Słone przekąski
697 wyników
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
104,69 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Bestseller

Annam Pani Puri Vathal 200 g – chrupiąca baza do indyjskiego street foodu
11,99 zł
+ 10,49 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: India_Bazaar
54,50 zł/1kg
Bestseller

Dupetky talarki z solą morską 80g
6,39 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,00 zł/1kg

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg
Bestseller

funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Zyskaj więcejBestseller

Lay's Oven Baked Yoghurt with Herbs 110g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,89 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Megasam24PL
89,91 zł/1kg

Demeter, chrupiące precle sezamowe z mąki gryczanej, 125g - produkt ekologiczny
10,66 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: taleoo
85,28 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg

Crisco All-Vegetable Shortening - 453 Gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
67,18 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – wt. 13 października
Sprzedawca: VISO
149,29 zł/1kg

Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
6,47 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
80,88 zł/1kg

Huober Organic Crispy Spicy Chilli Mini Pretzel Original 75g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,93 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
92,40 zł/1kg

Huober organiczne chrupiące precle 40g x 30 sztuk 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,77 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,14 zł/1kg

Cräx ciasteczka serowe chrupki serowe maślane ciasteczka serowe z ciasta francuskiego 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,21 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,10 zł/1kg

Hellma 70101516 Mini ciasteczka precle - ok. 70 saszetek
98,19 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
93,51 zł/1kg

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 10 x 2 sztuki 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,00 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,00 zł/1kg

Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
8,26 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 13 – śr. 18 listopada
Sprzedawca: taleoo
47,20 zł/1kg

Carr's Table Water Original Cracker 125 g / Krakersy
17,34 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
133,38 zł/1kg

Duyvis 'Borrel Nootjes Cocktail' 1000G (Cocktail-Hülle)
100,23 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
100,23 zł/1kg

Przekąski z mąki pszennej Dinkel i oliwek - zioła prowansalskie, 150g | LATEM
12,99 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: taleoo
86,60 zł/1kg

Przekąski z mąki pszennej Dinkel i oliwek - Naturalne, 150g | SOMMER
12,99 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: taleoo
86,60 zł/1kg

Chrupiące Grissini - Orkiszowe 100g
7,22 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
72,20 zł/1kg

Taralli Classico bezglutenowe 175g - Fiore di Puglia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,28 zł/1kg

Sultana Crunchers Cheese & Onion Snack 175g – Chrupiące krakersy serowe



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,16 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
149,49 zł/1kg

Bifi Minis Pack 10 100g – Pikantne przekąski mini salami, bogate w białko
29,91 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
299,10 zł/1kg

Mama Instant Noodles o smaku kurczaka 5x55g – Szybki, pyszny posiłek
25,78 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
93,75 zł/1kg

Jorda Crispy Spek Crumble 250g – Chrupiące kawałki boczku do sałatek i zup
107,81 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
431,24 zł/1kg

Jorda Crispy Bacon Crumble 500g – Chrupiące kawałki boczku do sałatek i zup
173,44 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
346,88 zł/1kg

Frisia Ufo's 375g – Chrupiące przekąski UFO, idealne na imprezy i przekąskę
93,66 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
249,76 zł/1kg

Wilthagen Knabbelspel Paprika 150g – Chrupiące przekąski paprykowe do podzielenia się
22,41 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
149,40 zł/1kg

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – chrupiąca, pikantna przekąska z bekonem
22,41 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
149,40 zł/1kg

Paolo Crunchy Stick Knoflook & Basilicum, 150 g – Chrupiąca przekąska czosnkowo-bazyliowa
22,41 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
149,40 zł/1kg

Mitsuba 114675, Wafle ryżowe, Sezam, 100 g, Holandia
20,54 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
205,40 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Patak's Pappadum Snack, lekko solony, 70g - chrupiąca przekąska indyjska
28,04 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pt. 16 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
400,57 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,01 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,08 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Kategoria
- Słone przekąski
- Orzechy
- Chipsy
- Pozostałe wyroby cukiernicze
Cena
- poniżej 30 zł
- 30 – 40 zł
- 40 – 70 zł
- powyżej 70 zł
–
- Wszystkie oferty
Marka
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Genuport Trade GmbH
- Gran Pavesi
- XOX Gebäck
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- ##VITALIANA
- Alis
- amor di pane
- Barilla
- BESKIDZKIE
- Biogo
- BRAT.PL
- BRETZEL
- Carr's
- CARUNO
- Casa Rinaldi
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Crisco
- Croco
- De Rit
- Dupetky
- Duyvis
- Fiore di Puglia
- FONZIES
- Funny Frisch
- Gilli
- Grefusa
- GULLON
- GymBeam
- Hammermühle
- Havlik
- Heimatgut
- Helcom
- Hellma
- hosta
- Il Molino Chiavazza
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack Deutschland SE
- Jacobs
- Jimmy’s Popcorn
- Jorda
- Krambals
- LA MORENA
- LAJKONIK
- Laurieri
- Lays
- Le Veneziane
- Leev
- Lorenz
- Lubella
- Madavanilla
- MAMA
- Mario Fongo
- Mega-Paradies
- Metzgerei Lanz - Hackerhof
- Mitsuba
- Mondelez
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- Nawarra Süßwaren
- Nong Shim
- Nordthy
- Open Food
- Paluchy
- Panealba
- Paolo Cruncy
- PATAK'S
- Pop Daddy
- POV
- Promienie Słońca
- PRZYSNACKI
- Pural
- Roland
- Roland Murten
- Saitaku
- Saiwa
- Schär
- Schnitzer
- Selgros
- Snack a Jacks
- Sommer
- St. Michel
- Star
- Sultana Crunchers
- Taokaenoi
- Taro
- Terrasana
- Tesori d'Apulia
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- transfood
- Unbekannt
- Unilever
- Valora Trade
- Venus Biscuit Ind. ve Tic. Inc.
- Villani Salumi
- Want-Want Group
- Wilthagen
- Yildriz
Recenzje klientów
& więcej