5,0



Na podstawie 6 opinii
Sisley Lyslait Cleansing Milk, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Zmiękczający, 250 ml, Buteleczka z pompką
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
471,64 zł
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hialuronowy balsam oczyszczający Babor161,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Mleczko oczyszczające - MILK CLEANSER 180ml66,00 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
Biodroga Bioscience Institute Cleansing Mleczko oczyszczające (200 ml)132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml112,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Weleda 4001638080316, Mleczko oczyszczające, Kobiety, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie, Nawilżający, Odżywiający, Tubka, 75 ml
34,99 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,45 zł
Sprzedawca: taleoo

AHAVA 81215065, Tonik oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Buteleczka z pompką, Paraben
103,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Annemarie Börlind ABZZSRE150, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra wrażliwa, Kojąca, Buteleczka z pompką, 150 ml
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cetaphil mleczko oczyszczające do skóry suchej i wrażliwej, 236 ml
68,91 zł
Sprzedawca: VISO

Annemarie Börlind ABASHERM150, Mus oczyszczający, Kobiety, Skóra sucha, Oczyszczenie, Orzeźwiający, Buteleczka z pompką, 150 ml
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annemarie Börlind ABLLRSVRM150, Mleczko oczyszczające, Kobiety, Skóra normalna, Oczyszczenie, Oczyszczający, Regeneracja, Buteleczka z pompką, 150 ml
154,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Annemarie Börlind Purifying Care, Balsam do twarzy, Kobiety, 150 ml, Skóra normalna, Skóra tłusta, Kojąca
103,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084975558, Krem oczyszczający, Kobiety, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie, Tubka, 150 ml
161,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Avene Tolérance Reinigungslotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 200 ml, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie
75,83 zł
Sprzedawca: MANADA

Cetaphil 3499320017657, Żel oczyszczający, Kobiety, Skóra wrażliwa, Oczyszczający, Wygładzający, Buteleczka z pompką, 236 ml
80,23 zł
Sprzedawca: VISO

Aveda 18084848791, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra trądzikowa, Oczyszczenie, Buteleczka z pompką, 125 ml
123,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cetaphil pianka oczyszczająca do skóry normalnej i suchej, wrażliwej, roztwór 200 ml
74,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Sensibio Mleczko oczyszczające do skóry wrażliwej 250 ml
58,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Neutrogena 6874906, Chusteczka oczyszczająca, Kobiety, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie, Nawilżający, 25, 1
19,65 zł
Sprzedawca: apohealth

AHAVA 87315066, Żel oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Tubka, Paraben
42,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Physiogel Cleanser Żel hypoalergiczny do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej, 150 ml
55,56 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Mleczko oczyszczające do demakijażu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra sucha, Skóra wrażliwa
- Efekt pielęgnacji:
- Zmiękczający
- Pojemność:
- 250 ml
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
Lyslait to kremowe mleczko oczyszczające, które usuwa makijaż i pozostawia na skórze uczucie komfortu. Stosowanie Nałożyć produkt na twarz i szyję okrężnymi ruchami palców, aby usunąć makijaż i zanieczyszczenia. Następnie spłucz produkt
Wszystkie rodzaje skóry Sisley Lyslait Mleczko oczyszczające z białą lilią
Wykwintny,
- Waga
- 250000 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- Sisley Paris
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3473311130006
- Numer producenta
- 113000
- Waga
- 250000 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- Sisley Paris
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3473311130006
- Numer producenta
- 113000
Pasuje również do tego

Sisley Floral Toning Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 250 ml, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Oczyszczenie, Kojąca, Butelka
1,61 zł/1kg
403,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Velvet Nourishing Cream With Saffron Flowers, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Kojąca, 50 ml
1 562,60 zł/100ml
781,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Sisleÿa Essential Skin Care Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 150 ml, Skóra normalna, Wygładzający, Buteleczka z pompką
421,43 zł/100ml
632,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Cleansing Duo Travel Selection, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Zmiękczający, Płyn do mycia twarzy, Mleko, 100 ml
1 302,03 zł/1kg
377,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Grapefruit Toning Lotion, Balsam do twarzy, Kobiety, 250 ml, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Wygładzający, Tonizujący, Butelka
369,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Sisley Sisleya La Nuit Lotion Do Twarzy Wszystkie Rodzaje Skóry 140Ml
367,14 zł/100ml
514,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Inne-pielęgnacja twarzy Sisley Czarna róża Emulsja upiększająca
233,52 zł/100ml
467,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Hydra-global Serum, Kobiety, Skóra normalna, 30 ml
2 796,73 zł/100ml
839,02 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Sisley Izia, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Aldehydy, Bergamotka, Różowy pieprz, Dzięgiel, Różowy, Bursztyn, Cedr, Piżmo
6 392,50 zł/1l
639,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Eau Efficace, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Zmiękczający, Kojąca, 300 ml, Butelka
1 153,83 zł/1l
346,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Spulchnianie, Odmładzanie, Nawadnianie, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, 50 ml
970,00 zł/100ml
485,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Sisley L'Eau Revee D'Alma edt 50ml
6 934,00 zł/1l
346,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 50 ml, Krem, Wymagająca skóra, Skóra normalna, Dzień i Noc, Odżywiający, Naprawa, Zmiękczający, Kojąca, Leczenie
1 367,40 zł/100ml
683,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Le Phyto Rouge, Czerwony, Rouge Capri, 1 kol., Kolorujący, Spulchnianie, Wygładzający, Nawilżający, Kobiety, Satyna
41 534,00 zł/1l
207,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sisley Ecological Compound Advanced Formula, Kobiety, 125 ml, Emulsja, Uniwersalne krycie, Każdy wiek, Rewitalizujący, Nawilżający, Ochronny, Wzmacniający, Regenerujący, Odżywczy
780,87 zł/100ml
976,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Sisley Self Tanning Hydrating Care 60 ml
896,52 zł/100ml
537,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Działanie regenerujące i termoochronne Sisley Hair Rituel The Cream 230
223,20 zł/100ml
334,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Revitalizing Volumizing, 200 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Mocne włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory
1 158,25 zł/1l
231,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Baldessarini Ambre Dezodorant w sztyfcie 75 ml
1 372,53 zł/1l
102,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dsquared2 - Wood for Her EDT 100ml
1 953,00 zł/1l
195,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Shalimar, Kobiety, 90 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Bergamotka, Jaśmin, Różowy, Tonkowiec wonny, Wanilia
4 713,56 zł/1l
424,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
714,00 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: MANADA

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
5 030,80 zł/1l
377,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Gucci Bloom, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT. . PARFUM (FRAGRANCE) . AQUA (WATER) . ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE . DIETHYLAMINO..., 1 szt.
5 038,00 zł/1l
251,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Bright Crystal Zestaw Woda toaletowa 50ml + Balsam do ciała 100ml
1 868,13 zł/1l
280,22 zł
Sprzedawca: VISO

WELLA Hydro Finish SP, 125 ml, seria Haartherapie, nawilżająca
344,24 zł/1l
43,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 30 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
4 079,67 zł/1l
122,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sisley Hydra-Global, Kobiety, 40 ml, Skóra normalna, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, Buteleczka z pompką, Szałwia
2 538,22 zł/100ml
1 015,29 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybki jak zawsze
Artykuł jest super wysokiej jakości kosmetykiem do mycia twarzy, którego używam od wielu lat. Używam Sisley jako kompletnej gamy kosmetyków, również w obszarze dekoracyjnym.
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mleczko oczyszczające Sisley
Mleczko jest bardzo dobrze tolerowane.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Artykuł jest bardzo dobry
Jak zawsze bardzo dobry
Oceniono dnia 30 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Oceniono dnia 27 kwietnia 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 marca 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.

5% zniżki

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Pureté Thermale Pianka oczyszczająca Radiance Revealer 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
491,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
409,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
204,99 zł/100ml

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Medicube PORE BLACKHEAD DEEP CLEANSING OIL 205ml olejek do demakijażu
64,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep