Jean Bâton Dip Sauce Czarna Trufla 190g – Delikatny krem truflowy, intensywny smak

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

33,66 zł

177,16 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 16 – czw. 22 października
Łap promocję, póki trwa!
Dipy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml
25,71 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
128,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
Kuehne Salatfix dressing z jogurtem o łagodnym kremowym smaku 1000ml
28,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
71,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos serowy do nachos 90 g
Sos serowy do nachos 90 g
44,33 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
Zdjęcie produktu dla Calvé Samouraï Style Sauce 430g – Pikantny, kremowy sos do burgerów i dipów
Calvé Samouraï Style Sauce 430g – Pikantny, kremowy sos do burgerów i dipów
82,65 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kamis, dip guacamole i chili, 20 g
Kamis, dip guacamole i chili, 20 g
381,50 zł/1l
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Remia Friteslijn Knoflook Sauce 350g – Kremowy sos czosnkowy do maczania
Remia Friteslijn Knoflook Sauce 350g – Kremowy sos czosnkowy do maczania
60,26 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Krem guacamole, 540 g - Demetra
Krem guacamole, 540 g - Demetra
118,63 zł/1kg
64,06 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Kamis Dip z miodem i chipotle, 20 g
Kamis Dip z miodem i chipotle, 20 g
381,50 zł/1l
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Roleski Salsa Dip Paprykowy 240G
Roleski Salsa Dip Paprykowy 240G
35,38 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Yildriz Griekse Garlic Sauce 265 g – Kremowy, pikantny sos czosnkowy grecki
Yildriz Griekse Garlic Sauce 265 g – Kremowy, pikantny sos czosnkowy grecki
341,70 zł/1kg
90,55 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Zdjęcie produktu dla Palapa Guacamole Dip 470g
Palapa Guacamole Dip 470g
59,89 zł/1kg
28,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Calvé Salsa alla Tzatziki 250 g – Kremowy, orzeźwiający sos tzatziki
Calvé Salsa alla Tzatziki 250 g – Kremowy, orzeźwiający sos tzatziki
106,84 zł/1kg
26,71 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
26,63 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Van Wijngaarden Zaanse Aioli Dipmix 6g – pikantna mieszanka przypraw Aioli do dipu i sosu
Van Wijngaarden Zaanse Aioli Dipmix 6g – pikantna mieszanka przypraw Aioli do dipu i sosu
1 078,33 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Knoflooksaus 250 ml – Kremowy sos czosnkowy idealny do frytek i mięs
Remia Knoflooksaus 250 ml – Kremowy sos czosnkowy idealny do frytek i mięs
65,60 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla XOX Dip serowy kremowo-pikantny z ostrymi jalapenos 290g opakowanie 4 sztuki
XOX Dip serowy kremowo-pikantny z ostrymi jalapenos 290g opakowanie 4 sztuki
48,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz Friet and Patat Sauce 400 ml - kremowy, pikantny sos do frytek i przekąsek
Heinz Friet and Patat Sauce 400 ml - kremowy, pikantny sos do frytek i przekąsek
60,72 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chio Dip Mild Salsa 0,2 L
Chio Dip Mild Salsa 0,2 L
39,34 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Jean Bâton Dipping Sauce Czarna Trufla 190 g - Delikatny krem ​​truflowy o intensywnym smaku, idealny do uszlachetniania potraw, pieczywa i przekąsek. Wykonane z wysokiej jakości składników, w tym prawdziwych czarnych trufli (1,5%), oleju rzepakowego, pasteryzowanych żółtek jaj z wolnego wybiegu, nasion gorczycy i wybranych przypraw. Idealny do maczania warzyw, tostów, klopsików i szaszłyków z kurczaka. Praktyczny w szklance z szerokim otworem ułatwiającym maczanie. Gratka dla smakoszy i na specjalne okazje. Wartości odżywcze w 100 g: 2265 kJ (550 kcal), 57 g tłuszczów (w tym 4,6 g nasyconych), 7,4 g węglowodanów (6,6 g cukru), 1,3 g białka, 1,5 g soli.
Lista składników
Olej rzepakowy, woda, pasteryzowane żółtka jaj kurzych z wolnego wybiegu, cukier, ocet, sól, trufla 1,5% (Tuber Aestivum Vitt), olej słonecznikowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, nasiona gorczycy, zioła i przyprawy, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: E202, E211, przeciwutleniacz: E385.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2265 kJ (550 kcal) Tłuszcz: 57g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,6 g Węglowodany: 7,4 g w tym cukier: 6,6 g Błonnik: 0,1 g Białko: 1,3 g Sól: 1,5 g
Waga
190 g
Firma spożywcza
Enrico Food, Rijnkade 8, 1382 GH Weesp, NL
Nazwa handlowa
Jean Bâton Sos do maczania czarnej trufli
Producent
Jean Bâton
EAN
8720791224165

Lista składników
Olej rzepakowy, woda, pasteryzowane żółtka jaj kurzych z wolnego wybiegu, cukier, ocet, sól, trufla 1,5% (Tuber Aestivum Vitt), olej słonecznikowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, nasiona gorczycy, zioła i przyprawy, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: E202, E211, przeciwutleniacz: E385.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2265 kJ (550 kcal) Tłuszcz: 57g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,6 g Węglowodany: 7,4 g w tym cukier: 6,6 g Błonnik: 0,1 g Białko: 1,3 g Sól: 1,5 g
Waga
190 g
Firma spożywcza
Enrico Food, Rijnkade 8, 1382 GH Weesp, NL
Nazwa handlowa
Jean Bâton Sos do maczania czarnej trufli
Producent
Jean Bâton
EAN
8720791224165
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Liakada Taramo-Salata
Liakada Taramo-Salata
102,13 zł/1kg
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos serowy do nachos 90 g
Sos serowy do nachos 90 g
44,33 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
Zdjęcie produktu dla Doritos Dip, smak pikantnej salsy, 300g (produkt z Wielkiej Brytanii)
Doritos Dip, smak pikantnej salsy, 300g (produkt z Wielkiej Brytanii)
94,97 zł/1l
28,49 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Chio Dip Hot Cheese Gorący dip serowy z pikantnymi jalapenos 200ml
Chio Dip Hot Cheese Gorący dip serowy z pikantnymi jalapenos 200ml
40,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
26,63 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla MED CUISINE Roasted Eggplant Puree 2830 g - kremowa pasta z bakłażana idealna do dań kuchni śródziemnomorskiej
MED CUISINE Roasted Eggplant Puree 2830 g - kremowa pasta z bakłażana idealna do dań kuchni śródziemnomorskiej
38,92 zł/1kg
110,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Dip serowy 250g
Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Dip serowy 250g
26,37 zł/1kg
19,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia Friteslijn Knoflook Sauce 350g – Kremowy sos czosnkowy do maczania
Remia Friteslijn Knoflook Sauce 350g – Kremowy sos czosnkowy do maczania
60,26 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml
La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml
84,32 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantna ostra w formacie XXL 1050g
Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantna ostra w formacie XXL 1050g
30,30 zł/1l
31,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
44,36 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
71,15 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Czosnkowy 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i grilla
Yildriz Turecki Sos Czosnkowy 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i grilla
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Griekse Garlic Sauce 265 g – Kremowy, pikantny sos czosnkowy grecki
Yildriz Griekse Garlic Sauce 265 g – Kremowy, pikantny sos czosnkowy grecki
90,55 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Chimichurri Dip pikantny sos z pomidorami i papryką 270ml
XOX Chimichurri Dip pikantny sos z pomidorami i papryką 270ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla XOX Dip serowy kremowo-pikantny z ostrymi jalapenos 290g opakowanie 4 sztuki
XOX Dip serowy kremowo-pikantny z ostrymi jalapenos 290g opakowanie 4 sztuki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla XOX Salsa Dip pikantny owocowy dip pomidorowy o przyjemnej pikantności 300ml
XOX Salsa Dip pikantny owocowy dip pomidorowy o przyjemnej pikantności 300ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml
La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Liakada Taramo-Salata
Liakada Taramo-Salata
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos serowy do nachos 90 g
Sos serowy do nachos 90 g
3,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
44,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantna ostra w formacie XXL 1050g
Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantna ostra w formacie XXL 1050g
31,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Palapa Guacamole Dip 470g
Palapa Guacamole Dip 470g
28,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Dip serowy 250g
Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Dip serowy 250g
19,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,37 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Palapa Cheese Dip kremowo-pikantny idealny do maczania i przekąsek 1000g
Palapa Cheese Dip kremowo-pikantny idealny do maczania i przekąsek 1000g
43,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Palapa Guacamole Dip delikatnie pikantny o smaku awokado enjoy 1000g
Palapa Guacamole Dip delikatnie pikantny o smaku awokado enjoy 1000g
50,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
11,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Roleski Salsa Dip Paprykowy 240G
Roleski Salsa Dip Paprykowy 240G
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
35,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Palapa Mariachi Salsa Dip o pikantnym pomidorowym smaku i wszechstronnym zastosowaniu 1050 g
Palapa Mariachi Salsa Dip o pikantnym pomidorowym smaku i wszechstronnym zastosowaniu 1050 g
37,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,07 zł/1kg