Xiaomi Pad 6

5 wyników
Marka
  • KINGRID
  • XIAOMI
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Pad 6 6+128 GB 11" WiFi Gravity Szary UE  Xiaomi
Xiaomi Pad 6 6+128 GB 11" WiFi Gravity Szary UE Xiaomi
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
Pojemność pamięci masowej
128 GB
1 418,45 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa śr. 8 lipca
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Pad 6 6+128GB 11" WiFi Gold EU  Xiaomi
Xiaomi Pad 6 6+128GB 11" WiFi Gold EU Xiaomi
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
3 019,84 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 3 – pon. 6 lipca
Sprzedawca: LVS-Handel
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Pad 6 8/128GB Tablette grau
Xiaomi Pad 6 8/128GB Tablette grau
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
Pojemność pamięci masowej
128 GB
System operacyjny
Android 13
6 921,33 zł
+ 418,95 zł za wysyłkęDostawa czw. 16 – wt. 21 lipca
Sprzedawca: Technology-Germany
Nasze najlepszeoferty
Tablety i nie tylko
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Pad 6 8/128GB champagnerfarbenes Tablet
Xiaomi Pad 6 8/128GB champagnerfarbenes Tablet
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 206
Pojemność pamięci masowej
128 GB
Rozmiar ekranu
11 Cal
6 696,51 zł
+ 418,95 zł za wysyłkęDostawa czw. 16 – wt. 21 lipca
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Tablet KINGRID W90 z 4G LTE, 5G WIFI, 11-calowy wyświetlacz FHD+, Android 15, Gemini AI, 24GB+256GB, 4TB z możliwością rozbudowy, 1080P, 16MP+8MP, bateria 8000 mAh
Tablet KINGRID W90 z 4G LTE, 5G WIFI, 11-calowy wyświetlacz FHD+, Android 15, Gemini AI, 24GB+256GB, 4TB z możliwością rozbudowy, 1080P, 16MP+8MP, bateria 8000 mAh
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
Pojemność pamięci masowej
256 GB
System operacyjny
Android 15
Rozmiar ekranu
11 Cal
469,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 3 – wt. 7 lipca
Sprzedawca: BVODEShop
Korzyści z dostawy
Cena
Recenzje klientów
Pojemność pamięci masowej
Pamięć robocza
Marka
Kolor