4,9



Na podstawie 22 opinii
Moschino Cheap and Chic, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Petitgrain, Yuzu, Cyklamen, Jaśmin, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Lilia wodna, Ambra, Irys, Piżmo, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny, Wanilia, Wetiwer
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,33 zł
3 977,67 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny25 582,50 zł/1l
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia5 579,00 zł/1l
557,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 661,70 zł/1l
166,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino So Real Cheap & Chic, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Pomarańczowy, Malina, Mandarynka, Jaśmin, Magnolia, Piwonia, Ambroxan, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
1 645,00 zł/1l
164,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moschino Funny!, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Porzeczka, Zielona herbata, Jaśmin, Piwonia, Fioletowy, Ambra, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
1 232,00 zł/1l
61,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moschino So Real Cheap & Chic, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Pomarańczowy, Malina, Mandarynka, Jaśmin, Magnolia, Piwonia, Ambroxan, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
3 816,67 zł/1l
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino Pour Femme, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
4 515,20 zł/1l
338,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Moschino Pink Fresh Couture, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Konwalia, Hiacynt, Granat, Różowy, Ambroxan, Cedr, Piżmo
2 030,80 zł/1l
203,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moschino I Love Love Woda toaletowa, 4.9ml
12 638,78 zł/1l
61,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
3 315,00 zł/1l
99,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Trussardi Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Melon, Yuzu, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drzewo cedrowe, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 543,00 zł/1l
154,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Melon, Yuzu, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drzewo cedrowe, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
2 816,67 zł/1l
84,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Shalimar, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Irys, Jaśmin, Różowy, Tonkowiec wonny, Wanilia
4 159,89 zł/1l
374,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Parfums Grès Cabotine Rose, Kobiety, 100 ml, Gruszka, Mimoza, Piwonia, Pieprz, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
924,80 zł/1l
92,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Very Irresistible, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Anyż, Różowy, Paczula, Wanilia
4 634,27 zł/1l
347,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry Her Blossom, Kobiety, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Piwonia, Śliwkowy
3 283,00 zł/1l
328,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Femme, Kobiety, 100 ml, Paczula, Różowy, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Spray
1 398,60 zł/1l
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BVLGARI Omnia Amethyste, Kobiety, 100 ml, Grejpfrut, Soki z drzew, Irys, Różowy, Heliotrop, Spray
3 509,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 30 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Petitgrain, Yuzu
- Główne nuty zapachowe serca:
- Cyklamen, Jaśmin, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Lilia wodna
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Ambra, Irys, Piżmo, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny, Wanilia, Wetiwer
- Typ dozownika:
- Spray
- Eleganckie opakowanie:
- Nie
Jest to kobiecy i ciepły bukiet z kontrolującymi nutami róży i fiołka. Nuty głowy to świeżość wodnych kwiatów i owoców cytrusowych. Nuty serca zapachu składają się z luksusowego bukietu róży, jaśminu, frezji, fiołka i piwonii. Baza zawiera nuty cedru, piżma, wanilii, orchidei i szarego bursztynu. Cheap Chic został wprowadzony na rynek w 1995 roku. Moschino to włoski dom mody założony w 1983 roku przez nieżyjącego już Franco Moschino. Marka znana jest z kolorowych, żywych i ekscentrycznych projektów oraz komentarzy społecznych. Firma oferuje trzy linie odzieży damskiej The Moschino Cheap and Chic oraz Love Moschino, dawniej znaną jako Moschino Jeans, założoną w 1988 roku, oferuje również akcesoria, biżuterię, kosmetyki i zapachy, a w 2010 roku otworzyła hotel z autografem Maison Moschino. Firma nadal produkuje perfumy dla mężczyzn i kobiet pod markami Moschino i Cheap and Chic. Moschino ma około 15 różnych perfum w swojej kolekcji zapachów. Pierwsza edycja powstała w 1987 r., a najnowsza pochodzi z 2011 r. Zapachy Moschino powstały we współpracy z perfumiarzami Olivierem Crespem, Vincente Marcello, Olivierem Polge, Iliasem Ermenidisem, Nathalie Lorson i Antoine Maisondieu
Nałóż zapach z butelki na najbardziej zmysłowe części ciała, a następnie nonszalancko chodź wokół swojego mężczyzny. Jeśli jednak brakuje Ci czasu, możesz przyspieszyć proces zakochiwania się, dodając prowokujące spojrzenia i pozwalając mu rozpłynąć się pod Twoim najbardziej zmysłowym spojrzeniem.Wprowadzony na rynek w 1995 roku.
Moschino Cheap & Chic woda toaletowa spray 30 ml
- woda toaletowa w sprayu 30 ml
- Nuta zapachowa: kwiatowa
- Ten zapach wywołuje uśmiech na twarzy każdego - ma kwiatową nutę serca
Pozwól, aby w Parfum Moschino EDT zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Moschino!
- Płeć: Kobieta
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa zapachu:
- Cheap & Chic
- Cheap and Chic
- Typ zapachu: EDT
- Składniki:
- Woda (Aqua)
- Citronellol
- Farnesol
- Zapach (parfum)
- Hydroksycytronellal
- Limonen
- Linalool
- Cytral
- Alkohol benzylowy
- Benzoesan benzylu
- Geraniol
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Aeffe S.p.A
Viale Sarca, 336 - 20126 Milán, Italia
20126 - Milán
+390294759449
[email protected]
Moschino, Cheap & Chic, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
Woda toaletowa Cheap & Chic marki Moschino została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Cheap & Chic marki Moschino została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Moschino Cheap and Chic woda toaletowa 30 ml to kwiatowy zapach dla kobiet, który łączy w sobie styl i elegancję. Świeże, owocowe nuty mandarynki, brzoskwini i pikantnej cytryny, a także pikantna kolendra łączą się z kwiatowymi akordami frezji, jaśminu, piwonii, delikatnej róży, fiołka, lilii wodnej, gardenii i orchidei w kwiatowej nucie serca. Bursztyn, piżmo, orchidea, kremowa wanilia i drzewo cedrowe namiętnie dopełniają zapach i dają łagodny, ale zapierający dech w piersiach dotyk uwolnionego pożądania i nieodpartej kobiecości, której trudno się oprzeć.
Moschino Cheap and Chic. Odpowiedni dla: Kobiety, Pojemność (ml): 30 ml, Rodzaj butelki: Butelka bez możliwości ponownego napełnienia
Nuty głowy: Brazylijskie drzewo różane, Yuzu, Petitgrain, Bergamotka: Nuty środkowe: Fiołek, Piwonia, Lilia wodna, Jaśmin, Róża, Cyklamen: Nuty bazy: Drzewo sandałowe, orchidea, ambra, bób tonka, irys, wanilia, wetyweria, piżmo
Moschino Cheap & Chic Edt Spray
Moschino Cheap and Chic woda toaletowa spray 30ml
- Model
- Cheap & Chic
- Waga
- 0.16 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8011003612802
- Numer producenta
- 61280
- Model
- Cheap & Chic
- Waga
- 0.16 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8011003612802
- Numer producenta
- 61280
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Moschino Cheap and Chic, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Petitgrain, Yuzu, Cyklamen, Jaśmin, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Lilia wodna, Ambra, Irys, Piżmo, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny, Wanilia, Wetiwer
1 815,00 zł/1l
181,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 986,40 zł/1l
99,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Moschino Cheap and Chic, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Petitgrain, Yuzu, Cyklamen, Jaśmin, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Lilia wodna, Ambra, Irys, Piżmo, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny, Wanilia, Wetiwer
3 336,00 zł/1l
166,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moschino So Real Cheap & Chic, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Pomarańczowy, Malina, Mandarynka, Jaśmin, Magnolia, Piwonia, Ambroxan, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
2 617,60 zł/1l
130,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy A14 , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2408 px, 4 GB, 64 GB, 50 MP, Jasnozielony
2 041,25 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: G-Electronics

Karl Krüger G3808F, 7 l, Czarny, Stal, Emalia, 380 mm, Pudełko
121,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Nina Ricci L'Air Du Temps edt 100ml
2 017,00 zł/1l
201,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne, Ultra Red, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
1 581,25 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Salvador Dali Laguna Edt Spray
2 320,00 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
3 561,00 zł/1l
106,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino So Real Cheap & Chic, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Pomarańczowy, Malina, Mandarynka, Jaśmin, Magnolia, Piwonia, Ambroxan, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
1 645,00 zł/1l
164,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
1 112,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Rabanne Ultraviolet 80ml, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Jeżyna, Papryczka chili, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jaśmin, Osmantus
2 504,25 zł/1l
200,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 885,07 zł/1l
141,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 661,70 zł/1l
166,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino Funny!, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Porzeczka, Zielona herbata, Jaśmin, Piwonia, Fioletowy, Ambra, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
1 232,00 zł/1l
61,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Moschino So Real Cheap & Chic, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Pomarańczowy, Malina, Mandarynka, Jaśmin, Magnolia, Piwonia, Ambroxan, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
3 816,67 zł/1l
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino Pour Femme, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
4 515,20 zł/1l
338,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Moschino Cheap and Chic, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 50 ml, Bergamotka, Petitgrain, Yuzu
1 444,40 zł/1l
72,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moschino Funny!, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Porzeczka, Zielona herbata, Jaśmin, Piwonia, Fioletowy, Ambra, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
1 262,10 zł/1l
126,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Moschino Pink Fresh Couture, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Konwalia, Hiacynt, Granat, Różowy, Ambroxan, Cedr, Piżmo
3 462,33 zł/1l
103,87 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Moschino Pour Femme, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
3 544,00 zł/1l
97,09 zł
-8,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Zawartość 0,1 l
Kupuję ten produkt od lat i jestem zachwycony delikatnym, ale głębokim zapachem. Dostawa przez Kaufland była bardzo niezawodna.
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest świetne
Zawartość 0,1 l
Uwielbiam ten zapach. Zamówiłem go dla siebie. Od zamówienia do ceny do dostawy wszystko super
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowalający zakup
Zawartość 0,1 l
Produkt dotarł bardzo szybko i idealnie odpowiada opisowi. +++
Oceniono dnia 7 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza dostawa i świetny produkt
Zawartość 0,1 l
Wszystko było idealne: szybka dostawa, bardzo dobre opakowanie i świetny produkt
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiony zapach
Zawartość 0,1 l
Jestem całkowicie zadowolony z produktu. Został wysłany bardzo szybko!
Oceniono dnia 26 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
PERFUMY KLASY
Zawartość 0,1 l
JESTEM CAŁKOWICIE ZACHWYCONA UWODZICIELSKI ZAPACH BARDZO ELEGANCKI
Oceniono dnia 17 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,1 l
Super świetnie zapowiadający się artykuł.
Oceniono dnia 5 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena, szybka dostawa.
Zawartość 0,1 l
Dobry zapach, ale nie dla mnie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l