Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota Drobiowa Uczta w Galaretce Aromatyczna Mieszanka w Sosie

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

215,90 zł

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla kotów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
125,18 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
17,15 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
27,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
74,89 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota Drobiowa Uczta I Mieszanka Smaków w Galaretce
Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota Drobiowa Uczta I Mieszanka Smaków w Galaretce
213,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Mieszanka Smaków 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki Galaretka
Whiskas Adult Mieszanka Smaków 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki Galaretka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
224,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Kota  Aromatyczna Mieszanka W Sosie + Mieszanka Smaków W Galaretce
Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Kota  Aromatyczna Mieszanka W Sosie + Mieszanka Smaków W Galaretce
243,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Aromatic Adult 40x85g Mokra Karma Dla Kotów Aromatyczna Mieszanka W Sosie
Whiskas Aromatic Adult 40x85g Mokra Karma Dla Kotów Aromatyczna Mieszanka W Sosie
17,31 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Aromatic Adult 24x85g Mokra Karma Dla Kota Aromatyczna Mieszanka W Sosie
Whiskas Aromatic Adult 24x85g Mokra Karma Dla Kota Aromatyczna Mieszanka W Sosie
39,60 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Kota Aromatyczna Mieszanka + Drobiowe Frykasy
Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Kota Aromatyczna Mieszanka + Drobiowe Frykasy
243,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Aromatyczna Mieszanka w sosie mokra karma dla kotów w saszetkach  4x12x85g
Whiskas Adult Aromatyczna Mieszanka w sosie mokra karma dla kotów w saszetkach 4x12x85g
21,72 zł/1kg
88,60 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów + Dreamies Przysmak Dla Kota z Kurczakiem
Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów + Dreamies Przysmak Dla Kota z Kurczakiem
142,43 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 80x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
Whiskas Adult 80x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
130,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Drobiowa Uczta 52x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota w Galaretce Kurczak Indyk
Whiskas Adult Drobiowa Uczta 52x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota w Galaretce Kurczak Indyk
29,29 zł/1l
129,48 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 120x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
Whiskas Adult 120x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
18,45 zł/1l
188,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Saszetki 160x85g Delicacy Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce
Sheba Saszetki 160x85g Delicacy Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Puszka 12x400g Mokra Karma W Sosie Dla Dorosłych Kotów Kurczak Wołowina
Whiskas Adult Puszka 12x400g Mokra Karma W Sosie Dla Dorosłych Kotów Kurczak Wołowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
74,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla WHISKAS Adult 5 Smaków 24x400g Kurczak Wołowina Tuńczyk Kaczka Karma Mokra Dla Dorosłych Kotów
WHISKAS Adult 5 Smaków 24x400g Kurczak Wołowina Tuńczyk Kaczka Karma Mokra Dla Dorosłych Kotów
13,24 zł/1kg
127,10 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult Tuńczyk w Galaretce 24x400g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
Whiskas Adult Tuńczyk w Galaretce 24x400g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
130,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota

Drobiowa Uczta w Galaretce Aromatyczna Mieszanka w Sosie

Nasza gama produktów WHISKAS została stworzona, by zapewnić maksimum mruczenia – podczas posiłków i nie tylko!

 Każda receptura jest starannie przygotowana, aby zachować naturalne wartości odżywcze i pyszny smak wysokiej jakości składników, dzięki czemu Twój kot z radością przybiegnie do miseczki.

Specjalnie przygotowane, aby zachować naturalne wartości odżywcze i wyjątkowy smak wysokiej jakości składników. Nasze ulubione dania sprawią, że Twój kot przybiegnie do miski szybciej niż kiedykolwiek wcześniej! Nasze pyszne receptury są stworzone do tego, aby wzbudzać zadowolone mruczenie na każdym etapie życia… podczas posiłków i poza nimi.

Drobiowa Uczta Skład:

Kawałki z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym kurczak 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry. 

Kawałki z indykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym indyk 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry.

Kawałki z drobiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym drób 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry. 

Kawałki z kaczką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym kaczka 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry.

*Kawałki zwykle stanowią 40% produktu.

Kaloryczność: 71 kcal/100 g.

Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne:  Witamina B₁: 27.3 mg, Witamina C: 360 mg, Witamina D₃: 200 IU, Witamina E: 18.2 mg, Tauryna: 620 mg, Miedź (Pięciowodny siarczan miedzi(II)): 1.2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0.22 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 11.2 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 2.2 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16.2 mg / Dodatki technologiczne: Guma kasja: 1500 mg / Dodatki sensoryczne: Smaki.

Składniki analityczne (%): białko: 7.5; zawartość tłuszczu: 4; materia nieorganiczna: 1.6; włókno surowe: 0.35; wilgotność: 84.8; kwas linolowy: 0.65;

Aromatyczna Mieszanka Skład:

Z Wieprzowiną i marchewką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym wieprzowina 4% w kawałkach*), zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), warzywa (w tym suszona marchewka 0.6%, co odpowiada zawartości marchewki 4.5%), substancje mineralne, cukry, oleje i tłuszcze. *

Z Kurczakiem i marchewką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym kurczak 4% w kawałkach*), zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), warzywa (w tym suszona marchewka 0.6%, co odpowiada zawartości marchewki 4.5%), substancje mineralne, cukry, oleje i tłuszcze.

Z Rybą oceaniczną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (85% w kawałkach*), ryby i produkty rybne (w tym ryba oceaniczna 4% w kawałkach*), zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), substancje mineralne, cukry, oleje i tłuszcze.

Z Łososiem i groszkiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (85% w kawałkach*), ryby i produkty rybne (w tym łosoś 4% w kawałkach*), zboża, warzywa (w tym suszony groszek 1.2%, co odpowiada zawartości groszku 4.2%), produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), substancje mineralne, cukry, oleje i tłuszcze.

*Kawałki zwykle stanowią 40% produktu.

 Kaloryczność:  73 kcal/100g. 

Dodatki na kg: Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 27.3 mg, Witamina C: 360 mg, Witamina D₃: 200 IU (Smak łososia nie jest wzbogacany w witaminę D₃), Witamina E: 18.2 mg, Tauryna: 620 mg, Miedź (Pięciowodny siarczan miedzi(II)): 1.2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0.22 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 11.2 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 2.2 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16.2 mg.

Dodatki sensoryczne: Smaki.


Składniki analityczne (%): białko: 7.6; zawartość tłuszczu: 4.2; materia nieorganiczna: 1.7; włókno surowe: 0.5; wilgotność: 84.2; kwas linolowy: 0.65.


Sposób karmienia:

Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 3-3,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.

Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4,5 saszetki karmy mokrej dziennie.

1 saszetkę można zastąpić 16 g karmy suchej WHISKAS.

Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza mokra
EAN
5904119480577
Producent
Numer zezwolenia
NA

Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza mokra
EAN
5904119480577
Producent
Numer zezwolenia
NA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
19,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
132,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla SHELMA z łososiem, dorszem, kurczakiem i wołowiną w sosie - mokra karma dla kotów - 12x85g
SHELMA z łososiem, dorszem, kurczakiem i wołowiną w sosie - mokra karma dla kotów - 12x85g
15,88 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
114,99 zł
-15,00 zł
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla PURINA Felix Countryside Selection - mokra karma dla kotów - 120x85 g
PURINA Felix Countryside Selection - mokra karma dla kotów - 120x85 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla kota Napój MIAMOR VITALDRINK z Kurczakiem dla kociąt 135ml
Mokra karma dla kota Napój MIAMOR VITALDRINK z Kurczakiem dla kociąt 135ml
52,78 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,79 zł
-2%
9,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
17,15 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)
15,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Saszetka Animonda Carny Kitten wołowina, cielęcina i kurczak 85g
Saszetka Animonda Carny Kitten wołowina, cielęcina i kurczak 85g
140,35 zł/1kg
11,93 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla ANIMONDA Vom Feinsten Raffinesse chicken/turkey 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Raffinesse chicken/turkey 85g
6,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla MjAMjAM - 6x200g puszki z kurczakiem i olejem z łososia mokra karma dla kociąt główna karma naturalna
MjAMjAM - 6x200g puszki z kurczakiem i olejem z łososia mokra karma dla kociąt główna karma naturalna
94,22 zł/1kg
113,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla PREVITAL Mega Box Cielęcina, łosoś, wątróbka, kurczak Box - mokra karma dla kota - 40X100g
PREVITAL Mega Box Cielęcina, łosoś, wątróbka, kurczak Box - mokra karma dla kota - 40X100g
13,25 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla kota STUZZY Monoprotein Wieprzowina szynkowe 20x85g
Mokra karma dla kota STUZZY Monoprotein Wieprzowina szynkowe 20x85g
49,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Applaws Tuna Fillet, Dorosły, Tuńczyk, 156 g
Applaws Tuna Fillet, Dorosły, Tuńczyk, 156 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,19 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Carny Kitten Variation | 12x200g
Carny Kitten Variation | 12x200g
43,30 zł/1kg
379,99 zł
-276,07 zł
103,92 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Mus z Tuńczykiem 24x85g Mokra Karma Dla Kota
Purina Gourmet Gold Mus z Tuńczykiem 24x85g Mokra Karma Dla Kota
85,68 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Vet Expert Veterinary Diet Obesity Cat 24x100g Mokra Weterynaryjna Karma Dla Kotów Redukująca Nadmierną Masę Ciała
Vet Expert Veterinary Diet Obesity Cat 24x100g Mokra Weterynaryjna Karma Dla Kotów Redukująca Nadmierną Masę Ciała
201,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Brit Care Cat Pouches Family Plate - mokra karma dla kota - 12 x 100g
Brit Care Cat Pouches Family Plate - mokra karma dla kota - 12 x 100g
39,19 zł/1kg
47,03 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Josera 70gx16 Filet z kurczaka z łososiem w saszetce
Josera 70gx16 Filet z kurczaka z łososiem w saszetce
86,64 zł/1kg
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Kitten Jelly, Kocięta, Kurczak, 85 g
Royal Canin Kitten Jelly, Kocięta, Kurczak, 85 g
235,06 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
19,98 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Rafi Mokra Karma Dla Kotów Z Cielęciną W Saszetkach 100 G
Rafi Mokra Karma Dla Kotów Z Cielęciną W Saszetkach 100 G
20,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Kattovit Gastro Multipack, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Ryż, Łososiowy, Turcja, 85 g
Kattovit Gastro Multipack, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Ryż, Łososiowy, Turcja, 85 g
44,63 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,07 zł
-13%
49,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Zdjęcie produktu dla Leonardo Cat Food 756615, Dorosły, Kaczka, 40 g, Bez soi, Brak sztucznych barwników
Leonardo Cat Food 756615, Dorosły, Kaczka, 40 g, Bez soi, Brak sztucznych barwników
289,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
231,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Ocean Tuńczyk, Dorsza, Krewetki i Dynia - mokra karma dla kociąt - 70 g
Farmina N&D Ocean Tuńczyk, Dorsza, Krewetki i Dynia - mokra karma dla kociąt - 70 g
139,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla MOKRA KARMA DLA KOTA TufTuf  Saszetka mielonka z indykiem 100g
MOKRA KARMA DLA KOTA TufTuf Saszetka mielonka z indykiem 100g
439,90 zł/1kg
43,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla Konserwa N&D Dog Prime Jagnięcina i Borówka 140g
Konserwa N&D Dog Prime Jagnięcina i Borówka 140g
163,64 zł/1kg
22,91 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TROPI mokra karma dla kota saszetka 100 g mix smaków x 12 szt
TROPI mokra karma dla kota saszetka 100 g mix smaków x 12 szt
139,90 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy
Zdjęcie produktu dla Monster Cat Adult Single Lamb 6x200g Monoproteinowa Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów z Jagnięciną
Monster Cat Adult Single Lamb 6x200g Monoproteinowa Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów z Jagnięciną
64,62 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla INABA CIAO mokra karma dla kota przysmak Bulion z kurczaka i tuńczyka 40g
INABA CIAO mokra karma dla kota przysmak Bulion z kurczaka i tuńczyka 40g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,59 zł
-37%
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
31,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
151,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
97,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
220,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
185,40 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie
Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
197,50 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Sterilised, Dorosły, 85 g
Royal Canin Sterilised, Dorosły, 85 g
123,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
121,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
158,40 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
158,52 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków
Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
155,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
102,49 zł
-2,99 zł
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
147,52 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sheba Nature’s Collection Drobiowe Smaki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
Sheba Nature’s Collection Drobiowe Smaki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
144,44 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Delicacy Rybne Smaki w Galaretce 80x85g Mokra Karma Dla Kota
Sheba Delicacy Rybne Smaki w Galaretce 80x85g Mokra Karma Dla Kota
144,44 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Fantastic Mokra Karma Dla Kota Wybór Smaków W Galaretce 88x85g Wołowina Kurczak Łosoś Tuńczyk
Felix Fantastic Mokra Karma Dla Kota Wybór Smaków W Galaretce 88x85g Wołowina Kurczak Łosoś Tuńczyk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
144,76 zł
Sprzedawca: Unizoo