4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Givenchy Monsieur de, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
431,36 zł
4 313,60 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.4 058,80 zł/1l
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, 1 szt.5 994,00 zł/1l
299,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Kobiety, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...2 866,32 zł/1l
358,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

GIVENCHY Eaudemoiselle de Givenchy Eau Florale EDT 50ml
6 080,60 zł/1l
304,03 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Givenchy Live Irresistible Woda toaletowa 30 ml
11 658,33 zł/1l
349,75 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Givenchy Dahlia Divin woda toaletowa 30 ml
15 680,00 zł/1l
470,40 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Givenchy Gentlemen Only, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Mandarynka, Gałka muszkatołowa, Cedr, Wetiwer, Skóra
2 190,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

GIVENCHY Very Irresistible EDT 75ml
5 172,67 zł/1l
387,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 784,60 zł/1l
189,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy Le De 100ml woda toaletowa spray
4 503,50 zł/1l
450,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 015,50 zł/1l
201,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Pi, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarin, Żywica benzoesowa, Benzoin resinoid
1 925,00 zł/1l
196,90 zł
-4,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
192,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Gentleman, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Skóra, Leather
3 109,90 zł/1l
310,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Xeryus Rouge, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Piment, Cedr
2 591,00 zł/1l
259,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy III, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Hiacynt, Orris, Paczula
3 030,00 zł/1l
303,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tartine et Chocolat Ptisenbon Woda toaletowa, 100 ml
3 469,30 zł/1l
346,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Givenchy Play Sport, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa
6 479,00 zł/1l
647,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, CITRAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, EUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL, FARNESOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMYL ALCOHOL, CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, CI 42090 (BLUE 1), CI 19140 (YELLOW 5)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (szczegółowe informacje na temat składników znajdują się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3274870052460
- Numer producenta
- 5246
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (szczegółowe informacje na temat składników znajdują się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3274870052460
- Numer producenta
- 5246
Pasuje również do tego

Givenchy Xeryus Rouge 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cedr, Cedar
5 819,00 zł/1l
581,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GIVENCHY Eaudemoiselle de Givenchy Eau Florale EDT 50ml
6 080,60 zł/1l
304,03 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Givenchy Play Sport woda toaletowa 50ml
9 218,00 zł/1l
460,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Givenchy Dahlia Divin woda toaletowa 30 ml
15 680,00 zł/1l
470,40 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Givenchy Live Irresistible Woda toaletowa 30 ml
11 658,33 zł/1l
349,75 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Givenchy Gentlemen Only, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Mandarynka, Gałka muszkatołowa, Cedr, Wetiwer, Skóra
2 190,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

GIVENCHY Very Irresistible EDT 75ml
5 172,67 zł/1l
387,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Xeryus Rouge, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Piment, Cedr
2 591,00 zł/1l
259,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Pí woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 784,60 zł/1l
189,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 015,50 zł/1l
201,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Pi, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarin, Żywica benzoesowa, Benzoin resinoid
1 925,00 zł/1l
196,90 zł
-4,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
192,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Givenchy Le De 100ml woda toaletowa spray
4 503,50 zł/1l
450,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent - Parisienne EDP 90ml
7 163,67 zł/1l
644,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
6 433,00 zł/1l
643,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani Code Profumo 60ml edp
15 565,00 zł/1l
1 557,00 zł
-623,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
933,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l