5,0



Na podstawie 3 opinii
Open Food 4011800330217, 200 ml, 308 kcal, 76,9 g, 0,008 g, 76,9 g, 0,02 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
49,33 zł
246,65 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop poziomkowy 500mlJednorazowe126,38 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop korzenny z imbirem 250 mlJednorazowe105,16 zł/1l
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazowe85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 3052911606571, 250 ml, 343 kcal, 85,6 g, 85,6 gJednorazowe86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin profesjonalny syrop waniliowy light do uszlachetniania koktajli 700mlJednorazowe
170,96 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,69 zł/1l
81,69 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

SCHWARTAU 3011273 SCHWARTAU Coffee Shop Chai Kaffeesirup, 200,0 ml
256,50 zł/1l
51,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SYROP O SMAKU RÓŻANYM500 ml - HOLLINGERJednorazowe
65,26 zł/1l
32,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SYROP MALINOWY250 ml - BIOFOODJednorazowe
74,88 zł/1l
18,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 200 ml
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 308 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 76,9 g
- Zawartość sodu (na 100 g):
- 0,008 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 76,9 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,02 g
Schwartau Coff syrop do kawy o smaku waniliowym 200ml
Po prostu udoskonal swoją kawę. Na przykład pyszną latte macchiato o smaku wanilii!
Wystarczy 1 do 2 łyżek syropu, aby nadać kawie, cappuccino lub caffè latte kremowo-słodki waniliowy smak. Syrop jest również idealny do pieczenia lub aromatyzowania deserów.
- Schwartauer Werke GmbH & Co KGaALübecker Str. 49-55D-23611 Bad Schwartau
Słodki i harmonijny smak delikatnej wanilii sprawi, że Twoja kawa latte stanie się prawdziwym przysmakiem. Nieodparta chwila przyjemności.
Syropem Schwartau Coff można również aromatyzować desery i koktajle.
Bez dodatku alkoholu i barwników.
Tylko naturalne aromaty.
Producent / Wyprodukowano dla:
SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KGaA, Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau - Niemcy
Po prostu udoskonal swoją kawę tak, jak lubisz. Na przykład pyszne cappuccino o smaku delikatnej wanilii! W szklanej butelce o pojemności 200 ml.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat waniliowy (zawiera SKŁADNIKI MLECZNE), substancja konserwująca - sorbinian potasu, substancja zakwaszająca - kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1309 kJ / 308 kcal Tłuszcz 0,0 g nasycone kwasy tłuszczowe 0,0 g węglowodany 76,9 g w tym cukier 76,9 g białko 0,0 g sól 0,04 g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 460 g
- Firma spożywcza
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Nazwa handlowa
- Syrop waniliowy do kawy
- Producent
- Open Food
- Numer producenta
- SCH/3006395
- EAN
- 4011800330217
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat waniliowy (zawiera SKŁADNIKI MLECZNE), substancja konserwująca - sorbinian potasu, substancja zakwaszająca - kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 1309 kJ / 308 kcal Tłuszcz 0,0 g nasycone kwasy tłuszczowe 0,0 g węglowodany 76,9 g w tym cukier 76,9 g białko 0,0 g sól 0,04 g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 460 g
- Firma spożywcza
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Nazwa handlowa
- Syrop waniliowy do kawy
- Producent
- Open Food
- Numer producenta
- SCH/3006395
- EAN
- 4011800330217
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SCHWARTAU 3006394 SCHWARTAU Coffee Shop Karamell Kaffeesirup, 200,0 mlJednorazowe
95,97 zł/1kg
49,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SCHWARTAU 3006393 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille zuckerfrei Kaffeesirup, 200,0 mlJednorazowe
246,65 zł/1l
49,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,44 zł
Sprzedawca: somnia24

YO SYRUP syrop owocowy malina 700mlJednorazowe
36,17 zł/1l
25,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 695,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Samyang Dukboki Topokki in Cup Hot Chicken Geschmack 185g
166,76 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop orzechowy Monin – idealny do kawy lub koktajli mlecznych, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SCHWARTAU 33080 CoffeeShopTopping Caramel250ml
234,88 zł/1l
58,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Czarny, Biały, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
9 016,21 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Apple iPhone 14 128 GB czarny
2 115,58 zł
-116,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

SCHWARTAU 33620 CoffeeShop syrop waniliowy 650mlJednorazowe
161,65 zł/1l
105,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop karmelowy do uszlachetniania żywności i napojów 700mlJednorazowe
155,87 zł/1l
115,73 zł
-6,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,69 zł/1l
81,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 25 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l