Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

83,05 zł

182,93 zł / 1kg

+ 89,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Masło orzechowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
52,43 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
124,83 zł/1kg
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
124,83 zł/1kg
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
103,96 zł/1kg
49,90 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
Zdjęcie produktu dla Kremowe masło orzechowe Jif 454 g
Kremowe masło orzechowe Jif 454 g
207,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
94,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Skippy Super Chunk
Masło orzechowe Skippy Super Chunk
132,09 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
72,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,37 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
44,30 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
462,95 zł
-20,00 zł
442,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
51,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
0,05 zł/1l
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe - krem orzechowy czekoladowo-karmelowy 45g
Masło orzechowe - krem orzechowy czekoladowo-karmelowy 45g
198,44 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 110735, Masło orzechowe, Arachid, 250 g, Orzeszki ziemne, Niemcy, ERDNÜSSE* (91,00%), Palmöl*, Meersalz, Vollrohrzucker*
Rapunzel 110735, Masło orzechowe, Arachid, 250 g, Orzeszki ziemne, Niemcy, ERDNÜSSE* (91,00%), Palmöl*, Meersalz, Vollrohrzucker*
61,36 zł/1kg
15,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe kremowe, 45g | RAPUNZEL
Masło orzechowe kremowe, 45g | RAPUNZEL
128,44 zł/1kg
5,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Go On Peanut Butter Crunchy 500g Sante
Go On Peanut Butter Crunchy 500g Sante
32,91 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
75,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Calvé Pindakaas, wiadro 10 kg (masło orzechowe)
Calvé Pindakaas, wiadro 10 kg (masło orzechowe)
95,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
949,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
60,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bill&John Crunch. Orzeszki ziemne 350 g
Bill&John Crunch. Orzeszki ziemne 350 g
174,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,90 zł
-5%
61,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla dla ciebie masło orzechowe crunchy, Obraz wygenerowany przez AI
dla ciebie masło orzechowe crunchy
58,80 zł/1l
29,40 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Masło orzechowe z kawałkami orzechów. Wyśmienite masło znanej amerykańskiej marki JIF.
Lista składników
Składniki: ORZECHY ZIEMNE, cukier, olej roślinny (z nasion bawełny, SOI, rzepaku), sól, syrop glukozowy. Zawiera alergeny: ORZECHY ZIEMNE, SOJA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia kJ: 2484 Energia kcal: 593 Tłuszcz: 50 g Kwasy tłuszczowe nasycone: 7,8 g Węglowodany: 25 g W tym cukry: 10 g Białko: 22 g Sól: 0,84 g
Alergeny
Orzechy ziemne i produkty pochodne
Soja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowa
Waga
454 g
Firma spożywcza
Jif
Nazwa handlowa
Przyprawy
Producent
Cocktail Academy Bochum
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
1
Numer producenta
PAL065
EAN
0051500255377
51500255377

Lista składników
Składniki: ORZECHY ZIEMNE, cukier, olej roślinny (z nasion bawełny, SOI, rzepaku), sól, syrop glukozowy. Zawiera alergeny: ORZECHY ZIEMNE, SOJA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia kJ: 2484 Energia kcal: 593 Tłuszcz: 50 g Kwasy tłuszczowe nasycone: 7,8 g Węglowodany: 25 g W tym cukry: 10 g Białko: 22 g Sól: 0,84 g
Alergeny
Orzechy ziemne i produkty pochodne
Soja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowa
Waga
454 g
Firma spożywcza
Jif
Nazwa handlowa
Przyprawy
Producent
Cocktail Academy Bochum
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
1
Numer producenta
PAL065
EAN
0051500255377
51500255377
Pasuje również do tego

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najlepsze chrupiące masło arasidowe!
Oceniono dnia 19 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Masło orzechowe Jif Extra Crunchy
Oceniono dnia 2 kwietnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo drogie, ale dobrze smakuje!
Oceniono dnia 29 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 grudnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
49,90 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
103,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve
194,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWY Z PISTACJAMI BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
KREM ORZECHOWY Z PISTACJAMI BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWY O SMAKU BIAŁEJ CZEKOLADY Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI ORZESZKÓW BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
KREM ORZECHOWY O SMAKU BIAŁEJ CZEKOLADY Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI ORZESZKÓW BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
43,70 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU
0,05 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWY KLASYCZNY 100 % BEZ DODATKU SOLI I CUKRÓW 340 g - NATURAVENA
KREM ORZECHOWY KLASYCZNY 100 % BEZ DODATKU SOLI I CUKRÓW 340 g - NATURAVENA
13,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
39,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
52,43 zł
Sprzedawca: PolleoSport
52,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Masło orzechowe - 100% organiczne masło orzechowe - wegańskie i bez dodatków - Nature's Finest - 250 g
Masło orzechowe - 100% organiczne masło orzechowe - wegańskie i bez dodatków - Nature's Finest - 250 g
27,57 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Pasta orzechowa 500g
Pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Crunch pasta orzechowa 500g
Crunch pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
26,19 zł
Sprzedawca: PolleoSport
58,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,50 zł/1kg