, Wanilia, Spray
2 513,67 zł/1l
75,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ariana Grande Moonlight 50ml, Kobiety, 100 ml, Czarna porzeczka, Śliwkowy, Piwonia, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, 1 szt.
1 722,10 zł/1l
179,85 zł
-7,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
172,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Britney Spears - Fantasy EDP 50ml
1 265,00 zł/1l
63,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Pride Queen Of Roses woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 199,50 zł/1l
131,80 zł
-11,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be The Queen Woda perfumowana, 40ml
1 664,00 zł/1l
66,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Prolixe woda perfumowana spray 15ml
11 664,67 zł/1l
174,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Killer Oud Nights of Arabia Woda perfumowana, 100 ml
1 546,80 zł/1l
154,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Veteran Oud woda perfumowana spray 100ml
828,20 zł/1l
82,82 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Atkinsons James Woda perfumowana, 100 ml
4 071,50 zł/1l
407,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Katy Perry Killer Queen 30ml edp Katy Perry 3607348816392
Katy Perry wkracza do królestwa zapachów - poznaj perfumy Killer Queen
Aromatyczna królowa może być tylko jedna. Katy Perry przywdziewa koronę, przepełnioną zapachowymi nutami i podbija świat. Dzierży w swoich dłoniach zabójczą broń – najnowsze perfumy Killer Queen. Uchwycona w nich buntownicza dusza gwiazdy sprawia, że o wszelkich konwencjach trzeba zapomnieć. Uzależniający zapach czaruje zmysły, kusi duszę i przyciąga spojrzenie.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: leśne jagody, ciemna śliwka, bergamotka
nuta serca: czerwona celozja, naturalny jaśmin sambac, tęczowa plumeria
nuta bazy: kaszmeran, serce paczuli, płynna pralinka
Killer Queen Eau de Parfum marki Katy Perry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i dziewcząt. Zapach został stworzony we współpracy z Coty i jest trzecim zapachem stworzonym przez gwiazdę muzyki pop. Nazwa perfum pochodzi od piosenki Freddiego Mercury'ego i została wprowadzona na rynek w 2013 roku.
Woda perfumowana dla kobiet
śliwka, bergamotka, jagody
jaśmin, plumeria, nevadec
pralina, kaszmeran, paczula
Kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet od Katy Perry
Nuty zapachowe:
Nuta Głowy:śliwka, bergamotka, owoce leśne
Nuta Serca:goździk ogrodowy, plumeria, jaśmin
Nuta Bazy:czekoladka, drzewo, paczuli
Kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet od Katy Perry
Nuty zapachowe:
Głowa: śliwka, bergamotka, jagody
Serce: goździk ogrodowy, plumeria, jaśmin
Baza: czekolada, drewno, paczula
Mocny i pyszny zapach perfum Killer Queen pełen soczystych owoców, kwiatów, egzotycznych drzew stworzony nie tylko dla "ostrych" dziewczyn i kobiet. Zapach został stworzony we współpracy z Coty i jest trzecim zapachem stworzonym przez tę gwiazdę pop. Ten zapach z przepięknym rubinowoczerwonym flakonem ze złotą podstawą został wprowadzony na rynek w 2013 roku.
Killer Queen dla kobiet to słodki zapach o wibrującej głębi, od uwodzicielskiego flakonu w kolorze klejnotów po pyszną mieszankę słodkich i drzewnych nut. Zainspirowany legendarną piosenką Freddiego Mercury'ego, ten zapach, wprowadzony na rynek w 2013 roku, jest przeznaczony dla silnej i atrakcyjnej kobiety. Dzięki ciemnym śliwkom i dzikim jagodom zapach ten urzeka niepowtarzalnym owocowym urokiem, podczas gdy nuty bazy kaszmiru i paczuli zapewniają soczyste bogactwo
- Model
- Killer Queen
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Katy Perry Killer Queen Woda perfumowana, 30 ml
- Producent
- Katy Perry
- Grupy docelowe
- KobietyKobietyKobiety
- EAN
- 3607348816392
- Numer producenta
- 151295
- Model
- Killer Queen
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Katy Perry Killer Queen Woda perfumowana, 30 ml
- Producent
- Katy Perry
- Grupy docelowe
- KobietyKobietyKobiety
- EAN
- 3607348816392
- Numer producenta
- 151295
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Katy Perry Purr, Kobiety, 100 ml, Jabłko, Liście bambusa, Frezja, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
729,00 zł/1l
72,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kerbl 321765
207,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HypoStore

Woda toaletowa Tom Tailor Pure, 30 ml
4 033,33 zł/1l
121,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Ariana Grande Moonlight 50ml, Kobiety, 100 ml, Czarna porzeczka, Śliwkowy, Piwonia, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, 1 szt.
1 722,10 zł/1l
179,85 zł
-7,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
172,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Smoby 253120, Wózek dla lalek, 3 lat(a), 2,81 kg
382,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Uchwyt maski "Comfort" czarny
16,96 zł
Sprzedawca: elasto

Smoby 7600240240, 3 lat(a), 1,5 kg
183,35 zł
Sprzedawca: VISO

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
976,67 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bomann DB 6003 CB, Żelazko suche i parowe, Czarny, Niebieski, 1800 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 270 mm
113,98 zł
Sprzedawca: TR8

Louis Feraud Tout A Vous woda perfumowana 30ml
4 403,00 zł/1l
132,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
151,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
919,00 zł/1l
91,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry London, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cynamon, Lawenda, Skóra, Mimoza, Dąb, Tytoń
1 767,20 zł/1l
176,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
460,00 zł/1l
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
931,00 zł/1l
93,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super cena - oferta wydajności
Zawartość 0,03 l
Cieszyłem się, że znalazłem go online, ponieważ nie mogę go już dostać w żadnym sklepie w mojej okolicy. Dostawa trochę trwała, ale gekommen☺️
Oceniono dnia 29 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetne perfumy
Zawartość 0,05 l
Bardzo piękny zapach. Dla mnie absolutnie jesienny zapach. Bardzo mi się podoba.
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze perfumy
Zawartość 0,1 l
Piękny zapach, piękny produkt i opakowanie. Nic więcej do powiedzenia
Oceniono dnia 26 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
WSZYSTKO SUPER
Zawartość 0,1 l
Szybka nieskomplikowana dostawa. Dobry zapach, mogę polecić.
Oceniono dnia 2 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,1 l
Jestem bardzo zadowolony z tego zapachu.
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Zawartość 0,1 l
Nie mogło być lepiej!
Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze pachnie
Zawartość 0,1 l
Wiem, że kobieta to lubi
Oceniono dnia 16 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,03 l
Rozsądna cena. Produkt jest zgodny z opisem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE