Holie's Crunchy Protein Bar Lemon Poppy Seed 120g – Crunchy Protein Bar

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

30,85 zł

257,08 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Batony musli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
192 263,89 zł/1kg
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
Zdjęcie produktu dla CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
124,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
108,12 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
CHAŁWA MIODOWA BIO 200 g - BIOAGROS
CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
211,90 zł/1kg
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Sahha | Pistachio Bar - Pistazienriegel - Vegan glutenfrei
Sahha | Pistachio Bar - Pistazienriegel - Vegan glutenfrei
741,75 zł/1kg
29,67 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Crunchy Oat & Honey Muesli Bar, 210 g – Chrupiąca przekąska
Nature Valley Crunchy Oat & Honey Muesli Bar, 210 g – Chrupiąca przekąska
142,43 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla 3Bears 7000783 3Bears Oat Bar - Dreierlei Nuss 1 Riegel
3Bears 7000783 3Bears Oat Bar - Dreierlei Nuss 1 Riegel
2 877,78 zł/1kg
129,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Barebells Protein Bar Creamy Crisp 55g – przekąska białkowa bez cukru
Barebells Protein Bar Creamy Crisp 55g – przekąska białkowa bez cukru
509,82 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Trek Proteïne Haver Bar Cocoa Oat 150g – bogata w białko przekąska owsiano-kakaowa
Trek Proteïne Haver Bar Cocoa Oat 150g – bogata w białko przekąska owsiano-kakaowa
236,93 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Baton Granola Drizzled Czekoladowy - Smak Waniliowy 120g
Baton Granola Drizzled Czekoladowy - Smak Waniliowy 120g
123,75 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Tom & Krissi's Muesli Bar Chocolate Oats 30g
Tom & Krissi's Muesli Bar Chocolate Oats 30g
447,00 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
179,08 zł/1kg
107,45 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nairn's Raisin Apple & Cinnamon Oat Bar 160g - przekąska bogata w błonnik
Nairn's Raisin Apple & Cinnamon Oat Bar 160g - przekąska bogata w błonnik
186,94 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: waniliowy
OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: waniliowy
504,13 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla Hafer Flapjack – baton musli, smak soli i karmelu, 50g | ALLOS
Hafer Flapjack – baton musli, smak soli i karmelu, 50g | ALLOS
149,00 zł/1kg
7,45 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Snelle Jelle Protein Bar Banana Pack 4 200g – Przekąska bogata w białko
Snelle Jelle Protein Bar Banana Pack 4 200g – Przekąska bogata w białko
135,50 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Protein Bar Coffee & Chocolate, 160 g - przekąska bogata w białko
Nature Valley Protein Bar Coffee & Chocolate, 160 g - przekąska bogata w białko
245,56 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel
461,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Corny 3428.628, Czekolada, 50 g, Czekolada, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
Corny 3428.628, Czekolada, 50 g, Czekolada, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
119,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
142,99 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Zonnatura Amandel Nut Bar 75g – wegański, bezglutenowy batonik migdałowy, bogaty w błonnik
Zonnatura Amandel Nut Bar 75g – wegański, bezglutenowy batonik migdałowy, bogaty w błonnik
248,80 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Holie's Crunchy Protein Bar Lemon Poppy Seed 120g – Chrupiący baton proteinowy o orzeźwiającym smaku cytrynowego maku. Idealny jako bogata w białko przekąska w podróży, fitness i świadomego odżywiania. Zawiera 0% dodatku cukru, tylko naturalnie występujące cukry. Składniki: Błonnik z korzenia cykorii, białko pszenne, migdały, mąka orkiszowa razowa, olej słonecznikowy, mąka migdałowa, płatki orkiszowe razowe, woda, mak, naturalny aromat, proszek cytrynowy, emulgator (lecytyny), sól. Może zawierać śladowe ilości żyta, jęczmienia, owsa, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów laskowych, orzechów włoskich, orzechów nerkowca i pistacji. Wartości odżywcze w 100g: 1923 kJ (460 kcal), 28 g tłuszczu (w tym 2,5 g nasycone), 18 g węglowodanów (w tym 4,7 g cukru), 23 g błonnika, 23 g białka, 0,23 g soli.
Lista składników
Składniki: Błonnik z korzenia cykorii 20,0%, BIAŁKO PSZENNE 15,8%, MIGDAŁY 10,6%, Mąka orkiszowa pełnoziarnista 10,2%, Olej słonecznikowy 9,5%, MĄKA MIGDAŁOWA 9,4%, PŁATKI ORKISZOWE razowe 8,5%, woda 7,2%, mak 6,8%, naturalny aromat 1,0%, proszek cytrynowy 0,5%, emulgator (lecytyny) 0,3%, sól 0,2%. Może zawierać żyto, jęczmień, owies, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca i pistacje.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1923 kJ (460 kcal) Tłuszcz: 28,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,5 g Węglowodany: 18,0 g w tym cukier: 4,7 g Błonnik: 23,0 g Białko: 23,0 g Sól: 0,23 g
Waga
120 g
Firma spożywcza
Holie Foods B.V., Herengracht 180, 1016 BR Amsterdam, NL
Nazwa handlowa
Holie's Crunchy batonik białkowy z makiem cytrynowym
Producent
Holie's
Liczba sztuk
1
EAN
8721161523727

Lista składników
Składniki: Błonnik z korzenia cykorii 20,0%, BIAŁKO PSZENNE 15,8%, MIGDAŁY 10,6%, Mąka orkiszowa pełnoziarnista 10,2%, Olej słonecznikowy 9,5%, MĄKA MIGDAŁOWA 9,4%, PŁATKI ORKISZOWE razowe 8,5%, woda 7,2%, mak 6,8%, naturalny aromat 1,0%, proszek cytrynowy 0,5%, emulgator (lecytyny) 0,3%, sól 0,2%. Może zawierać żyto, jęczmień, owies, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca i pistacje.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1923 kJ (460 kcal) Tłuszcz: 28,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,5 g Węglowodany: 18,0 g w tym cukier: 4,7 g Błonnik: 23,0 g Białko: 23,0 g Sól: 0,23 g
Waga
120 g
Firma spożywcza
Holie Foods B.V., Herengracht 180, 1016 BR Amsterdam, NL
Nazwa handlowa
Holie's Crunchy batonik białkowy z makiem cytrynowym
Producent
Holie's
Liczba sztuk
1
EAN
8721161523727
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
108,12 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
342,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
164,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,76 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
163,82 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Vego Original - Batonik czekoladowy z orzechami laskowymi, 150g | VEGO GOOD FOOD GMBH
Vego Original - Batonik czekoladowy z orzechami laskowymi, 150g | VEGO GOOD FOOD GMBH
170,40 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
68,00 zł/1kg
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rice Up Zero Bezglutenowy batonik owsiany o smaku jagodowym bez dodatku cukru (70 g), 100929
Rice Up Zero Bezglutenowy batonik owsiany o smaku jagodowym bez dodatku cukru (70 g), 100929
60,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,20 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: orzech brazylijski
OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: orzech brazylijski
504,13 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
173,25 zł/1kg
7,49 zł
-7%
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Bircher style 65g
RUF Porridge Bircher style 65g
65,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
293,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla WINO BEZALKOHOLOWE CUVÉE CZERWONE SŁODKIE750 ml - LANDPARTIE
WINO BEZALKOHOLOWE CUVÉE CZERWONE SŁODKIE750 ml - LANDPARTIE
26,58 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
175,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
5,43 zł
-3%
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Bibigo Przekąska z wodorostów Original SESAM 15 g
Bibigo Przekąska z wodorostów Original SESAM 15 g
1 126,00 zł/1kg
16,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Baton RAW ENERGY z ziarnami kakaowca BEZGL. 50 g
Baton RAW ENERGY z ziarnami kakaowca BEZGL. 50 g
350,20 zł/1kg
17,51 zł
Sprzedawca: VISO
BATON PROTEINOWY Z MALINAMI RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 47 g - LIFEFOOD
BATON PROTEINOWY Z MALINAMI RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY47 g - LIFEFOOD
213,40 zł/1kg
10,03 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
504,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
111,62 zł/1kg
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1438130, Snack bars, Orzechy nerkowca, Żurawina, 40 g, 40 g, Niemcy, 1539 kJ
Rapunzel 1438130, Snack bars, Orzechy nerkowca, Żurawina, 40 g, 40 g, Niemcy, 1539 kJ
79,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
3,17 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Unitop Chałwa Sezamowa O Smaku Waniliowym 50 G
Unitop Chałwa Sezamowa O Smaku Waniliowym 50 G
91,80 zł/1kg
4,59 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla BATON ORZECHOWY SŁONY KARMEL40 g -ZENTRALE
BATON ORZECHOWY SŁONY KARMEL40 g -ZENTRALE
225,75 zł/1kg
9,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton zbożowy z czekoladą Nestlé Chocapic 25 g
Baton zbożowy z czekoladą Nestlé Chocapic 25 g
90,67 zł/1kg
2,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla 50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
203,80 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czekolada LOVECHOCK – "Serce ogrzewające" – Smak wiśni i chili, 79% kakao, 40g
Czekolada LOVECHOCK – "Serce ogrzewające" – Smak wiśni i chili, 79% kakao, 40g
335,25 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Raw Bite - Kakao 50g
Raw Bite - Kakao 50g
231,80 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kulki energetyczne z nadzieniem – jagody i masło migdałowe, 40g | FOLLOWFOOD
Kulki energetyczne z nadzieniem – jagody i masło migdałowe, 40g | FOLLOWFOOD
254,75 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
192 263,89 zł/1kg
CHAŁWA MIODOWA BIO 200 g - BIOAGROS
CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
211,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
302,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
115,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla 50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla 25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,51 zł/1kg
SEZAMKI Z MIODEM BIO 27 g - NATURAVENA
SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA
19,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
711,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g
Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,06 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
95,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg
CHAŁWA WANILIOWA BIO 200 g - BIOAGROS
CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
32,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
163,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg
WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 30 g - BETT'R
WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW30 g - BETT'R
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Bircher style 65g
RUF Porridge Bircher style 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg