4,2



Na podstawie 5 opinii
Zawartość:
1000 ml- 300 ml
- 1000 ml
Goldwell Dualsenses Men Szampon do włosów i ciała 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
116,47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,25 zł-10,22zł
106,25 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml89,50 zł/1l
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell. Dualsenses Men Hair & Body Shampoo (100 ml)
801,20 zł/1l
86,86 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell, Dualsenses Men, Hair Shampoo, Thickening, 300 ml
254,60 zł/1l
76,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów, 1000 ml
181,21 zł/1l
181,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kerasilk szampon przeciwłupieżowy 250ml
370,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance Shampoo 250 ml
251,52 zł/1l
62,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Inebrya Up To You Liss Smoothing Shampoo 300 ml
71,70 zł/1l
24,17 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair szampon odbudowujący 250ml
301,88 zł/1l
75,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Schauma For Men Szampon do włosów dla mężczyzn, 250ml
78,12 zł/1l
19,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Apivita Shampoo Apivita Szampon tonizujący dla mężczyzn 500ml
190,72 zł/1l
95,36 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Sebamed Szampon przeciwłupieżowy 400 ml
121,95 zł/1l
48,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Goldwell Dualsenses Men Szampon przeciwłupieżowy, 300ml
251,57 zł/1l
75,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebamed szampon przeciwłupieżowy 200 ml
209,30 zł/1l
41,86 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Goldwell Dualsenses Men Szampon do włosów i ciała 1000ml
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Woda/Aqua/Eau, Lauryl etoksulfat sodu, Coco-glukozyd, Kokamidopropylobetaina, Chlorek sodu, Kwas mlekowy, Oleat gliceryny, Kaprylan sorbitanu, Poliquaternium-10, Panthenol, Tetraoctanoglutaminian sodu, Mentol, Kofeina, Octyldodecyl PCA, Gliceryna, PCA sodu, Glikol butylenowy, Ekstrakt z nasion Paullinia Cupana, Benzoesan sodu, Kompozycja zapachowa/Parfum, Olejek ze skórek gorzkich pomarańczy (Citrus Aurantium Amara), Limonen, Olejek pogostemonowy, Niebieski 1/CI 42090, Czerwony 40/CI 16035.
- Producent
- EAN
- 4021609042976
- Numer producenta
- 204297
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Woda/Aqua/Eau, Lauryl etoksulfat sodu, Coco-glukozyd, Kokamidopropylobetaina, Chlorek sodu, Kwas mlekowy, Oleat gliceryny, Kaprylan sorbitanu, Poliquaternium-10, Panthenol, Tetraoctanoglutaminian sodu, Mentol, Kofeina, Octyldodecyl PCA, Gliceryna, PCA sodu, Glikol butylenowy, Ekstrakt z nasion Paullinia Cupana, Benzoesan sodu, Kompozycja zapachowa/Parfum, Olejek ze skórek gorzkich pomarańczy (Citrus Aurantium Amara), Limonen, Olejek pogostemonowy, Niebieski 1/CI 42090, Czerwony 40/CI 16035.
- Producent
- EAN
- 4021609042976
- Numer producenta
- 204297
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
213,15 zł/1l
213,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Redken All Soft 1000 ml
235,82 zł/1l
235,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
659,20 zł/1l
65,92 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 390 ml
95 680,00 zł/1kg
95,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
265,28 zł/1l
272,20 zł
-6,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
265,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
353,25 zł/1l
70,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
83,50 zł/1l
166,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Amino-Mint Shampoo szampon oczyszczający do skóry głowy 1000 ml
211,01 zł/1l
211,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
182,32 zł/1l
273,48 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
157,68 zł/1l
157,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,79 zł/1l
62,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
90,08 zł/1l
90,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Koncentrat odżywczy z proteinami do włosów 3 x 1000 g
219,56 zł/1l
439,11 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
272,50 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
47,98 zł/1kg
20,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szampon nawilżający Hydrate - pojemność: 500 ml
395,48 zł/1l
197,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

DS Laboratories - Revita High-Performance Hair Stimulating Shampoo 205ml
570,40 zł/1l
142,60 zł
Sprzedawca: VISO

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Andrelon Silver Care (250 ml)
2 643,20 zł/1l
166,32 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy szampon i żel pod prysznic
Zawartość 1 l
Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Używam go od lat. Nie ma nic lepszego.
Oceniono dnia 12 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprawdzony i zamówiony ponownie.
Zawartość 1 l
Włosy nie stają się zbyt miękkie.
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
263,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
185,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
232,71 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,12 zł
Sprzedawca: apohealth
305,60 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l