Zestaw welurowych dywaników podłogowych, odpowiedni do Audi 80 Typ B4 Convertible, Mod. Rok produkcji 3/95-8/00. ...

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

218,15 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Dywaniki samochodowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 6 (produkcja od 10/2008 do 07/2013)
Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 6 (produkcja od 10/2008 do 07/2013)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
222,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Przednie dywaniki podłogowe do VW Volkswagen Golf V (2003-2008) - Idealne dopasowanie
Przednie dywaniki podłogowe do VW Volkswagen Golf V (2003-2008) - Idealne dopasowanie
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
112,02 zł
Sprzedawca: MotohobbyShop
Zdjęcie produktu dla Gumowe dywaniki samochodowe Petex VW Golf V. 2003-2009
Gumowe dywaniki samochodowe Petex VW Golf V. 2003-2009
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
141,20 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
Zdjęcie produktu dla 4x oryginalne gumowe dywaniki podłogowe VW Monster GTI SET do VW Golf 7 VII
4x oryginalne gumowe dywaniki podłogowe VW Monster GTI SET do VW Golf 7 VII
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
459,62 zł
Sprzedawca: Tuning-Fanatics
Zdjęcie produktu dla Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 4 / Bora (11/1999-05/2001)
Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 4 / Bora (11/1999-05/2001)
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
218,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla 4x oryginalne welurowe dywaniki tekstylne premium GTI SET do VW Golf 7 VII
4x oryginalne welurowe dywaniki tekstylne premium GTI SET do VW Golf 7 VII
610,01 zł
Sprzedawca: Tuning-Fanatics
Zdjęcie produktu dla Przednie dywaniki podłogowe do VW Volkswagen Golf Plus (2005-2013) - Idealne dopasowanie
Przednie dywaniki podłogowe do VW Volkswagen Golf Plus (2005-2013) - Idealne dopasowanie
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
112,02 zł
Sprzedawca: MotohobbyShop
Zdjęcie produktu dla Przednie dywaniki podłogowe do VW Volkswagen Golf IV (1997-2003) - Idealne dopasowanie
Przednie dywaniki podłogowe do VW Volkswagen Golf IV (1997-2003) - Idealne dopasowanie
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
112,02 zł
Sprzedawca: MotohobbyShop
Zdjęcie produktu dla WALSER dywaniki samochodowe Regio, uniwersalne dywaniki podłogowe, zestaw dywaników samochodowych antracyt 14459
WALSER dywaniki samochodowe Regio, uniwersalne dywaniki podłogowe, zestaw dywaników samochodowych antracyt 14459
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
72,75 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 7 AU, w tym wersja kombi (11/2012-12/2019)
Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 7 AU, w tym wersja kombi (11/2012-12/2019)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
218,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników welurowych SPORT do VW Volkswagen Golf V / Scirocco III - Idealne dopasowanie
Zestaw dywaników welurowych SPORT do VW Volkswagen Golf V / Scirocco III - Idealne dopasowanie
129,26 zł
Sprzedawca: MotohobbyShop
Zdjęcie produktu dla Dywaniki samochodowe welurowe CARLUX-RED do: Volkswagen Golf V (2003-2009, hatchback, variant, kombi) czarne z czerwonym obszyciem, z mocowaniami
Dywaniki samochodowe welurowe CARLUX-RED do: Volkswagen Golf V (2003-2009, hatchback, variant, kombi) czarne z czerwonym obszyciem, z mocowaniami
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WIELGANIZATOR-SHOP
Zdjęcie produktu dla Mata podłogowa kierowcy do Volkswagen Golf V (03-08) - Idealne dopasowanie
Mata podłogowa kierowcy do Volkswagen Golf V (03-08) - Idealne dopasowanie
2,7Średnia ocena: 2,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
99,09 zł
Sprzedawca: MotohobbyShop
Zdjęcie produktu dla Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Audi Q7 typ 4L, rok 2006-2014
Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Audi Q7 typ 4L, rok 2006-2014
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
178,83 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Jeep Wrangler III typ JK, od mod. Rok 2011-
Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Jeep Wrangler III typ JK, od mod. Rok 2011-
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
130,83 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
Zdjęcie produktu dla Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Mercedes E-Class W211 + S211 T-Mod, rok 2002-2008
Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Mercedes E-Class W211 + S211 T-Mod, rok 2002-2008
134,40 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
Zdjęcie produktu dla Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Kia Sorento 2 XM, Mod. Rok 10/2012-9/2014
Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Kia Sorento 2 XM, Mod. Rok 10/2012-9/2014
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
130,83 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
Zdjęcie produktu dla Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Skody Yeti typ 5L, rok 2009-
Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Skody Yeti typ 5L, rok 2009-
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,69 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Mazdy 3 typ BL, rok 2009-2013
Zestaw gumowych dywaników podłogowych Rigum do Mazdy 3 typ BL, rok 2009-2013
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
130,83 zł
Sprzedawca: AutoHotarek

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dywaniki samochodowe / zestaw dywaników, pasujące do VW Golf 5, modele z okresu 10/2003–12/2006 oraz Golf 5 Variant, modele z okresu 06/2007–09/2009. Dywaniki samochodowe o doskonałym dopasowaniu, 4-elementowy zestaw, dla kierowcy i pasażera, przód i tył. Powierzchnia tylna pokryta antypoślizgową gumową granulacją. Dywanik dla kierowcy posiada ochronę przed ścieraniem w obszarze pedałów. Krawędzie wykończone czarną, dopasowaną kolorystycznie nitkowaną obwódką. Nasze dywaniki są produkowane przez renomowanego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Wysoka jakość gwarantuje długą żywotność oraz idealne dopasowanie do każdego typu pojazdu. Uwzględnione są również modele po liftingu, które mogą mieć pewne różnice w stosunku do pierwszych wersji. Podstawą dywaników jest wysokiej jakości, 100% polipropylenowy welur. Dzięki całkowitej wadze do 2000 g/m², dywaniki są bardzo stabilne, wytrzymałe, wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu można ich również bez problemu używać zimą. Dodatkowo, dywanik dla kierowcy w obszarze pedałów posiada osłonę na piętę. Podstawowy kolor dywaników to czarny. Kolor ten neutralnie komponuje się z większością pojazdów, których wykładzina podłogowa również jest utrzymana w ciemnych kolorach. Dywaniki są starannie wykończone czarną, błyszczącą nitkowaną obwódką. Montaż i mocowanie Ten zestaw dywaników jest przeznaczony do pojazdów z oryginalnymi zaczepami lub obrotowymi mocowaniami. Punkty mocowania znajdują się w fabrycznych miejscach – prosta instalacja: wyjmij stare dywaniki, włóż nowe, zamocuj i gotowe. • DYWANIKI SAMOCHODOWE DOPASOWANE DO POJAZDU – Specjalnie zaprojektowane dywaniki samochodowe o precyzyjnym cięciu, zapewniające doskonałe dopasowanie wewnątrz pojazdu i optymalną stabilność. • PRZEZNACZONE DLA - VW Golf 5 (10/2003–12/2006) + Golf 5 Variant (06/2007–09/2009) • WZMOCNIONA OCHRONA PRZED ŚCIERANIEM – Dywanik dla kierowcy z wbudowaną osłoną na piętę w obszarze pięty, zapewniającą dodatkową ochronę przed zużyciem i dłuższą żywotność. • WYSOKOJAKOŚCIOWA NITKOWA OBWÓDKA – Obwódka w kolorze czarnym, wykonana z błyszczącej nici, zapewniająca estetyczne wykończenie i elegancki wygląd. • 4-ELEMENTOWY ZESTAW DO CAŁEGO WNĘTRZA – Dywaniki dla kierowcy, pasażera oraz z przodu po lewej i prawej stronie, zapewniające optymalną ochronę podłogi pojazdu
Model
VW Golf 5
Producent
AD Tuning
Waga
2 kg
Kolor
Czarny
Materiał
Tworzywo sztuczne
Skład materiału
100% polipropylen Dilour Nadelfilz
Zakres dostawy
4-częściowy zestaw
EAN
4250366307329
Numer producenta
HG10190

Model
VW Golf 5
Producent
AD Tuning
Waga
2 kg
Kolor
Czarny
Materiał
Tworzywo sztuczne
Skład materiału
100% polipropylen Dilour Nadelfilz
Zakres dostawy
4-częściowy zestaw
EAN
4250366307329
Numer producenta
HG10190
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla obrotowy ekran 360° 10 cali 4+64G Carplay android auto Android13 DAB+ 1DIN radio samochodowe GPS Navi WIFI
obrotowy ekran 360° 10 cali 4+64G Carplay android auto Android13 DAB+ 1DIN radio samochodowe GPS Navi WIFI
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
559,99 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Velot-navi
Zdjęcie produktu dla Tablica magnetyczna 60x45 cm z 3 magnesami, gąbką i ramą aluminiową. Tablica Memoboard. Tablica magnetyczna, tablica korkowa, magnetyczna tablica ścienna Retoo
Tablica magnetyczna 60x45 cm z 3 magnesami, gąbką i ramą aluminiową. Tablica Memoboard. Tablica magnetyczna, tablica korkowa, magnetyczna tablica ścienna Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
21,49 zł
-7%
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
109,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Gałka dźwigni zmiany biegów 6 biegów VW EOS Jetta Golf 5 + 6 Scirocco z ramką CHROM
Gałka dźwigni zmiany biegów 6 biegów VW EOS Jetta Golf 5 + 6 Scirocco z ramką CHROM
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
282,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla odkurzacz ręczny 120W Odkurzacz samochodowy Odkurzacz samochodowy Odkurzacz przenośny Wydajny odkurzacz ręczny Odkurzacz na sucho Gniazda zasilania 12V Samochód Czarny Retoo
odkurzacz ręczny 120W Odkurzacz samochodowy Odkurzacz samochodowy Odkurzacz przenośny Wydajny odkurzacz ręczny Odkurzacz na sucho Gniazda zasilania 12V Samochód Czarny Retoo
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
35,89 zł
-16%
29,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 280
22,49 zł
-2%
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Three screen protectors are shown, with one partially obscuring a smartphone screen.
AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 570
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla 2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
111,91 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla vidaXL vidaXL 5-częściowy stół do jadalni biały
vidaXL vidaXL 5-częściowy stół do jadalni biały
2,6Średnia ocena: 2,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Do VW Touran Tiguan Golf 5 6 Passat Polo 7''Android 15 Carplay Radio samochodowe GPS Navi WIFI BT DAB+ USB Z mikrofonem Kamera cofania 2+64G
Do VW Touran Tiguan Golf 5 6 Passat Polo 7''Android 15 Carplay Radio samochodowe GPS Navi WIFI BT DAB+ USB Z mikrofonem Kamera cofania 2+64G
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
552,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Junsun
Zdjęcie produktu dla Tuga Chemie Alu-Teufel Specjalny żel do czyszczenia felg o neutralnym pH 1 L
Tuga Chemie Alu-Teufel Specjalny żel do czyszczenia felg o neutralnym pH 1 L
123,59 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
123,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Czarny, Biały, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Czarny, Biały, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
6 040,00 zł
Sprzedawca: KasperCollectables
Für VW Golf 5 V 2003-09 / Golf Plus 2005- Scheibenwischer Heckwischer Arm Kappe in der Farbe von GOLDCAR
Zaślepka ramienia wycieraczki przedniej szyby do VW Golf 5 V 2003-09 / Golf Plus 2005-
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,91 zł
Sprzedawca: Tuning-Fanatics
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Bordowy
Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Bordowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 443
Odnowiony
1 492,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla Intenso 3424491, 128 GB, MicroSD, Klasa 10, UHS-I, Class 1 (U1), Odporny na temperaturę, Odporny na wstrząsy, Wodoodporna, Odporny na promieniowanie rentgenowskie
Intenso 3424491, 128 GB, MicroSD, Klasa 10, UHS-I, Class 1 (U1), Odporny na temperaturę, Odporny na wstrząsy, Wodoodporna, Odporny na promieniowanie rentgenowskie
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
138,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 6 (produkcja od 10/2008 do 07/2013)
Dywaniki samochodowe AD Tuning do VW Golf 6 (produkcja od 10/2008 do 07/2013)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
222,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Olympia Luna, Clamshell, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Złoto
Olympia Luna, Clamshell, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Złoto
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 96
708,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
Zdjęcie produktu dla Zestaw kanapa ,bezowy zestaw do salonu 3+2+1 osobowa, wysokie drewniane nóżki buk
Zestaw kanapa ,bezowy zestaw do salonu 3+2+1 osobowa, wysokie drewniane nóżki buk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
2 996,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SOFELLO
Zdjęcie produktu dla NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
NRM | Puklice Strong 15" Grafit 4ks
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 722
130,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 410
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce
Zdjęcie produktu dla 10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 543
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla 2012-2018 Maty podłogowe Dodge RAM 1500 2500 3500 Quad Cab gumowe czarne 4 szt
2012-2018 Maty podłogowe Dodge RAM 1500 2500 3500 Quad Cab gumowe czarne 4 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
269,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 4X NOWE ORYGINALNE dywaniki welurowe RS dywaniki materiałowe AUDI A3 Sportback 8Y 8V RS3 2013 - 8Y1863011D
4X NOWE ORYGINALNE dywaniki welurowe RS dywaniki materiałowe AUDI A3 Sportback 8Y 8V RS3 2013 - 8Y1863011D
900,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGDATOM-CAR2025
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Mercedes ML W166 2011-2015 guma 5x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Mercedes ML W166 2011-2015 guma 5x
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
699,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do BMW serii 6 G32 2017-2025 gumowy czarny 5x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do BMW serii 6 G32 2017-2025 gumowy czarny 5x
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
699,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Mercedes GLE V167 2019-2025 guma 5x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Mercedes GLE V167 2019-2025 guma 5x
724,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Gumowe dywaniki podłogowe i wykładzina bagażnika OMAC do Toyota Land Cruiser J150 2009-2021
Gumowe dywaniki podłogowe i wykładzina bagażnika OMAC do Toyota Land Cruiser J150 2009-2021
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
694,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Skody Octavia 2012-2020 guma TPE 5x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Skody Octavia 2012-2020 guma TPE 5x
699,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Hyundai Kona 2017-2025 gumowy czarny 5x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Hyundai Kona 2017-2025 gumowy czarny 5x
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Mercedes Vito W447 2014-2025 guma 4x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Mercedes Vito W447 2014-2025 guma 4x
699,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2022-2025 Toyota Corolla Cross Dywaniki TPE czarne 3 szt.
2022-2025 Toyota Corolla Cross Dywaniki TPE czarne 3 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2021-2025 Dywaniki podłogowe Mercedes EQA TPE czarne 3 szt
2021-2025 Dywaniki podłogowe Mercedes EQA TPE czarne 3 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2018-2025 Mercedes G-Class W464 dywaniki podłogowe TPE czarne 3 szt
2018-2025 Mercedes G-Class W464 dywaniki podłogowe TPE czarne 3 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Citroen C4 Aircross 2012-2017 guma 5x
Zestaw dywaników podłogowych i wykładziny bagażnika OMAC do Citroen C4 Aircross 2012-2017 guma 5x
694,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2004-2013 Skoda Octavia dywaniki podłogowe TPE czarne 4 szt
2004-2013 Skoda Octavia dywaniki podłogowe TPE czarne 4 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2006-2016 Peugeot Expert dywaniki podłogowe TPE czarne 1 szt
2006-2016 Peugeot Expert dywaniki podłogowe TPE czarne 1 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2016-2022 Lexus RX dywaniki podłogowe TPE czarne 4 szt
2016-2022 Lexus RX dywaniki podłogowe TPE czarne 4 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2018-2025 Dywaniki podłogowe Lexus UX TPE czarne 4 szt
2018-2025 Dywaniki podłogowe Lexus UX TPE czarne 4 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2015-2025 Maty podłogowe Jaguar XF II TPE czarne 4 szt
2015-2025 Maty podłogowe Jaguar XF II TPE czarne 4 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
529,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2019-2025 Mazda 3 Hatchback dywaniki podłogowe TPE czarne 4 szt
2019-2025 Mazda 3 Hatchback dywaniki podłogowe TPE czarne 4 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC
Zdjęcie produktu dla 2014-2024 Dywaniki podłogowe Volvo XC90 TPE czarne 4 szt
2014-2024 Dywaniki podłogowe Volvo XC90 TPE czarne 4 szt
529,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: OMAC