1,0



Na podstawie 1 opinii
Sultana Crunchers Cheese & Onion Snack 175g – Chrupiące krakersy serowe
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
26,16 zł
149,49 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
! Paluszki chlebowe z olejem ryżowym – Classic – termin przydatności do spożycia 24.03.2026533,27 zł/1kg
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Prażona ciecierzyca o smaku sera 500g0,05 zł/1kg
25,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g66,53 zł/1kg
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Prażona ciecierzyca o smaku chili 200g0,06 zł/1kg
11,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Sultana Crunchers Przekąska serowo-pomidorowa 175 g - Chrupiące krakersy serowo-pomidorowe
122,69 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Crosta Mollica Bolli krakersy z czarnym pieprzem, 150 g - pikantne krakersy przekąskowe
174,40 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mediza Roasted Corn 100 g – Chrupiąca, aromatyczna przekąska
111,60 zł/1kg
11,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Tostaderos Panocho Bravísimo Smażone przekąski kukurydziane, 50 x 30 g, chrupiące
116,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Samasaya Krupuk Pedis, Pikantne Indonezyjskie Chipsy Krabowe, Przekąska 70g
266,57 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Fratelli Laurieri Bruschette z Oregano, 150 g - Chrupiące włoskie chipsy chlebowe
149,40 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Yama Noriten Wasabi 280g – Chrupiące liście wodorostów o pikantnym smaku wasabi
359,93 zł/1kg
100,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jorda Crunch Teriyaki Snack 220g – Chrupiąca, sycąca, aromatyczna przekąska
361,82 zł/1kg
79,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Faja Lobi Bami Trafasie 140g – Autentyczna pikantna surinamska przekąska
153,36 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Euro Patisserie Twiggles Käsevlinder 125g – Chrupiące przekąski serowe, obfite i pyszne
149,28 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pikantny chanachur Danish Hot Chanachur 250g - z orzeszkami poha i chilli
52,76 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Goodies Luchtige Rijstwafeltjes Rood Fruit 3+ lat, 40 g - zdrowa przekąska
419,75 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Goodies Snack Dino Puffs Ser & Cebula, 30g, bezglutenowa, dla dzieci od 3 roku życia
465,67 zł/1kg
13,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mini bhakharwadi Jabsons Mini Bharkharwadi 160g - słodko-pikantne kruche
59,94 zł/1kg
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Bastides Mini Salami z Roquefortem 500g – Wyśmienita przekąska z serkiem śmietankowym
239,06 zł/1kg
119,53 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Panetteria di Sergio Scrocchi Zeezout 200g – Chrupiące włoskie przekąski chlebowe
112,05 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sultana Crunchers Cheese & Onion Snack, 175 g - Chrupiące krakersy serowe o pikantnym cebulowym smaku, idealne jako sycąca przekąska między posiłkami. Bogaty w błonnik, bez sztucznych barwników i aromatów. Praktycznie pojedynczo pakowane w opakowania po 3 sztuki. Idealny na mały głód i przyjemność w podróży.
- Lista składników
- Mąka TARWE, oleje roślinne (słonecznikowy, palmowy), cukier, suszona cebula 5,1%, naturalny aromat serowy z innymi naturalnymi aromatami (zawiera MLEKO), permeat serwatki w proszku (MLEKO), mąka ryżowa, ser w proszku 1,8% (MLEKO), błonnik owsiany, syrop glukozowy, sól, substancje spulchniające (węglany sodu, difosforany, węglany amonu), mak, ekstrakt drożdżowy, ziemniaki płatki [suszone ziemniaki, emulgator (E471), stabilizator (E450), przeciwutleniacze (E330, E304i), kurkuma], dekstroza, gluten TARWE, błonnik z cykorii, mielony owies, naturalny aromat (zawiera MLEKO), polepszacz mąki (E920), ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO, fruktoza, regulator kwasowości (E270), MLEKO pełne w proszku. Może zawierać orzechy i nasiona sezamu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1705 kJ (404 kcal) Tłuszcz: 9,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,4 g Węglowodany: 69g w tym cukier: 10 g Błonnik: 4,4 g Białko: 8,3 g Sól: 2,07 g
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- Koninklijke Verkade N.V., Westzijde 103, 1506 BL Zaandam, NL
- Nazwa handlowa
- Sultana Crunchers ser i cebula
- Producent
- Sultana Crunchers
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8710412045521
- Lista składników
- Mąka TARWE, oleje roślinne (słonecznikowy, palmowy), cukier, suszona cebula 5,1%, naturalny aromat serowy z innymi naturalnymi aromatami (zawiera MLEKO), permeat serwatki w proszku (MLEKO), mąka ryżowa, ser w proszku 1,8% (MLEKO), błonnik owsiany, syrop glukozowy, sól, substancje spulchniające (węglany sodu, difosforany, węglany amonu), mak, ekstrakt drożdżowy, ziemniaki płatki [suszone ziemniaki, emulgator (E471), stabilizator (E450), przeciwutleniacze (E330, E304i), kurkuma], dekstroza, gluten TARWE, błonnik z cykorii, mielony owies, naturalny aromat (zawiera MLEKO), polepszacz mąki (E920), ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO, fruktoza, regulator kwasowości (E270), MLEKO pełne w proszku. Może zawierać orzechy i nasiona sezamu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1705 kJ (404 kcal) Tłuszcz: 9,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,4 g Węglowodany: 69g w tym cukier: 10 g Błonnik: 4,4 g Białko: 8,3 g Sól: 2,07 g
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- Koninklijke Verkade N.V., Westzijde 103, 1506 BL Zaandam, NL
- Nazwa handlowa
- Sultana Crunchers ser i cebula
- Producent
- Sultana Crunchers
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8710412045521
Pasuje również do tego

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrupiąca, pikantna przekąska z bekonem
149,40 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 sztuki 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Precle Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
104,31 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Thin Crackers chrupiące drobno przyprawione papryką 150g
105,20 zł/1kg
15,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Chrupiące wafle ryżowe
235,83 zł/1kg
63,46 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Garden Grill Chipsy chlebowe 70 g
98,00 zł/1kg
6,86 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tarallini śródziemnomorskie, 200 g - Gilli
85,70 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Spray Uniwersalny Coccolatevi Do Czyszczenia Kuchni I Łazienki Waniliowy 750 Ml
74,68 zł/1kg
18,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
39,63 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
82,00 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Annam Pani Puri Vathal 200 g – chrupiąca baza do indyjskiego street foodu
54,50 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Snatts Śródziemnomorska przekąska z czosnkiem i pietruszką 120g
86,58 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia
83,28 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gran Pavesi Pepe e Lime 150g włoskie krakersy pieprz i limonka
63,95 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bifi Minis Pack 10 100g – Pikantne przekąski mini salami, bogate w białko
299,10 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 250 g
69,78 zł/1kg
18,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Drożdże piwne Lievito di Birra Istantaneo per pane, pizza e lievitati (4x7g) 28g - il Molino Chiavazza
94,75 zł/1kg
3,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
73,00 zł/1kg
14,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schär Gris&Ciocc grissini i krem czekoladowy (52 g)
146,40 zł/1kg
10,19 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Casa Rinaldi, krakersy Taralli z oliwą z oliwek extra virgin, 200 g | Włoskie przekąski z Apulii
73,10 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX chrupiące skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu i aromatyzowane opakowanie 50g
187,60 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crisco All-Vegetable Shortening - 453 Gr.
148,47 zł/1kg
66,81 zł
Sprzedawca: VISO

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
30,37 zł/1kg
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Patak's Pappadum Snack, lekko solony, 70g - chrupiąca przekąska indyjska
400,57 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
498,72 zł/1kg
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Saiwa krakersy do sałatek niesolone 315 g
38,21 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dupetky talarki z solą morską 80g
71,00 zł/1kg
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Leev Linzenwafels Paprika 117g – Chrupiąca, pikantna przekąska wafelkowa z soczewicą
239,66 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niewłaściwy artykuł
Otrzymałem inny produkt zamiast tego.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg

Huober organiczne chrupiące precle 40g x 30 sztuk 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,02 zł/1kg

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,00 zł/1kg

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,04 zł/1kg

Dupetky talarki z solą morską 80g
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,00 zł/1kg

Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
80,88 zł/1kg

Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,28 zł/1kg

Bezglutenowe Grissini z Sezamem i Chia Le Veneziane 250g
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,31 zł/1kg

Krakersy serowe 100g - Krokodyl
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,90 zł/1kg

Krakersy Sfogline Pesto 180g - Gran Pavesi
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,95 zł/1kg

Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,63 zł/1kg

Krakersy Premium Saiwa Crackers Salati 315g - Saiwa
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,26 zł/1kg

Crostini basilico pomodoro - Panealba
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
67,18 zł/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
74,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
599,92 zł/1kg

Gran Pavesi Pepe e Lime 150g włoskie krakersy pieprz i limonka
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
63,95 zł/1kg

Gran Pavesi 8013355999679, Słone krakersy, Sól, 560 g, Kwadrat, 18 szt., 1842 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,93 zł/1kg

Saiwa krakersy do sałatek niesolone 315 g
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,21 zł/1kg