Casio LA680WEGA-9ER, Wodoodporny, Chronometr, Elektroniczny

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

204,99 zł

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Zegarki na rękę i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Casio EFV-540DC-1CV, Wodoodporny, Kwarc
Casio EFV-540DC-1CV, Wodoodporny, Kwarc
479,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Saxo
Zdjęcie produktu dla Casio B640WB-1BEF, Wodoodporny, Elektroniczny
Casio B640WB-1BEF, Wodoodporny, Elektroniczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
224,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Casio - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - A168WEM- 7EF - COLLECTION RETRO
Casio - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - A168WEM- 7EF - COLLECTION RETRO
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
224,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy zegarek retro Casio B640WC-5AEF
Cyfrowy zegarek retro Casio B640WC-5AEF
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
224,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Casio A168WG-9EF
Casio A168WG-9EF
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Zegarek cyfrowy Casio LA670WEGA-9EF
Zegarek cyfrowy Casio LA670WEGA-9EF
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
179,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy zegarek Casio LA680WEGA-1ER Collection
Cyfrowy zegarek Casio LA680WEGA-1ER Collection
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
251,00 zł
Sprzedawca: zegarek_net
Zdjęcie produktu dla CASIO COLLECTION & VINTAGE Zegarki na rękę A700WEMG-9AEF
CASIO COLLECTION & VINTAGE Zegarki na rękę A700WEMG-9AEF
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
305,00 zł
Sprzedawca: zegarek_net
Zdjęcie produktu dla Casio - Zegarek na rękę - Uni  - Vintage Iconic - LA680WEA-7EF
Casio - Zegarek na rękę - Uni - Vintage Iconic - LA680WEA-7EF
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
153,78 zł
-8,78 zł
145,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Casio - A168WA-1YES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
Casio - A168WA-1YES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 159
145,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Casio - Zegarek na rękę - Uni  - Kwarcowy - Kolekcja RETRO - A158WETG-9AEF
Casio - Zegarek na rękę - Uni - Kwarcowy - Kolekcja RETRO - A158WETG-9AEF
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
258,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Zegarek cyfrowy Casio LA670WEGA-1EF
Zegarek cyfrowy Casio LA670WEGA-1EF
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Casio LA670WEMY-9EF, Elektroniczny
Casio LA670WEMY-9EF, Elektroniczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
263,00 zł
Sprzedawca: zegarek_net
Zdjęcie produktu dla Casio A158WA-1DF, Wodoodporny
Casio A158WA-1DF, Wodoodporny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
152,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Zegarek Casio Vintage LA680WEL-8EF szary
Zegarek Casio Vintage LA680WEL-8EF szary
197,00 zł
-5,71 zł
191,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WatchTime
Zdjęcie produktu dla Casio Vintage A168WEGB-1BEF, Wodoodporny
Casio Vintage A168WEGB-1BEF, Wodoodporny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
238,65 zł
-14,56 zł
224,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
271,31 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE
Zdjęcie produktu dla Casio A168WG-9WDF, Wodoodporny, Elektroniczny
Casio A168WG-9WDF, Wodoodporny, Elektroniczny
326,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Casio Armbanduhr digital F-91W-1YEF Schwarz (F-91W-1YEF)
Casio Armbanduhr digital F-91W-1YEF Schwarz (F-91W-1YEF)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
117,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Zegarek męski Casio Casio-Collection A158WEA-9EF
Zegarek męski Casio Casio-Collection A158WEA-9EF
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
159,00 zł
Sprzedawca: Saxo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

OPIS:

Zegarek damski CASIO LA680WGA-9D to prawdziwe połączenie elegancji, funkcjonalności i ponadczasowego designu. Ten model zachwyca swoją minimalistyczną, ale jednocześnie wyrafinowaną stylistyką, która idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnej kobiety. Złota tarcza o delikatnym połysku z wyświetlaczem przyciąga uwagę, a subtelny jej design dodaje kobiecości. To właśnie te detale sprawiają, że zegarek staje się uniwersalnym dodatkiem, pasującym zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacji.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zegarek CASIO LA680WGA-9D jest nie tylko stylowy, ale także wyjątkowo trwały i komfortowy w noszeniu. Jego lekka konstrukcja sprawia, że niemal nie czujesz go na nadgarstku, a solidne wykonanie gwarantuje, że będzie Ci służył przez długie lata. Wodoszczelność do 30 metrów (3 ATM) zapewnia dodatkową praktyczność, chroniąc zegarek przed zachlapaniem czy krótkotrwałym kontaktem z wodą, np. podczas mycia rąk.

Jednym z największych atutów tego modelu jest jego uniwersalność. Dzięki klasycznemu, ale jednocześnie nowoczesnemu designowi, zegarek pasuje do każdej okazji – czy to do pracy, spotkania z przyjaciółmi, czy wieczornego wyjścia. Złota bransoleta o finezyjnym wzorze dodaje mu lekkości i kobiecości, a jednocześnie zapewnia wygodę i stabilne dopasowanie do nadgarstka.

CASIO LA680WGA-9D to nie tylko narzędzie do mierzenia czasu, ale także wyraz Twojego dobrego gustu i dbałości o detale. To zegarek, który podkreśli Twój indywidualny styl, dodając każdej stylizacji odrobiny elegancji i szyku. Dzięki niezawodności marki CASIO możesz mieć pewność, że ten zegarek będzie Ci towarzyszył w każdej chwili, niezależnie od okoliczności.

Jeśli szukasz praktycznego i stylowego dodatku, który sprawdzi się w każdej sytuacji, CASIO LA680WGA-9D jest doskonałym wyborem. To także idealny prezent dla bliskiej osoby – podaruj jej coś więcej niż zegarek, podaruj jej odrobinę luksusu i niezawodności w jednym!

 

 SPECYFIKACJA:

  • Mechanizm: kwarcowy
  • Koperta i bransoleta ze stali szlachetnej
  • Szkło: akrylowe

 

FUNKCJE:

  • Automatyczny kalendarz - wyświetla dzień tygodnia
  • Stoper (1/100s)
  • Minutnik
  • Alarm
  • Wodoszczelność WR30
  • Antyalergiczny

 

WYMIARY:

  • szerokość koperty: 29 mm
  • grubość koperty: 9 mm
  • szerokość paska: 14 mm
  • maksymalny obwód: ok. 21,5 cm

 

KOLORYSTYKA:

  • tarcza: złota
  • bransoleta: złota
  • koperta: złota

 

W komplecie pudełko ozdobne Casio



Złoty damski zegarek cyfrowy z bransoletą ze stali nierdzewnej w stylu retro

Ten cyfrowy zegarek na rękę dla kobiet łączy stylowy design retro z niezawodną technologią - idealny dla każdego, kto szuka eleganckiego, ale funkcjonalnego zegarka o klasycznym wyglądzie. Bransoleta ze stali nierdzewnej w złotym kolorze i dopasowana tarcza sprawiają, że zegarek ten jest modnym towarzyszem na każdy dzień.

Wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy i czytelny wyświetlacz cyfrowy z cyframi arabskimi, ten zegarek oferuje nowoczesną technologię w nostalgicznym wydaniu. Czas może być wyświetlany elastycznie w formacie 12- lub 24-godzinnym - w trybie 12-godzinnym pojawia się małe "p" dla drugiej połowy dnia.

Koperta wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a klasyczna bransoleta ze stali nierdzewnej jest nie tylko trwała, ale także wyjątkowo wygodna w noszeniu. Dzięki regulowanemu zapięciu zegarek można dopasować do swojego nadgarstka.

Najważniejsze funkcje:

  • Funkcja stopera (od 1/100 sek. do 1 godz.)
  • Podświetlenie LED zapewniające doskonałą czytelność w ciemności
  • Codzienny alarm przypominający o regularnych wydarzeniach
  • Automatyczny kalendarz z datą
  • Wodoodporny zgodnie z normą ISO 22810 - chroni przed zachlapaniem wodą
  • Dokładność ±30 sekund/miesiąc

Wbudowana bateria niezawodnie zasila zegarek przez około 5 lat - idealne rozwiązanie dla wszystkich, dla których priorytetem jest długotrwała funkcjonalność.

Dzięki wadze wynoszącej zaledwie ok. 36 g i kompaktowym rozmiarom (33,5 mm x 28,6 mm x 8,6 mm), zegarek ten jest dyskretnym, ale stylowym towarzyszem do codziennego noszenia.

Odkryj więcej zegarków na rękę w uhren4you i znajdź idealny model dla swojego stylu.



Cechy produktu:

  • Płeć: damski
  • Typ mechanizmu: kwarcowy - W mechanizmie zastosowano zasilany baterią kryształ kwarcu, którego drgania tworzą energię do pracy zegarka.
  • Zapewnia również wsparcie w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju. Istnieje możliwość przedłużenia tego okresu o dodatkowe 3 lata (20 lub 40 zł).
  • Żywotność baterii: 5 lat
  • Pochodzenie: japońskie
  • Przeznaczenie: dla młodzieży
  • Styl: elegancki, fashion / modowy
  • Wskazanie czasu: cyfrowe
  • Podświetlenie: LED
  • Rodzaj szkła: akrylowe - Wyprodukowane z tworzywa sztucznego. Gwarantuje dużą czytelność.
  • Wodoszczelność: 30 m (3 bar) - Zegarek przeznaczony do codziennego użytkowania bez kontaktu z wodą.
  • Materiał koperty: tworzywo sztuczne
  • Pasek/Bransoleta: bransoleta
  • Regulacja obwodu bransolety: samodzielna regulacja - Przesuwne zapięcie zegarka pozwala na szybką zmianę obwodu bransolety i dopasowanie jej do rozmiaru nadgarstka.
  • Zapięcie: G-Link - Wygodny w użyciu i bezpieczny rodzaj zapięcia. Konstrukcja G-link daje możliwość regulacji obwodu bransolety bez konieczności wizyty u zegarmistrza.
  • Funkcje: Czas dobowy 12/24h - Godzina wyświetlana jest w trybie 12 lub 24 godzin.
  • Alarm: 1 alarm dzienny
  • Datownik: rozbudowany kalendarz - Kalendarz wymaga jednokrotnego ustawienia, po którym zawsze wskaże odpowiednią datę.
  • Stoper: do 1h, 1/100 sek.


Marka: Casio
Grupa produktów: Zegarki
Grupa docelowa: Mężczyźni

Kolor koperty: żółte złoto
Szkło: Szkło
Materiał bransoletki: Stal nierdzewna
Ø Mm: 29
Materiał koperty: Plastik
Materiał obudowy : Żywica
Kolor tarczy: Monochromatyczny/Wyświetlacz LED
Kolor wyświetlacza: Cyfrowy
Żywotność baterii: 5 lat
Kolor bran soletki: żółte złoto
Powierzchnia powłoki: powłoka IP
Kolekcja: Vintage ICONIC
Funkcje: Funkcja stop
Funkcje: Odliczanie czasu
Funkcje: Światło
Funkcje: podświetlenie Chronograf
Funkcje: Podświetlenie LED
Dokładność: +/- 30 sekund
Kształt k operty: Prostokąt
Typ zegarka: Zegarki cyfrowe
Typ mechanizmu: Kwarcowy
Typ zapięcia: Składane zapięcie


Typ zegarka:
Zegarek na rękę
Typ mechanizmu:
Elektroniczny
Chronometr:
Tak
Typ tarczy zegarka:
Tarcza LCD
Wodoodporny:
Tak
Stoper:
Tak
Kalendarz:
Tak
Typ kalendarza:
Data
Funkcja alarmu:
Tak
Podświetlenie LED:
Tak
Dokładność:
±30 s/mies.
Tryb zegarka:
12 h/24 h
Dedykowana płeć:
Damski
Materiał obudowy:
Żywica
Kolor obudowy:
Złoto
Tworzywo paska:
Stal nierdzewna
Kolor główny paska:
Złoto
Kształt koperty:
Inne
Kolor tarczy zegarka:
Złoto
Konstrukcja produktu:
Casual
Rodzaj baterii:
CR1616
Czas eksploatacji baterii:
5 lat(a)
Liczba baterii:
1
Szerokość produktu:
28,6 mm
Głębokość produktu:
8,6 mm
Wysokość produktu:
33,5 mm
Waga produktu:
36 g
Certyfikaty:
DIN 8310, ISO 22810


Zegarki na rękę – CASIO COLLECTION & VINTAGE. Dane produktu zgodne z informacjami producenta lub dostawcy.

  • Marka: CASIO COLLECTION & VINTAGE
  • Model / MPN: LA680WEGA-9ER
  • EAN: 4971850924036
  • Grupa docelowa: Damskie
  • Rozmiar koperty: 28.5 mm


Cechy

  • Cyfrowy wyświetlacz z funkcją kalkulatora
  • Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego
  • stoper i minutnik 1/100 sek
  • Podświetlenie LED ułatwiające odczyt w ciemności
  • 12/24-godzinny wyświetlacz
  • Wodoszczelność do 50 metrów
  • 5 programowalnych alarmów


Podświetlenie LED
Wyświetlacz zegarka jest podświetlany diodą elektroluminescencyjną po naciśnięciu przycisku, dzięki czemu można mieć wszystko na oku nawet w ciemnym otoczeniu.

Funkcja stop - 1/100 sek. - 1 godzina
Czas, który upłynął, czas podziału i czas końcowy są mierzone z dokładnością do setnych części sekundy. Zegarek może mierzyć czas do jednej godziny.

Alarm dzienny
Alarm dzienny przypomina o powtarzających się codziennych wydarzeniach, emitując sygnał dźwiękowy o ustawionej godzinie.

Automatyczny kalendarz
Po ustawieniu automatyczny kalendarz zawsze wyświetla prawidłową datę.

Format 12/24-godzinny
Wyświetlanie czasu można ustawić na format 12- lub 24-godzinny. W trybie 12-godzinnym na wyświetlaczu pojawia się litera "p" oznaczająca drugą połowę dnia, tj. od 12.00 do 23.59.

5lat - 1 bateria
Bateria zapewnia zegarkowi zasilanie przez około 5 lat.

Klasyfikacja wodoodporności (WR) zgodnie z normą ISO 22810
Ten model jest wodoodporny zgodnie z normą DIN 8310 lub ISO 22810, tj. jest odporny na lekkie zachlapania. Należy unikać długotrwałego kontaktu z wodą.

Bransoleta ze stali nierdzewnej
Twarda, trwała i elegancka: bransoleta ze stali nierdzewnej to klasyka wśród zegarków.

Regulowane zapięcie
Zapięcie można łatwo i indywidualnie regulować, aby zapewnić optymalny komfort noszenia.

  • KOPERTA Plastikowa kopertaKolorkopertyZłotySzkłoAkrylTył ze stali nierdzewnej
  • MechanizmTyp wyświetlaczaCyfrowyMechanizm kwarcowyKalendarzDzieńtygodnia+ data + miesiąc
  • TARCZA Kolor tarczyZłoty
  • PASEK Kolor paskaZłotyZapięciena sprzączkęBransoletaze stali szlachetnej
  • DANE TECHNICZNEŚrednica (bez koronki) w mm / cal29,00 / 1,14Wysokośćw mm / cal9,00 / 0,35Wodoodpornośćdo (bar)3,00Wagaw g / uncja36,00 / 1,27



KOPERTA
- Koperta wykonana z:







tworzywo sztuczne - Kolor obudowy: Złoty - Kryształ: Akryl - Tył: Tył ze stali nierdzewnej R UCH - Typ wyświetlacza:






cyfrowy - Mechanizm: Kwarcowy - Kalendarz: Dzień tygodnia + data + miesiąc D IAL - Kolor tarczy:






złoty PASEK - Kolor paska: Złoty - Zapięcie: Zapięcie zatrzaskowe - Bransoleta wykonana z:








stal szlachetna D ALSZE INFORMACJE - Produkt: Zegarek - Producent: Casio - Rodzaj metalu / Stempel: Stal szlachetna 316L - Opakowanie: z dokumentami - Inne funkcje:








00 / 1.14 - Wysokość w mm / calach: 9.00 / 0.35 - Wodoodporność do (bar):
3.00 - Waga w g / oz:

36.00 / 1.27



Szczegóły techniczne

  • Średnica koperty: 29 mm
  • Szerokość bransolety: 18 mm
  • Szkło: żywica syntetyczna
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wyświetlacz: Cyfrowy
  • Wodoodporność: Wodoodporny

Podsumowanie zegarka

Casio LA680WEGA-9ER (numer artykułu: LA680WEGA-9ER) to ponadczasowy zegarek cyfrowy, który zachwyca popularnym designem retro i funkcjonalnością. Ten zegarek oferuje stoper 1/100 sekundy, funkcję alarmu i podświetlenie LED, dzięki czemu zawsze jesteś dobrze poinformowany. Jego wodoodporność sprawia, że jest idealnym towarzyszem na każdy dzień.

Komfort noszenia

Casio LA680WEGA-9ER waży zaledwie 36 g i jest bardzo wygodny w noszeniu. Bransoleta ze stali nierdzewnej jest zarówno solidna, jak i elegancka i wygodnie dopasowuje się do nadgarstka. Ten zegarek jest idealny do codziennego użytku bez kompromisów w zakresie stylu i funkcjonalności.

Szczegóły kolorystyczne

  • Kolor paska: złoty
  • Kolor tarczy: złoty

Résumé

Casio LA680WEGA-9ER to coś więcej niż tylko zegarek; to wyraz stylu i funkcjonalności. Dzięki nostalgicznemu wzornictwu i nowoczesnym funkcjom jest niezbędnym dodatkiem do każdej garderoby. Ciesz się połączeniem klasycznego wyglądu i innowacyjnej technologii, która czyni ten zegarek wyjątkowym.



Zegarek damski Collection Vintage LA680WEGA-9ER marki Casio to piękny czasomierz do noszenia na co dzień. Kątowa koperta z żywicy w kolorze złotym jest wyjątkowo płaska i oferuje wysoki stopień elastyczności. Tarcza zegarka damskiego Collection Vintage LA680WEGA-9ER w kolorze złotym jest ukryta za łatwym w pielęgnacji szkłem akrylowym. Zegarek jest wodoodporny do 3 barów, dzięki czemu nie grozi mu zachlapanie wodą. Zasilany baterią zegarek posiada cyfrowy wyświetlacz.

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarek na rękę Uni
  • Moduł: 3284
  • Napęd: Bateria
  • Wyświetlacz: Cyfrowy
  • Wodoodporność: ISO 22810 (lekkie zachlapania)
  • Materiał obudowy: żywica (żywica syntetyczna)
  • Kolor koperty: żółto-złoty
  • Wysokość x szerokość koperty: 33,5 mm x 28,6 mm
  • Wysokość koperty: 8,6 mm
  • Materiał bransolety: stal nierdzewna z wykończeniem IP
  • Kolor bransolety: żółte złoto
  • Regulowane zapięcie
  • Szkło akrylowe
  • Kolor tarczy: żółte złoto
  • Funkcja: Automatyczny kalendarz z datą, miesiącem i dniem tygodnia, podświetlenie LED, funkcja stop 1/100 s., alarm dzienny, wskazanie 12/24 h


CASIO Collection Retro LA680WEGA-9ER

Ten zegarek CASIO Collection LA680WEGA-9ER to świetny zegarek retro z rodziny CASIO Collection.

Zegarek posiada elektroluminescencyjną tarczę podświetlającą całość dla łatwego odczytu. Zawiera funkcję afterglow, dzięki czemu podświetlenie EL utrzymuje się przez kilka sekund po zwolnieniu przycisku podświetlenia. Dodatkowo CASIO zastosowało automatyczny kalendarz. Po ustawieniu data i godzina zawsze będą wyświetlane poprawnie. Casio ma również alarm dzienny w swoich modelach, codzienne powtarzające się wydarzenia można ustawić, gdzie dźwięk akustyczny będzie brzmiał jak alarm!

Jakość CASIO

Funkcja stopera -1/100 sek. godzina, czas, który upłynął, czas pośredni i czas końcowy są mierzone z dokładnością do 1/100 sek. Zegarek może mierzyć czas do 1 godziny. Zegarek można ustawić na wyświetlanie 12- lub 24-godzinne. Twarda, wytrzymała jakość zegarka ze stali nierdzewnej zapewnia długą przyjemność noszenia. Ponadto pasek posiada regulowane zapięcie. Pozwala to na łatwe dopasowanie paska CASIO dla optymalnego komfortu noszenia.

Kolejna bardzo duża zaleta, bateria CASIO wytrzymuje średnio od 5 do 7 lat!!!

Zamów CASIO LA680WEGA-9ER online w Quickjewels!

Zobacz zegarki damskie Casio
Zobacz zegarki męskie Casio



Oświetlenie LED

Funkcja zatrzymania - 1/100 sek. - 1 godzina

Alarm dzienny

Automatyczny kalendarz

Koperta z żywicy

Bransoleta ze stali nierdzewnej

Regulowane zapięcie

Klasyfikacja wodoodporności (WR) zgodnie z ISO 22810: Ten model jest wodoodporny zgodnie z DIN 8310 lub ISO 22810, więc może wytrzymać lekkie zachlapania. Należy unikać nadmiernego kontaktu z wodą.

Wymiary: ok. 33,5 mm x 28,6 mm x 8,6 mm (wys. x szer. x gł.)

Waga: ok. 36 g

Długość bransoletki (maks. obwód wewnętrzny): ok. 195 mm




Marka: Casio
Numer artykułu: LA680WEGA-9ER
Nazwa modelu: VINTAGE ICONIC
Wyświetlacz: Cyfrowy
Kryształ: Akryl
Pasek: Stal nierdzewna
Szerokość paska: 14 mm
Kolor paska: złoty
Powierzchnia paska zegarka: matowe wykończenie
maksymalny obwód ramienia: 20,5 cm
minimalny obwód ramienia: 13 cm (wewnętrzna średnica zegarka może być stopniowo zmniejszana do tej wartości)
Kolor tarczy: złoty
Materiał koperty: tworzywo sztuczne
Powierzchnia koperty: błyszcząca
Długość koperty: 31 mm
Szerokość koperty: 28 mm
Wysokość koperty: 8,9 mm
Waga zegarka: 36 gramów
Wodoodporność: 3 bar
Funkcje: Data; Podświetlenie; Alarm
Funkcja stop
Koperta ze stali nierdzewnej
dostarczany w opakowaniu Casio



Grubość koperty: 9 mm. Kolor: Złote. Kolor główny: Złote. Kształt koperty: Prostokątny. Maksymalny obwód nadgarstka: 215 mm. Materiał koperty: Stal szlachetna. Materiał paska: Stal szlachetna. Mechanizm: Kwarcowy. Szerokość koperty: 29 mm. Szerokość paska: 14 mm. Szkiełko : Akrylowe. Tarcza: Analogowa. Typ: Klasyczny. Typ paska: Bransoleta. Wodoszczelność : 30 m.

Podświetlenie tarczy za pomocą diody elektroluminescencyjnej. Stoper - 1/100 s - 1 godz. Czas, który upłynął, czas podziału i czas końcowy są mierzone z dokładnością do 1/100 s, maksymalnie do jednej godziny. Codzienny alarm Codzienny alarm przypomina o wydarzeniach, które mają miejsce każdego dnia za pomocą sygnału dźwiękowego o ustawionej godzinie. Automatyczny kalendarz Po ustawieniu, automatyczny kalendarz zawsze wyświetla prawidłową datę. czas 12/24 może być wyświetlany w trybie 12- lub 24-godzinnym. Twarda, wytrzymała i elegancka bransoleta ze stali nierdzewnej: bransoleta ze stali nierdzewnej to klasyczny zegarek. Regulowane zapięcie można bardzo łatwo dostosować do własnych potrzeb, aby było wygodne. 5 lat - 1 bateria zasila zegarek przez około 5 lat. Klasyfikacja wodoodporności (wr) zgodnie z iso 22810questo model jest wodoodporny zgodnie z din 8310 / iso 22810, następnie zachlapania. Należy unikać kontaktu z dużymi ilościami wody. Dokładność +/- 30 sekund na miesiąc pilacr1616 dimensionica. 33,5 mm x 28,6 mm x 8,6 mm (wys. x szer. x gł.) pesoca. 36 g

Zegarek Casio LA680WEGA-9ER Collection Rethro Uni Piękny zegarek cyfrowy uni , z kwadratową plastikową kopertą Ø 29 mm, w kolorze złotym, 3 przyciskami, z blokadą przycisków i wieloma funkcjami.

Stalowa bransoleta w złotym kolorze. Złota tarcza z analogowym wyświetlaczem. Mechanizm kwarcowy. Zegarek jest wodoodporny.

Casio Collection & Vintage Uhr Casio Vintage Modell Iconic Lady Gold LA680WEGA-9ER

Ten zegarek uni od Casio ma ponadczasowy design. Zegarek jest wysokiej jakości i przenosi Twój strój na wyższy poziom. Elastyczny zegarek pasuje do każdego stylu! Koperta zegarka jest wykonana ze stali i ma złoty kolor. Niezawodny i energooszczędny mechanizm kwarcowy jest odporny na deszcz i zachlapania o ciśnieniu 3 ATM. Pasek zegarka to podwójny pasek w kolorze złotym. Pasek jest zapinany na haczyk. Zegarek jako prezent to zawsze dobry pomysł! Pomyśl o urodzinach, świętach i innych okazjach, aby podarować piękny, prezent biżuteryjny. Casio to marka technologii elektronicznej. Filozofią Casio jest tworzenie produktów, które poprawiają jakość życia. Zegarki są bardzo wytrzymałe, dokładne i mają wiele wspaniałych dodatków. Są dostępne w różnych stylach i są bardzo lekkie. Teraz z roczną gwarancją.

Informacje o zegarku damskim Casio Digital 'Vintage' LA680WEGA-9ER: Zegarek wyświetla czas w trybie cyfrowym za pomocą mechanizmu kwarcowego. Złota koperta z żywicy ma 29 mm średnicy i 9 mm grubości. Złota bransoleta ze stali nierdzewnej ma 12 mm szerokości i 19 cm długości i jest zapinana na składane zapięcie. Złota tarcza chroniona jest przez mineralne szkiełko. Ten wspaniały damski zegarek jest przeznaczony do 3 barów ATM. Funkcje obejmują: Stoper Alarm Podświetlenie

Watch Mr RELOJ CASIO CHP.DIGITAL LA680WEGA-9ER. Tryb. Funkcje dodatkowe Kalendarz. Dodatkowe funkcje Chronograf. Dodatkowe funkcje Alarm. Wodoodporność 30. kolory złota. Koperta. Mechanizm Mechanizm kwarcowy. Analogowy/cyfrowy. Materiał wspornika pozłacana stal nierdzewna. Materiał koperty tworzywo sztuczne. Zapięcie. Dodatkowe funkcje: podświetlenie.
Kolor
Srebrny
Grupy docelowe
Unisex
Wymiary
29
Skład materiału
Nie są wymagane żadne informacje
Mechanizm zegarowy
Waga
0.036 kg
Wyświetlacz
Model
LA680WEGA-9ER
Producent
Zakres dostawy
Instrukcja obsługi, pudełko, dokumentacja gwarancyjna, karton zewnętrzny
EAN
4971850924036
Numer producenta
LA680WEGA-9ER

Kolor
Srebrny
Grupy docelowe
Unisex
Wymiary
29
Skład materiału
Nie są wymagane żadne informacje
Mechanizm zegarowy
Waga
0.036 kg
Wyświetlacz
Model
LA680WEGA-9ER
Producent
Zakres dostawy
Instrukcja obsługi, pudełko, dokumentacja gwarancyjna, karton zewnętrzny
EAN
4971850924036
Numer producenta
LA680WEGA-9ER
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Casio A168WG-9EF
Casio A168WG-9EF
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 315
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim grafitowo-czarny Nowość
Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim grafitowo-czarny Nowość
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 171
Odnowiony
937,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
2 878,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 87
287,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Zdjęcie produktu dla Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
Casio - AQ-230GA-9DMQYES - Zegarek na rękę - Męski - Chronograf - Kolekcja Casio
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
271,31 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy zegarek Casio LA680WEGA-1ER Collection
Cyfrowy zegarek Casio LA680WEGA-1ER Collection
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
251,00 zł
Sprzedawca: zegarek_net
Zdjęcie produktu dla Kotwa gruntowa SONGMICS, mocowanie do słupków markiz bocznych, kotwa gruntowa, gwóźdź gruntowy, nadaje się tylko do markiz bocznych SONGMICS z aluminiowymi słupkami, 11,5 x 11,5 x 46 cm, szary GSA001
Kotwa gruntowa SONGMICS, mocowanie do słupków markiz bocznych, kotwa gruntowa, gwóźdź gruntowy, nadaje się tylko do markiz bocznych SONGMICS z aluminiowymi słupkami, 11,5 x 11,5 x 46 cm, szary GSA001
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
198,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Zdjęcie produktu dla iGlobal Łóżeczko dziecięce 2 w 1 Łóżeczko z regulacją wysokości materaca z możliwością przekształcenia w łóżko młodzieżowe Szuflada pod łóżkiem Biały 120x60 cm
iGlobal Łóżeczko dziecięce 2 w 1 Łóżeczko z regulacją wysokości materaca z możliwością przekształcenia w łóżko młodzieżowe Szuflada pod łóżkiem Biały 120x60 cm
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
849,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alinco
Zdjęcie produktu dla Namiot plażowy 145x100x70cm - turkusowo - szary
Namiot plażowy 145x100x70cm - turkusowo - szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
64,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla Krzesło obrotowe z oparciem, model LEADZM, białe. Krzesło z regulacją wysokości, obrotowe, idealne do pracy
Krzesło obrotowe z oparciem, model LEADZM, białe. Krzesło z regulacją wysokości, obrotowe, idealne do pracy
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 571
192,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 270
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla KIDUKU® śpiworek dziecięcy zimowy śpiworek dziecięcy śpiworek dziecięcy zimowy śpiworek dziecięcy do wózka dziecięcego
KIDUKU® śpiworek dziecięcy zimowy śpiworek dziecięcy śpiworek dziecięcy zimowy śpiworek dziecięcy do wózka dziecięcego
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Three iPhone screen protectors are displayed in front of an iPhone.
AVANA iPhone SE 2022 / iPhone SE 2020 / iPhone 8 / 7 osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 sztuki
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 130
46,88 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia
Zdjęcie produktu dla Deleca zestaw sztućców 72 elementy dla 12 osób - sztućce można myć w zmywarce - noże, widelce, łyżki, noże do steków, widelczyki do ciasta - błyszcząca stal nierdzewna
Deleca zestaw sztućców 72 elementy dla 12 osób - sztućce można myć w zmywarce - noże, widelce, łyżki, noże do steków, widelczyki do ciasta - błyszcząca stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
289,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaTotZo_Store
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 630
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 985
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 280
22,49 zł
-2%
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 972
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Three screen protectors are shown, with one partially obscuring a smartphone screen.
AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 571
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Recenzje klientów

Na podstawie 21 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 26 października 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zegarek damski Casio, cyfrowy kwarcowy
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny zegarek
Oceniono dnia 5 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Piękny
Oceniono dnia 11 września 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 1 maja 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 25 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wydajność w super cenie
Oceniono dnia 2 września 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 2 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa i super produkt
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zegarek Casio G-Shock GMA-S2100SK-7AER 20BAR
Zegarek Casio G-Shock GMA-S2100SK-7AER 20BAR
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
349,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Festina Chronograf Special Edition Black
Festina Chronograf Special Edition Black
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 962,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Loxorio
Zdjęcie produktu dla Smartwatch Kuromi z Bluetooth 12 funkcji i aplikacja KU00013
Smartwatch Kuromi z Bluetooth 12 funkcji i aplikacja KU00013
180,77 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla męski zegarek na rękę z kalendarzem, zegarek na rękę 40 mm z ochroną 3ATM, męski zegarek z podświetlanymi wskazówkami - TIMEXA Gold Blue
męski zegarek na rękę z kalendarzem, zegarek na rękę 40 mm z ochroną 3ATM, męski zegarek z podświetlanymi wskazówkami - TIMEXA Gold Blue
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
86,26 zł
-4,31 zł
81,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Casio G-Shock GA-2100SKE-7AER, Wodoodporny
Casio G-Shock GA-2100SKE-7AER, Wodoodporny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
304,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Festina Chronograf Chrono Swiss Made Green
Festina Chronograf Chrono Swiss Made Green
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 342,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Loxorio
Zdjęcie produktu dla Zegarek męski G-SHOCK GA-700-1BER czarny sportowy wstrząsoodporne
Zegarek męski G-SHOCK GA-700-1BER czarny sportowy wstrząsoodporne
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWISS-boutique
Zdjęcie produktu dla Timberland Chronograf Henniker Beige
Timberland Chronograf Henniker Beige
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
765,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Loxorio
Zdjęcie produktu dla Zegarek Hugo Boss TY195520
Zegarek Hugo Boss TY195520
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
628,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Zegarek męski G-SHOCK GAW-100B-1AER czarny sportowy wstrząsoodporne
Zegarek męski G-SHOCK GAW-100B-1AER czarny sportowy wstrząsoodporne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
674,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Zegarek męski Casio GA-100-1A1ER G-Shock
Zegarek męski Casio GA-100-1A1ER G-Shock
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
350,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWISS-boutique
Zdjęcie produktu dla Zegarek Casio G-Shock AWG-M100B-1AER 20BAR
Zegarek Casio G-Shock AWG-M100B-1AER 20BAR
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
559,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla CASIO Baby-G BA-110-7A1ER
CASIO Baby-G BA-110-7A1ER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
649,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Festina Chronograf TIMELESS CHRONOGRAPH Silver
Festina Chronograf TIMELESS CHRONOGRAPH Silver
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
651,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Loxorio
Zdjęcie produktu dla Zegarek  Lorus RG249VX9 srebrny
Zegarek Lorus RG249VX9 srebrny
153,00 zł
-22,00 zł
131,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Invicta Speedway 69492 Zegarek męski - Mechanizm kwarcowy - Metal z czarną tarczą - 42 mm
Invicta Speedway 69492 Zegarek męski - Mechanizm kwarcowy - Metal z czarną tarczą - 42 mm
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Official-InvictaStoresEU
Zdjęcie produktu dla Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Zegarek na rękę - Męski - Kwarcowy - Kolekcja Timeless
Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Zegarek na rękę - Męski - Kwarcowy - Kolekcja Timeless
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend
Zdjęcie produktu dla Casio Armbanduhr analog AQ-S800W-1BVEF Black (AQ-S800W-1BVEF)
Casio Armbanduhr analog AQ-S800W-1BVEF Black (AQ-S800W-1BVEF)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend