4,9



Na podstawie 47 opinii
Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
150,50 zł
3 010,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diesel Fuel for Life Homme woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml2 842,32 zł/1l
355,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml2 689,44 zł/1l
336,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
SOUND OF THE BRAVE edt vape 50ml5 537,40 zł/1l
276,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Mercedes-Benz Man woda toaletowa spray (50 ml)3 321,80 zł/1l
166,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel, Only the Brave Street, woda toaletowa dla mężczyzn, 35 ml
10 257,14 zł/1l
359,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
1 941,30 zł/1l
388,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 75ml
4 553,20 zł/1l
341,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Sound of the Brave Homme woda toaletowa 35ml
5 506,33 zł/1l
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
3 337,84 zł/1l
417,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Only The Brave Tattoo woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 398,20 zł/1l
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
1 814,50 zł/1l
181,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Fuel for Life Homme woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
1 839,80 zł/1l
91,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Diesel Zero Plus Feminine 75ml edt
1 224,13 zł/1l
91,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Bad Woda toaletowa, 100ml
1 493,90 zł/1l
149,39 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
1 218,13 zł/1l
91,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Bad Woda toaletowa, 50ml
2 097,80 zł/1l
104,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Diesel Fuel for Life Homme EDT 30 ml M
6 293,00 zł/1l
188,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mistrzowie perfumiarstwa tworząc kompozycję Only The Brave for Man wyszli poza tradycyjną architekturę zapachu i wykreowali koktajl o wyrazistym charakterze dla odważnych mężczyzn – Only the Brave. W centrum orientalno-drzewnego zapachu z akcentami skóry znajduje się gra przeciwieństw. Aromaty roślinne napotykają na nuty zwierzęce, męska siła na ciepłą zmysłowość i rześką dynamikę. Skóra, styraks i labdanum są synonimem męskości, nie znającej kompromisów. Akordy cytrusowe i dynamiczna nuta fiołka nadają zapachowi miejski charakter, podkreślony w fascynujący sposób świeżą kolendrą i owocową mandarynką. Silna ambra i korzenny cedr promieniują ciepło pełne tęsknoty.
Nuta głowy: mandarynka, cytryna amalfi
Nuta serca: kolendra, fiołek, cedr virginia
Nuta bazy: francuskie labdanum, bursztyn, styraks, skóra, benzoes
Diesel Only The Brave to zapach, który z pewnością zbombarduje Twoje ego. Jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak pokonać przeciwności losu. Odkryje w Tobie ukrytego buntownika. Flakon to prawdziwa uczta dla oczu. Mała rzeźba męskiej pięści to naprawdę niezwykły kształt dla perfum. Orientalne, skórzane i drzewne akordy sprawiają, że te perfumy to zapach prawdziwych śmiałków.
Perfumy męskie Only The Brave Diesel EDT 50 mlPozwól, aby w
perfum
ymęskie Only The Bra
veDiesel EDT zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Diesel!
- Płeć: Mężczyźni
- Typ: EDT (woda toaletowa)
Diesel Only The Brave woda toaletowa dla mężczyzn 50ml
Diesel Only The Brave.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
50 ml
Woda toaletowa Only The Brave marki Diesel została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Only The Brave to woda toaletowa dla mężczyzn wydana w 2009 roku przez renomowaną markę Diesel. Zapach z orientalno-drzewnej rodziny zapachowej z nutami cytryny, skóry, bursztynu i cedru. Rezultatem jest świeża i lekka woda toaletowa, idealna do nadania wyjątkowego charakteru zarówno w dzień, jak i w nocy. Siła, zaangażowanie i odwaga w dążeniu do upragnionego celu. To historia Only The Brave, w której główną rolę odgrywa pewny siebie, dynamiczny i przedsiębiorczy mężczyzna, który będzie walczył, aby pokonać swoje wyzwania.
Only the Brave Eau de Toilette to orientalny, drzewny zapach dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna Amalfi i mandarynka. Nutami serca są cedr, kolendra i fiołek. Nutami bazy są francuskie labdanum, bursztyn, benzoina i skóra. Perfumy zostały wprowadzone na rynek w 2009 roku.
Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray
Nuty głowy: Mandarynka, Pomarańcza, Cytryna Amalfi: Nuty środkowe: Fiołek, Kolendra, Cedr Wirginijski: Nuty bazy: Skóra, benzoina, bursztyn, styraks, francuskie labdanum
DIESEL TYLKO ODWAŻNY 1.7 EDT M
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3605520680014
- Numer producenta
- L9983304
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3605520680014
- Numer producenta
- L9983304
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Diesel, Only the Brave Street, woda toaletowa dla mężczyzn, 35 ml
10 257,14 zł/1l
359,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
1 941,30 zł/1l
388,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

8 par białych tenisówek damskich i męskich Skarpetki sportowe Skarpetki robocze Skarpetki bawełniane Skarpetki Loafer Rozmiar biały 39-42
83,93 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,29 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Diesel Only The Brave woda toaletowa dla mężczyzn 35 ml
4 739,43 zł/1l
165,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Swirl S 67, Pomarańczowy, Biały, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Pudełko, 11 mm, 18 mm, 1 mm
70,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
2 689,44 zł/1l
336,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 200 ml
2 507,40 zł/1l
501,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Markiza boczna Dubai 25412, nowoczesna ochrona prywatności do ogrodów i tarasów, 300 x 180 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Diesel Zero Plus Feminine 75ml edt
1 224,13 zł/1l
91,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Bad Woda toaletowa, 100ml
1 493,90 zł/1l
149,39 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel Only The Brave Tattoo woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 398,20 zł/1l
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

FineBuy Biurko z półką Białe 170x59x143,5 cm Biurko biurowe Nowoczesne biurko na laptopa z 6 półkami Biurko do domowego biura z miejscem do przechowywania
755,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Diesel Only The Brave For Man Woda toaletowa, 125ml
1 435,20 zł/1l
179,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biurko gamingowe 160 cm, ergonomiczne biurko komputerowe w kształcie litery T z dużą podkładką pod mysz, drewniane biurko 160x75x75 cm, z uchwytem na kubek, haczykiem na słuchawki, ramą uchwytu do gier, otworami do prowadzenia kabli
870,00 zł
-371,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Optimal
Zawartość 0,035 l
Doskonała jakość produktów i perfekcyjna obsługa charakteryzują tego sprzedawcę.
Oceniono dnia 9 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super zakup
Zawartość 0,125 l
mój zapach, dobra cena, świetna dostawa.
Oceniono dnia 14 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy Diesel
Zawartość 0,05 l
Jestem zadowolony Przedmiot dostarczony szybko.
Oceniono dnia 25 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach dla mężczyzn
Zawartość 0,05 l
Cudownie pachnące perfumy dla mężczyzn.
Oceniono dnia 13 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,05 l
Kupiony na prezent, jestem z niego bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top,
Zawartość 0,05 l
Dokładnie mój SMAK
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,125 l
Wszystko super.
Oceniono dnia 8 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko dobrze
Zawartość 0,05 l
wszystko dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l