4,4



Na podstawie 11 opinii
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,49 zł
43,27 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Red Band Skippers Pipes Klasyczne fajki lukrecjowe 20 sztuk 340g89,94 zł/1kg
30,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band school chalk pysznie powlekane paluszki lukrecjowe 175g40,80 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band Black Jewellery Strong Liquorice Premium Stand-up Pouch 200g39,90 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
38,52 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Sallos czarna klasyczna lukrecja miękka odpowiednia dla wegetarian 200g
31,60 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Pastylki do ssania lukrecja słona bez cukru bez cukru 300g
84,87 zł/1kg
25,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XL Lukrecja Willy ekstra miękka lukrecja o smaku lukrecji 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
104,90 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lukrecja celtycka extra mocna sól bez cukru 175g
100,80 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 1000g
47,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wielkość porcji:
- 100 g
- Pojemność:
- 150 g
- Eco-score:
- C
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 392 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 63 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 0,5 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 98 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 392 kcal
- Zawartość białka (na porcję):
- 0,5 g
- Zawartość węglowodanów (na porcję):
- 98 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 1640 kJ
- Zawartość cukru (na porcję):
- 63 g
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Sallos X Treme twarde toffi z nadzieniem salmiak lukrecjowy 150g
Te wyjątkowo mocne twarde karmelki są nie tylko wytwarzane z wyselekcjonowanego soku z lukrecji i delikatnych ekstraktów ziołowych, ale mają również nadzienie z soli amoniakalnej, które nadaje słodyczom wyjątkowego kopa.
Villosa Vertriebsgesellschaft mbH
Dechant-Sprünken-Str. 53-57
46446 Emmerich (D)
Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Strasse 53-57, 46446 Emmerich am Rhein46446 Emmerich (D)
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy, cukier, 8% sok z lukrecji, 5% sól salmiak, aromaty, barwnik: węgiel roślinny, ekstrakty ziołowe. | |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość kaloryczna: | 392 kcal (1664 kJ) |
| Zawartość tłuszczu | 0,00 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,00 g |
| Węglowodany: | 98,00 g |
| w tym cukier: | 63,00 g |
| Białka: | 0,50 g |
| Sól: 0,03 g | 0,03 g |
z barwnikiem
Sallos X Treme twarde cukierki z nadzieniem z lukrecji i soli salmiak 1 opakowanie (torebka 1x150g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu brak szczegółów
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, 8% sok z lukrecji, 5% sól salmiakowa, aromaty, barwnik: węgiel roślinny, ekstrakty ziołowe.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100g w g :1664KJ/392Kcal/Tłuszcz:0 w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0/Węglowodany:98> w tym cukier:63/Białko:0.5/Sól:0.03
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Villosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sallos X Treme twarde toffi z nadzieniem salmiak lukrecjowy 150g
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 53340
- EAN
- 4030300001656
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu brak szczegółów
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, 8% sok z lukrecji, 5% sól salmiakowa, aromaty, barwnik: węgiel roślinny, ekstrakty ziołowe.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100g w g :1664KJ/392Kcal/Tłuszcz:0 w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0/Węglowodany:98> w tym cukier:63/Białko:0.5/Sól:0.03
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Villosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sallos X Treme twarde toffi z nadzieniem salmiak lukrecjowy 150g
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 53340
- EAN
- 4030300001656
Pasuje również do tego

Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g
38,52 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Mata pod prysznic Homerella® antypoślizgowa 53 x 53 cm – w 100% wolna od BPA – 2 haczyki do zawieszenia – mata pod prysznic przyjazna dla skóry, można prać w pralce
214,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw 2 poduszek 50x70 cm 1000 gramów puchu, 100% naturalne gęsie pióra 3-komorowa poszewka na poduszkę: 100% bawełna 3-komorowa poduszka puchowa
360,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Podwójna lukrecja solna owalna ekstra mocna miękka lukrecja solna 175g
64,86 zł/1kg
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
485,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sallos Black Soft Sweet Salty Miękka lukrecja z cukrem piankowym 200g
31,60 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sallos czarna klasyczna lukrecja miękka odpowiednia dla wegetarian 200g
31,60 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gwiazdy lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 175g
62,40 zł/1kg
10,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jahnke cukierki lukrecjowe nadziewane solą salmiak oryginalna receptura 125g
82,56 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band Skippers Pipes Klasyczne fajki lukrecjowe 20 sztuk 340g
89,94 zł/1kg
30,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja celtycka extra mocna sól bez cukru 175g
100,80 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pastylki do ssania lukrecja słona bez cukru bez cukru 300g
84,87 zł/1kg
25,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cloetta Lakrisal 3 sztuki 75 g
248,80 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
352,91 zł/1kg
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
18%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony!
Inni piją bittersy, dla mnie Sallos to po prostu wszystko, czego potrzebuję. Coś słodkiego pomiędzy, Sallos i głód zaspokojony. Kiedy prowadzę samochód, zawsze mam Sallosa w kieszeni.
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bin Bons smakują tak, jak się spodziewałem, bardzo dobrze!
Produkt smakuje dobrze, będę go kupował częściej, chciałbym wiedzieć, czy istnieją inne alternatywy od tego samego producenta.
Oceniono dnia 6 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sallos
Zawsze dobry
Oceniono dnia 5 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Bardzo smaczne!
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg

Cukierki Haribo 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg

Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg

Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg

Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg