5,0



Na podstawie 5 opinii
Montblanc Legend, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Różowy, Dąb, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
148,45 zł
2 969,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny25 582,50 zł/1l
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń2 815,40 zł/1l
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Sauvage, Mężczyźni, 50 ml, Bergamotka, Cytrus, Hedione, Lawenda, Mech dębowy, Wetiwer, Spray7 899,40 zł/1l
394,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Legend Spirit, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Różowy pieprz, Kardamon, Lavander, Woda, Drewno cashmeran, Mech dębowy, Białe piżmo, Drewniany, Spray
1 487,20 zł/1l
297,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mont Blanc Legend Woda toaletowa, 200ml
1 176,75 zł/1l
235,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Individuel Tonic EDT 75 ml M
2 087,60 zł/1l
156,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Montblanc Legend, Mężczyźni, 30 ml, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Różowy, Dąb, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny, Spray
2 888,33 zł/1l
86,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 583,33 zł/1l
118,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Starwalker Woda toaletowa, 75ml
1 843,87 zł/1l
138,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc, Presence, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
1 635,33 zł/1l
122,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
1 767,00 zł/1l
176,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Starwalker woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 190,00 zł/1l
159,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jacques Bogart 3355991002319, Mężczyźni, 100 ml, Spray, 1 szt.
1 012,30 zł/1l
101,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Antonio Banderas Blue Seduction For Men Woda toaletowa, 100ml
916,80 zł/1l
91,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Legend Von Emper woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 286,70 zł/1l
128,67 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Mont Blanc Femme Individuelle Woda toaletowa, 75ml
1 588,40 zł/1l
119,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mont Blanc Legend to perfumy stworzone dla odważnych i pewnych siebie mężczyzn świadomych swoich pragnień i oczekiwań. Zapach został stworzony w 2011 roku przez Oliviera Pascheux. Zapach jest bardzo subtelny, ale jednocześnie uderzający i męski. Zamknięty został w pięknym flakonie, który jest sam w sobie dziełem sztuki i w bardzo pomysłowym kształcie łączy elegancką czerń z nowoczesnymi elementami metalu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: lawenda, bergamotka, werbena cytrynowa, ananas
Nuta serca: kumaryna, mech dębowy, geranium, róża, czerwone jabłko, suszone owoce
Nuta bazy: drzewo sandałowe, fasolka tonka
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Lawenda
- Główne nuty zapachowe serca:
- Jaśmin, Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Dąb, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- Alcohol Denat, Water, Fragrance, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Ethylhexyl Salicylate, Coumarin, BHT, Citral, Geraniol
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Woda toaletowa dla mężczyzn
lawenda, bergamotka, werbena cytrynowa, ananas
kumaryna, gałązka śliwy (mech dębowy), geranium, róża, czerwone jabłko, suszone owoce
drzewo sandałowe, bób tonka
Zapach Legend marki Mont Blanc jest inspirowany uczciwym i pewnym siebie mężczyzną, który jest odważny, namiętny i sobą. Jest to subtelny i uderzający zapach, a jednocześnie bardzo męski i elegancki. Zapach został wprowadzony na rynek w 2011 roku.
MontBlanc Legend to uderzający zapach wprowadzony na rynek przez Mont Blanc w kwietniu 2011 roku. Zapach ten wznosi toast za limitowanych, uderzająco różnych, ale bardzo prawdziwych i pełnych pasji mężczyzn. Olivier Pescheux stworzył tę świeżą kreację fougere i zapierające dech w piersiach nuty, które przywołują siłę i czułość, tradycję i nowoczesność
Perfumy męskie Legend Montblanc EDT 50 mlPozwól, aby w
perfumy męskie Legend Montblanc
EDT zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki temu męskiemu perfumowi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Montblanc!
- Płeć:
- Mężczyźni
- Unisex
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Legend
Montblanc Legend.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
50 ml
Woda toaletowa Legend marki Mont Blanc została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
LEGENDE Eau De Parfum Spray marki MONTBLANC to świeży męski zapach, który jednocześnie wyraża słodycz i siłę, otwartość i tajemniczość poprzez odważne nuty mchu, bergamotki i lawendy. Całość dopełniają nuty jaśminu, cedru, róży, drzewa sandałowego i bobu tonka. Design flakonu oddaje silną męskość, a także silną osobowość, tworząc harmonię między tradycją a nowoczesnością.
Legenda Montblanc. Odpowiednie dla: Mężczyzn, Pojemność: 50 ml, Rodzaj flakonu: pojemnik jednorazowy. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka.
Nuty głowy: Lawenda, Werbena cytrynowa, Bergamotka, Ananas: Nuty środkowe: Kumaryna, Róża, Mech dębowy, Czerwone jabłko, Suszone owoce, Geranium: Nuty bazy: Bób tonka, drzewo sandałowe
Montblanc Legend Pour Homme Edt Spray
MontBlanc Legend EDT - 50ml - S
Mont Blanc Legend Pour Homme Edt Spray MB008A02 FRANCE karton @ 1 butelka x 50 ml
Montblanc Legend woda toaletowa spray 50ml
- Model
- Legend for Men
- Waga
- 0.06 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Kluczowe składniki: cytryna, bergamotka, piwonia, żywica, drzewo sandałowe, wetiwer
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3386460032698
- Numer producenta
- JMB008A02
- Model
- Legend for Men
- Waga
- 0.06 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Kluczowe składniki: cytryna, bergamotka, piwonia, żywica, drzewo sandałowe, wetiwer
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3386460032698
- Numer producenta
- JMB008A02
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Montblanc Legend, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Różowy, Dąb, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny
1 951,70 zł/1l
195,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 583,33 zł/1l
118,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend Spirit, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Różowy pieprz, Kardamon, Lavander, Woda, Drewno cashmeran, Mech dębowy, Białe piżmo, Drewniany, Spray
1 487,20 zł/1l
297,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Legend, Mężczyźni, 30 ml, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Różowy, Dąb, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny, Spray
2 888,33 zł/1l
86,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Legend Dezodorant w sprayu, 100ml
629,60 zł/1l
62,96 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
1 092,00 zł/1l
109,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 803,10 zł/1l
280,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Legend for Men Deodorant Stick 75 g
847,78 zł/1kg
76,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
819,00 zł/1l
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
506,50 zł/1l
50,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
4 826,80 zł/1l
241,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
997,00 zł/1l
89,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Montblanc, Legend, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
2 684,00 zł/1l
134,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Mont Blanc Legend Woda toaletowa, 200ml
1 176,75 zł/1l
235,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Individuel Tonic EDT 75 ml M
2 087,60 zł/1l
156,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Montblanc Explorer Platinum, Mężczyźni, Zima, 30 ml, Butelka jednorazowa, Fiołek (liść), Szałwia muszkatołowa
3 395,67 zł/1l
101,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
4 079,67 zł/1l
122,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Utrzymuje się długo i pachnie ładnie i naturalnie!
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l