4,8



Na podstawie 8 opinii
Zawartość:
100 ml- 80 ml
- 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Kiss woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
97,57 zł
975,70 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml3 916,87 zł/1l
587,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml8 971,40 zł/1l
448,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml3 902,50 zł/1l
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Yvresse woda toaletowa dla kobiet 80 ml5 405,50 zł/1l
432,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jesus Del Pozo Halloween Kiss Woda toaletowa, 100ml
857,00 zł/1l
85,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Woda toaletowa, 100 ml
1 775,00 zł/1l
177,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy Woda toaletowa, 100ml
912,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween I'm Unique woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 481,00 zł/1l
148,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jesus Del Pozo Halloween Magic Woda toaletowa, 100 ml
1 717,00 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Blossom woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 323,50 zł/1l
132,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JESUS DEL POZO Halloween Blue Drop Woman EDT spray 100ml
1 308,50 zł/1l
137,55 zł
-6,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween woda toaletowa dla kobiet 200 ml
957,25 zł/1l
191,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

JESUS DEL POZO Halloween Blue Drop Woman EDT 30ml
3 459,00 zł/1l
103,77 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Jesus del Pozo Halloween Water Lily EDT 100 ml W
1 568,10 zł/1l
156,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 665,20 zł/1l
124,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Jesus Del Pozo Halloween Freesia woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 134,20 zł/1l
113,42 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jesus Del Pozo Halloween Man X Woda toaletowa, 15ml
7 626,67 zł/1l
114,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Jesus Del Pozo Halloween Man Hero Woda toaletowa, 125 ml
1 631,60 zł/1l
203,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On Woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
885,60 zł/1l
110,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 066,80 zł/1l
206,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dom Jesus del Pozo znany jest z ciekawych i często kapryśnych zapachów. To uwodzicielski i czarujący kwiatowo-wodny zapach dla kobiet. Nutami głowy są słodkie, świeże soki z pomarańczy, arbuza i czerwonych jagód, gruszka, fiołek i bergamotka. Nuty serca to japońska orchidea, frezja, gardenia i piwonia, a uwodzicielskie nuty bazy to drzewo tekowe, bób tonka, wanilia i paczula.
Perfumy damskie
Kiss Halloween Jesus Del Pozo Kiss Halloween
(100 ml)
EDTDaj się zaskoczyć w m perfum
om damskimKiss Halloween Jesus Del Pozo Kiss Halloween (100 ml) EDT i celebruj swoją kobiecość z ekskluzywnymi perfumami damskimi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Jesus Del Pozo!
- Pojemność: 100 ml
- Typ:
- EDT (woda toaletowa)
- edt
- Nazwa perfum: Kiss Halloween
Woda toaletowa Halloween Kiss marki Jesus Del Pozo została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda toaletowa Halloween Kiss marki Jesus Del Pozo została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu. td { tborder: 1px solid #ccc;}br { mso-data-placement:same-cell;
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8431754347011
- Numer producenta
- https://www.brasty.cz/images/w320/8513-1.jpg
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8431754347011
- Numer producenta
- https://www.brasty.cz/images/w320/8513-1.jpg
Pasuje również do tego

Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy Woda toaletowa, 100ml
912,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Kiss Woda toaletowa, 100ml
857,00 zł/1l
85,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Jesus Del Pozo Halloween Woda toaletowa, 100 ml
1 775,00 zł/1l
177,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jesus Del Pozo Halloween I'm Unique woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 481,00 zł/1l
148,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jesus Del Pozo Halloween Blossom woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 323,50 zł/1l
132,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween 50ml edt
1 843,00 zł/1l
92,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween woda toaletowa dla kobiet 200 ml
957,25 zł/1l
191,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jesus Del Pozo Halloween Magic Woda toaletowa, 100 ml
1 717,00 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JESUS DEL POZO Halloween Blue Drop Woman EDT spray 100ml
1 308,50 zł/1l
137,55 zł
-6,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Halloween Blossom woda toaletowa spray 50ml
4 680,00 zł/1l
234,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Jesus Del Pozo Halloween Woda toaletowa, 30ml
3 057,33 zł/1l
91,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Halloween Magic woda toaletowa spray 50ml
3 117,80 zł/1l
155,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

JESUS DEL POZO Halloween Blue Drop Woman EDT 30ml
3 459,00 zł/1l
103,77 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 605,10 zł/1l
160,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
1 484,90 zł/1l
148,49 zł
Sprzedawca: Sykz

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
1 067,50 zł/1l
106,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Versace Dylan Purple Pour Femme edp 100ml
3 150,00 zł/1l
315,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
9 716,20 zł/1l
971,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze zamówienie w historii
Zawartość 0,03 l
Nigdy nie doświadczyłem tak szybkiej dostawy. Przedmiot jest również fantastyczny, kupiłem go po raz drugi.
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt i dostawa zgodne z oczekiwaniami.
Zawartość 0,1 l
Produkt i dostawa zgodne z oczekiwaniami.
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,03 l
Jeszcze raz o każdej porze
Oceniono dnia 18 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Escada
Zawartość 0,03 l
Super
Oceniono dnia 7 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,03 l
Dobrze
Oceniono dnia 11 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 9 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l