4,8



Na podstawie 4 opinii
Uriage Hyséac Hydra, Kobiety, 40 ml, Krem, Skóra mieszana, Dzień i Noc, Uspokajający, Nawilżający, Kojąca
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,37 zł
160,92 zł / 100ml
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Phytobuste + Décolleté, Kobiety, Skóra normalna, Ujędrniający, 50 ml, Buteleczka z pompką, 1 szt.1 438,24 zł/100ml
744,30 zł
-25,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
719,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka1 151,82 zł/100ml
472,70 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
460,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder DayWear SPF15 Krem na dzień dla cery suchej, 50ml315,80 zł/100ml
157,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder DayWear, Kobiety, 30 ml, Krem, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Dzień i Noc, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający401,67 zł/100ml
120,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uriage Hyseac MAT Emulsja matujca 40ml
237,15 zł/100ml
94,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Sesderma ACGLICOLIC, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Nawilżający, Odnawianie, 50 ml, 1 szt.
482,06 zł/100ml
241,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rodial 5060725474635, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Twarz, Nawilżający, Spulchnianie, 50 ml
546,10 zł/100ml
273,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avene Dermabsolu ujędrniający krem na dzień 50 ml
18 481,00 zł/100ml
184,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Avène Cleanance Hydra kojący krem nawilżający, 40 ml
235,07 zł/100ml
94,03 zł
Sprzedawca: VISO

Talika Skintelligence Hydra krem do twarzy na dzień i na noc 50ml
282,66 zł/100ml
141,33 zł
Sprzedawca: somnia24

ALCINA 4008666348630, Krem na dzień i na noc, Mężczyźni, Twarz, Kojąca, All ages, 50 ml
741,98 zł/100ml
370,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Babor Calming Cream Krem do skóry wrażliwej, 50ml
384,82 zł/100ml
192,41 zł
Sprzedawca: VISO

Odmładza i tonizuje dojrzałą skórę Regenerujący krem na dzień Dr. Hauschka
489,67 zł/100ml
226,92 zł
-31,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,87 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cetaphil 3499320008334, Krem na dzień, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Twarz, Nawilżający, 88 ml
92,39 zł/100ml
81,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Cosrx Kojący krem do twarzy, 50 ml
1 228,50 zł/1kg
122,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

RedBlocker Krem do skóry wrażliwej i naczynkowej na dzień, 50 ml
107,34 zł/100ml
53,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Sesderma - Krem nawilżający do skóry acnetickou Mandelac (krem nawilżający) 50 ml (L)
1 233,98 zł/100ml
616,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Caudalie 3522930003441, Kobiety, Skóra trądzikowa, Skóra tłusta, 30 ml
2 166,63 zł/100ml
649,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dr. Grandel Hydro Lipid Supermoist krem na dzień
319,18 zł/100ml
163,72 zł
-4,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bioderma Sensibio Defensive, Krem na dzień i na noc, Skóra wrażliwa, Twarz, Szyja, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, 40 ml, 1 szt.
199,17 zł/100ml
79,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 40 ml
- Materiał:
- Krem
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra mieszana
- Zalecany czas aplikacji:
- Dzień i Noc
- Efekt pielęgnacji:
- Uspokajający, Nawilżający, Kojąca
- Typ dozownika:
- Tubka
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- AQUA (WATER, EAU) ● CETEARYL ISONONANOATE ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● SQUALANE ● GLYCERIN ● DIGLYCERIN ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● BUTYLENE GLYCOL ● CETYL ALCOHOL ● DIMETHICONE ● PHENOXYETHANOL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● CHLORPHENESIN ● PARFUM (FRAGRANCE) ● ISOHEXADECANE ● PHYTOSPHINGOSINE ● O-CYMEN-5-OL ● POLYSORBATE 80 ● TOCOPHERYL ACETATE ● TROMETHAMINE ● ASIATICOSIDE ● OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT ● RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● SORBITAN OLEATE ● DISODIUM PHOSPHATE
Opis:
Krem regenerujący HYSÉAC natychmiastowo zapewnia długotrwałe poczucie komfortu skórze wysuszonej przez kuracje przeciwtrądzikowe.
Błyskawicznie koi
Formuła wzbogacona o kompleks TLR-2 REGUL (patent Uriage) oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej, który potęguje kojące działanie kremu i natychmiastowo zapewnia uczucie komfortu.
Odbudowuje barierę skórną
Dzięki zawartości opatentowanego kompleksu Cerasterol-2F, krem odbudowuje i wzmacnia barierę skóry, nie naruszając jej fizjologicznej równowagi.
Nawilża
Składniki aktywne kremu zapewniają długotrwałe nawilżenie skóry.
Sposób użycia:
Stosować rano i/lub wieczorem na starannie oczyszczoną i osuszoną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Produkt przebadany na skórze skłonnej do trądziku. Do codziennego stosowania.
Uriage Hyseac Hydra odbudowująca pielęgnacja przeciw odwodnieniu skóry
Krótki opis:
Uriage Hyseac Hydra to intensywnie nawilżający i odbudowujący krem pielęgnacyjny, który został specjalnie opracowany, aby przeciwdziałać przesuszeniu skóry. Jest idealny dla osób z tłustą skórą, które stosują produkty przeciwtrądzikowe, które często mogą prowadzić do wysuszenia.
Właściwości:
- Intensywne nawilżanie: głęboko nawilża skórę i pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry.
- Działanie kojące: łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry spowodowane przesuszeniem.
- Pielęgnacja regenerująca: wzmacnia barierę ochronną skóry i poprawia jej elastyczność.
- Lekka konsystencja: szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości.
- Woda Term alna Uriage: Zawiera Wodę Termalną Uriage, znaną ze swoich właściwości kojących i regenerujących.
Stosowanie:
Nakładać na oczyszczoną skórę twarzy rano i/lub wieczorem. Delikatnie wmasować w skórę aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Szczególnie odpowiedni dla skóry obciążonej zabiegami przeciwtrądzikowymi lub innymi wysuszającymi produktami do pielęgnacji skóry.
Uriage HysA c ac R Soin Restructurant HysA c ac R jest idealny jako pielęgnacja uzupełniająca dla skóry odwodnionej zabiegami Skóra natychmiast odczuwa większy komfort Formuła wzbogacona o TLR2 REGUL i ekstrakt z opuncji figowej wzmacnia działanie łagodzące produktu i natychmiast przywraca skórze komfort Dzięki opatentowanemu kompleksowi Cerasterol 2F pomaga naprawić i wzmocnić barierę ochronną skóry bez wpływu na jej naturalną fizjologię Składniki aktywne zapewniają długotrwałe nawilżenie Stosowanie Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną, suchą skórę Unikać kontaktu z oczami Testowany na typach skóry ze skłonnością do trądziku Codzienne stosowanie
Regenerująco-nawilżający krem Hyséac Hydra marki Uriage jest przeznaczony do pielęgnacji skóry wysuszonej przez leczenie trądziku. Jego nietłusta substancja łatwo wchłania się w skórę, działa kojąco i zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie. Jest niekomedogenny - nie zatyka porów i przywraca skórze naturalną ochronę.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Uriage zalicza się do kategorii fluidów do skóry i został stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Opakowanie zawiera 40 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Uriage Hyséac R Soin Restructurant Creme Odwodniona skóra po zabiegu 40ml
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycérine, Butyrospermum Parkii wyciąg masła, Polidokanol, Kwas hialuronowy, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Cyclopentasiloxane, Laureth-7, Polyacrylamide, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, EDTA, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.
- Producent
- URIAGE
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3661434004339
- Numer producenta
- 17557008
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycérine, Butyrospermum Parkii wyciąg masła, Polidokanol, Kwas hialuronowy, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Cyclopentasiloxane, Laureth-7, Polyacrylamide, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, EDTA, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.
- Producent
- URIAGE
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3661434004339
- Numer producenta
- 17557008
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioderma Sébium Hydra, Kobiety, Wymagająca skóra, Skóra sucha, Skóra tłusta, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Regeneracja, All ages, 40 ml
131,57 zł/100ml
52,63 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Uriage Hyséac 3-Régul, Unisex, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Skóra problemowa, Krem, Przeciwtrądzikowy, Przeciw niedoskonałościom, Oczyszczenie, Matujący, Wygładzający, 40 ml, Tubka
75,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Uriage Eau Thermale, Kobiety, 40 ml, Krem, Skóra uniwersalna, Dzień i Noc, Odporność na zmęczenie, Rozjaśniający, Nawilżający, Regeneracja, Wygładzający
164,30 zł/100ml
65,72 zł
Sprzedawca: VISO

Uriage Bariéderm Cica-Creme, Kremowy, Unisex, Przeciw podrażnienieniom, Naprawa, Kojąca, Skóra uniwersalna, 40 ml, Tubka
92,52 zł/100ml
37,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Uriage Hyseac MAT Emulsja matujca 40ml
237,15 zł/100ml
94,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Uriage Hyseac fluid przeciwsłoneczny do skóry trądzikowej SPF50 50ml
276,56 zł/100ml
138,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage Bariéderm, Kremowy, Unisex, Regeneracja, Naprawa, Skóra uniwersalna, 75 ml, Tubka
64,40 zł/100ml
48,30 zł
Sprzedawca: VISO

Męski zegarek Emporio Armani AR1811 + BOX
424,23 zł
-25,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fashionstore

Uriage - Skin (Nourishing Face Cream) 40 ml 40ml
132,75 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Uriage Bariederm Cica Daily Serum odbudowujące serum do skóry podrażnionej, 30 ml
1 456,75 zł/1kg
116,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Zegarki Armani AR11106
450,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage Hyseac pasta SOS 15 ml
2 442,00 zł/1kg
48,84 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Uriage Hyséac Anti-blemish Cleansing Gel 500 ml
85,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Huawei Watch Fit 2 Smartwatch Amoled 33 mm GPS Satellite Pink
1 129,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Zegarki Tommy Hilfiger 1791788
350,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EliteTime

Zegarki Armani AR1808
400,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

AVON ANEW Regenerujące serum wzmacniające
3 967,67 zł/1l
119,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Uriage Gel Hyséac Gel Nettoyant
107,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Irygator do jamy ustnej Bezprzewodowy elektryczny czyścik do zębów zapewniający optymalną pielęgnację zębów i dziąseł Akumulator USB typu C Flosser wodny IPX6 Retoo
130,46 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój ulubiony krem
Świetnie nadaje się na zimę, dobrze nawilża, nie uczula i ma przyjemny zapach.
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Całkiem dobry
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Darmowa wysyłka


Bestseller







Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.

AHAVA Extreme Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Zwężanie porów,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
195,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
391,78 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
265,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 299,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
247,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
16 532,67 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,32 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 610,83 zł/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: apohealth
199,26 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
71,03 zł
Sprzedawca: apohealth
56,82 zł/100ml

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
81,24 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
192,88 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
665,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
472,70 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
460,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 151,82 zł/100ml

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
315,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
630,00 zł/100ml

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 011,80 zł/1kg

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 011,80 zł/1kg

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
150,77 zł
-12,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Sprzedawca: AltaShop
2 774,00 zł/1kg