Zawartość:

100 ml

Najważniejsze informacje w skrócie

  • Poczuj się nowoczesna i elegancka dzięki zapachowi inspirowanemu duchem założycielki Lanvin.
  • Zachwyć się mocno owocowym i świeżym otwarciem z jeżyną, gruszką i cytryną.
  • Ciesz się kwiatowym sercem z maliną, piwonią, różą i frezją, które urzeka lekkością.
  • Pozwól się otulić ciepłymi nutom bazy bursztynu, piżma i drzewa sandałowego.
  • Podziwiaj oryginalny i romantyczny flakon z transparentnego szkła, ozdobiony stylowym welonem.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

138,00 zł

1 380,00 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – wt. 13 października
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
2 927,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
292,74 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 50ml
1 348,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml
11 757,00 zł/1l
1 175,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Kilian, Edp, spray. (lub: Woda perfumowana Kilian, spray.), Obraz wygenerowany przez AI
Kilian, Edp, spray. (lub: Woda perfumowana Kilian, spray.)
17 345,60 zł/1l
867,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lanvin Me woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Lanvin Me woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 208,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 233
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
1 486,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
148,65 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Lanvin Marry Me! woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Lanvin Marry Me! woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 422,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
121,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Modern Princess Woda perfumowana, 90ml
Lanvin Modern Princess Woda perfumowana, 90ml
1 781,44 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
903,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
90,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Rumeur Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Rumeur Woda perfumowana, 100ml
1 070,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
107,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 153,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
115,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat Woda perfumowana, 30 ml
Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat Woda perfumowana, 30 ml
2 084,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1138
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 678,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
183,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 84
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
2 574,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
154,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
1 494,67 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
112,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Salvatore Ferragamo Signorina Woda perfumowana, 100ml
Salvatore Ferragamo Signorina Woda perfumowana, 100ml
2 650,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
265,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

jpg Lanvin Jeanne 100ml edp Lanvin 3386460010399

Inspiracją do powstania zapachu Lanvin był duch inicjatywy i nowoczesności, to swoisty hołd złożony samej Jeanne, założycielce i kreatorce marki. Zapach zawiera w sobie wszystko to co charakteryzowało słynną założycielkę domu mody: siłę młodzieńczości, talent czy kreatywność.

Zapach jest mocno owocowy. Jeanne to piękny, lekki, urzekający świeżością zapach owoców - jeżyn, gruszki i cytryny, które z czasem łagodnieją, stając się tłem dla nut serca - malin, kwiatu piwonii, róży i frezji, zwieńczonych bursztynem i piżmem, z dodatkiem drzewa sandałowego.

Zapach Lanvin Jeanne jest ucieleśnieniem romantycznej i eleganckiej kobiety. Oryginalny, utrzymany w romantycznym duchu flakon, stworzony z pięknego, cienkiego i transparentnego szkła, jest ozdobiony stylowym, różowym welonem zza którego widać zapach, w kolorze słodkiego pastelowego fioletu. Całość pieczętuje chromowany korek ozdobiony pieczęcią Lanvin.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: jeżyna, gruszka, cytryna
Nuta serca: piwonia, frezja, malina, róża
Nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo



Perfumy dla niej Lanvin Wyjdź na wybieg z Jeanne Lanvin Couture, odważnym i zmysłowym zapachem inspirowanym ponadczasowymi projektami Lanvin. Jeanne Lanvin Couture to zapach dla wyrafinowanej kobiety, której serce leży w modzie. Jego kompozycja łączy w sobie jasność owoców z bujnością zroszonych płatków, podczas gdy uwodzicielskie drewno symbolizuje jej pewny siebie charakter. Musująca malina i pudrowe liście fiołka łączą się z nutą serca zmysłowej piwonii i magnolii, a nuta piżma i drzewa cedrowego pozostawia niepowtarzalny ślad couture



Esencja nowoczesnej kobiecości, zapach stworzony dla świadomych niezaangażowanych, jest kwiatowy i zachwycający dzięki figlarnym owocowym nutom. Jeanne uosabia nową kobietę Lanvin z elegancją i swobodą. Flakon ukryty jest w różowo-białym pudełku, które wygląda romantycznie i wyrafinowanie. Pudełko jest ozdobione, podobnie jak butelka, oryginalną aplikacją i nadrukiem stylowego welonu. Zapach został wprowadzony na rynek w 2008 roku.



Perfumy damskie Lanvin Jeanne (100 ml)

Daj się zaskoczyć

w

mperfumomdamskim Lanvin Jeanne (100 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Lanvin!


  • Płeć: kobiety
  • Pojemność: 100 ml
  • Rodzaj:
    • EDP (Eau de Parfum)
    • Spray
    • Nie nadaje się do ponownego napełnienia
  • Nazwa perfum: Jeanne
  • Pojemność: 100 ml


Lanvin Jeanne Lanvin.


Woda perfumowana dla kobiet.


100 ml



Pozwól, aby w Parfum Lanvin EDP Jeanne 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Lanvin!



  • Płeć: Kobieta
  • Pojemność: 100 ml
  • Rodzaj: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Jeanne
Od 48,69 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
JEANNE LANVIN SA
22, rue du Faubourg Saint-Honoré, 75008 Paris
75008 - Paris
+332129832640
[email protected]



Esence moderní ženskosti, vůně je stvořena k vědomé nezávaznosti, je květinová a také rozkošnická díky hravým ovocnými tónům. Nová ikonická vůně Jeanne Lanvin ztělesňuje s elegancí a lehkostí novou ženu Lanvin. Flakón je ukryt v růžovo bílé krabičce působící romanticky a sofistikovaně. Krabička je zdobena stejně jako flakon originální nášivkou a potiskem tylového závoje.

Woda perfumowana Jeanne Lanvin marki Lanvin została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Ten zapach jest hołdem dla założycielki Jeanne Lanvin i jest owocowo-kwiatowym zapachem dla kobiet stworzonym przez perfumiarza Anne Flipo. Kompozycja została stworzona wokół miękkiego piżma, z nutami piwonii, nektaru brzoskwiniowego, kandyzowanej róży i czerwonych jagód.

Lanvin Jeanne Edp Spray

Nuty głowy: Gruszka, Cytryna, Jeżyna: Nuty środkowe: Róża, Malina, Frezja, Piwonia: Nuty bazy: Piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe

Perfumy LANVIN Jeanne Eau de Parfum (100 ml)
Waga
0.2 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
Unisex
EAN
3386460010399
Numer producenta
JTI-110740015

Waga
0.2 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
Unisex
EAN
3386460010399
Numer producenta
JTI-110740015
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
623,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Layaan, Kobiety, 100 ml
Lattafa Layaan, Kobiety, 100 ml
929,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
92,95 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla 25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 731
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1967
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2796
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 50ml
Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 50ml
2 225,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
111,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 233
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 153,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
115,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Me woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Lanvin Me woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 208,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Rumeur Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Rumeur Woda perfumowana, 100ml
1 070,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
107,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique AMETHYST ÉCLAT, Kobiety, 100 ml, Malina, Magnolia, Piwonia, Różowy, Jeżyna, Piżmo, Spray
Lalique AMETHYST ÉCLAT, Kobiety, 100 ml, Malina, Magnolia, Piwonia, Różowy, Jeżyna, Piżmo, Spray
1 056,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
105,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 393,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 192
215,37 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Lanvin Marry Me! Woda perfumowana, 75ml
Lanvin Marry Me! Woda perfumowana, 75ml
1 230,10 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
123,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
1 486,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
148,65 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Lanvin Marry Me! woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Lanvin Marry Me! woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 422,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
121,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 102,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
66,15 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 322,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
132,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lanvin Modern Princess Woda perfumowana, 90ml
Lanvin Modern Princess Woda perfumowana, 90ml
1 781,44 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Boucheron, Boucheron, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
Boucheron, Boucheron, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 595,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
159,50 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
1 987,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 233
102,30 zł
-2,95 zł
99,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 041,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
304,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 109
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
127,84 zł
-41,71 zł
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 826
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 417,90 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
141,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
Lanvin Eclat d'Arpege Mon Eclat, Woda perfumowana, 100ml
903,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
90,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 84
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 13 opinii
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo zadowolony.
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
szybka dostawa i najwyższa jakość
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Doskonały
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 7 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Armani Emporio She EDP 100ml
Armani Emporio She EDP 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 297
200,44 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 004,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml
Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
238,63 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 386,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
Brioni Eaux de Parfum Collection Essentiel Woda perfumowana 60 ml
269,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 484,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders