5,0



Na podstawie 25 opinii
Yves Saint Laurent - Opium pour Homme EDT 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
389,17 zł
3 891,70 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior - Sauvage EDT 100ml5 220,10 zł/1l
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml4 206,44 zł/1l
378,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 893,60 zł/1l
434,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml3 304,00 zł/1l
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista

Yves Saint Laurent Yvresse woda toaletowa dla kobiet 80 ml
5 405,50 zł/1l
432,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

YSL Opium Pour Homme Edt Spray
12 738,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme, Woda toaletowa, 50ml
7 365,40 zł/1l
368,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent La Collection M7 woda toaletowa dla mężczyzn 80 ml
4 248,75 zł/1l
339,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent La Collection Y EDT 80 ml W
6 166,88 zł/1l
493,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent - La Nuit L`Homme EDT 100ml
4 323,40 zł/1l
432,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent Rive Gauche Woda toaletowa, 100 ml
3 582,00 zł/1l
358,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent, L'Homme Cologne Bleue, Eau De Cologne, For Men, 100 ml
4 761,50 zł/1l
476,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Yves Saint Laurent L'Homme Woda toaletowa, 200ml
2 521,15 zł/1l
504,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
4 128,60 zł/1l
412,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Loris Azzaro, Azzaro Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 922,80 zł/1l
146,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce & Gabbana The One Gentleman woda toaletowa spray 100 ml
6 314,00 zł/1l
658,90 zł
-27,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
631,40 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Ted Lapidus Altamir woda toaletowa 125 ml spray
1 333,36 zł/1l
166,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opium Pour Homme to Woda toaletowa od marki Yves Saint Laurent. Orientalno-przyprawowa kompozycja zapachowa wydana w 1995 roku. Zapach dedykowany zdecydowanym mężczyznom...
Nuta głowy: czarna porzeczka, anyż gwiazdkowaty
Nuta serca: galangal, pieprz
Nuta bazy: balsam tolu, cedr atlaski, wanilia bourbon
Yves Saint Laurent Opium
Woda toaletowa
100 ml
Zapach: orientalny
Nuty bazy: Balsam tolu, wanilia bourbon, cedr atlaski
Nuty serca: Galangal, pieprz
Nuty głowy: Anyż, czarna porzeczka
ALKOHOL , WODA , PARFUM / ZAPACH , LIMONEN , LINALOL , KUMARYNA , METOKSYCYNAMONIAN ETYLOHEKSYLU , ALKOHOL BENZYLOWY , BENZOESAN DIETYLOAMINO-HYDROKSYBENZOILOHEKSYLU , CYTRONELOL , CYTRAL , CYNAMON , EUGENOL , BENZOESAN BENZYLU , GERANIOL , IZOEUGENOL , ALKOHOL CYNAMONOWY , JONON ALFA-IZOMETYLU , HYDROKSYCYTRONELLAL , CI 19140 / ŻÓŁTY 5 , CI 15985 / ŻÓŁTY 6 (FIL B47264/1)
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme 100 ml EDT Woda toaletowa spray NEU Oryginalna
Yves Saint Laurent - Opium pour Homme EDT 100ml Standard package. For men.
Woda toaletowa Opium pour Homme marki Yves Saint Laurent została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
YSL Opium Pour Homme Edt Spray
Nuty głowy: Anyż gwiaździsty, Czarna porzeczka: Nuty środkowe: Pieprz, Galanga: Nuty bazy: Wanilia Bourbon, Cedr Atlas, Balsam Toly
- Model
- Opium Pour Homme
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisexChłopcy
- EAN
- 3365440025578
- Numer producenta
- L0068403
- Model
- Opium Pour Homme
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisexChłopcy
- EAN
- 3365440025578
- Numer producenta
- L0068403
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(113)Liczba wystawionych ocen: 113




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(337)Liczba wystawionych ocen: 337




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(825)Liczba wystawionych ocen: 825




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(536)Liczba wystawionych ocen: 536




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(288)Liczba wystawionych ocen: 288Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(1132)Liczba wystawionych ocen: 1132




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(281)Liczba wystawionych ocen: 281




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(423)Liczba wystawionych ocen: 423




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2419)Liczba wystawionych ocen: 2419Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2042)Liczba wystawionych ocen: 2042




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(872)Liczba wystawionych ocen: 872




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Bestseller




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(243)Liczba wystawionych ocen: 243




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(88)Liczba wystawionych ocen: 88




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(222)Liczba wystawionych ocen: 222




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

TOM FORD Oud Wood, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Tonkowiec wonny, Wanilia
9 355,00 zł/1l
935,50 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent - Kouros EDT 100ml
3 518,00 zł/1l
351,80 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Giorgio Armani Stronger With You woda toaletowa w sprayu 100 ml
3 090,00 zł/1l
309,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Moccamaster KBG Select Polished Silver, Przelewowy ekspres do kawy, 1,25 l, Kawa mielona, 1520 W, Czarny, Srebrny
1 195,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Samsung Pilot Tv 2021 Tv, Bn59-01358B
73,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Yves Saint Laurent Yvresse woda toaletowa dla kobiet 80 ml
5 405,50 zł/1l
432,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Butelka na gorącą wodę Blumtal Premium z pokrowcem ze sztucznego futra - butelka na gorącą wodę z przytulnym, miękkim pokrowcem z futra do łagodzenia bólu, szczelna butelka na łóżko wykonana z naturalnej gumy dla dzieci i dorosłych, szara
42,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
61,49 zł/1kg
307,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 145,50 zł/1l
114,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
558,75 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YSL Opium Pour Homme Edt Spray
12 738,00 zł/1l
636,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 280,00 zł/1l
628,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Ted Lapidus Lapidus pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
988,10 zł/1l
98,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent La Collection Jazz woda toaletowa dla mężczyzn 80 ml
7 556,75 zł/1l
604,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
4 206,44 zł/1l
378,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Intensywny i wyjątkowy
Zawartość 0,1 l
Skopiowałem oryginalny opis ze strony YSL i wkleiłem go tutaj - to wszystko, co mam do powiedzenia - to marzenie! Dzięki niezwykłemu połączeniu anyżu gwiaździstego i czarnej porzeczki, górna nuta porywa zmysł węchu użytkownika lub tych, którzy otrzymują zapach. Ta udana eksplozja zapachowa rzuca pierwsze zaklęcie. Po tym pierwszym wrażeniu następuje wyjątkowa nuta serca z kompozycją pieprzu i galangalu. Korzeń tej rośliny emanuje pikantnym, a zarazem drzewnym zapachem, który zyskuje elegancki wyraz dzięki dodatkowi pieprzu, króla przypraw. Zapadająca w pamięć nuta bazy to mieszanka wanilii, balsamu tolu i cedru. Dodatek wanilii nadaje zapachowi Yves Saint Laurent Opium pour Homme zmysłowy, a zarazem beztroski charakter. Balsam tolu jest ekstrahowany z żywicy drzewa balsamowego i jest idealną kompozycją dla nuty bazowej zapachu ze względu na jego długotrwały efekt. Nadaje nieporównywalnie słodki, ale także dymny charakter. Cedr, ze swoim korzennym, drzewnym i zmysłowym zapachem, jest idealnym dodatkiem do nuty bazowej zapachu. Ta wyjątkowa kompozycja nadaje zapachowi Opium pour Homme orientalny i korzenny efekt i może z łatwością nadążyć za wysokim standardem zapachu damskiego.
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach dla mężczyzn
Zawartość 0,1 l
Bardzo przyjemny zapach dla mężczyzn. Zawsze go kupujemy. Przystępna cena. Szybka dostawa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zachwycona
Zawartość 0,1 l
Zapach znam od dawna, bardzo mi się podoba. Cena jest bardzo dobra, a dostawa była idealna. Dziękuję
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre perfumy o bardzo przyjemnym zapachu.
Zawartość 0,1 l
Jestem bardzo zadowolony. Sprawia, że czuję się dobrze
Oceniono dnia 23 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moje ulubione perfumy
Zawartość 0,1 l
Nie jest łatwo znaleźć je w dobrej cenie.
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Zawartość 0,1 l
Odpowiedni stosunek ceny do wydajności
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,1 l
Dobry produkt.
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Zawartość 0,1 l
Idealny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l