1,0



Na podstawie 1 opinii
Kawa ziarnista 500g Z "PIANKĄ" 100% ARABICA Świeżo Palona + GRATIS
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,29 zł
69,79 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista 500g HONDURAS 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS69,79 zł/1kg
36,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 500g GWATEMALA 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
36,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 500g KOLUMBIA 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
36,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 500g ETIOPIA 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
37,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 500g ITALIA COMO Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
72,85 zł/1kg
37,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 500g KOSTARYKA SPECIALITY 100% ARABICA Świeżo Palona + GRATIS
38,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 500g PERU 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
36,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 1kg KOKOSOWA SMAKOWA 100% ARABICA Świeżo Palona + GRATIS
74,31 zł/1kg
74,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 1kg SALVADOR 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
69,74 zł/1kg
71,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 1kg ORZECHOWA SMAKOWA 100% ARABICA Świeżo Palona + GRATIS
73,69 zł/1kg
73,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista 1kg BRAZYLIA PARANA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
70,50 zł/1kg
70,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa Chiapasss, palona, arabica, 1000g
128,97 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,81 zł
Sprzedawca: LaProve

Mövenpick Espresso | całe ziarna | 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Lazarro Crema Schümli – ziarna kawy, 8 x 1 kg.
82,99 zł/1kg
791,95 zł
-128,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
663,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
98,04 zł/1kg
98,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Espresso - całe ziarna 1kg
202,69 zł/1kg
202,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Espresso - ziarna 500g
116,60 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa ziarnista 1x2 kg INDIE 100% ARABICA Świeżo Palona do ekspresu + GRATIS
134,05 zł/1kg
134,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SKIMACOFFEE

Kawa ziarnista Woseba Arabica 1 kg
99,13 zł/1kg
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BIUROSFERA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa ziarnista 500g Z "PIANKĄ" 100% ARABICA Świeżo Palona +
- Palarnia Skima Coffee to miejsce, gdzie kawa staje się prawdziwą sztuką. Nasza skupia się na ziarnach najwyższej jakości, które są starannie wyselekcjonowane i ocenione na co najmniej 82 punkty SCA (Specialty Coffee Association). Tylko nieliczne ziarna na świecie osiągają taki poziom, co sprawia, że każda filiżanka to wyjątkowe doświadczenie,
- Świeżość jest dla nas priorytetem – kawa, którą oferujemy, jest palona do 5 dni przed wysyłką (z reguły 24-48h). Dzięki temu możesz cieszyć się intensywnym smakiem i aromatem, które są na wyciągnięcie ręki,
- W Skima Coffee wierzymy, że każda kawa to nie tylko napój, ale także historia. Chcemy, abyś odkrywał nowe smaki i delektował się chwilą, która sprawia, że kawa staje się przyjemnością każdego dnia.
SKIMA COFFEE "Z PIANKĄ" ARABICA 100%
Świeżo wypalona
Punktacja SCA: Powyżej 82,5 pkt
- Opakowanie: 500g
- Rodzaj: kawa ziarnista
- Gatunek: 100% Arabica
- Stopień Wypalenia: 3/5
- Intensywność smaku: 4/5
- Kwasowość: 1/5
- Gorycz: 1/5
O naszej kawie:
- Kraj pochodzenia: Brazylia
- Region: Mogiana, Sul de Minas, Cerrado
- Kategoria: Speciality
- Metoda pozyskiwania: na mokro
- Wysokość upraw: 900– 1350 m.n.p.m
- Zbiory: Maj - Sierpień
️ Nuty smakowe i charakterystyka:
- Kwasowość: niska
- Body/cielistość: średnie
- Gorycz: niska
- Profil palenia: średni
- Nuty smakowe: Czekolada, Orzech Włoski
- Aromat: słodki
Nasza kawa nie jest wzbogacana sztucznymi aromatami. Nuty smakowe, które opisujemy są w pełni naturalne i wynikają z miejsca, z którego pochodzą ziarna, sposobu ich przetwarzania oraz procesu palenia, który podkreśla ich naturalne cechy. Dzięki temu idealnie nadaje się do wszystkich metod parzenia.
️ Rekomendowane metody parzenia:
- ekspres do kawy automatyczny,
- ekspres kolbowy,
- ekspres przelewowy,
- french press,
- kawiarka,
- metody alternatywne,
- ręczny młynek do kawy.
Do każdego zamówienia w naszej palarni dodajemy wyjątkową podkładkę pod filiżankę ! To stylowy dodatek, który ochroni Twoje powierzchnie i umili chwile z naszą kawą.
️ W Palarni SkimaCoffee palenie kawy to nie tylko proces, ale prawdziwa sztuka, w którą wkładamy całe nasze serce i wiedzę. Długie doświadczenie pozwala nam na tworzenie wyjątkowych profili smakowych. Regularnie przeprowadzamy degustacje, które pomagają nam w perfekcyjnym dopasowaniu metod palenia do każdego rodzaju ziarna.
Naszym priorytetem jest jakość, od momentu przyjęcia surowych ziaren, przez ich palenie, aż po pakowanie, cały proces jest dokładnie zaplanowany. Dzięki temu możemy zagwarantować, że kawa, którą otrzymujesz, jest maksymalnie świeża i pełna bogatego smaku.
️ PALENIE NASZYCH KAW:
- Nasze kawy są palone w średnim stopniu, zgodnie z normami SCA, co oznacza, że ziarna w opakowaniu są całkowicie suche, matowe i mają lekko brązowy kolor,
- Palenie w średnim stopniu to starannie przemyślany proces, który pozwala na zachowanie naturalnych właściwości ziaren, co jest kluczowe dla uzyskania wyjątkowego smaku.
️ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Kupując w Palarni Kawy SkimaCoffee mają Państwo pewność jakości i bezpieczeństwa produktu. Jesteśmy Polską palarnią z regularnymi badaniami surowców. Nasze kawy są regularnie badane na obecność ochratoksyny A i akrylamidu - wyniki są znacznie poniżej limitów UE, co jest widoczne w załączonym dokumencie w galerii zdjęć produktu. Działamy zgodnie z wdrożonym systemem HACCP podlegając kontrolom sanitarnym. Wszystko to ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i najlepszy smak otrzymanego przez Państwa produktu.
️ Opakowanie ma znaczenie, nasze opakowania posiadają:
- System zamykania ZIPP,
Dzięki czemu kawa jest chroniona przed wysuszeniem, zachowując świeżość na dłużej. Idealne rozwiązania do przechowywania kawy w Twoim domu, są
- Wyposażone w wentyl,
który pomaga ziarnom odgazować. To kluczowe, ponieważ świeżo wypalona kawa produkuje duże ilości dwutlenku węgla.
- Wyjątkowy design.
dzięki któremu nasza kawa będzie stanowiła prawdziwe dzieło sztuki na twojej półce !
Kawa to zdrowie – Cudowne właściwości kawy!
- Kawa wpływa na poprawę nastroju, dzięki zawartości kofeiny, która stymuluje wydzielanie dopaminy, hormonu szczęścia,
- Regularne picie kawy może zatem pomóc w redukcji objawów depresji i poprawić ogólne samopoczucie,
- Kawa zawiera silne przeciwutleniacze, które pomagają w walce z wolnymi rodnikami, co może przyczynić się do spowolnienia procesu starzenia się organizmu. Dzięki temu, picie kawy może być korzystne dla zdrowia skóry, poprawiając jej wygląd i elastyczność,
- Dodatkowo, kawa może zwiększać metabolizm, co sprzyja utracie wagi. Badania pokazują, że kofeina może przyspieszać spalanie tłuszczu, co czyni ją popularnym składnikiem suplementów odchudzających,
- Kawa ma również pozytywny wpływ na funkcje poznawcze. Regularne spożywanie kawy może zmniejszać ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera i Parkinsona, co jest związane z jej działaniem neuroprotekcyjnym,
- Co więcej, kawa może wspierać układ odpornościowy, dzięki zawartości składników odżywczych, takich jak witaminy B2 (ryboflawina) i B3 (niacyna), które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Kawa to nie tylko napój, ale także źródło wielu korzyści zdrowotnych, które warto wykorzystać w codziennej diecie!
- Lista składników
- 100% kawa palona ziarnista Arabica
- Waga
- 520 g
- Firma spożywcza
- Skima Coffe
- Nazwa handlowa
- Z pianką 500g SkimaCoffee arabica 100%
- Producent
- SkimaCoffee
- EAN
- 5900415052944
- Lista składników
- 100% kawa palona ziarnista Arabica
- Waga
- 520 g
- Firma spożywcza
- Skima Coffe
- Nazwa handlowa
- Z pianką 500g SkimaCoffee arabica 100%
- Producent
- SkimaCoffee
- EAN
- 5900415052944
Pasuje również do tego

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
91,36 zł/1kg
91,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
106,83 zł/1kg
106,83 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
103,94 zł/1kg
103,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Mövenpick Schumli Arabica ziarna w stylu szwajcarskim 1000g
94,32 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
129,82 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Illy 22984, Automatyczny spieniacz/podgrzewacz do mleka, Biały, Stal nierdzewna, 250 ml, Gorący & Zimny, Dotyk
1 345,70 zł/1kg
335,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Wiedeński urok - ziarna kawy Espresso
146,88 zł/1kg
230,31 zł
-83,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
146,88 zł
Sprzedawca: taleoo

SCHWIIZER SCHÜMLI Kawa ziarnista Schwiizer Crema Intenso 1kg SCHWIIZER CREMA INTENSO
145,40 zł/1kg
145,40 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Eduscho – Caffè Crema Mild w ziarnach – 8 x 1 kg
117,62 zł/1kg
940,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dallmayr Kaffee Home Barista Strong Cream 118044 Bohne 1kg
140,60 zł/1kg
140,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbamina | Kawa z inuliną i bromelainą 90 g
1 098,44 zł/1l
98,86 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
131,54 zł/1kg
131,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pellini 1Kg Nr 82 Vivace Espresso Z/6
86,99 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
88,63 zł/1kg
92,00 zł
-3,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo Selezione Espresso, 1 kg, Kawa, Niepalona, Segafredo, CE, 1 szt.
119,20 zł/1kg
119,20 zł
Sprzedawca: AAOcz

Passalacqua Cremador 1 kg
120,39 zł/1kg
120,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kawa ziarnista Brasil Santos 2x 1kg Świeżo palona
87,50 zł/1kg
175,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

IDEE KAFFEE Śmietanka do kawy AROMATISCH, 1000g Bohnen
148,72 zł/1kg
148,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Marley Coffee Misty Morning 1 kg ziarnista
129,26 zł/1kg
129,26 zł
Sprzedawca: Dermione

DEAD OR ALIVE COFFEE Espresso No3 - Mocne ziarna espresso 1kg - 100% Robusta - Kawa ziarnista do ekspresów automatycznych i portafiltrów - Całe ziarna
346,15 zł/1kg
346,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Universal Caffè Espresso Royal – 100% arabika – ekskluzywna jakość gastronomiczna dla wymagających smakoszy w domu – 1 kg całych ziaren
116,87 zł/1kg
116,87 zł
Sprzedawca: Spielgeist

MARLENKA® 3+1 Café Crema Pack avantage (4 x 500 g) - Kawa palona ziarnista, ziarna espresso
102,98 zł/1kg
154,47 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Izzo Golf 03IZZ003, 1 kg, Kawa, Puszka
114,50 zł/1kg
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Starbucks Skinny Latte Bez Cukru Napój Kawowy 220 ml
52,00 zł/1l
11,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
149,57 zł/1kg
149,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa dla smakoszy - klasyczna kawa ziarnista 1kg
0,00 zł/1kg
109,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa ziarnista Caprisette "Fragrante", 1 kg
83,95 zł/1kg
83,95 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

covim OROCREMA, 1 kg, ziarna
69,00 zł/1kg
69,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 października 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr prodomo kawa ziarnista premium 500g opakowanie 12 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
757,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso całe ziarna Arabica Robusta 1000g 4-pak
596,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 4 szt
492,43 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 4 sztuk)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
303,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
75,98 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,74 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
144,74 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
-5,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,65 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
142,65 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg