Zestaw olejków eterycznych do dyfuzorów, 6 zapachów, aromaterapia, zestaw prezentowy, kolor niebieski
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
212,06 zł
697,57 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Olejki zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny z lawendy - LAVENDER8 499,50 zł/1l
169,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny CITRONELLA4 641,50 zł/1l
97,99 zł
-5,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,83 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Zestaw olejków eterycznych, 20 x 10 ml, czysta naturalna wanilia i jaśmin, do aromaterapii, do dyfuzorów, zestaw prezentowy958,10 zł/1kg
287,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Zestaw dyfuzorów zapachowych 4 x 50 ml. Zestaw prezentowy z dyfuzorami zapachowymi i patyczkami zapachowymi. Aromaty: gardenia i lawenda, szałwia, rumianek, drzewo sandałowe. Zawiera 24 patyczki zapachowe457,42 zł/1kg
301,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych, 6 x 10 ml, do aromaterapii, olejki zapachowe do dyfuzora, zestaw prezentowy
2 120,60 zł/1kg
212,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych do dyfuzorów, 6 x 10 ml, zestaw zapachowy do aromaterapii, idealny jako prezent
913,08 zł/1kg
228,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych, 6 x 10 ml, olejki zapachowe do dyfuzorów, aromaterapia, świeże zapachy
2 203,90 zł/1kg
220,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych 9 x 10 ml, zestaw do aromaterapii, zestaw prezentowy, 100% czyste olejki
611,43 zł/1kg
269,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych do dyfuzorów o zapachu kawy, zestaw 6 sztuk
684,06 zł/1kg
212,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych do aromaterapii, przeznaczony do dyfuzora, 6 x 10 ml
2 356,22 zł/1kg
212,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych "zapach hotelowy" – do dyfuzorów i produkcji świec. Zielony zestaw prezentowy
841,27 zł/1kg
252,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Elzusha - Zestaw olejków eterycznych zawierający 18 różnych zapachów
591,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SilkyStar

Zestaw olejków eterycznych, 28 sztuk po 5 ml, aromaty owocowe, olejki zapachowe do dyfuzorów, aromaterapia, zestaw prezentowy
412,92 zł/1kg
350,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Wosk zapachowy do lampy zapachowej, 8 zapachów. Zestaw prezentowy wosków zapachowych
24 493,00 zł/1kg
244,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych o zapachu kwiatów, przeznaczonych do dyfuzorów, do aromaterapii, zestaw prezentowy, 6 x 10 ml
850,03 zł/1kg
255,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych do dyfuzorów, 6 x 10 ml, naturalne olejki cytrusowe, aromaterapia, zestaw prezentowy
951,13 zł/1kg
228,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych, 32 x 5 ml, czyste, naturalne, do dyfuzorów, aromaterapii, olejki zapachowe
345,86 zł/1kg
356,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 4 olejków zapachowych 10 ml
374,75 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Fernity

Zestaw olejków eterycznych o cytrusowych aromatach do dyfuzorów: słodka pomarańcza, bergamotka, grejpfrut, cytryna, mandarynka, limonka
842,39 zł/1kg
261,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw olejków eterycznych, 16 x 10 ml, czyste, naturalne, idealne do dyfuzorów, aromaterapii, pomysł na prezent
749,62 zł/1kg
277,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pomysł na prezent: Pięknie zapakowane, idealne jako prezent dla bliskich lub jako uzupełnienie własnej kolekcji. Bezpieczne i kojące: Nadaje się do oczyszczaczy powietrza i nawilżaczy, tworząc spokojną atmosferę. Wszechstronne zastosowanie: Nie tylko do dyfuzorów i nawilżaczy, ale również do produkcji mydeł i świec. Czysta jakość: 100% czyste olejki eteryczne, zapewniające bezpieczny i przyjemny aromat, który poprawia samopoczucie. Różnorodne zapachy: Zawiera kompozycje o nazwach: "Szczęście", "Inspiracja", "Energia", "Relaks", "Oddech" i "Słodkie Sny", idealne do każdej sytuacji. Przekształć swój dom w oazę relaksu i dobrego samopoczucia dzięki zestawowi olejków eterycznych SALUBRITO. Starannie wyselekcjonowane, 100% czyste olejki oferują naturalny sposób na poprawę nastroju i stworzenie przyjemnej atmosfery. Ten zestaw to nie tylko wspaniałe uzupełnienie kolekcji do aromaterapii, ale również przemyślany i praktyczny prezent, który sprawi radość. Odkryj moc zapachów dla szczęśliwszego życia.
- Wysokość
- 0.01 m
- Waga
- 304 g
- Producent
- Sonstige
- EAN
- 4071873289324
- Wysokość
- 0.01 m
- Waga
- 304 g
- Producent
- Sonstige
- EAN
- 4071873289324
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8







4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21





3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2










4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3

GLADE Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
1 646,47 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, hotelowe popołudnie
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Organiczny zapach cytrusowej rozkoszy
4 373,33 zł/1l
65,60 zł
Sprzedawca: apohealth

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Konopne terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Purple Punch | 1 ml
38 270,00 zł/1l
38,27 zł
Sprzedawca: CALIFARMS

Febreze 3Volution butelka uzupełniająca Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
1 377,00 zł/1l
110,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 30 Ml - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejki Eteryczne
1 211,67 zł/1l
36,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
151,82 zł/1l
75,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Millefiori Milano Nero - Wkład zapachowy ARIA do dyfuzora elektrycznego, 20 ml
1 887,00 zł/1l
37,74 zł
Sprzedawca: LBD

XPel - Tea Tree 100% czysty olejek z drzewa herbacianego - 10 ml
999,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Olejek eteryczny Lawendowy 10ml NATURALNE AROMATY
839,00 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Frezja Kwiatowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Soft Perfume Oil 6ml by Al Rehab Orientalne Arabskie Perfumy Bezalkoholowe
9 155,00 zł/1l
54,93 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Yankee Candle Wkład elektryczny Clean Bawełna náplň 2x18,5 ml
2 724,59 zł/1l
100,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Konopne Terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Strawberry Cough | 1 ml
38 260,00 zł/1l
38,26 zł
Sprzedawca: CALIFARMS

Etja Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy, 10 ml
362,25 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

3x zapach samochodowy VIP-300, oczyszczacz powietrza do domu, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz powietrza do samochodu, drzewko zapachowe do samochodu, odświeżacz powietrza do domu, akcesoria samochodowe do wnętrza, zapach samochodowy, dozownik zapachów luksusowe perfumy, akcesoria samochodowe
6 666,67 zł/1l
60,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Zapach do Samochodu Refill Pink Pepper Max Benjamin
33,06 zł
Sprzedawca: GUGITA

Olejki eteryczne - zestaw 10 szt. 15ml Ruhhy'ego 21938
70,47 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: QIKtech

com-four® 10x olejki zapachowe w zestawie - owocowy zapach do pomieszczeń - olejek zapachowy do dyfuzorów zapachowych, odświeżaczy powietrza, parowników wodnych, nawilżaczy powietrza
6 516,00 zł/1l
65,16 zł
Sprzedawca: com-four

Olejek eteryczny ROSE REIN BIO BULg 2%, 10 ml
1 283,95 zł/1kg
55,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek eteryczny Hinoki z Okayamy - 10 ml
7 166,00 zł/1l
71,66 zł
Sprzedawca: SoZoLeRose

Organiczna cytryna 10 ml
3 222,00 zł/1l
32,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Baldini, Lawendowy olejek bio, 5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
7 606,00 zł/1l
38,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Anti Stress 10ml
1 871,00 zł/1l
18,71 zł
Sprzedawca: taleoo

BALDINI by TAOASIS Mięta pieprzowa Bio 100% naturalny olejek aromatyczny, 5 ml olejek eteryczny
4 818,00 zł/1l
24,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser różne zapachy do pomieszczeń dla kamienia zapachowego do pomieszczeń Leonardo Essenza
1 003,00 zł/1l
10,03 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Brait, Odswiezacz powietrza Pink Party, 300 ml
48,40 zł/1l
14,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Jasmine 4% 5ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,37 zł
Sprzedawca: apohealth
12 874,00 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z kadzidła, kamfory, limonki, mandarynki i drzewa sandałowego - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
166,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 317,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Mint - CEYLON TEA & MINT
160,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 017,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z jaśminu cejlońskiego - CEYLON JASMINE
155,89 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 794,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
160,35 zł
-8,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,91 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 595,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z róży kardamonowej - CARDAMOM ROSE
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych SLEEP promująca sen
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych FOREST TRAIL
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 540,50 zł/1l

Olejek eteryczny YLANG YLANG
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 236,00 zł/1l

Igły świerku syberyjskiego, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,03 zł
Sprzedawca: apohealth
6 206,00 zł/1l

Olejek eteryczny EUCALYPTUS
102,45 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
5 122,50 zł/1l

Pomarańczowy olejek eteryczny - ORANGE
102,45 zł
-5,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,06 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 853,00 zł/1l

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej - PEPPERMINT
97,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 899,50 zł/1l

Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml
10,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
171,50 zł/1kg

Sztyft zapachowy FRANKINCENSE KAFFIR LIME
74,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 487,20 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Zapach Bzu 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Opium 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l