4,9



Na podstawie 8 opinii
Nina Ricci L´Air du Temps woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
224,01 zł
2 240,10 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Eau des Sens Woda toaletowa, 50 ml11 807,80 zł/1l
590,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley L'Eau Rêvée D'Hubert woda toaletowa unisex 50 ml5 264,60 zł/1l
263,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 742,60 zł/1l
387,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nina Ricci L'Air Du Temps edt 100ml
2 006,50 zł/1l
200,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci L'Air du Temps 30ml, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Goździk, Gardena, Carnation, Gardenia, Jaśmin, Różowy
6 531,00 zł/1l
195,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nina Ricci L´Air du Temps woda toaletowa dla kobiet 50 ml
4 122,60 zł/1l
206,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 30 ml
4 953,33 zł/1l
148,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Nina Les Monstres de Nina Ricci, Woda toaletowa, 50ml
7 629,00 zł/1l
381,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Nina Ricci, Nina Rose Garden, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
3 646,20 zł/1l
182,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nina Ricci Luna, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 830,63 zł/1l
386,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Nina Ricci Nina Fleur EDT 30 ml W
4 398,33 zł/1l
131,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nina Ricci Luna, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 011,00 zł/1l
200,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo Incanto Shine 100ml edt
1 215,10 zł/1l
121,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nina Ricci, Luna Collection Edition, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
3 246,00 zł/1l
162,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Nina Rouge EDT 80 ml W
3 627,50 zł/1l
290,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nina Ricci Nina Rouge Woda toaletowa, 50 ml
6 819,80 zł/1l
340,99 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Yves Saint Laurent Rive Gauche Woda toaletowa, 100 ml
3 583,50 zł/1l
358,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Jean P. Gaultier Classique woda toaletowa dla kobiet 50 ml
5 527,40 zł/1l
276,37 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
L Air du Temps Eau de Toilette to kwiatowy zapach dla kobiet. Nutami głowy tego zapachu są goździk, aldehydy, róża, neroli, brazylijskie drzewo różane, brzoskwinia i bergamotka. Nutami serca są goździk, goździk, gardenia, jaśmin, róża, ylang ylang, fiołek, irys, rozmaryn i orchidea. Nutami bazy są różne przyprawy, irys, mech dębowy, piżmo, drzewo sandałowe, bursztyn, benzoina, wetyweria i cedr. Zapach ten został wydany w 1948 roku. Twórcą tych perfum jest Francis Fabron
Woda toaletowa L´Air du Temps marki Nina Ricci została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
L'Air du Temps marki Nina Ricci został stworzony wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Nina Ricci L'Air du Temps woda toaletowa spray 100 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 3137370074526
- Numer producenta
- 65117407
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 3137370074526
- Numer producenta
- 65117407
Pasuje również do tego

Nina Ricci L'Air Du Temps edt 100ml
2 006,50 zł/1l
200,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci L'Air Du Temps Woda perfumowana, 100 ml
2 492,00 zł/1l
249,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 30 ml
4 953,33 zł/1l
148,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Nina EDT 50ml
3 560,00 zł/1l
178,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci L'Air du Temps, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Goździk, Gardena, Jaśmin, Różowy, Irys, Drzewo sandałowe
3 686,00 zł/1l
184,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Luna, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 011,00 zł/1l
200,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Ange Ou Demon, Kobiety, 100 ml, Lilia, Lily, Dąb, Oak
2 728,20 zł/1l
292,11 zł
-19,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
272,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nina Ricci L'Air Du Temps Woda toaletowa, 30ml
3 596,67 zł/1l
107,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml Woda perfumowana dla kobiet
950,70 zł/1l
95,07 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
820,50 zł/1l
82,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Veneno Scarlet Extrait de Parfum 100 ml
180,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CreaTable, 14742, Acacia Weiss, Kombiservice 30-tlg, Porzellan
615,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Collagen Pure Glow 100% czysty kolagen w proszku 500 g
262,40 zł/1kg
131,20 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Aristocrazy Intuitive woda toaletowa dla kobiet 80 ml
1 315,63 zł/1l
105,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
4 036,93 zł/1l
302,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nina Ricci, Luna Collection Edition, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
3 246,00 zł/1l
162,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
928,00 zł/1l
185,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nina Ricci Ricci Chant D Extase EDP 80ml
3 566,75 zł/1l
285,34 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 80ml
2 927,50 zł/1l
234,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Panache woda perfumowana dla kobiet 100 ml
844,50 zł/1l
84,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach
To wspaniały zapach, bardzo przyjemny, wcale nie nachalny, sprawia wrażenie, jakby się nałożyło krem, utrzymuje się długo, Świetna dostawa, dobra cena.
Oceniono dnia 10 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Od dziesięcioleci nie wychodzę z domu bez tego klasycznego zapachu.
Oceniono dnia 20 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zakup perfum
Podobał mi się stosunek ceny do wydajności oraz koszty wysyłki i wysyłki, jestem zadowolony
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 sierpnia 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
526,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 924,33 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l