4,8



Na podstawie 33 opinii
Cacharel Liberte woda toaletowa spray 30ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
515,90 zł
17 196,67 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 924,20 zł/1l
392,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Philosykos EDT 50 ml UNISEX10 807,60 zł/1l
540,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml2 738,30 zł/1l
273,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel Noa Dream 100ml edt
5 489,00 zł/1l
548,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Cacharel Liberte woda toaletowa spray 50ml
11 418,00 zł/1l
570,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Cacharel Amor Amor Love Festival Woda toaletowa, 50ml
4 164,60 zł/1l
208,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
2 872,67 zł/1l
86,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cacharel Anais Anais L'original Woda toaletowa, 50ml
2 537,80 zł/1l
126,89 zł
Sprzedawca: Tersorte

Trussardi Blue Land, Mężczyźni, 30 ml, Spray, 1 szt.
9 551,00 zł/1l
286,53 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Ermenegildo Zegna Uomo woda toaletowa spray 50ml
12 958,00 zł/1l
647,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dolce & Gabbana Light Blue Escape to Panarea woda toaletowa spray 100 ml
6 474,00 zł/1l
647,40 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Custo Barcelona Custo Man woda toaletowa 100 ml
5 599,00 zł/1l
559,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Kenzo Homme Sport woda toaletowa 100ml
5 379,00 zł/1l
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Gucci GUCCI BY GUCCI woda toaletowa 30 ml
16 463,33 zł/1l
493,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Giorgio Armani Eau Pour Homme, 100 ml, dla mężczyzn, pojemność: 100 ml, butelka niemożliwa do napełniania, nuty zapachowe: gorzka pomarańcza, mandarynka, kolendra, gałka muszkatołowa, kmin rzymski, neroli, cedr, paczula, spray
9 449,00 zł/1l
944,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cacharel Liberte Woda toaletowa w sprayu 30 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- owocowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3605520286513
- Numer producenta
- 2502524
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- owocowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3605520286513
- Numer producenta
- 2502524
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Cacharel Liberte woda toaletowa spray 50ml
11 418,00 zł/1l
570,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Physionics Zestaw obciążeń 2 x 10 kg, 31 mm
4,47 zł/1kg
134,00 zł
-40,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,80 zł
Sprzedawca: Kokiska

Prześcieradło hotelowe 180x200 cm bez gumki 100% bawełna bez gumki Białe prześcieradło 125 g/m²
275,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Cacharel Noa Dream 100ml edt
5 489,00 zł/1l
548,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Cacharel - Noa EDT 50ml
2 579,40 zł/1l
128,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cacharel NOA Fleur woda toaletowa spray 100ml
7 139,00 zł/1l
713,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Cacharel Amor Amor Tentation, woda perfumowana, spray, pojemność 50 ml
12 518,00 zł/1l
625,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Cacharel Amor Amor Love Festival Woda toaletowa, 50ml
4 164,60 zł/1l
208,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
2 872,67 zł/1l
86,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Cacharel Anais Anais L'original Woda toaletowa, 50ml
2 537,80 zł/1l
126,89 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Cacharel Catch Me...L'Eau Woda toaletowa, 80 ml
2 699,25 zł/1l
215,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Gucci Guilty Black 50 ml, Kobiety, 50 ml, Pink pepper, Violet (flower), Bursztyn, Paczula, Amber,Patchouli
16 471,60 zł/1l
823,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rabanne Lady Million Prive, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Spray
3 987,50 zł/1l
319,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dolce&Gabbana Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Butelka do ponownego użytku, Spray, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
3 970,00 zł/1l
397,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 30ml
8 452,33 zł/1l
253,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Thierry Mugler Womanity woda perfumowana do uzupełnienia 80ml
4 987,50 zł/1l
399,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Edp Spray
11 278,67 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Jean Paul Gaultier Scandal By Night woda perfumowana Intense 50ml
17 358,00 zł/1l
932,29 zł
-64,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
867,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lekkie, świeże perfumy
Zawartość 0,05 l
Używałam tych perfum już jako młoda dziewczyna około 20 lat temu i nadal podobają mi się tak samo jak wtedy. Teraz podarowałam je mojej siostrzenicy. Jej też się podoba. Pachną świeżo, kwiatowo i delikatnie, nie są nachalne. Chociaż to tylko woda toaletowa, czuję ten zapach przez cały dzień. Na ubraniach utrzymuje się nawet następnego dnia.
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy Noa
Zawartość 0,05 l
Produkt bardzo mi się podoba, a do tego dotarł szybko. Jestem bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 31 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda toaletowa Cacharel Noa
Zawartość 0,05 l
Szybka dostawa, bardzo dobrze zapakowana. Bardzo przyjemny zapach, zawsze chętnie wracam.
Oceniono dnia 24 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa. Świetny przedmiot i bezkonkurencyjna cena
Zawartość 0,05 l
Naprawdę podoba mi się ten przedmiot, a cena jest bezkonkurencyjna.
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybki nieskomplikowany zakup i dostawa, chętnie ponownie
Zawartość 0,05 l
Mam ten zapach od dłuższego czasu i zawsze jestem nim zachwycony.
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny zapach
Zawartość 0,05 l
Jestem bardzo zadowolony. Z pewnością wrócę!
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cacharel Noa
Zawartość 0,05 l
szybka dostawa, najwyższa jakość
Oceniono dnia 27 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 0,05 l
Dobrze jak zawsze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l