5,0



Na podstawie 1 opinii
Chio Dip Hot Cheese Gorący dip serowy z pikantnymi jalapenos 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,05 zł
40,53 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Dipy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml14,92 zł/1l
11,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne dressing ziołowy pikantny z drobno posiekanymi ziołami 1000ml28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Develey sos sałatkowy ocet i olej sos sałatkowy drobno pikantny 75ml30,53 zł/1l
2,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos serowy do nachos 90 g44,33 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl

Chio Dip! Hot Salsa 200ml
39,73 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Palapa Guacamole Dip 470g
59,89 zł/1kg
28,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Dip serowy 250g
26,37 zł/1kg
19,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Dip serowy kremowo-pikantny z ostrymi jalapenos 290g opakowanie 4 sztuki
48,27 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Santa Maria Dip Tex Mex Style Sos o smaku guacamole 250g
127,16 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

XOX Chimichurri Dip pikantny sos z pomidorami i papryką 270ml
51,93 zł/1l
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Palapa Cheese Dip kremowo-pikantny idealny do maczania i przekąsek 1000g
43,26 zł/1kg
43,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Salsa Dip pikantny owocowy dip pomidorowy o przyjemnej pikantności 300ml
46,73 zł/1l
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Liakada Taramo-Salata
102,13 zł/1kg
16,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml
84,32 zł/1l
18,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roleski Salsa Dip Paprykowy 240G
35,38 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kamis, dip serowy cheddar z prażoną cebulą, 20 g
381,50 zł/1l
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kamis Dip z miodem i chipotle, 20 g
381,50 zł/1l
7,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chio Dip Hot Cheese Gorący dip serowy z pikantnymi jalapenos 200ml
Masz ochotę na ostrą eksplozję smaku? Chio Dip Hot Cheese łączy kremowy ser z pikantnymi papryczkami jalapeno i owocowymi kawałkami papryki - idealny dla każdego, kto uwielbia ogniste smaki!
Chio Dip Hot Cheese w szczegółach
Ten pikantny dip zachwyca
Kremowy, pikantny ser - idealny dla intensywnego smaku
Ostre papryczki jalapeño - dla dodatkowego ognistego smaku
Owocowe kawałki papryki - harmonijny smak
Idealny do chipsów tortilla - doskonały duet dla fanów przekąsek
Dla kogo przeznaczony jest Chio Dip Hot Cheese?
Idealny dla każdego, kto
Uwielbiająpikantne dipy serowe
Chcą przenieść swoje chipsy tortilla na wyższy poziom
Chcą cieszyć sięimprezowymi przekąskami z kopem
Najlepsze chwile przyjemności
Poznaj Chio Dip Hot Cheese:
Jako dip do chipsów tortilla - niezbędny dla prawdziwych fanów
Jako przekąska na kanapie - pikantna i nie do odparcia
Jako atrakcja na każdej imprezie - zapewnia ogniste chwile
Chio Dip Hot Cheese już teraz!
Zafunduj sobie doskonały smak sera na ciepło - zamów teraz i przeżyj idealną chwilę z dipem!
Uwaga: jest to świeży produkt, który ma bardzo krótki okres przydatności do spożycia ze względu na jego produkcję i skład. W momencie dostawy produkt ten może mieć minimalny okres przydatności do spożycia wynoszący 2 tygodnie.
Erna-Scheffler-Straße 3
51103 Kolonia
| Składniki | |
|---|---|
| Woda pitna, SER (9%), skrobia modyfikowana, papryka (7%), olej rzepakowy, maltodekstryna, pomidory w soku pomidorowym (pomidory bez skórki, sok pomidorowy), BIAŁKO MLEKA, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), zagęstnik (guma ksantanowa).estry mono- i diglicerydów kwasów tłuszczowych), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), papryka chili, cukier, MASŁO, MLEKO W PROSZKU, substancja słodzącaserwatka w proszku (MLEKO), sól kuchenna, przyprawy, ekstrakt przypraw, sole rozpuszczalne (cytryniany sodu, fosforany sodu, polifosforany), sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), borowiki w proszku, naturalny aromat, karmelnaturalny aromat, karmelizowany syrop cukrowy, ekstrakt drożdżowy, środek zakwaszający (kwas octowy), barwnik (karoten). | |
| Wartości odżywcze na 100 g | |
| Wartość kaloryczna: | 150,00 kilokalorii (kcal) / 627,00 kilodżuli (kJ) |
| Węglowodany: | 15,00 g |
| Tłuszcz, w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe: | 0,00 g |
| Tłuszcz, w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe: | 0,00 g |
| Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 2,40 g |
| Tłuszcz: | 8,80 g |
| Błonnik pokarmowy: | 0,00 g |
| Białko: | 2,70 g |
| Sól: | 1,70 g |
| Węglowodany, w tym cukier: | 0,40 g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Woda pitna, SER (9%), skrobia modyfikowana, papryka (7%), olej rzepakowy, maltodekstryna, pomidory w soku pomidorowym (pomidory bez skórki, sok pomidorowy), BIAŁKO MLEKA, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), papryka chili, cukier, MASŁO, MLEKO W PROSZKU, słodka serwatka w proszku (MLEKO), sól kuchenna, przyprawy, ekstrakt przypraw, sole rozpuszczalne (cytryniany sodu, fosforany sodu, polifosforany), sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), borowiki w proszku, naturalny aromat, syrop cukru karmelowego, ekstrakt drożdżowy, substancja zakwaszająca (kwas octowy), barwnik (karoten).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 627 kJ / 150 kcal Tłuszcz 8,8 g nasycone kwasy tłuszczowe 2,4 g węglowodany 15 g w tym cukier 0,4 g białko 2,7 g sól 1,7 g
- Waga
- 396 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Sos serowy
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 2823
- EAN
- 4001242108239
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Woda pitna, SER (9%), skrobia modyfikowana, papryka (7%), olej rzepakowy, maltodekstryna, pomidory w soku pomidorowym (pomidory bez skórki, sok pomidorowy), BIAŁKO MLEKA, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), papryka chili, cukier, MASŁO, MLEKO W PROSZKU, słodka serwatka w proszku (MLEKO), sól kuchenna, przyprawy, ekstrakt przypraw, sole rozpuszczalne (cytryniany sodu, fosforany sodu, polifosforany), sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodan potasu), borowiki w proszku, naturalny aromat, syrop cukru karmelowego, ekstrakt drożdżowy, substancja zakwaszająca (kwas octowy), barwnik (karoten).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna / kaloryczna 627 kJ / 150 kcal Tłuszcz 8,8 g nasycone kwasy tłuszczowe 2,4 g węglowodany 15 g w tym cukier 0,4 g białko 2,7 g sól 1,7 g
- Waga
- 396 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Sos serowy
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 2823
- EAN
- 4001242108239
Pasuje również do tego

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
56,27 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Palapa Guacamole Dip 470g
59,89 zł/1kg
28,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,40 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Santa Maria Dip Tex Mex Style Sos o smaku guacamole 250g
127,16 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
41,24 zł/1l
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

GTPLAYER Fotel gamingowy ACE PRO, ergonomiczny fotel biurowy z odchylanymi podłokietnikami i podnóżkiem, głośniki Hi-Fi, imponująca atmosfera dźwięku, zielony
584,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

JH Foods Yaki Nori wodorosty zielone prażone 10 liści wodorostów 25g
794,00 zł/1kg
19,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Salami węgierskie T. (ok. 3,2 kg) - Maletti 1867
223,59 zł/1kg
715,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss

nimm2® 387605 nimm2® Lachgummi Softies Fruchtgummi 225,0 g
271,29 zł/1kg
61,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Maggi Würze
89,46 zł/1l
18,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Waga do pomiaru tkanki tłuszczowej z aplikacją LCD Cyfrowa waga osobista Inteligentna waga do pomiaru tkanki tłuszczowej Bluetooth dla systemów iOS i Android Cyfrowa skala analizy ciała Skala BMI Black Retoo
140,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml
71,15 zł/1l
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Takis Volcano 100g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Chipsy ziemniaczane 450g
37,31 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Tortillas Chips Hot Chili wegetariańskie feurig scharf 110g
76,73 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Cheese Dip łagodny pikantny dip serowy z kremowego sera topionego 290ml
28,15 zł/1kg
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original, Czipsy, 200 g, Naturalny, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
75,42 zł/1kg
14,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
120,18 zł/1kg
13,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Dip! Hot Salsa 200ml
39,73 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Yildriz Turecki Sos Czosnkowy 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i grilla
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Yildriz Griekse Garlic Sauce 265 g – Kremowy, pikantny sos czosnkowy grecki
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

XOX Chimichurri Dip pikantny sos z pomidorami i papryką 270ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,93 zł/1l

XOX Dip serowy kremowo-pikantny z ostrymi jalapenos 290g opakowanie 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,27 zł/1l

XOX Salsa Dip pikantny owocowy dip pomidorowy o przyjemnej pikantności 300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,73 zł/1l

Chio Dip Łagodna salsa z owocową papryką i kawałkami pomidora 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,15 zł/1l

La Costena Salsa Mexicana Verde świeża zielona receptura z Meksyku 220ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,32 zł/1l

Liakada Taramo-Salata



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
16,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,13 zł/1kg

Sos serowy do nachos 90 g
3,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
44,33 zł/1kg

Henderson and Sons Hot Salsa Dip pikantna ostra w formacie XXL 1050g
31,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,30 zł/1l

Sos Miodowo Musztardowy 300g ROLESKI
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,63 zł/1l

Palapa Guacamole Dip 470g
28,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,89 zł/1kg

Santa Maria Dip Nacho Cheese Style Dip serowy 250g
19,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,37 zł/1kg

Palapa Cheese Dip kremowo-pikantny idealny do maczania i przekąsek 1000g
43,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,26 zł/1kg

Palapa Guacamole Dip delikatnie pikantny o smaku awokado enjoy 1000g
50,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,73 zł/1kg

Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
11,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,36 zł/1kg

Roleski Salsa Dip Paprykowy 240G
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
35,38 zł/1kg

Palapa Mariachi Salsa Dip o pikantnym pomidorowym smaku i wszechstronnym zastosowaniu 1050 g
37,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,07 zł/1kg