5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Diesel Fuel For Life Denim Collection for Her 50 ml EdT
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
471,90 zł
9 438,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diesel Fuel for Life Homme woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml2 842,32 zł/1l
355,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
X Christian Provenzano II - Parfü m - Pojemność: 100 ml1 750,00 zł/1l
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Więcej informacji o reklamie
Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml2 690,16 zł/1l
336,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Blenheim Bouquet EDT 100 ml M6 487,30 zł/1l
648,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
1 218,13 zł/1l
91,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Fuel for Life Homme EDT 30 ml M
6 295,00 zł/1l
188,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Fuel for Life Homme woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
1 839,80 zł/1l
91,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Diesel Zero Plus Feminine 75ml edt
1 229,47 zł/1l
92,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Sound of the Brave Homme woda toaletowa 35ml
5 508,00 zł/1l
165,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave woda toaletowa dla mężczyzn 35 ml
4 739,43 zł/1l
165,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Diesel Loverdose L'Eau de Toilette Spray 50ml
4 740,40 zł/1l
237,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
1 941,30 zł/1l
388,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Diesel Fuel for Life Homme spray do ciała dla mężczyzn 200 ml
236,20 zł/1l
47,24 zł
Sprzedawca: Tersorte

Iceberg Iceberg Effusion For Her EDT 75 ml W
944,27 zł/1l
70,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guess Men EDT 50 ml M
3 051,20 zł/1l
152,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
1 814,50 zł/1l
181,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
2 691,00 zł/1l
269,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kenzo Homme Marine EDT 60 ml M
2 731,67 zł/1l
163,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Guess Seductive Homme EDT 100 ml M
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Diesel Fuel For Life Denim Collection woda toaletowa spray 50ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3605521470645
- Numer producenta
- L2681701
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3605521470645
- Numer producenta
- L2681701
Pasuje również do tego

Diesel, Fuel for Life, Eau De Toilette, For Men, 125 ml
1 403,44 zł/1l
175,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
1 218,13 zł/1l
91,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Fuel For Life Femme 30ml edp
7 287,00 zł/1l
218,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Diesel Fuel for Life Homme EDT 30 ml M
6 295,00 zł/1l
188,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Zero Plus Feminine 75ml edt
1 229,47 zł/1l
92,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Fuel for Life Homme woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
1 839,80 zł/1l
91,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
2 690,16 zł/1l
336,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 50 ml
3 010,80 zł/1l
150,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diesel Sound of the Brave Homme woda toaletowa 35ml
5 508,00 zł/1l
165,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste Red woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 297,04 zł/1l
167,14 zł
-5,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
162,13 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
1 511,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Diesel Spirit of the Brave woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
1 941,30 zł/1l
388,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Diesel Only The Brave For Man Woda toaletowa, 125ml
1 425,60 zł/1l
178,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diesel Only The Brave woda toaletowa dla mężczyzn 35 ml
4 739,43 zł/1l
165,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diesel Loverdose woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 350,67 zł/1l
130,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
1 814,50 zł/1l
181,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Tommy Hilfiger Tommy, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Canella, Cytrus, Żurawina, Lawenda, Mięta, Canella,Citrus,Cranberry,Lavender,Mint, Spray
1 168,60 zł/1l
119,46 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Chciałem perfumy. Super szybka dostawa.
Zawartość 0,05 l
Chciałem perfumy. Bardzo szybka dostawa.
Oceniono dnia 19 listopada 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l