5,0



Na podstawie 26 opinii
Haribo solone precle 150 pysznie miękkie precle salmiak lukrecja 1050g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
104,90 zł
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band school chalk pysznie powlekane paluszki lukrecjowe 175g40,80 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
XL Lukrecja Willy ekstra miękka lukrecja o smaku lukrecji 300g52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
352,91 zł/1kg
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
344,29 zł/1kg
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
65,32 zł/1kg
88,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4001686721049, C, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g, 4,3 g
57,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Gwiazdki lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą wegetariańską 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686721483, 1 kg, D, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g
46,81 zł/1kg
47,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki Haribo 160g
45,98 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gwiazdy lukrecji mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 175g
62,40 zł/1kg
10,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo Salz Brezeln 150 pysznych, miękkich precelków z lukrecją salmiakową 1050 g
Solone precle Haribo należą bez wątpienia do popularnych klasyków słynnego asortymentu Haribo. Pyszna lukrecja ma apetyczny kształt precla i została przygotowana z aromatycznym salmiakiem, aby zapewnić Państwu przyjemność, która w połączeniu z wyjątkowo miękką konsystencją wywoła uśmiech na Państwa twarzach.
150 precelków w puszce
Należy pamiętać, że mniejsze ilości, takie jak 175 g i 300 g, nie są dostarczane w pudełku, ale pakowane w torebkę.
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Te precle z solą salmiak to doskonały przysmak z lukrecji.
Sól salmiak to sól kamienna używana od czasów starożytnych, która nadaje lukrecji zarówno silną pikantność, jak i słodko-pikantny smak. Wypróbuj 150 pysznych precli lukrecjowych w wygodnej puszce o pojemności 1050 g.
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
Jest to pyszna słodka lukrecja, która uszczęśliwi prawdziwego miłośnika lukrecji. Ta lukrecja ma chrupiącą powłokę. W silosie znajduje się 150 sztuk.
Składniki
Cukier, syrop glukozowy, syrop z brązowego cukru, żelatyna, ekstrakt z lukrecji, aromat, sól kuchenna
| Składniki | |
|---|---|
| Cukier, syrop glukozowy, skrobia, syrop z brązowego cukru, ekstrakt z lukrecji (3% w przeliczeniu na zawartość lukrecji), aromat, sól kuchenna, substancja żelująca: agar-agar, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy | |
| Średnie wartości odżywcze na 100 g | |
| Energia: | 1486 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 83,0 g |
| w tym cukier: | 67,0 g |
| Białka: | 4,3 g |
| Sól: 0,38 g | 0,38 g |
| Zawartość: | 1050g |
Ten kandyzowany przysmak lukrecjowy to wyjątkowe doznanie smakowe dla wszystkich miłośników pikantnych przekąsek, ponieważ tylko miękkie precle łączą słoność ze słodyczą. Po prostu bezkonkurencyjne i wyjątkowe w asortymencie lukrecji.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; syrop z brązowego cukru; żelatyna; ekstrakt z lukrecji (3% w przeliczeniu na zawartość lukrecji); aromat; sól kuchenna. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 1486kJ/350kcal Tłuszcz: 0.5g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 0.10g Węglowodany: 83g w tym -cukry: 67g Białko: 4.3g Sól: 0.38g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1050 g
- Firma spożywcza
- Haribo GmbH & Co.KG
- Nazwa handlowa
- Lukrecja
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-26-4672-150-stuks
- EAN
- 4001686221310
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowy; syrop z brązowego cukru; żelatyna; ekstrakt z lukrecji (3% w przeliczeniu na zawartość lukrecji); aromat; sól kuchenna. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 1486kJ/350kcal Tłuszcz: 0.5g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 0.10g Węglowodany: 83g w tym -cukry: 67g Białko: 4.3g Sól: 0.38g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1050 g
- Firma spożywcza
- Haribo GmbH & Co.KG
- Nazwa handlowa
- Lukrecja
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-26-4672-150-stuks
- EAN
- 4001686221310
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
96,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder bueno 12 batonów waflowych z nadzieniem opakowanie ekonomiczne 258g
106,09 zł/1kg
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
344,29 zł/1kg
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Samsung Galaxy A13 16,8 cm (6,6") Dual SIM Android 12 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Czarny
2 382,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Bezprzewodowy kontroler PS4 Dualshock
769,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tablet Blackview Tab 90 WiFi 11'' Android 14 (2024), 12 GB + 128 GB (z możliwością rozszerzenia), wyświetlacz HD-IPS, aparat 13 MP, 8200 mAh, 10 W, Face Unlock, szary
537,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10m LED Strip Stripe RGB taśma świetlna 230V ciepła biel zdalne sterowanie ściemnianie
157,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybkie i doskonałe!
Przekaż jagody i nikomu nie stanie się krzywda - tak naprawdę nie powinienem mieć preferencji, ale uwielbiam te jagody i musiałem je najpierw ukryć przed sobą....
Oceniono dnia 8 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Anakonda
Świetne na urodziny, do podzielenia się w klasie :)
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Raz za razem z przyjemnością
Oceniono dnia 5 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone szybko i łatwo
Ilość mi odpowiada i świetnie smakuje
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 21 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Bardzo dobre opakowanie było w porządku
Oceniono dnia 19 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 12 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
HARIBO
Bardzo dobry produkt zawsze chętnie ponownie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg

Cukierki Haribo 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg

Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg

Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg

Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg