Sól morska premium - drobna 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,41 zł
15,41 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól drobna 25kg4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Sól morska gruba Margherita 1 kg5,37 zł/1l
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sól gruba jodowana Grosso 1 kg4,49 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sól morska w płatkach 500g60,58 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól atlantycka 500 g Byodo
7 540,00 zł/1kg
7,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Fleur de Sel de Guerande Bretagne lniany woreczek sól morska 250g
204,12 zł/1kg
51,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól morska drobna 1 kg
14,76 zł/1kg
14,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska jodowana drobnoziarnista Cenosole 1 kg
8,92 zł/1kg
10,93 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,92 zł
Sprzedawca: Katomix

Aquasale sól morska drobna 500g
15,06 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól morska gruboziarnistaGrosso 1 kg
4,95 zł/1l
4,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól morska Atlantyku - drobna, 1 kg | NATURATA
13,41 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska gruboziarnista Piazzolla 1 kg
3,99 zł/1l
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól Morska Drobna 1Kg Swojska Piwniczka
7,65 zł/1kg
7,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sól morska - drobna 500g
15,90 zł/1kg
7,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska drobna MK 1Kg
5,09 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
4,45 zł/1kg
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól Morska 1 kg
6,79 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
3,89 zł/1l
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól Drobna Jodowana 1 kg
8,28 zł/1kg
8,28 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Drobnoziarnista sól morska Byodo Premium to bardzo czysta sól morska pozyskiwana z solnisk w Australii i Bonaire, która jest produkowana bez użycia środków przeciwzbrylających. Zawiera ważne minerały i pierwiastki śladowe, takie jak potas, mangan, cynk, miedź i wapń.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Sól morska
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- BYODO
- Nazwa handlowa
- Sól morska premium - drobna 1 kg
- Producent
- Byodo
- Numer producenta
- YW-E7RO-PHR5
- EAN
- 4018462160374
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Sól morska
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- BYODO
- Nazwa handlowa
- Sól morska premium - drobna 1 kg
- Producent
- Byodo
- Numer producenta
- YW-E7RO-PHR5
- EAN
- 4018462160374
Pasuje również do tego

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól atlantycka 500 g Byodo
7 540,00 zł/1kg
7,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Fleur de Sel de Guerande Bretagne lniany woreczek sól morska 250g
204,12 zł/1kg
51,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
12,32 zł/1kg
7,68 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,39 zł
Sprzedawca: Katomix

Sól morska Atlantycka, 500g | RAPUNZEL
16,06 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska Atlantyku - drobna, 500g | NATURATA
15,08 zł/1kg
7,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Aquasale sól morska drobna 500g
15,06 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BBQ-Toro emaliowana żeliwna kokilka z pokrywką, 4,0 litry - Ø 24 cm, zapiekanka, brytfanna
196,98 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Gruba, ciepła kołdra zimowa, kołdra z mikrofibry, flanelowa kołdra z wypełnieniem z puchu i pierza, średnio ciepła kołdra puchowa 370 g/m², czerwona, 180x200 cm
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Atlantik – drobny, jodek zawierający, organiczny wodorost morski, 500g | NATURATA
26,14 zł/1kg
13,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Küper Włoska sól morska gruboziarnista w papierowym pudełku 1000g
7,88 zł/1kg
7,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól morska premium - drobna 1 kg, opakowanie 6 szt
16,66 zł/1kg
99,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska Aquasale z jodem 500g
12,92 zł/1kg
6,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
19,16 zł/1kg
19,16 zł
Sprzedawca: taleoo

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

HOME DELUXE - Panel akustyczny SONIC Dąb olejowany - 1 panel, drewno wykonane z MDF, filc wykonany z poliestru, można umieścić jeden na drugim lub obok siebie I Panel izolacji akustycznej Panele akustyczne Panel ścienny
393,72 zł/1m²
125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Sól kamienna - Salt Range Pakistan drobna 400g
37,35 zł/1kg
14,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sól morska gruboziarnista Piazzolla 1 kg
3,99 zł/1l
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ursalz - Zioła 250g
49,72 zł/1kg
12,43 zł
Sprzedawca: taleoo

Unger Fenster Reinigungs-Set Fensterwischer, Mikrofaser-Bezug, Eimer 12 L, 35 cm
319,49 zł
-73,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
246,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg

Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg