Geeta's Onion Chutney 1500g – Pikantny chutney cebulowy jako dip i dodatek do drugiego dania

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

142,41 zł

94,94 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Masło orzechowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
124,83 zł/1kg
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
124,83 zł/1kg
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
174,80 zł/1kg
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
Zdjęcie produktu dla MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
0,05 zł/1l
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) BEZGLUTENOWE BIO 350 g - PRIMAVIKA
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) BEZGLUTENOWE350 g - PRIMAVIKA
94,91 zł/1kg
33,22 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla 5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
194,05 zł/1kg
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Calve pindakaas regular (12 x 350 g)
Calve pindakaas regular (12 x 350 g)
66,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
278,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla DAVERT Aufstrich, chrupiące masło orzechowe, 250 g (opakowanie 12 sztuk)
DAVERT Aufstrich, chrupiące masło orzechowe, 250 g (opakowanie 12 sztuk)
70,59 zł/1kg
211,76 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla dla ciebie masło orzechowe crunchy, Obraz wygenerowany przez AI
dla ciebie masło orzechowe crunchy
58,80 zł/1l
29,40 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth
Zdjęcie produktu dla Calve – łagodny sos orzechowy – 350 g
Calve – łagodny sos orzechowy – 350 g
95,09 zł/1kg
33,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla GymBeam – Tahini 300 g
GymBeam – Tahini 300 g
83,87 zł/1kg
25,16 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Liczi w syropie 567g MK
Liczi w syropie 567g MK
14,09 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe - kremowe 340g
Masło orzechowe - kremowe 340g
64,00 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: taleoo
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY BIO 500 g - TERRASANA
KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY500 g - TERRASANA
62,94 zł/1kg
31,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114603 HELLMA Erdnussbutter 1,2 kg
HELLMA 60114603 HELLMA Erdnussbutter 1,2 kg
109,70 zł/1kg
131,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Calvé Pindakaas Extra Crunchy 350g – Chrupiące masło orzechowe na śniadanie i przekąskę
Calvé Pindakaas Extra Crunchy 350g – Chrupiące masło orzechowe na śniadanie i przekąskę
167,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Polleo, 450 g - Crunchy
Masło orzechowe Polleo, 450 g - Crunchy
58,20 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Masło z orzechów laskowych - prażone 330g
Masło z orzechów laskowych - prażone 330g
183,27 zł/1kg
60,48 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe GO ON słony karmel 350g SANTE
Masło orzechowe GO ON słony karmel 350g SANTE
15,49 zł
Sprzedawca: Bionic
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g
Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g
182,93 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
83,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Geeta's Onion Chutney 1500 g - Pikantny i aromatyczny chutney sporządzony w 83% ze świeżej cebuli, rafinowany cukrem, solą, kwasem octowym, chili, kminkiem i nasionami czarnuszki. Można go stosować na różne sposoby jako dip, pasta do smarowania lub dodatek do dań mięsnych, idealny dla miłośników kuchni indyjskiej. Duże opakowanie zapewnia długi okres przydatności do spożycia i wszechstronne zastosowanie w kuchni. Doskonale sprawdza się jako posypka do nachos, do marynowania, glazury lub jako składnik curry, grilla, frytek i gulaszy. Składniki mogą zawierać śladowe ilości orzechów. Proszę poddać słoik i pokrywkę recyklingowi. Wartości odżywcze w 100 g: 221 kcal, 0,5 g tłuszczu, 53 g węglowodanów, 48 g cukru, 1,1 g białka, 2 g soli.
Lista składników
Składniki: Cebula (83%), cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, chili, nasiona kminku, nasiona czarnuszki.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 937 kJ / 221 kcal Tłuszcz: 0,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 53g w tym cukier: 48 g Błonnik: 1,7 g Białko: 1,1 g Sól: 2,0 g
Waga
1500 g
Firma spożywcza
GEETA'S FOODS LTD, Chineham Business Park, Cedarwood, Crockford Ln, Chineham, Basingstoke, RG24 8WD, GB
Nazwa handlowa
Cebula Chutney firmy Geeta
Producent
Geeta's
EAN
5021185201322

Lista składników
Składniki: Cebula (83%), cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, chili, nasiona kminku, nasiona czarnuszki.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 937 kJ / 221 kcal Tłuszcz: 0,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 53g w tym cukier: 48 g Błonnik: 1,7 g Białko: 1,1 g Sól: 2,0 g
Waga
1500 g
Firma spożywcza
GEETA'S FOODS LTD, Chineham Business Park, Cedarwood, Crockford Ln, Chineham, Basingstoke, RG24 8WD, GB
Nazwa handlowa
Cebula Chutney firmy Geeta
Producent
Geeta's
EAN
5021185201322
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
44,30 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
462,95 zł
-20,00 zł
442,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Skippy Super Chunk
Masło orzechowe Skippy Super Chunk
132,09 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,37 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
72,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
75,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KREM Z PRASOWANYCH ARABÓW 500 g - TERRASANA
KREM Z PRASOWANYCH ARABÓW 500 g - TERRASANA
0,06 zł/1kg
28,35 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Masło z orzechów laskowych - prażone 330g
Masło z orzechów laskowych - prażone 330g
183,27 zł/1kg
60,48 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
141,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
49,37 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
60,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Calve z kawałkami orzechów, 650 g, pojemnik, brązowe, orzechy ziemne
Masło orzechowe Calve z kawałkami orzechów, 650 g, pojemnik, brązowe, orzechy ziemne
67,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, Smooth)
GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, Smooth)
52,24 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Kremowe masło orzechowe Jif 454 g
Kremowe masło orzechowe Jif 454 g
207,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
94,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g
Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g
182,93 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
83,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Calve pindakaas regular (12 x 350 g)
Calve pindakaas regular (12 x 350 g)
66,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
278,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
58,20 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
0,05 zł/1l
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Calvé - Masło orzechowe light - 350g
Calvé - Masło orzechowe light - 350g
147,06 zł/1l
51,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Calvé Pindakaas Peanut Butter 650g - Kremowe, bogate w białko, bez cukru
Calvé Pindakaas Peanut Butter 650g - Kremowe, bogate w białko, bez cukru
67,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
A jar of Skippy Peanut Butter.
Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
49,90 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
103,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve
194,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWY Z PISTACJAMI BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
KREM ORZECHOWY Z PISTACJAMI BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWY O SMAKU BIAŁEJ CZEKOLADY Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI ORZESZKÓW BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
KREM ORZECHOWY O SMAKU BIAŁEJ CZEKOLADY Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI ORZESZKÓW BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU
0,05 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWY KLASYCZNY 100 % BEZ DODATKU SOLI I CUKRÓW 340 g - NATURAVENA
KREM ORZECHOWY KLASYCZNY 100 % BEZ DODATKU SOLI I CUKRÓW 340 g - NATURAVENA
13,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
39,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
52,43 zł
Sprzedawca: PolleoSport
52,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe - 100% organiczne masło orzechowe - wegańskie i bez dodatków - Nature's Finest - 250 g
Masło orzechowe - 100% organiczne masło orzechowe - wegańskie i bez dodatków - Nature's Finest - 250 g
27,57 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Pasta orzechowa 500g
Pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Crunch pasta orzechowa 500g
Crunch pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
26,19 zł
Sprzedawca: PolleoSport
58,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,50 zł/1kg