Mini konewka nawadniająca Strend Pro - Słoń, idealna dla małych i dużych ogrodniczych radości.
Mini konewka Strend Pro w kształcie słonia to praktyczny i stylowy dodatek do Twojego ogrodu, balkonu lub wnętrza. Jest idealna do podlewania roślin doniczkowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Cechy i zalety:
Oryginalny design: Kształt słonia nadaje unikalny wygląd i radość z użytkowania.
Wymiary: 27,5 x 11 x 15 cm - kompaktowy rozmiar, który ułatwia obsługę.
Materiał: Wykonana z wysokiej jakości polietylenu (PE), który jest odporny na uszkodzenia i łatwy w utrzymaniu.
Funkcjonalność: Idealna do precyzyjnego podlewania mniejszych roślin i kwiatów.
Ta konewka to nie tylko praktyczne narzędzie, ale również dekoracyjny element, który ożywi każde wnętrze. Świetny prezent dla miłośników ogrodnictwa!
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,58 zł
+ 25,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,43 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Żyrafa Plastikowa 1,5 L Konewka Domowa Podlewanie Roślin Czarna
12,94 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
19,41 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Więcej informacji o reklamie
Esschert Design Konewka Ślimak; TG157
48,09 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
Plastikowa konewka ANTIQUA
5,91 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
59,11 zł
4% zniżki
Sprzedawca: Nordaqua
Esschert Design | Konewka - Słoń - 1,6 l - Szara - Ergonomiczna - Zabawny design - Idealna dla dzieci
16,24 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,99 zł
Sprzedawca: homerci
Konewka Esschert Design Penguin o pojemności 1,4 litra wykonana z HDPE
57,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
2L Elefanten-Giesskanne - E-200-0552
7,40 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Katomix
Konewka słoń 2L 29x11x20cm różowa/zielona
47,46 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Konewka Adriatycka 14x15cm
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Konewka Daisy 1,75 L Niebieska
6,55 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Konewka Kwiatek 25364
8,32 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Konewka z pryskawką - fioletowa - 2 litry
147,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: JGDeals
Konewka ogrodowa Giraffe o pojemności 1,5 litra
8,92 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Konewka 1,2 l
47,82 zł/1l
57,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Konewka Fiskars Ebert 5,0 l zielona
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
125,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Konewka JUG 1,8 L
4,27 zł/1l
7,68 zł
Sprzedawca: S-Garden
Plastikowy czajniczek, asortyment
16,00 zł
Sprzedawca: Hrackyprovsechny
Konewka ogrodowa Prosperplast CLASSICO srebrna 5 l
8,05 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Giekanne Strend Pro, 1,5L, pojemnik dla dzieci, metalowy, zielony
29,03 zł
Sprzedawca: Toolandia
zakrętka do konewki 20-30l PH
24,52 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mini konewka nawadniająca Strend Pro - Słoń, idealna dla małych i dużych ogrodniczych radości.
Mini konewka Strend Pro w kształcie słonia to praktyczny i stylowy dodatek do Twojego ogrodu, balkonu lub wnętrza. Jest idealna do podlewania roślin doniczkowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Cechy i zalety:
Oryginalny design: Kształt słonia nadaje unikalny wygląd i radość z użytkowania.
Wymiary: 27,5 x 11 x 15 cm - kompaktowy rozmiar, który ułatwia obsługę.
Materiał: Wykonana z wysokiej jakości polietylenu (PE), który jest odporny na uszkodzenia i łatwy w utrzymaniu.
Funkcjonalność: Idealna do precyzyjnego podlewania mniejszych roślin i kwiatów.
Ta konewka to nie tylko praktyczne narzędzie, ale również dekoracyjny element, który ożywi każde wnętrze. Świetny prezent dla miłośników ogrodnictwa!
Poszewka na poduszkę dla osób śpiących na boku, kolor żółty, ok. 40 x 140 cm – poszewka z mikrofibry wraz z wypełnieniem, nadająca się do prania, przeznaczona do poduszek anatomicznych, poduszek wypełniających i poduszek dla osób śpiących na boku
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro
zestaw 2 poszewek na poduszki 100% bawełna poszewka na poduszkę 40x145 cm srebrnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
165,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Bestseller
Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(411)Liczba wystawionych ocen: 411
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
konewka ślimak
12,88 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Plecak do przewijania Wielofunkcyjny duży plecak do przewijania Oxford Torba dla dziecka Unisex Plecak podróżny Torba na pieluchy dla mamy, taty, szary
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(86)Liczba wystawionych ocen: 86
140,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Konewka Kinder "Tukan", pojemność 1,2 litra, wykonana z tworzywa sztucznego, idealna do ogrodu lub domu
90,72 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
145,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(116)Liczba wystawionych ocen: 116
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-969,87 zł
8 306,61 zł
Sprzedawca: Egret
Poszewka na poduszkę Blumtal 40x60 cm (zestaw 2 poszewek) - niebieska - 100% bawełna jersey do poduszek podtrzymujących szyję
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
55,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Zestaw 2 krzeseł do jadalni w kolorze białym
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
Używany
475,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zielona Konewka Słoń - Słonik do Podlewania Roślin
14,94 zł/1l
28,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2%
27,64 zł
Sprzedawca: SEMPLER
KOTARBAU® Konewka Okrągła Plastikowa 1,2 L Konewka z Długą Wylewką Podlewanie Roślin Fioletowa
24,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,36 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Kalendarz adwentowy 2025
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
269,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce
Oryginalna ładowarka Apple iPhone 13 - 12 - 11 - zasilacz USB-C 20 W + kabel do ładowania Lightning na USB-C 1 m - oryginalne opakowanie
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(357)Liczba wystawionych ocen: 357
119,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Esschert Design prysznic kulowy S pastelowa zieleń 0,24 litra - PVC i stal nierdzewna
369,33 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
88,64 zł
Sprzedawca: TR8
Konewka Esschert Design Flamingo o pojemności 1,46 litra - tworzywo sztuczne
25,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,99 zł
Sprzedawca: homerci
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170