5,0



Na podstawie 2 opinii
Clinique, Happy Heart, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
164,10 zł
3 282,00 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 624,20 zł/1l
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Sisley Eau de Campagne Woda toaletowa, 100 ml4 342,30 zł/1l
434,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
GUERLAIN Aqua Allegoria Flora Cherrysia EDT 75ml4 808,27 zł/1l
360,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry Brit Sheer, Kobiety, 50 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 485,20 zł/1l
224,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 363,50 zł/1l
136,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Girl Blooming, Eau De Toilette, For Women, 40 ml
2 792,75 zł/1l
111,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W
5 999,90 zł/1l
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Christian Dior, Rose N'Roses, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
4 895,00 zł/1l
489,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rochas, Girl, Eau De Toilette, For Women, 60 ml
1 447,33 zł/1l
86,84 zł
Sprzedawca: MANADA

Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 225,50 zł/1l
122,55 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Korres Avgoustos EDT 50 ml UNISEX
1 950,00 zł/1l
101,31 zł
-3,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Guerlain Eau De Fleurs De Cedrat, Kobiety, 100 ml, Spray
3 744,90 zł/1l
374,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Diptyque Eau Rose Edt Spray
10 546,00 zł/1l
527,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tous, Love Moments, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
1 219,20 zł/1l
60,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Givenchy, L' Interdit 2022, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
5 576,00 zł/1l
278,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Chanson D'Eau, Original, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
385,10 zł/1l
38,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tous, In Heaven, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
2 389,60 zł/1l
119,48 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
7 097,40 zł/1l
709,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

S. Oliver, For Her, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
2 483,00 zł/1l
74,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy damskie Happy Heart Clinique EDP 50 mlPozwól
zaskoczyć się
wm
perfumom damskimHappy Heart Clinique EDP i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Clinique!
- Płeć: kobieta
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
Perfumy Clinique Happy Heart spray 50ml
Clinique Happy Heart.
Woda perfumowana dla kobiet.
50 ml
Clinique, Happy Heart, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Perfumy Clinique Happy Heart dla kobiet to emocjonalny, cieplejszy, bogaty kwiatowy zapach, który przynosi radość i pogłębia emocje. Clinique Happy Heart to perfumy dla pewnej siebie kobiety o młodzieńczej postawie, która jest dostrojona do melodii swojego serca. Clinique Happy Heart został wprowadzony na rynek w 2003 roku jako bardzo emocjonalny zapach z subtelną nutą egzotycznych owoców i różnych gatunków drewna.
Wprowadzony na rynek w 2003 roku, Clinque happy heart to świeży, delikatny kwiatowy zapach ze świeżymi zielonymi tonami. Dzięki ciepłu i emocjom, happy heart jest idealny do noszenia na co dzień i pozostawia uczucie odświeżenia.
Clinique Happy Heart woda perfumowana spray 50 ml
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 002071417047920714170479020714170479
- Numer producenta
- JTI-110734246
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 002071417047920714170479020714170479
- Numer producenta
- JTI-110734246
Pasuje również do tego

Clinique Happy Heart, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
2 454,40 zł/1l
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 225,17 zł/1l
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 522,90 zł/1l
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Trussardi Donna, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany, Spray
3 316,67 zł/1l
99,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Beautiful Magnolia woda perfumowana spray 30 ml
9 642,67 zł/1l
289,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Happy Heart, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
1 190,60 zł/1l
119,06 zł
Sprzedawca: Tersorte

Burberry London, Kobiety, 100 ml, Wiciokrzew, Różowy, Jaśmin, Piwonia, Tiare kwiat, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
2 559,90 zł/1l
255,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Estée Lauder Sensuous, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Drewniany, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Ylang-ylang, Czarny pieprz, Miodowy, Drzewo sandałowe
2 329,00 zł/1l
116,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Indywidualne sztuczne rzęsy Duralash Knot-Free Naturals for Women 56 - Medium Black - Ardell
30,19 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her EDP 100 ml W
957,50 zł/1l
95,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GUM Original White, Wybielająca pasta do zębów, 75 ml, Dorośli/dzieci, Pasta
31,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Sunstar GUM End-Tuft, Szczoteczka do zębów, kątówka 308, 1 sztuka
1 124,37 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: MANADA

Clinique Sun-kissed Face gelee 01 uniwersalny blask 30 ml
4 892,33 zł/1l
146,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

Estée Lauder DayWear, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Dzień i Noc, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający
333,90 zł/100ml
166,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Deep Comfort, Masło, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, Kojąca, Uniwersalne, 200 ml, Słoiczek
63,93 zł/100ml
127,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Abercrombie&Fitch Naturally Fierce Woda perfumowana, 30 ml
1 684,33 zł/1l
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

NAIL LACQUER #spare me a french quarter? 15ml
6 194,00 zł/1l
92,91 zł
Sprzedawca: somnia24

SoftPicks Duże gumowe szczoteczki międzyzębowe 40 szt
50,66 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,86 zł
Sprzedawca: Scentist

Australian Gold Instant Bronzer Spray Gel Sunscreen SPF 50 (237 ml)
44,57 zł/100ml
105,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique All About Eyes, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Przeciw obrzękom, Słoiczek, Cyclopentasiloxane, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethylene, Butylene Glycol,...
854,33 zł/100ml
128,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hask Curl Care odżywka do włosów 355ml
19,02 zł/100ml
67,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique Superpowder Double Face Makeup, Uniwersalne, Odcień medium skin, Medium, Neutralny, Paleta, Puder prasowany
6 197,50 zł/1kg
123,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder DayWear SPF15 Krem na dzień dla cery suchej, 50ml
425,14 zł/100ml
212,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aspen Woda kolońska, 118ml
314,66 zł/1l
37,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hask Curl Care 5-In-1 Leave-In Spray 175ml
388,40 zł/1l
67,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień medium skin, Neutralny, 3N2
5 909,33 zł/1l
183,19 zł
-5,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Retinol Elizabeth Arden 60 szt
285,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Superpowder Double Face Makeup, Matte Beige, Puder prasowany, Naturalny, Kobiety, Gąbka, Apply after using your 3-Step Skin Care System. Smooth on with included sponge applicator. Use...
16 519,00 zł/1kg
165,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge Face Spray Thirsty Skin Relief, Unisex, 125 ml, Płynny, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Zmiękczający, Kojąca, Spray
124,69 zł/100ml
155,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lutego 2014 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l