BE-KIND 396666 BE-KIND Caramel Almond & Sea Salt Nut Bar 12 batonów

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

164,03 zł

341,73 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – pt. 9 października
Łap promocję, póki trwa!
Batony czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
253,82 zł/1kg
296,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obraz wygenerowany przez AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
6 490,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
305,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
86,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)
129,40 zł/1kg
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
341,73 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
164,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND Protein Dark Chocolate Nut 12x50g
BE-KIND Protein Dark Chocolate Nut 12x50g
367,18 zł/1kg
220,31 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nucao Almond Butter & Sea Salt Organic
Nucao Almond Butter & Sea Salt Organic
270,61 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nut Butter Bar Peanut Butter vegan 50g
Nut Butter Bar Peanut Butter vegan 50g
268,20 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
392,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Activlab Sweet Yummy Protein Bar Cocoa – Baton Proteinowy Kakaowy z Białą Polewą, Kakaowy Z Białą Polewą, 20 x 40 g
Activlab Sweet Yummy Protein Bar Cocoa – Baton Proteinowy Kakaowy z Białą Polewą, Kakaowy Z Białą Polewą, 20 x 40 g
162,50 zł/1kg
130,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Quaranta Almond-Hazelnut Bar Nougat 100g – przekąska z migdałami i orzechami laskowymi
Quaranta Almond-Hazelnut Bar Nougat 100g – przekąska z migdałami i orzechami laskowymi
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
311,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Nut Deluxe Whole Hazelnut Dark Bar 35g
Lindt Nut Deluxe Whole Hazelnut Dark Bar 35g
273,43 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cacao Hazelnut Wafer - Kakao Haselnuss Waffelschnitte 30g | BETT'R
Cacao Hazelnut Wafer - Kakao Haselnuss Waffelschnitte 30g | BETT'R
148,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Milka Chocolate Bar Peanut Caramel 276g – Mleko alpejskie, orzechy i karmel
Milka Chocolate Bar Peanut Caramel 276g – Mleko alpejskie, orzechy i karmel
193,30 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Holie's Crunchy Bar Almond Speculaas 120g – Chrupiący batonik migdałowy speculoos
Holie's Crunchy Bar Almond Speculaas 120g – Chrupiący batonik migdałowy speculoos
257,08 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Corny Haferkraft Protein Kakao 3 x 40 g
Corny Haferkraft Protein Kakao 3 x 40 g
143,00 zł/1kg
17,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nucao, baton czekoladowy o smaku truskawkowym, wersja 33g
Nucao, baton czekoladowy o smaku truskawkowym, wersja 33g
270,61 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
90,26 zł/1kg
270,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Maltesers Teasers (24 x 35g)
Maltesers Teasers (24 x 35g)
130,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
130,85 zł
Sprzedawca: Candyspot

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Karmel, migdały i sól morska – karmel solony... Połączenie, które mówi samo za siebie. A gdy dodamy do tego zdrowe migdały i szczyptę soli morskiej, staje się to niebiańskim doznaniem.

  • Bezglutenowe
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów
  • Składniki, które można zobaczyć i wymówić


BE-KIND Nussriegel CARAMEL ALMOND SEA SALT 12 x 40 g/opak.
Zawartość
0.48 l
Lista składników
Składniki: migdały, polewa o smaku karmelu (włókno korzenia cykorii, olej palmowy, cukier, mleko w proszku pełnotłuste, mleko w proszku odtłuszczone, kakao alkalizowane, emulgator: lecytyna słonecznikowa, sól morska, naturalny aromat), włókno korzenia cykorii, miód, syrop glukozowy, chrupki ryżowe (mąka ryżowa), sól morska, emulgator: lecytyna sojowa. (Może zawierać: orzeszki ziemne i inne orzechy)
Informacja o wartościach odżywczych
W 100g: Energia: 2211 kJ Energia: 534 kcal Tłuszcz: 40 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 7,9 g Węglowodany: 19 g Węglowodany, w tym cukry: 14 g Błonnik: 17 g Białko: 16 g Sól (ekwiwalent): 0,72 g
Waga
480 g
Firma spożywcza
BE-KIND
Nazwa handlowa
Baton z migdałami (65%) o smaku karmelowym (19%) i solą morską.
Producent
BE-KIND
Liczba sztuk
3
Numer producenta
396666
EAN
602652257797
0602652257797

Zawartość
0.48 l
Lista składników
Składniki: migdały, polewa o smaku karmelu (włókno korzenia cykorii, olej palmowy, cukier, mleko w proszku pełnotłuste, mleko w proszku odtłuszczone, kakao alkalizowane, emulgator: lecytyna słonecznikowa, sól morska, naturalny aromat), włókno korzenia cykorii, miód, syrop glukozowy, chrupki ryżowe (mąka ryżowa), sól morska, emulgator: lecytyna sojowa. (Może zawierać: orzeszki ziemne i inne orzechy)
Informacja o wartościach odżywczych
W 100g: Energia: 2211 kJ Energia: 534 kcal Tłuszcz: 40 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 7,9 g Węglowodany: 19 g Węglowodany, w tym cukry: 14 g Błonnik: 17 g Białko: 16 g Sól (ekwiwalent): 0,72 g
Waga
480 g
Firma spożywcza
BE-KIND
Nazwa handlowa
Baton z migdałami (65%) o smaku karmelowym (19%) i solą morską.
Producent
BE-KIND
Liczba sztuk
3
Numer producenta
396666
EAN
602652257797
0602652257797
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Czekolada, Orzechy, Sól morska, 40 g
341,73 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
164,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
292,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,19 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
341,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
164,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND PROTEIN Riegel Caramel Nut 12x50g
BE-KIND PROTEIN Riegel Caramel Nut 12x50g
541,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
324,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
119,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
142,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kind 411239, Snack bars, Czekolada, Masło orzechowe, 40 g
Kind 411239, Snack bars, Czekolada, Masło orzechowe, 40 g
341,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
164,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er
124,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
299,00 zł/1kg
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
258,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
294,78 zł
-23,20 zł
271,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel
CORNY 3007064 CORNY Haferkraft Mandel-Karamell Müsliriegel 4 Riegel
493,93 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010668 CORNY BIG White Chocolate Müsliriegel 24 Riegel
126,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,57 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla ABUS wkładka bębenkowa podwójna C 73 N 40/45mm NuG obie liczby kluczy 3 różne klucze - 4996
ABUS wkładka bębenkowa podwójna C 73 N 40/45mm NuG obie liczby kluczy 3 różne klucze - 4996
169,21 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla Creed, Aventus, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
Creed, Aventus, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
19 250,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
962,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 283
323,78 zł
-18,45 zł
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Różowy, Strawberry Sweetie, Zmiękczający, Kobiety, Krem, Połysk
Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Różowy, Strawberry Sweetie, Zmiękczający, Kobiety, Krem, Połysk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
28,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
21,89 zł
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 1 TB, 48 MP, iOS 18, Piaskowy
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 1 TB, 48 MP, iOS 18, Piaskowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 863
8 541,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Wielofunkcyjny krokomierz z klipsem do paska i wyświetlaczem LCD do chodzenia i ćwiczeń fitness
Wielofunkcyjny krokomierz z klipsem do paska i wyświetlaczem LCD do chodzenia i ćwiczeń fitness
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
63,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Wahl Profi Detailer LI, Czerwony, Srebrny, Prostokąt, 3,8 cm, Bateria, 100 min, Wbudowana bateria
Wahl Profi Detailer LI, Czerwony, Srebrny, Prostokąt, 3,8 cm, Bateria, 100 min, Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
741,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Masseno Narożnik CASONE L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Czarny, MONOLITH 95
Masseno Narożnik CASONE L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Czarny, MONOLITH 95
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
4 149,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
6 421,70 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
85,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
839,90 zł/1kg
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Żelazko CLEANmaxx do koszul i bluzek w kolorze białym/srebrnym - 1800 W
Żelazko CLEANmaxx do koszul i bluzek w kolorze białym/srebrnym - 1800 W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 387
349,03 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
CORNY 3007315 CORNY Your Protein Bar Cookie 30% baton proteinowy 12 batonów
390,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
210,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla CORNY 3007238 CORNY BIG dunkle Schoko-Cookies Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3007238 CORNY BIG dunkle Schoko-Cookies Müsliriegel 24 Riegel
98,87 zł/1kg
118,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
BE-KIND Protein Double Dark Chocolate Nut
392,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: Latte Macchiato
OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: Latte Macchiato
504,13 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla More Nutrition More Premium Shaker 700ml
More Nutrition More Premium Shaker 700ml
94,00 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Uchwyt na filtr do kawy Profesjonalny stojak na filtr do kawy ze stali nierdzewnej do tampera do kawy
Uchwyt na filtr do kawy Profesjonalny stojak na filtr do kawy ze stali nierdzewnej do tampera do kawy
144,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Waffelini Milk 5s
Milka Waffelini Milk 5s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
78,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe bez cukru Misura 120 g
Batony czekoladowe bez cukru Misura 120 g
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
67,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
971,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Guma do żucia Orbit Spearmint 10 sztuk
Guma do żucia Orbit Spearmint 10 sztuk
50,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
201,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Guma do żucia Orbit White Spearmint odświeżająca 10 drażetek
Guma do żucia Orbit White Spearmint odświeżająca 10 drażetek
70,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
283,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Multipack Orzech laskowy 5 x 46 g – pyszny smak orzechów laskowych, opakowanie 230 g, Obraz wygenerowany przez AI
Twix Multipack Orzech laskowy 5 x 46 g – pyszny smak orzechów laskowych, opakowanie 230 g
21,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Orzeszki & Czekolada 35 G
Dobra Kaloria Baton Orzeszki & Czekolada 35 G
21,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
527,00 zł/1kg