3,5



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
250 ml- 70 ml
- 250 ml
Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Martwe włosy, Wszystkie kolory
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
87,00 zł
348,00 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory306,00 zł/1l
76,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Cienkie włosy, Wszystkie kolory72,99 zł/1l
87,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sisley Revitalizing Volumizing, 200 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Mocne włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory1 121,60 zł/1l
230,25 zł
-5,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
353,17 zł/1l
353,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
526,14 zł/1l
37,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Neutrogena Gel Shampoo Fat Dandruff (2 x 250ml)
162,74 zł/1l
81,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Moroccanoil Color Care Shampoo 250 ml
1 291,41 zł/1kg
375,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Dry Shampoo Light Tones, 205 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Czyszczenie, Orzeźwiający, Olej arganowy, Skrobia ryżowa
737,71 zł/1l
151,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Thickening Lotion, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Cienkie włosy, Świecący, Olej arganowy, Olej słonecznikowy
329,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, bez parabenów, szampon do włosów, neutralizuje brązowy odcień, 200 ml
493,60 zł/1l
98,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alterna - Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Shampoo 40ml
37,25 zł/1kg
37,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Zestaw CHI Set Infra Home Stylist
768,53 zł/1l
576,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywianie, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający
12,07 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
230,80 zł/1l
57,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
328,50 zł/1l
328,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KERASILK 4021609850014, 250 ml, Szampon, Kobiety, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Zwiększanie objętości, Nawilżenie
526,68 zł/1l
131,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 250 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Profesjonalny
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Mocne włosy, Martwe włosy
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Działanie szamponu:
- Odżywiający, Świecący, Zwiększanie objętości
- Typ dozownika:
- Butelka
- Główne składniki:
- Olej arganowy
- Skład:
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, PARFUM/FRAGRANCE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, COCAMIDE DIPA, POLYQUATERNIUM-70, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, TILIA TOMENTOSA BUD EXTRACT, CHONDRUS CRISPUS (CARAGEENAN) EXTRACT, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, LAMINARIA SACCHARINA EXTRACT, PALMARIA PALMATA EXTRACT, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, RETINYL PALMITATE, GLYCOL DISTEARATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE & CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAURETH-10, COCAMIDE MEA, POLYSORBATE 20, PEG-20 GLYCERYL LAURATE, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, LINOLEIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, TETRASODIUM EDTA, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE. MOEVS01
- Nie zawiera:
- Paraben, Fosforan, Siarczan
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Szampon Moroccanoil Extra Volume – Więcej objętości. Więcej sprężystości.
Delikatne oczyszczanie i zauważalna gęstość dla włosów cienkich
Szampon Moroccanoil Extra Volume został opracowany specjalnie z myślą o włosach cienkich i średnio cienkich, którym brakuje objętości i gęstości. Bogata w składniki odżywcze formuła z przeciwutleniającym olejkiem arganowym i ekstraktem z kwiatów lipy delikatnie myje, rozplątuje i nadaje włosom nową lekkość oraz sprężystość – bez obciążania ich.
Dla widocznie gęstszych, pełnych życia włosów o naturalnym sprężystości i jedwabistym połysku.
Główne zalety
Nadaje objętość i gęstość od nasady
Delikatnie oczyszcza bez wysuszania
Pielęgnuje i chroni dzięki olejkowi arganowemu i ekstraktowi z kwiatów lipy
Bezpieczny dla koloru, bez siarczanów, fosforanów i parabenów
Idealny do włosów cienkich, pozbawionych witalności lub spłaszczonych
Sposób użycia
Wmasować w mokre włosy i spienić. Dokładnie spłukać i dla uzyskania optymalnych rezultatów zastosować odżywkę Moroccanoil Extra Volume Conditioner.
Nadaje się do codziennego stosowania.
Pojemność
250 ml – standardowa pojemność
również w opakowaniu podróżnym (70 ml)
Nadaj swoim włosom dodatkową objętość – dzięki potężnej lekkości szamponu Moroccanoil Extra Volume.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony Moroccanoil z kolekcji Volume zostały stworzone specjalnie dla kobiet do każdego rodzaju włosów. To fryzjerskie cudo ma pojemność 250 ml.
Moroccanoil, Volume, Paraben-Free, Hair Shampoo, Shine & Body, 250 ml
Zawiera tylicynę i inne składniki zaprojektowane tak, aby wnikać we włosy i zwiększać objętość łuski włosa. Zapewnia połysk, miękkość i ruch bez obciążania włosów, zalecany do włosów cienkich lub wiotkich. Wzbogacony olejem arganowym i innymi składnikami, które chronią i odżywiają włosy. Nie zawiera siarki, fosforanów i parabenów.
Wykwintny,
MOROCCANOIL_Volume Extra Shampoo szampon do włosów 250ml
- Wymiary
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Moroccanoil Volume Extra Szampon zwiększający objętość, 250ml
- Producent
- EAN
- 072900115217387290011521738
- Numer producenta
- 052173
- Wymiary
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Moroccanoil Volume Extra Szampon zwiększający objętość, 250ml
- Producent
- EAN
- 072900115217387290011521738
- Numer producenta
- 052173
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Odżywka do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
197,73 zł/1l
197,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture And Shine, 70 ml
518,38 zł/1kg
42,57 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, bez parabenów, szampon do włosów, neutralizuje brązowy odcień, 70 ml
758,57 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment Light, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Kolorowe włosy, Mocne włosy, Odżywiający, Świecący, Wzmacniający, Olej arganowy
1 825,60 zł/1l
182,56 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 695,40 zł/1l
269,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
353,17 zł/1l
353,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Shampoo, Moisture And Shine, 70 ml
551,57 zł/1l
38,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
1 197,20 zł/1l
89,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Smoothing, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący,..., 250 ml, Butelka
682,80 zł/1l
170,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
526,14 zł/1l
37,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Root Boost, Lakier do włosów, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, 250 ml, Teksturowanie, Zwiększanie objętości, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
339,40 zł/1l
84,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Hydration Odżywka nawilżająca 500 ml
316,22 zł/1l
158,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
649,38 zł/1l
103,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Volumizing, Pianka do włosów, Unisex, 250 ml, Mocne włosy, Włosy normalne, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
62,38 zł/100ml
155,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,41 zł/1l
82,27 zł
Sprzedawca: somnia24

CHI Argan plus, Olejek do włosów, 15 ml, Włosy zniszczone, Ciemne włosy, Wygładzający
1 254,67 zł/1l
18,82 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Yorbay Sztuczna choinka 210cm jodła ze stojakiem i prawdziwymi szyszkami do dekoracji świątecznych wielokrotnego użytku (choinka ze śniegiem)
127,75 zł/1kg
1 430,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
3 099,60 zł/1l
77,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
740,76 zł/1l
185,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
361,72 zł/1kg
180,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Szrederek PROFICOOK PC-MZ 1227
148,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Moroccanoil Treatment Original, Olejek do włosów, 25 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy
2 947,60 zł/1l
73,69 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie sądzę, aby nadawał się do włosów farbowanych.
Zawartość 0,25 l
Przydałoby mi się więcej pielęgnacji zgodnie ze składem. Moje farbowane włosy do ramion były bardzo twarde po umyciu.
Oceniono dnia 2 października 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
327,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro
327,03 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 123,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,60 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l