5,0



Na podstawie 3 opinii
Ślimaki lukrecjowe Haribo, lukrecja, lukrecja, rolki lukrecji, słodycze, w torbie, 3 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
161,74 zł
53,91 zł / 1kg
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band Skippers Pipes Klasyczne fajki lukrecjowe 20 sztuk 340g89,94 zł/1kg
30,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo - Pół lukrecji Monde - 3kg
163,93 zł
Sprzedawca: Candyspot

Gwiazdki lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą wegetariańską 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Colour Rado klasyk wśród mieszanek Haribo 3000g
87,67 zł/1kg
263,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
56,85 zł/1kg
170,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gwiazdy lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 175g
62,40 zł/1kg
10,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
104,90 zł
Sprzedawca: Candyspot
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ślimaki lukrecjowe HARIBO są absolutnym faworytem w segmencie pysznie pikantnych lukrecji i stały się absolutnym kultowym klasykiem. W dużym worku o wadze 3 kg ten specjał będzie przyciągał wzrok na następnej imprezie: przekonaj się sam, czy Twoi goście zwijają ślimaka, gryzą go, czy też delektują się nim w całości..
Instrukcje przechowywania: Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Hersteller-Artikelnummer: 4001686101018
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop z brązowego cukru; mąka pszenna; syrop glukozowy; skrobia; ekstrakt z lukrecji (3%); aromat; sól kuchenna; substancje powlekające: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. | |
| Informacje o wartościach odżywczych (na 100 g) | |
| Energia: | 1343 kJ / 317 kcal |
| Tłuszcz: | 0,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,2 g |
| Węglowodany: | 74 g |
| w tym cukier: | 47 g |
| Białko | 3 g |
| Sól | 1,2 g |
Ślimaki lukrecjowe to klasyk Haribo. Zwinięte sznurki wykonane z czarnego złota korzenia lukrecji przekonają każdego miłośnika lukrecji, ponieważ smakują świeżo i pikantnie. Można je zwinąć i delektować się nimi powoli lub od razu ugryźć. Przysmaki pozostają dłużej świeże w zamykanym pudełku domowym, dzięki czemu można w pełni delektować się ślimakami Rotella.
- Lista składników
- Składniki: Brązowy syrop cukrowy; MĄKA PSZENNA; Syrop glukozowy; Skrobia; Ekstrakt lukrecji (3%); Aromaty; Chlorek sodu; Regulator kwasowości: kwas cytrynowy; Olej słonecznikowy; Substancja glazurująca: wosk pszczeli (biały i żółty). Może zawierać śladowe ilości MLEKA. Dodatkowe informacje dostępne są tutaj: [link]
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 1382 kJ / 327 kcal; tłuszcz: 0,5 g, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g; węglowodany: 76 g, w tym cukry: 42 g; białko: 3,3 g; sól: 1,2 g
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Zakres dostawy
- 3 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10001506
- EAN
- 4001686101018
- Lista składników
- Składniki: Brązowy syrop cukrowy; MĄKA PSZENNA; Syrop glukozowy; Skrobia; Ekstrakt lukrecji (3%); Aromaty; Chlorek sodu; Regulator kwasowości: kwas cytrynowy; Olej słonecznikowy; Substancja glazurująca: wosk pszczeli (biały i żółty). Może zawierać śladowe ilości MLEKA. Dodatkowe informacje dostępne są tutaj: [link]
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 1382 kJ / 327 kcal; tłuszcz: 0,5 g, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g; węglowodany: 76 g, w tym cukry: 42 g; białko: 3,3 g; sól: 1,2 g
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn Deutschland
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Zakres dostawy
- 3 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10001506
- EAN
- 4001686101018
Pasuje również do tego

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Niederegger marcepan classic oblany ciemną czekoladą 71% 200 g
238,10 zł/1kg
47,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo - Pół lukrecji Monde - 3kg
163,93 zł
Sprzedawca: Candyspot

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Colour Rado klasyk wśród mieszanek Haribo 3000g
87,67 zł/1kg
263,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
83,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gwiazdki lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą wegetariańską 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
56,85 zł/1kg
170,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Kredki szkolne Venco
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
50,00 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salmiakdragees powlekane pastylki salmiak z polewą cukrową 1000g
54,57 zł/1kg
54,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
1 561,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,07 zł/1kg
71,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal
37,61 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lakritz 160,0 g
376,56 zł/1kg
60,25 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Antar AT52301 Krzesło ultralekkie stalowe kółka 12,5 kg Mobilność Pomoc medyczna do siedzenia
949,00 zł
Sprzedawca: Rehavibe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Haribo
Bardzo smaczne i świetny stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 21 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 czerwca 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg

Cukierki Haribo 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg

Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg

Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg

Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg