4,5



Na podstawie 43 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Zegarek męski Casio AQ-230A-7DMQYES
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
195,00 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Zegarki na rękę i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zegarek męski Casio EFV-550P-1AVUEF czarny449,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Więcej informacji o reklamie
Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Zegarek na rękę - Męski - Kwarcowy - Kolekcja Timeless269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Więcej informacji o reklamie
CASIO COLLECTION & VINTAGE Zegarki na rękę A163WA-1QES179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Więcej informacji o reklamie
Casio Uni zegarek A158WETB-1AEF296,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Casio AQ-230A-1DMQYES, Wodoodporny, Kwarc
195,00 zł
Sprzedawca: zegarek_net

Casio - AQ-230A-7AMQYES - Zegarek damski - Kwarcowy - KOLEKCJA RETRO
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Casio - AQ-230A-2A1MQYES - Zegarek na rękę - Damski - Kwarcowy - COLLECTION RETRO
224,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
271,31 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE

Casio AQ-230A-7DMQ, Żywica, Stal nierdzewna, Żywica, SR920W, 3 lat(a), 38,8 mm
276,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_

Casio Uni zegarek AQ-230EGG-2AEF
281,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Casio MTP-1302PD-1A1VEF, Wodoodporny
240,59 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE

Casio Herrenuhr MTP-1302PD-7A1VEF
270,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWISS-boutique

Casio - A168WA-1YES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
145,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Casio A168WG-9EF
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Casio - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - A168WEM- 7EF - COLLECTION RETRO
224,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Casio Mezczyznizegarek AQ-800E-7AEF
229,99 zł
Sprzedawca: Saxo

CASIO COLLECTION & VINTAGE Zegarki na rękę AQ-800EG-9AEF
285,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Casio - DBC-32D-1AES - Zegarek na rękę - Męski - Kwarcowy - Kolekcja
247,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

CASIO COLLECTION & VINTAGE Zegarki na rękę LTP-V007D-1BUDF
177,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Zegarek Casio AQ-230A-3AMQYDF dla Uni
297,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Casio AQ-230 - retro spotyka się z nowoczesnością w stylowym srebrze
Casio AQ-230 z białą tarczą to prawdziwa deklaracja dla każdego, kto chce połączyć klasyczny design z nowoczesną funkcjonalnością. Zainspirowany kultowym stylem lat 80. i uzupełniony praktycznymi funkcjami, zegarek ten jest stylowym towarzyszem do noszenia na co dzień i na specjalne okazje.
Najważniejsze cechy i funkcje:
- Podwójny wyświetlacz czasu: Analogowy i cyfrowy - idealny w podróży i do noszenia na co dzień
- Funkcja stopera - 1/100 s - 1 godzina: Precyzyjny pomiar czasu dla sportu i rekreacji
- Codzienny alarm: praktyczny alarm dla powtarzających się spotkań
- Automatyczny kalendarz: niezawodnie wyświetla datę, miesiąc i dzień tygodnia
Design i wykończenie:
- Elegancka koperta ze stali nierdzewnej: Klasycznie solidna i trwała
- Biała tarcza z indeksem sztyftowym: nowoczesna, prosta i łatwa do odczytania
- Szkło mineralne: odporne na zarysowania i trwałe w codziennym użytkowaniu
- Klasyczna bransoleta ze stali nierdzewnej: łatwa w pielęgnacji, ponadczasowa i wygodna
- Lekkość: tylko 47 g - idealny do noszenia przez cały dzień
Szczegóły techniczne:
- Rozmiar koperty: Kompaktowy 27,8 mm - idealny dla węższych nadgarstków
- 3 lata - 1 bateria: Długa żywotność przy niskich wymaganiach konserwacyjnych
- Wodoszczelność zgodnie z ISO 22810: Ochrona przed zachlapaniem wodą - idealny do codziennego użytku
Podsumowanie:Casio AQ-230 z białą tarczą łączy w sobie urok retro ze współczesną funkcjonalnością. Elegancki klasyk dla wszystkich, którzy cenią sobie styl, jakość i przydatność do codziennego użytku.
Cechy produktu:
- Płeć: męski
- Typ mechanizmu: kwarcowy - W mechanizmie zastosowano zasilany baterią kryształ kwarcu, którego drgania tworzą energię do pracy zegarka.
- Kaliber mechanizmu: CASIO 1301
- Zapewnia również wsparcie w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju. Istnieje możliwość przedłużenia tego okresu o dodatkowe 3 lata (20 lub 40 zł).
- Żywotność baterii: 3 lata
- Pochodzenie: japońskie
- Styl: klasyczny, retro
- Kolor tarczy: biały
- Rodzaj szkła: akrylowe - Wyprodukowane z tworzywa sztucznego. Gwarantuje dużą czytelność.
- Wodoszczelność: 30 m (3 bar) - Zegarek przeznaczony do codziennego użytkowania bez kontaktu z wodą.
- Materiał koperty: tworzywo sztuczne
- Pasek/Bransoleta: bransoleta
- Regulacja obwodu bransolety: samodzielna regulacja - Przesuwne zapięcie zegarka pozwala na szybką zmianę obwodu bransolety i dopasowanie jej do rozmiaru nadgarstka.
- Zapięcie: G-Link - Wygodny w użyciu i bezpieczny rodzaj zapięcia. Konstrukcja G-link daje możliwość regulacji obwodu bransolety bez konieczności wizyty u zegarmistrza.
- Funkcje: Czas dobowy 12/24h, Dwie strefy czasowe - Godzina wyświetlana jest w trybie 12 lub 24 godzin.
- Alarm: 1 alarm dzienny
- Datownik: rozbudowany kalendarz - Kalendarz wymaga jednokrotnego ustawienia, po którym zawsze wskaże odpowiednią datę.
- Stoper: do 1h, 1/100 sek.
- KOPERTA Koperta ze stali nierdzewnej(polerowana)KształtkopertyEksagonalnyKolor kopertySrebrnyFunkcja bezelaze stali nierdzewnej(polerowana)SzkłoTworzywasztuczneTył ze stali nierdzewnej
- RUCHTyp wyświetlaczaGodziny, minuty, sekundy i miesiąc, dzień tygodnia,wyświetlanie 24hMechanizmKwarcowyKalendarzDzieńtygodnia+ data + miesiącKomplikacje-
- Kolor tarczyBiałyStyltarczyAnalogowy/CyfrowyPodświetlenieBez podświetlenia
- PASEK Kolor paskaSrebrnyZapięcie na sprzączkęBransoletaze stali szlachetnej(szczotkowana )
- DALSZE INFORMACJE ProduktZegarekProducentCasioCechy szczególne2.
- DANE TECHNICZNEOdległość między rogami w mm / cal39.00 / 1.54Średnica(bez korony) w mm / cal30.00 / 1.18Wysokośćw mm / cal8.00 / 0.31Wodoodpornośćdo (bar)3.00Szerokośćbransolety w mm / cal15.00 / 0.59Maks.Obwód bransolety w mm / cal200.00 / 7.87Wagaw g / oz44.00 / 1.55
KOPERTA - Koperta wykonana z:
stal szlachetna (polerowana) - Kształt koperty: Sześciokątny - Kolor koperty: Srebrny - Funkcja bezela: - - Bezel wykonany z:
stal szlachetna (polerowana) - Szkło: Tworzywo sztuczne - Tył: Stal szlachetna z tyłu Z EGAREK - Typ wyświetlacza:
godziny, minuty, sekundy & miesiąc, dzień tygodnia, wyświetlanie 24h - Mechanizm: Kwarcowy - Kalendarz: Dzień tygodnia + data + miesiąc - Komplikacje:
- Tarcza - Kolor tarczy: Biały - Styl tarczy: Analogowy / Cyfrowy - Podświetlenie:
niepodświetlany PASEK - Kolor paska: Srebrny - Zapięcie: Zapięcie zatrzaskowe - Bransoleta wykonana z:
stal szlachetna (szczotkowana) D ALSZE INFORMACJE - Produkt: Zegarek - Producent: Casio - Cecha szczególna: 2. strefa czasowa - Logo na:
tarcza, zapięcie, tył - Rodzaj metalu / stempel: Stal szlachetna 316L - Opakowanie: z dokumentami - Inne funkcje:
39.00 / 1.54 - Średnica (bez koronki) w mm / calach: 30.00 / 1.18 - Wysokość w mm / calach: 8.00 / 0.31 - Wodoodporność do (bar):
3.00 - Szerokość bransolety w mm / calach: 15.00 / 0.59 - Maks.
Obwód bransoletki w mm / cal: 200.00 / 7.87 - Waga w g / oz:
44.00 / 1.55
Zegarki Casio - Nowe modele Casio, już dostępne w Luna-Pearls! Od G-Shock, przez Edifice, aż po najnowszą kolekcję sportową, Casio stworzyło ponownie szeroką gamę zegarków o niekonwencjonalnym designie. Charakterystyczną cechą nowych zegarków Casio jest precyzyjne odmierzanie czasu i niezawodne działanie, ponieważ każdy z tych zegarków na rękę jest wyposażony w innowacyjną technologię Wave Ceptor.
Marka: Casio
Grupa docelowa: Mężczyźni
Typ zegarka: Zegarek na rękę
Wyświetlacz: Analogowo-cyfrowy
Kolor paska: srebrny
Funkcje: Alarm
Funkcje: Chronograf
Funkcje: Stoper
Materiał paska: Stal nierdzewna
Typ mechanizmu: Kwarcowy
Czas/Data: Wyświetlanie 24-godzinne
Czas/Data: Dualny czas
Czas/Data: Kalendarz
Czas/Data: Wiele stref czasowych
Kolor tarczy: Biały
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne (żywica)
Kolor obudowy: srebrny
Średnica (mm): 28
Czas/Data: Data
Czas/Data: Rok
Dokładność: +/- 30 sekund
- Typ zegarka:
- Zegarek na rękę
- Typ mechanizmu:
- Kwarc
- Chronograf:
- Tak
- Wodoodporny:
- Tak
- Stoper:
- Tak
- Kalendarz:
- Tak
- Typ kalendarza:
- Dzień
- Liczba wskazówek:
- 2
- Funkcja world time:
- Tak
- Funkcja alarmu:
- Tak
- Dokładność:
- ±30 s/mies.
- Tryb zegarka:
- 12 h/24 h
- Dedykowana płeć:
- Uni
- Materiał obudowy:
- Żywica
- Kolor obudowy:
- Srebrny
- Tworzywo paska:
- Stal nierdzewna
- Kolor główny paska:
- Stal nierdzewna
- Kształt koperty:
- Osłona
- Kolor tarczy zegarka:
- Biały
- Konstrukcja produktu:
- Casual
- Styl oznaczenia godzin i minut:
- Bez liczb
- Rodzaj baterii:
- SR920W
- Czas eksploatacji baterii:
- 3 lat(a)
- Liczba baterii:
- 1
- Szerokość produktu:
- 27,8 mm
- Głębokość produktu:
- 8,1 mm
- Wysokość produktu:
- 38,8 mm
- Waga produktu:
- 44 g
- Certyfikaty:
- DIN 8310 / ISO 22810
Casio Collection męski zegarek na rękę anadigi AQ-230A-7DMQYES
Druga strefa czasowa
Można ustawić i wywołać drugi czas lokalny. Idealne rozwiązanie, jeśli na przykład często dzwonisz za granicę.
Funkcja stopera (1/100 - 1 godzina)
Czas, który upłynął, czas dzielony i czas końcowy są mierzone z dokładnością do setnych części sekundy. Zegarek może mierzyć czas do jednej godziny.
Alarm dzienny
Alarm dzienny przypomina o powtarzających się codziennych wydarzeniach, emitując sygnał dźwiękowy o ustawionej godzinie. Dodatkowo, odwołalny alarm zwraca uwagę na upływ każdej pełnej godziny.
3 lata - 1 bateria
Bateria zapewnia zegarkowi niezbędną energię przez około 3 lata.
Automatyczny kalendarz
Różne długości miesiąca (28, 30 lub 31 dni) są automatycznie uwzględniane. Korekta daty może być konieczna w latach przestępnych.
12-/24-Stunden-Format
Wyświetlanie czasu można ustawić na format 12- lub 24-godzinny. W trybie 12-godzinnym litera p na wyświetlaczu reprezentuje drugą połowę dnia, tj. od 12.00 do 23.59.
Koperta z żywicy
Bransoleta ze stali nierdzewnej
Twarda, trwała i elegancka: bransoleta ze stali nierdzewnej to klasyka wśród zegarków.
Regulowane zapięcie
Zapięcie można łatwo i indywidualnie regulować, aby zapewnić optymalny komfort noszenia.
Klasyfikacja wodoodporności (WR) zgodnie z DIN 8310 lub ISO 2281
Ten model jest wodoodporny zgodnie z normami DIN 8310 i ISO 2281, co oznacza, że może wytrzymać lekkie zachlapania. Należy jednak unikać intensywnego kontaktu z wodą.
Dokładność
+/-30 sekund na miesiąc
Typ baterii
SR920W
Moduł: 1301
Wymiary
około 38,8 mm x 27,8 mm x 8,1 mm (wys. x szer. x gł.)
Waga
ok. 44 g
Długość bransolety: od ok. 150 mm do ok. 200 mm (łącznie z kopertą). Bransoleta może być regulowana w tym zakresie.
Zegarek jest dostarczany w opakowaniu producenta.
Zegarki na rękę – CASIO COLLECTION & VINTAGE. Dane produktu zgodne z informacjami producenta lub dostawcy.
- Marka: CASIO COLLECTION & VINTAGE
- Model / MPN: AQ-230A-7DMQYES
- EAN: 4971850437611
- Grupa docelowa: Uni
- Rozmiar koperty: 38 x 30 mm
<\h2>
<\strong> CASIO AQ-230A-7DMQYES Zegarek męski, cyfrowy, analogowy, srebrny, biały Druga strefa czasowa: możliwość ustawienia i wywołania drugiego czasu lokalnego.<\p>
<\strong> Funkcja zatrzymania - 1 \ 100 sek. - 1 godz.: Czas, który upłynął, czas podziału i czas końcowy są mierzone z dokładnością do setnych części sekundy.<\p>
<\strong><\p>
<\strong><\p>
<\strong> Zegarek może mierzyć czas do jednej godziny. Codzienny alarm: Codzienny alarm przypomina o powtarzających się codziennych wydarzeniach, emitując sygnał dźwiękowy o ustawionej godzinie. Automatyczny kalendarz z datą, miesiącem i dniem tygodnia: Po ustawieniu automatyczny kalendarz zawsze wyświetla prawidłową datę. Format 12\24-godzinny: Wyświetlanie czasu można ustawić na format 12- lub 24-godzinny.<\p>
<\strong><\p>
<\strong><\p>
<\strong><\p>
W trybie 12-godzinnym na wyświetlaczu pojawia się p dla drugiej połowy dnia, tj. od 12:00 do 23:59. Szkło akrylowe: szkło akrylowe jest lekkie i stosunkowo odporne na stłuczenia. Bransoleta ze stali nierdzewnej: twarda, trwała i elegancka: bransoleta ze stali nierdzewnej to klasyka wśród zegarków. Regulowane zapięcie: zapięcie można łatwo i indywidualnie regulować, aby zapewnić optymalny komfort noszenia. 3 lata - 1 bateria: bateria zasila zegarek przez 1 rok<\strong><\p>
<\strong> Lat - 1 bateria: Bateria zapewnia zegarkowi niezbędną energię przez około 3 lata. Klasyfikacja wodoodporności (WR) zgodnie z ISO 22810: Ten model jest wodoodporny zgodnie z DIN 8310 lub ISO 22810, co oznacza, że może wytrzymać lekkie zachlapania. Należy unikać nadmiernego kontaktu z wodą.<\p><\div>
<\h3><\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
Szczegóły produktu EAN 4971850437611 ASIN B000LCV6KK Grupa docelowa Mężczyzna Wyświetlanie czasu Analogowy Mechanizm Kwarcowy Średnica zegarka 28 mm Grubość koperty 9 mm Kształt koperty Prostokątny Kolor<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
<\div><\div>
<\div>
Koperta zegarka Srebrny Materiał koperty Stal szlachetna Kolor tarczy Biały Materiał szkła Mineralny Szerokość paska 18 mm Kolor bransolety Srebrny Materiał bransolety Stal szlachetna Waga 44 gramy Datownik Tak Funkcje 12- \24-godzinny format\Format 24-godzinny, Alarm, Automatyczny kalendarz, Funkcja stop - 1\100 sek. -<\div><\div>
<\div>
24 godziny Wodoodporność 3 bar<\div><\div><\div><\div>
Szczegóły techniczne:
- Druga strefa czasowa
- stoper 1/100 sekundy
- Automatyczny kalendarz z datą i dniem tygodnia (godzina 6)
- Wymiary koperty (dł. x szer. x wys.): 38,8 × 29,8 × 8,1 mm
- Waga: 47 g
- Materiał koperty i bezela: Żywica/chromowany
- Pasek: Pasek ze stali nierdzewnej, regulowane zapięcie
- Wodoodporność: Wodoodporny
- Zasilanie: Przybliżona żywotność baterii: 3 lata z SR920W
- Szkło: Szkło żywiczne
- Kompatybilny rozmiar paska: od 140 do 205 mm
- Czas światowy: podwójny czas
- Stoper: Stoper 1/100 sek., Pojemność pomiarowa: 59'59.99'', Tryb pomiaru: Upływający czas
- Alarm/godzinowy sygnał czasu: alarm dzienny, godzinowy sygnał czasu
- Kalendarz: Automatyczny kalendarz (28 dni w lutym)
- Dokładność: Dokładność: ±30 sekund na miesiąc
- Inne funkcje: format 12/24-godzinny, regularny pomiar czasu: analogowy: 2 wskazówki (godziny, minuty), cyfrowy: godziny, minuty, sekundy, 12 godzin (pm), miesiąc, data, dzień
Podsumowanie:
Casio AQ-230A-7DMQYES (numer artykułu: AQ-230A-7DMQYES) lub wersja złota Casio AQ-230GA-9DMQYES (Casio AQ-230GA-9DMQYES) to hołd dla stylu lat 80-tych z nowoczesnymi funkcjami. Dzięki drugiej strefie czasowej, stoperowi i automatycznemu kalendarzowi jest niezawodnym towarzyszem na każdą okazję.
Komfort noszenia:
Dzięki regulowanemu zapięciu i lekkiej konstrukcji zegarek jest wygodny w noszeniu przez cały dzień.
Szczegóły kolorystyczne:
- Koperta z żywicy/chromowana
- Bransoleta ze stali nierdzewnej, srebrna lub złota
Résumé:
Zegarek Casio AQ-230A-7DMQYES (numer artykułu: AQ-230A-7DMQYES) lub złota wersja Casio AQ-230GA-9DMQYES (Casio AQ-230GA-9DMQYES) łączą styl retro ze współczesną funkcjonalnością. Ich wszechstronność i niezawodność sprawiają, że są niezastąpionym dodatkiem na każdą okazję.
Marka: Casio
Numer artykułu: AQ-230A-7DMQYES
Nazwa modelu: VINTAGE EDGY
Wyświetlacz: Cyfrowy
Kryształ: Akryl
Pasek: Stal nierdzewna
Szerokość paska: 18 mm
Kolor paska: srebrny
Powierzchnia paska: matowe wykończenie
maksymalny obwód ramienia: 21 cm
minimalny obwód ramienia: 14 cm (wewnętrzna średnica zegarka może być stopniowo zmniejszana do tej wartości)
Materiał koperty: stal nierdzewna
Powierzchnia koperty: błyszcząca
Długość koperty: 33 mm
Szerokość koperty: 30 mm
Wysokość koperty: 8,3 mm
Waga zegarka: 46 gramów
Wodoodporność: 3 bar
Funkcje: Data; Alarm
Druga strefa czasowa
Funkcja stopera - 1/100 sek. - 1 godz.
Alarm dzienny
Automatyczny kalendarz z datą, miesiącem i dniem tygodnia
12-/24-Stunden-Format
dostarczany w opakowaniu Casio
ponadczasowy zegarek z mechanizmem kwarcowym zasilanym baterią, analogowym i sekundowym cyfrowym wyświetlaczem czasu, automatycznym kalendarzem z datą, miesiącem i dniem tygodnia, formatem 12/24-godzinnym, funkcją stop do 1 godziny w krokach co 1/100 sekundy, alarmem dziennym, biała tarcza, srebrne wskazówki, czarne indeksy, koperta z chromowanej żywicy, akrylowe szkło, matowa bransoleta ze stali nierdzewnej, regulowane składane zapięcie z grawerem logo, wodoszczelność, wymiary (dł. x szer. x wys.) 38,8 x 29,8 x 8,1 mm
Zegarek Casio VINTAGE Edgy white AQ-230A-7DMQYES w biało-srebrnej kolorystyce doda stylizacji charakteru vintage. Model ten wyposażony został w wiele udogodnień takich jak druga strefa czasowa, stoper - 1/100 s - 1 h, alarm dzienny, automatyczny kalendarz oraz 12-/24-godzinny format. Tarcza zegarka została przykryta szkiełkiem hessalitowym, które chroni ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Wodoodporność wynosi 3 ATM.
- Seria : Kolekcja Casio
- Wyświetlacz: analogowy, cyfrowy
- Mechanizm: kwarcowy
- wodoszczelność: bryzgoszczelny
- podświetlany wyświetlacz
- Zasilanie bateryjne
- Koperta: żywica
- Bransoleta: stal nierdzewna
- Długość bransoletki: ok. 19,5 cm
- Zapięcie: składane zapięcie
- Kształt koperty: kwadrat
- Rozmiar koperty: 27,8 x 38,8 mm
- Wysokość koperty: 8,1 mm
- Waga: 44 g
- Funkcja: Wyświetlanie daty, stoper 1/100 s, alarm, format 12/24 godziny, automatyczny kalendarz, podwójny czas
- analogowo-cyfrowy z mechanizmem kwarcowym z dniem, datą i miesiącem
- Bransoleta ze stali nierdzewnej, koperta z żywicy i szkła z tworzywa sztucznego
- wr 30mt
- Wymiary: Pudełko 28x8mm
- Czasomierz, światowe strefy czasowe, budzik
Casio Vintage AQ-230A -7DMQYES to wyjątkowy zegarek, który łączy w sobie klasyczny design oraz nowoczesne funkcje. Zaprojektowany z myślą o osobach ceniących zarówno elegancję, jak i funkcjonalność, idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jak i na specjalne okazje. Zegarek wyróżnia się analogowo-cyfrowym odczytem. Analogiowy wskaźnik czasu pozwala na szybkie sprawdzenie godziny, podczas gdy cyfrowa tarcza dostarcza dodatkowe informacje, takie jak stoper, alarm czy druga strefa czasowa. Całość zabezpieczona jest przez akrylowe szkło, które charakteryzuje się odpornością na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Koperta modelu AQ-230A -7DMQYES została wykonana ze stali szlachetnej, zapewniającej trwałość oraz odporność na korozję. Jej prostokątny kształt i wymiary 38,8 x 27,8 x 8,1 mm sprawiają, że zegarek jest komfortowy w noszeniu. Dodatkowo, jego wodoszczelność do 30 metrów pozwala na używanie go w deszczu czy podczas mycia rąk, choć nie jest przystosowany do pływania. Bransoleta wykonana ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym, posiada zapięcie typu motylkowego, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie zegarka. Dodatkowo, bransoleta jest regulowana, co umożliwia wygodne dopasowanie do każdego nadgarstka. Zegarek napędzany jest przez niezawodny mechanizm kwarcowy, gwarantujący wysoką precyzję pomiaru. Dzięki zastosowaniu baterii, zegarek zapewnia długi czas użytkowania. Funkcje dostępne w Casio Vintage AQ-230A -7DMQYES, takie jak alarm dzienny, stoper czy automatyczny kalendarz, sprawiają, że jest to produkt nie tylko estetyczny, ale także wysoce praktyczny. Umożliwia on także ustawienie formatu wyświetlania czasu w systemie 12- lub 24-godzinnym. Zegarek ten stanowi idealne połączenie stylu, wygody oraz funkcjonalności, co czyni go must-have dla każdego miłośnika klasycznych czasomierzy.
Casio Collection & Vintage Uhr Casio Vintage Modell Edgy Collection - biały AQ-230A-7DMQ
Informacje o zegarku męskim Casio Analogue Digital "Vintage" AQ-230A-7DMQYES: Zegarek wyświetla czas w analogowym ustawieniu cyfrowym za pomocą mechanizmu kwarcowego. Srebrna koperta wykonana z żywicy ma 39 mm średnicy i 8 mm grubości. Srebrna bransoleta ze stali nierdzewnej ma 20 mm szerokości i 23 cm długości i jest zapinana na zatrzask. Biała tarcza chroniona jest przez plastikowe szkiełko. Ten wspaniały męski zegarek został zaprojektowany dla 3 barów ATM. Funkcje obejmują: Stoper z alarmem 2 strefy czasowe 24-godzinny wyświetlacz
- Kolor
- Wymiary
- Standard
- Skład materiału
- 100%. Poliester
- Mechanizm zegarowy
- Waga
- 0.044 kg
- Wyświetlacz
- Analogowo-cyfrowy
- Model
- AQ-230A-7DMQYES
- Producent
- Zakres dostawy
- 2-3
- EAN
- 4971850437611
- Numer producenta
- AQ-230A-7DMQYES
- Kolor
- Wymiary
- Standard
- Skład materiału
- 100%. Poliester
- Mechanizm zegarowy
- Waga
- 0.044 kg
- Wyświetlacz
- Analogowo-cyfrowy
- Model
- AQ-230A-7DMQYES
- Producent
- Zakres dostawy
- 2-3
- EAN
- 4971850437611
- Numer producenta
- AQ-230A-7DMQYES
Instrukcje bezpieczeństwa
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

Casio AQ-230A-1DMQYES, Wodoodporny, Kwarc
195,00 zł
Sprzedawca: zegarek_net

Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
271,31 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Zegarek na rękę - Męski - Kwarcowy - Kolekcja Timeless
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Casio - AQ-230A-7AMQYES - Zegarek damski - Kwarcowy - KOLEKCJA RETRO
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Casio A158WEA-1EF, Wodoodporny, Elektroniczny
190,47 zł
Sprzedawca: QIKtech

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Casio - A168WA-1YES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
145,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Nike Everyday Crew Socks/Socken 6 Paar 38-42
109,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Krzesło biurowe Yaheetech imitacja skóry krzesło biurowe krzesło obrotowe regulowana wysokość krzesło biurowe z kółkami krzesło biurowe z podłokietnikami biały
308,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
1 158,39 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
124,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Skarpety piłkarskie 6 par skarpet sportowych antypoślizgowe skarpety sportowe gr.39-46
120,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: anlund

Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
22,49 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Łóżko dwuosobowe Merax 140 x 200 cm z litego drewna z zagłówkiem i stelażem z listew, wysokiej jakości klasyczne łóżko drewniane sosnowa rama łóżka, białe
587,99 zł
-29,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

LG MR20GA, TV, Przyciski/koło, Ładowanie akumulatora, Czarny
165,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Casio - Zegarek na rękę - Uni - F-91WS-7EF
135,21 zł
Sprzedawca: uhrcenter

Samsung Galaxy A33 5G SM-A336B, 16,5 cm (6,5"), 6 GB, 128 GB, 48 MP, Android 12, Schwarz
2 529,80 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa. Dobrze zapakowane
Dobra jakość. Poprzedni model o identycznej konstrukcji służył przez 30 lat.
Oceniono dnia 25 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, szybka wysyłka i piękny zegarek!
Wszystko na najwyższym poziomie, produkt zgodny z oczekiwaniami i świetny w swojej cenie!
Oceniono dnia 4 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zegarek męski casio aq 230a 7dmqyes
Mam tego typu zegarek od casio od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolony. stosunek ceny do jakości jest na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie
Gorąco polecam! 10/10!
Oceniono dnia 22 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super dobra dostawa i artykuł.
Bardzo ładnie i dobrze, zgodnie z oczekiwaniami. Dziękuję.
Oceniono dnia 13 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zgodnie z oczekiwaniami
Służy jako zamiennik podobnego, ale wadliwego zegarka. Więc podoba mi się ten produkt
Oceniono dnia 9 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zegarek casio naprawdę ładny
naprawdę fajny zegarek i super szybka dostawa szacunek
Oceniono dnia 1 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Wszystko było idealne, a zegarek ma świetne funkcje. Cena - wydajność jest najwyższa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zegarek Casio G-Shock GMA-S2100SK-7AER 20BAR



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
349,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Festina Chronograf Special Edition Black



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 962,64 zł
Sprzedawca: Loxorio

Smartwatch Kuromi z Bluetooth 12 funkcji i aplikacja KU00013
180,77 zł
Sprzedawca: MATFEL

Festina Chronograf Chrono Swiss Made Green



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 342,47 zł
Sprzedawca: Loxorio

Casio G-Shock GA-2100SKE-7AER, Wodoodporny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
304,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Zegarek męski G-SHOCK GA-700-1BER czarny sportowy wstrząsoodporne



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
420,00 zł
Sprzedawca: SWISS-boutique

Timberland Chronograf Henniker Beige



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
765,48 zł
Sprzedawca: Loxorio

Zegarek Hugo Boss TY195520



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
628,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Zegarek Casio G-Shock AWG-M100B-1AER 20BAR



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
559,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Zegarek męski Casio GA-100-1A1ER G-Shock



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52
350,00 zł
Sprzedawca: SWISS-boutique

Zegarek męski G-SHOCK GAW-100B-1AER czarny sportowy wstrząsoodporne



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
674,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

CASIO Baby-G BA-110-7A1ER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
649,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Festina Chronograf TIMELESS CHRONOGRAPH Silver



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
651,30 zł
Sprzedawca: Loxorio

Zegarek Lorus RG249VX9 srebrny
153,00 zł
-22,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
131,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Invicta Speedway 69492 Zegarek męski - Mechanizm kwarcowy - Metal z czarną tarczą - 42 mm
345,00 zł
Sprzedawca: Official-InvictaStoresEU

Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Zegarek na rękę - Męski - Kwarcowy - Kolekcja Timeless



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
269,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Casio Armbanduhr analog AQ-S800W-1BVEF Black (AQ-S800W-1BVEF)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
269,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Kolekcja męska Casio MTP-1302PL-1AVEF



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
251,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend

Cyfrowy chronograf z alarmem Casio A168WEGC-3EF



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
369,00 zł
Sprzedawca: Saxo

Cyfrowy zegarek retro Casio B640WC-5AEF



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
224,00 zł
Sprzedawca: TimeTrend