5,0



Na podstawie 1 opinii
YO SYRUP syrop owocowy malina 700ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
25,32 zł
36,17 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop z kwiatów czarnego bzu Monin – idealny do koktajli i lemoniady, 1000 mlJednorazowe49 500,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Monin syrop z czarnego bzu o smaku kwiatowym oryginalne napoje 700mlJednorazowe143,63 zł/1l
103,00 zł
-2,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,54 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Darbo Syrop z czarnego bzu Koncentrat soku z czarnego bzu 500mlJednorazowe
62,02 zł/1l
31,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire syrop truskawka-malina bez cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
58,09 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
57,28 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Darbo Syrop z czarnej porzeczki Koncentrat soku z czarnej porzeczki 500mlJednorazowe
68,62 zł/1l
34,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop malinowy Monin – idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

More Nutrition More ZERUP 65mlJednorazowe
883,29 zł/1l
61,83 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SYROP MALINOWY500 ml - HOLLINGERJednorazowe
63,54 zł/1l
31,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorazowe
85,24 zł/1l
42,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Syrop do napojów Mojito 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
101,05 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop do napojów wiśniowych Tri Top 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop owocowy malina - Producent: Eckes-Granini Deutschland GmbH, Ludwig-Eckes-Platz 1, 55268 Nieder-Olm 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Smak
- Malina
- Zawartość
- 0.7 l
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sok owocowy z koncentratu soku owocowego z malin (10%), jagód aronii, czarnej porzeczki i czarnego bzu, woda, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 144 kj Energia kcal 34 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 75GRM Węglowodany, w tym cukier 74GRM Białko 0GRM Sól 0GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Eckes-Granini Deutschland GmbHLudwig-Eckes-Platz 1, 55268 Nieder-Olm
- Nazwa handlowa
- Syrop z owoców malin, całkowita zawartość soku owocowego: 20%
- Producent
- Granini
- Zakres dostawy
- 1
- Numer producenta
- 14772
- EAN
- 4048517720949
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Smak
- Malina
- Zawartość
- 0.7 l
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sok owocowy z koncentratu soku owocowego z malin (10%), jagód aronii, czarnej porzeczki i czarnego bzu, woda, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 144 kj Energia kcal 34 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 75GRM Węglowodany, w tym cukier 74GRM Białko 0GRM Sól 0GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Eckes-Granini Deutschland GmbHLudwig-Eckes-Platz 1, 55268 Nieder-Olm
- Nazwa handlowa
- Syrop z owoców malin, całkowita zawartość soku owocowego: 20%
- Producent
- Granini
- Zakres dostawy
- 1
- Numer producenta
- 14772
- EAN
- 4048517720949
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Syrop Rainbow Slush 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrat do maszyn do lodów Slushy Maszyny do lodów Napoje 1:5Jednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Darbo Syrop z czarnego bzu Koncentrat soku z czarnego bzu 500mlJednorazowe
62,02 zł/1l
31,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Darbo Syrop z czarnej porzeczki Koncentrat soku z czarnej porzeczki 500mlJednorazowe
68,62 zł/1l
34,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Szklany czajnik Lehmann 2L 2200W, czajnik elektryczny wykonany ze szkła z podświetleniem LED, automatycznym wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przegrzaniem
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Ochraniacz ekranu AVANA iPhone 14 ze szkła pancernego 9H antyszpiegowski ochraniacz ekranu 2 szt
46,88 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH

Capri Sun Sirup Multifruit, 600 ml, Owocowy, Sugar, fructose syrup, water, apple juice* (9,3%), orange juice* (8,5%), acidifier citric acid,..., 32 kcal, 137 kJ, 7,9 gJednorazowe
41,30 zł/1l
18,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 15 półokrągłych mat na schody o wymiarach 65 x 24 cm Samoprzylepna mata na schody w kolorze ciemnoszarym
189,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Materac dmuchany Air Bed Ultra Plush Queen, z wbudowanym kompresorem, jednoosobowy 203x152x46 cm Intex 64428
346,21 zł
-74,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Intex 58802, Różne kolory, Pływające fotel, Monochromatyczny, Winyl, Mężczyzna/Kobieta, 100 kg
103,64 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Stół jadalny składany marki COSTWAY, drewniany stół kuchenny, stół do jadalni dla 4-7 osób, składany stół wytrzymujący obciążenie do 60 kg, idealny do małych pomieszczeń, wymiary: 163x80x75 cm. Kawa
288,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Jacobs 4031790 Kawa Krönung bezkofeinowa 500 g
172,02 zł/1kg
86,01 zł
Sprzedawca: somnia24

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Stölzle Lausitz Power Champagnerschale 6er-Set I Hochwertige Champagner Schalen ideal für Sekt oder Prosecco I Dünne
302,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

SodaStream 1424227490, Syrop do saturowania, Zielony, Szary, Żółty, Cytryna, Limonka, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,69 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Tryb multiplayer, od 17 lat
96,29 zł
Sprzedawca: ak-trade
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l